بخشش ازبزرگان!

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,783 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بخشش ازبزرگان!

بخشش ازبزرگان


ازهمتون معذرت میخوام که یه ذره تندرفتم باورکنیدتودلم هیچی نیست فقط به خاطرمساوی عصبانی بودم وگریه کردم باورکنیداشک ریختم این مساوی ازنتیجه8تابه منچسترباخته بودیم بدتربودبرام نمیدونم چرا؟قبل ازبازی فکرمیکردم 5تابزنیم ولی نشدبه خاطرهمین قاط زدم وکلی بدوبیراه گفتم من کوچیک همه شماهستم .باورکنیددکتراعصاب 2نمونه قرص بهم دادولی خوب نشدم نمیدونم چرازودعصبانی میشم وبعدش پشیمون.نوکرهمه شما.رضاشاماخ
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 7/10/1390 | 20:40 گفت:

رضا ناراحت نباش آدم وقتی عصبانیه دست خودش نیست

sam baygan در 7/10/1390 | 19:54 گفت:

اگه از تیم به اندازه توانش انتظار داشته باشین دیگه این اتفاقا نمی افته.این اتفاقا باید تو فروم هواداری رئال و منچستر بیفته نه آرسنال.بالاخره تو این چن سالی ماشالا کم از این اتفاقا نداشتیم اینجا.

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:40 گفت:

بچه ها سایت چرا داغونه ؟؟؟

من هر چی زدم ارور میداد سایت بالا نیومد. بعضی وقت ها تا چند ساعت بالا نمیاد !¡

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:05 گفت:

این چه حرفیه رضا جان.ما همه دوست داریم داداش.اشکال نداره اگه اینجوری آروم میشی هردفعه خودتو خالی کن ولی سعی کن به کسی توهین نشه.

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 02:12 گفت:

گوش کن حال میده.جای منم گوش کن.یا حق

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 01:54 گفت:

آره دوتاآهنگ بندری شادوغمگین زدم بهترشدم باصدای علی میرشکال

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 01:34 گفت:

این چه حرفیه رضا جون،هممون یه جورایی از کوره در میریم و میزنیم 4تا چیزو خراب میکنیم.منم خیلی ناراحت بودم ولی گفتم مگه با ناراحتی من چیزی عوض میشه.اینم هدیه آرسنال بود تو این شبای امتحان ترم که گند زد به حالم.. ولی رضا جون محسن راس میگه 2تا آهنگ گوش کن جیگرت حال بیاد داداشم.

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 01:29 گفت:

چه فرو در فرویی شد حمید جان.مرسی از اندرز پدرانت داداشم

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 01:23 گفت:

ببین آقا رضا
خشم خودتو فرو ببر!نصیحت دوستانه!!منم سعی میکنم خشم خودمو فرو ببرم!!همه سعی کنند خشم خودشونو فرو ببرن!!
یادمان باشد چیزی نگوییم که به کسی بر بخورد!

محسن در 7/10/1390 | 01:00 گفت:

حالت تورو منم داشتم اما تو خودم ریختم و نشستم یه گوشه با چند تا آهنگ حالم عوض شد.
منم قبلا خیلی عصبی بودم