دیگه صداوسیماچی میگه؟

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,632 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .
مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه :

"نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است.

او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال] مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه : "نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است. او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال]
برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند. برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند.
بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند. بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند.
پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند. پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند.
الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند . الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند .
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.

دیگه صداوسیماچی میگه؟

دیگه صداوسیماچی میگه؟


اگه توبازی بارسلوناورئال دقت کرده باشی توورزشگاه (پرچم اسرائیل)بلندشدپرچمی که دشمن مسلمانان وکشورماست پرچمی که حتی به کودکان مسلمان هم رحم نمیکنه پرچمی که هرلحظه توفکرکه چطوراسلام وایران روشکست بده اونوقت چندنفرایرانی که ادعاشون میشه میان وطرفدارتیمی میشن وبازیهاشوپخش میکنن که توورزشگاهش پرچم دشمنشون بلندمیشه همون دشمنی که توفکره که چطورمارونابودکنه.ازاین بگذریم...جراردپیکه بازیکن بارسلوناوقتی مقابل مسجدالقصی قرارمیگیره کثافت کاری میکنه پیکه یهودی هست ودشمن مسلمانان اون باثروتش به اسرائیل کمک میکنه.شبکه سه وصداوسیماچه حرفی برای گفتن دارن چطورحاضرمیشن بازی های همچین تیمی وبازیکنی روپخش کنن؟چطوربازیهای انگلیس تحریمه ولی اسرائیل نه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 1/1/1391 | 15:07 گفت:

با سلام
درود بر همه آرسناليها اميدوارم سال خوبي رو آغاز کرده باشين
با توجه به کامنتهاي عجيبي که خوندم! خواهش مي‌کنم در سال جديد خودمون باشيم و اسير جوسازيهاي غرض ورزانه نشيم اصلا چطوره از کارگردان اسکار گرفتمون ياد بگيريم: ((..... مردمی که برای همه فرهنگ ها و تمدن ها احترام قائل اند و با نفرت و خشونت سر سازگاری ندارند.))
وجالب تر واکنش همون يهودياي نمک نشناس!!! به اين پيام دوستيه که بهتره خودتون ببينين:

http://www.barackobama.ir/en/news/2098

مهدی تقوی در 21/11/1390 | 18:55 گفت:

حتما این پستت رو تو سایت صدا و سیما هم بفرست.مرگ بر اسرائیل

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:09 گفت:

مشکل از کشور ماست خودمون ایراد داریم وبس!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 6/11/1390 | 18:56 گفت:

حالا من کاری به دید رضا ندارم ولی این حرفش رو قبول دارم که میگه چرا باید این بازی با وجود پرچم اسرائیل پخش بشه بعد انگلیس تحریم بشه؟

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:01 گفت:

چه ربطی داره رضا شاماخ عزیز ، از خیر سر اختراع ادیسون یهودیه که الآن میتونی راحت پشت کامپیوتر بشینی و بر علیه اون ها بنویسی ، اگه ایزاک آینشتاین یا اسحاق نیوتن پا به عرصه وجود نمی گذاشتن الآن باید برای شام میرفتی شکار و تو غار زندگی می کردی :-) . یهودی های ساکن ایران هم ماهیانه مبلغی از درآمدهاشون رو به دولتشون اختصاص می دن این تو دینشونه و طبیعیه. همین آژاکس آمستردام از سر تا تهش گرفته در اختیار و تملک یهودی های هلنده اما بازیکن مسلمانی مثل ملادن سلیمانی به راحتی و فارغ از این بحث ها داره اونجا کارش رو انجام میده. در ضمن رضای عزیز چشم ها را باید شست ، جور دیگر باید دید. دیدت رو نسبت به دنیا عوض کن.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 17:01 گفت:

آره به خدا علی هم راست میگه اگه این بازی واسه انگلیس بود میگفتن به دلیل رقص های مخالف با شئونات اسلامی و توهین به اسلام ازاین به بعد مسابقات این کشور به کلی تحریم میشه

علی صادقزاده در 6/11/1390 | 16:50 گفت:

بابا ول كنين اين حرفاي بي خودو ... اسرائيل هم يك كشور مستقله . خوب مگه چه اشكالي داره پرچمش تو استاديوم باشه ؟؟؟؟؟ باور كنين همين افكار ايزولست كه اين كشورو به بدبختي ميكشونه . اين موارد سياسي هيچ دليلي براي تحريم مسابقات فوتبال نيست . در واقع مشكل از كشور ماست كه كرم دارن وگرنه مشكلي از طرف پيكه و غيره ذلك نيست ....

ali در 6/11/1390 | 16:29 گفت:

برام من یکی که بازی دشیب یه نکته جالب داشت ، این که از نظر آقایون رقص بازیکنان بارسا حلال هست.
سه ساعت آبیدال و آلوز هی میرقصیدن بعد تلویزیون ایران کامل پخشش میکنه ، حالا اگه مال ارسنال بود ، دیگه اصلا بازی ها رو نشون نمیداد.

Ashkan در 6/11/1390 | 16:05 گفت:

arabestan o khoob oomadi

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 15:09 گفت:

دشمن ما عربستانه!

farhad bj در 6/11/1390 | 15:09 گفت:

اسرائیل خوب این هاهم انسان هستند.پرچم فلسطین هم بود.

محسن آزاده در 6/11/1390 | 14:31 گفت:

والا با این نوناشون . . . ;)

علیرضا در 6/11/1390 | 13:41 گفت:

آره شهرام جون.........من هم شنیدم هازارد خیلی بهمون نزدیکه..............

سعيد غلامي در 6/11/1390 | 10:16 گفت:

واااااااا اگه هازارد بياد من انشب پا برهنه مي خوابم..........

حمید فرازی در 6/11/1390 | 08:10 گفت:

خودش گفته ژانویه جایی نمیرم

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 03:33 گفت:

باور نمیکنید خودتون ترجمه اش کنید:

هناك خبر مفرح اذا كان صحيح ارسنال اقترب من التعاقد مع هازارد بمبلغ 25 مليون و سيكون لاعب لارسنال خلال 48 ساعة
اعلم انه في الاغلب ستكون اشاعة و اننا تعودنا على كثرة الاشاعات في ايام الانتقلات .

و هذا لينك للخبر :
http://itsallarsenalinhere.blogspot.com/2012/01/eden-hazard-to-join-arsenal.html

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 03:30 گفت:

اره منم دیدم واقعا که جای تاسف داره!!!!!!!!!!!!

بابا گور بابای بارسلون و داور و اسرائیل و صدا و سیمای ایران الان یه خبر توپ تو فیسبوک خوندم هازارد قراره بیا د ارسنال با قرارداد 25میلیو پوندی هازارد الان تو لندنه و این اتفاق در اینده نزدیک رخ خواهد داد!!!!!!!!!!!!!!!