مرگ بربی تعصب

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,768 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

مرگ بربی تعصب

مرگ بربی تعصبب


کجاست نصری؟کجاست فابرگاس؟ کجابی تعصبایی که ونگراوناروبه ستاره تبدیل کرد؟اوناروازجایی آوردکه کسی اسمشونونمیدونست اونایی که ونگربراشون پدری کرد؟کسایی که حرف ازتعصب ووفاداری میزدن کسایی تافهمیدن پدرشون بهشون نیازداره به خاطرپول ترکش کردن 'نصری رفت به باشگاهی که الان آدمم حسابش نمیکنن.ماالان داریم ضربه ای که اون دوتاجانوربه تیم واردکردن خداازشون نگذره برای اوناپول مهم بودپول پول پول فابرگاسم به خاطرپول رفت پول پول پول.اونادوتاحیوان بودن اونابه خاطرپول حاضربودن ناموسشونوبفروشن مرگ برفابرگاس ونصری مرگ برکسی که آرسنال روبه خاطرپول ترک کنه مرگ براونامطمئنم اوناازترک آرسنال پشیمون میشن انشاالله به جام نرسن اوناگاوبودن که به خاطریونجه پدرشونوترک کردن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 22:26 گفت:

آره آقافرهادبهترین کارخریدن دانگله

فرهاد در 5/11/1390 | 21:37 گفت:

بازی های لیگ رو میگم

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 20:42 گفت:

سلام داداش عربست بازی روپخش نمیکنه عزیزم

ایمان بهادران در 5/11/1390 | 17:56 گفت:

lanat beshon

(Hooman sam (Dark metal در 5/11/1390 | 17:50 گفت:

من که از اون زمانی که اون بالا با فرشته ها فوتبال بازی میکردم(به دنیا نیومده بودم) از بارسا متنفر بودم و هستم و میمونم حتما...به فابرگاس توهین نمیکنم ولی دیگه ازش خوشم نمیاد چون رفت توی کثیف ترین تیم ادوار تاریخ...از نصری آشغال پول پرست متنفرم...اگه وقت کنم هر روز یه فحش حوالش میکنم...کلیشی هم واسه من منفور شد رفت!!!
##################
آقاحمید حرفت خیلی جالب بود... واسه امسال من این ترکیب رو قهرمان اروپا میدونستم اما حیف...حیف....

فرهاد در 5/11/1390 | 17:48 گفت:

رضا منتظرم

حمید فرازی در 5/11/1390 | 17:47 گفت:

فابرگاسو که میدونستم دیر یا زود میره نصریم با اینکه ازش متنفرم ولی خیلی اصرار کرد تبم به ستاره نیاز داره اما مسئولین ما چیزی نمیشنیدن و دیگه باید فراموششون کنیم.الان باید امیدواریم باشیم چمبرلین جای نصریو بگیره و بازم همین چمبرلین ها و ویلشرها جای بقیه رفته ها رو بگیرن

فرهاد در 5/11/1390 | 17:21 گفت:

رضا جون سلام.یه فرکانس معتبر از شبکه های عربست که بازی ها رو نشون میدن می خواستم....اسم کامل ماهواره رو هم بنویس.مرسی

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 17:00 گفت:

این مثلث رو تو ذهنت فرض کن= ویلشر،فابرگاس،نصری
حالا یه سس ونپرسی هم بزن بهش با نوشابه ولکات!!!بهترین غذا که هر دروازبانی باید بخوردش
###################################################################
پسر بارها گفتم بازم میگم تو فوق عالده ای پسر من عاشق اینجور نوشته هات هستم حمید جون.

♥Arsenal♥ در 5/11/1390 | 16:29 گفت:

بد موقعی رفتن واقعا امسال میتونستیم جلم ببریم اگه میموندن!!!
بازیکنای جوون خوبی گرفته بودیم و اوناهم با تجربه شده بودن تلفیقی از جوونا و جوونایه با تجربه هر تیمی رو از پا درمیاره!!!
این مثلث رو تو ذهنت فرض کن= ویلشر،فابرگاس،نصری
حالا یه سس ونپرسی هم بزن بهش با نوشابه ولکات!!!بهترین غذا که هر دروازبانی باید بخوردش

saeed در 5/11/1390 | 16:11 گفت:

من قبول دارم نصری آدم پول پرستی وبخاطر پول رفت من خودم حالم از بارسا و الانم از فابرگاس بهم می خوره ولی خداییش فابرگاس خیلی تحمل کرد الانم هیچ معلوم نیست ساله دیگه ون پرسی و خیلی های دیگه هم از این تیم جدا نشند درسته؟

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 16:08 گفت:

نمیدونم حق با رضا هستش یا نه ....سخته تصمیم گیری در مورد چیزی که نوشتی رضا جون!!!!!

ولی نصری رو مطمئنم به خاطر پول رفت!!!!!!!!!1

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 15:57 گفت:

آقاسعیدحق باشماست ولی اینم انصاف نبودکه درست سالی که ونگرمیخواست محصولاتشوبچینه ولش کنن برن.انصاف بود؟

saeed در 5/11/1390 | 15:47 گفت:

انصاف داشته باش مگه فابرگاس این همه سال تو آرسنال نموند این همه زحمت کشید ولی هیچ فایده ای نداشت چون تیمش حاضر نبود پول خرج بکنه ولی الان تو بارسا کولاک کرده
بعدش مگه ونگر این بازیکنایی که میگی آدم کرده تو حیاط خونش این کارو کرده مگه باشگاه آرسنال پل ترقی اینا نبوده مگه آرسنال قربانی نشده تو رو خدا یکم انصاف داشته باش

hesam در 5/11/1390 | 15:36 گفت:

واقعن مگه ارسنال بد بود که رفتن,واقعن چه جوري تو روي ونگر نگاه ميخوان بکنن؟!!