مرگ بربی تعصب

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,194 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

مرگ بربی تعصب

مرگ بربی تعصبب


کجاست نصری؟کجاست فابرگاس؟ کجابی تعصبایی که ونگراوناروبه ستاره تبدیل کرد؟اوناروازجایی آوردکه کسی اسمشونونمیدونست اونایی که ونگربراشون پدری کرد؟کسایی که حرف ازتعصب ووفاداری میزدن کسایی تافهمیدن پدرشون بهشون نیازداره به خاطرپول ترکش کردن 'نصری رفت به باشگاهی که الان آدمم حسابش نمیکنن.ماالان داریم ضربه ای که اون دوتاجانوربه تیم واردکردن خداازشون نگذره برای اوناپول مهم بودپول پول پول فابرگاسم به خاطرپول رفت پول پول پول.اونادوتاحیوان بودن اونابه خاطرپول حاضربودن ناموسشونوبفروشن مرگ برفابرگاس ونصری مرگ برکسی که آرسنال روبه خاطرپول ترک کنه مرگ براونامطمئنم اوناازترک آرسنال پشیمون میشن انشاالله به جام نرسن اوناگاوبودن که به خاطریونجه پدرشونوترک کردن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 22:26 گفت:

آره آقافرهادبهترین کارخریدن دانگله

فرهاد در 5/11/1390 | 21:37 گفت:

بازی های لیگ رو میگم

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 20:42 گفت:

سلام داداش عربست بازی روپخش نمیکنه عزیزم

ایمان بهادران در 5/11/1390 | 17:56 گفت:

lanat beshon

(Hooman sam (Dark metal در 5/11/1390 | 17:50 گفت:

من که از اون زمانی که اون بالا با فرشته ها فوتبال بازی میکردم(به دنیا نیومده بودم) از بارسا متنفر بودم و هستم و میمونم حتما...به فابرگاس توهین نمیکنم ولی دیگه ازش خوشم نمیاد چون رفت توی کثیف ترین تیم ادوار تاریخ...از نصری آشغال پول پرست متنفرم...اگه وقت کنم هر روز یه فحش حوالش میکنم...کلیشی هم واسه من منفور شد رفت!!!
##################
آقاحمید حرفت خیلی جالب بود... واسه امسال من این ترکیب رو قهرمان اروپا میدونستم اما حیف...حیف....

فرهاد در 5/11/1390 | 17:48 گفت:

رضا منتظرم

حمید فرازی در 5/11/1390 | 17:47 گفت:

فابرگاسو که میدونستم دیر یا زود میره نصریم با اینکه ازش متنفرم ولی خیلی اصرار کرد تبم به ستاره نیاز داره اما مسئولین ما چیزی نمیشنیدن و دیگه باید فراموششون کنیم.الان باید امیدواریم باشیم چمبرلین جای نصریو بگیره و بازم همین چمبرلین ها و ویلشرها جای بقیه رفته ها رو بگیرن

فرهاد در 5/11/1390 | 17:21 گفت:

رضا جون سلام.یه فرکانس معتبر از شبکه های عربست که بازی ها رو نشون میدن می خواستم....اسم کامل ماهواره رو هم بنویس.مرسی

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 17:00 گفت:

این مثلث رو تو ذهنت فرض کن= ویلشر،فابرگاس،نصری
حالا یه سس ونپرسی هم بزن بهش با نوشابه ولکات!!!بهترین غذا که هر دروازبانی باید بخوردش
###################################################################
پسر بارها گفتم بازم میگم تو فوق عالده ای پسر من عاشق اینجور نوشته هات هستم حمید جون.

♥Arsenal♥ در 5/11/1390 | 16:29 گفت:

بد موقعی رفتن واقعا امسال میتونستیم جلم ببریم اگه میموندن!!!
بازیکنای جوون خوبی گرفته بودیم و اوناهم با تجربه شده بودن تلفیقی از جوونا و جوونایه با تجربه هر تیمی رو از پا درمیاره!!!
این مثلث رو تو ذهنت فرض کن= ویلشر،فابرگاس،نصری
حالا یه سس ونپرسی هم بزن بهش با نوشابه ولکات!!!بهترین غذا که هر دروازبانی باید بخوردش

saeed در 5/11/1390 | 16:11 گفت:

من قبول دارم نصری آدم پول پرستی وبخاطر پول رفت من خودم حالم از بارسا و الانم از فابرگاس بهم می خوره ولی خداییش فابرگاس خیلی تحمل کرد الانم هیچ معلوم نیست ساله دیگه ون پرسی و خیلی های دیگه هم از این تیم جدا نشند درسته؟

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 16:08 گفت:

نمیدونم حق با رضا هستش یا نه ....سخته تصمیم گیری در مورد چیزی که نوشتی رضا جون!!!!!

ولی نصری رو مطمئنم به خاطر پول رفت!!!!!!!!!1

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 15:57 گفت:

آقاسعیدحق باشماست ولی اینم انصاف نبودکه درست سالی که ونگرمیخواست محصولاتشوبچینه ولش کنن برن.انصاف بود؟

saeed در 5/11/1390 | 15:47 گفت:

انصاف داشته باش مگه فابرگاس این همه سال تو آرسنال نموند این همه زحمت کشید ولی هیچ فایده ای نداشت چون تیمش حاضر نبود پول خرج بکنه ولی الان تو بارسا کولاک کرده
بعدش مگه ونگر این بازیکنایی که میگی آدم کرده تو حیاط خونش این کارو کرده مگه باشگاه آرسنال پل ترقی اینا نبوده مگه آرسنال قربانی نشده تو رو خدا یکم انصاف داشته باش

hesam در 5/11/1390 | 15:36 گفت:

واقعن مگه ارسنال بد بود که رفتن,واقعن چه جوري تو روي ونگر نگاه ميخوان بکنن؟!!