دیگه صداوسیماچی میگه؟

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,277 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

دیگه صداوسیماچی میگه؟

دیگه صداوسیماچی میگه؟


اگه توبازی بارسلوناورئال دقت کرده باشی توورزشگاه (پرچم اسرائیل)بلندشدپرچمی که دشمن مسلمانان وکشورماست پرچمی که حتی به کودکان مسلمان هم رحم نمیکنه پرچمی که هرلحظه توفکرکه چطوراسلام وایران روشکست بده اونوقت چندنفرایرانی که ادعاشون میشه میان وطرفدارتیمی میشن وبازیهاشوپخش میکنن که توورزشگاهش پرچم دشمنشون بلندمیشه همون دشمنی که توفکره که چطورمارونابودکنه.ازاین بگذریم...جراردپیکه بازیکن بارسلوناوقتی مقابل مسجدالقصی قرارمیگیره کثافت کاری میکنه پیکه یهودی هست ودشمن مسلمانان اون باثروتش به اسرائیل کمک میکنه.شبکه سه وصداوسیماچه حرفی برای گفتن دارن چطورحاضرمیشن بازی های همچین تیمی وبازیکنی روپخش کنن؟چطوربازیهای انگلیس تحریمه ولی اسرائیل نه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 1/1/1391 | 15:07 گفت:

با سلام
درود بر همه آرسناليها اميدوارم سال خوبي رو آغاز کرده باشين
با توجه به کامنتهاي عجيبي که خوندم! خواهش مي‌کنم در سال جديد خودمون باشيم و اسير جوسازيهاي غرض ورزانه نشيم اصلا چطوره از کارگردان اسکار گرفتمون ياد بگيريم: ((..... مردمی که برای همه فرهنگ ها و تمدن ها احترام قائل اند و با نفرت و خشونت سر سازگاری ندارند.))
وجالب تر واکنش همون يهودياي نمک نشناس!!! به اين پيام دوستيه که بهتره خودتون ببينين:

http://www.barackobama.ir/en/news/2098

مهدی تقوی در 21/11/1390 | 18:55 گفت:

حتما این پستت رو تو سایت صدا و سیما هم بفرست.مرگ بر اسرائیل

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:09 گفت:

مشکل از کشور ماست خودمون ایراد داریم وبس!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 6/11/1390 | 18:56 گفت:

حالا من کاری به دید رضا ندارم ولی این حرفش رو قبول دارم که میگه چرا باید این بازی با وجود پرچم اسرائیل پخش بشه بعد انگلیس تحریم بشه؟

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:01 گفت:

چه ربطی داره رضا شاماخ عزیز ، از خیر سر اختراع ادیسون یهودیه که الآن میتونی راحت پشت کامپیوتر بشینی و بر علیه اون ها بنویسی ، اگه ایزاک آینشتاین یا اسحاق نیوتن پا به عرصه وجود نمی گذاشتن الآن باید برای شام میرفتی شکار و تو غار زندگی می کردی :-) . یهودی های ساکن ایران هم ماهیانه مبلغی از درآمدهاشون رو به دولتشون اختصاص می دن این تو دینشونه و طبیعیه. همین آژاکس آمستردام از سر تا تهش گرفته در اختیار و تملک یهودی های هلنده اما بازیکن مسلمانی مثل ملادن سلیمانی به راحتی و فارغ از این بحث ها داره اونجا کارش رو انجام میده. در ضمن رضای عزیز چشم ها را باید شست ، جور دیگر باید دید. دیدت رو نسبت به دنیا عوض کن.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 17:01 گفت:

آره به خدا علی هم راست میگه اگه این بازی واسه انگلیس بود میگفتن به دلیل رقص های مخالف با شئونات اسلامی و توهین به اسلام ازاین به بعد مسابقات این کشور به کلی تحریم میشه

علی صادقزاده در 6/11/1390 | 16:50 گفت:

بابا ول كنين اين حرفاي بي خودو ... اسرائيل هم يك كشور مستقله . خوب مگه چه اشكالي داره پرچمش تو استاديوم باشه ؟؟؟؟؟ باور كنين همين افكار ايزولست كه اين كشورو به بدبختي ميكشونه . اين موارد سياسي هيچ دليلي براي تحريم مسابقات فوتبال نيست . در واقع مشكل از كشور ماست كه كرم دارن وگرنه مشكلي از طرف پيكه و غيره ذلك نيست ....

ali در 6/11/1390 | 16:29 گفت:

برام من یکی که بازی دشیب یه نکته جالب داشت ، این که از نظر آقایون رقص بازیکنان بارسا حلال هست.
سه ساعت آبیدال و آلوز هی میرقصیدن بعد تلویزیون ایران کامل پخشش میکنه ، حالا اگه مال ارسنال بود ، دیگه اصلا بازی ها رو نشون نمیداد.

Ashkan در 6/11/1390 | 16:05 گفت:

arabestan o khoob oomadi

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 15:09 گفت:

دشمن ما عربستانه!

farhad bj در 6/11/1390 | 15:09 گفت:

اسرائیل خوب این هاهم انسان هستند.پرچم فلسطین هم بود.

محسن آزاده در 6/11/1390 | 14:31 گفت:

والا با این نوناشون . . . ;)

علیرضا در 6/11/1390 | 13:41 گفت:

آره شهرام جون.........من هم شنیدم هازارد خیلی بهمون نزدیکه..............

سعيد غلامي در 6/11/1390 | 10:16 گفت:

واااااااا اگه هازارد بياد من انشب پا برهنه مي خوابم..........

حمید فرازی در 6/11/1390 | 08:10 گفت:

خودش گفته ژانویه جایی نمیرم

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 03:33 گفت:

باور نمیکنید خودتون ترجمه اش کنید:

هناك خبر مفرح اذا كان صحيح ارسنال اقترب من التعاقد مع هازارد بمبلغ 25 مليون و سيكون لاعب لارسنال خلال 48 ساعة
اعلم انه في الاغلب ستكون اشاعة و اننا تعودنا على كثرة الاشاعات في ايام الانتقلات .

و هذا لينك للخبر :
http://itsallarsenalinhere.blogspot.com/2012/01/eden-hazard-to-join-arsenal.html

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 03:30 گفت:

اره منم دیدم واقعا که جای تاسف داره!!!!!!!!!!!!

بابا گور بابای بارسلون و داور و اسرائیل و صدا و سیمای ایران الان یه خبر توپ تو فیسبوک خوندم هازارد قراره بیا د ارسنال با قرارداد 25میلیو پوندی هازارد الان تو لندنه و این اتفاق در اینده نزدیک رخ خواهد داد!!!!!!!!!!!!!!!