مروان شاماخ(29)

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,674 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

مروان شاماخ(29)

مروان شاماخ(29)


مروان شاماخ بازیکن مراکشی وخوش استیل وخوش اخلاق آرسنال تابستان سال قبل ازباشگاه بوردوبه لندن اومدتاپیراهن قرمزآرسنال روبپوشه مروان تواولین بازیش درلیگ موفق شدمقابل لیورپول گل بزنه اونم اونم تودقیقه93بعدازگل همه چشمهابه این بازیکن بازیکن بلندقدمراکشی دوخته شدبعدازاون گل شاماخ بازهم گل زدواین بارتولیگ قهرمانان شاماخ داشت گل میزدکه رابین فانپرسی ازمصدومیت برگشت وشاماخ رفت روی نیمکت نیمکتی اعتمادبه نفس قدرت سرعت همه چیزروازاین پسرگرفت مثل اینکه به نیمکت دوخته شده باشه اون فصل تمام شدوشاماخ به انتظارفصل جدیدنشست واعتمادبه نفسشوبرگردونداماشاماخ ازنیمکت بلندنشدکم کم این بازیکن افت کردودیگه خبری ازاون مروان گلزن نشدوقتی که توبازی های مهم شاماخ روی نیمکت بودوفقط توبازیهای نه چندان مهم به همراه چندبازیکن جوان به زمین میرفت تومغزاین پسرآشوب بودکه آیااشتباه کرده به آرسنال اومده ؟اوحتی کارش به جایی رسیده که توتیم ملی هم نیمکت نشینه.به نظرشمادوست عزیزبازیکنی که تواوج میخریش توافت بایدبیرونش کرد؟یابایدازش حمایت کردتابه روزهای اواش برگرده؟ازچنین بازیکنی بایدحمایت کردمروان کناررابین میتونه ضربات سرسهمناکی روبزنه آیایک مربى مثل ونگرنبایدبازیکنی که ازاوج به افت میرسه نبایدبهش کمک کرد تابرگرده؟به نظرم ونگرمروان روفدای رابین کرد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 13/11/1390 | 01:26 گفت:

باز هم یک مساوی دیگه تا نشون بدیم علنا این فصل هیج حرفی برای گفتن نداریم....

رضاشاماخ چوک بندر در 12/11/1390 | 20:41 گفت:

خیلی هم بازیکن فوق العاده ای هست

فرهاد در 12/11/1390 | 20:22 گفت:

شاماخ اوج نداشته هیچوقت...هیچوقت........کثافت بیشتر نیست........یه آشغال

فرهاد در 12/11/1390 | 20:21 گفت:

شاماخ اوج نداشته هیچوقت...هیچوقت........کثافت بیشتر نیست........یه آشغال

ramin kazemi در 12/11/1390 | 18:41 گفت:

کیه که دوست نداره بازیکنا توی بهترین شرایط باشن!! ولی مسئله اینجاست که تیم در شرایطی نیست که ریسک کنه!توی همه بازیها احتیاج به برد داریم و بهترین مهاجم لیگ هم ون پرسیه!!برباتوف توی مچستر همش روی نیمکته خیلی بهتر از رونی اون چیچاریتو ولی بهش بازی نمیده تازه اون بازیهایم که بخاطر مصدومیت و محرومیت رونی بازی کرده توی همه گل زده ولی بازم رفته رو نیمکت حالا باید اعتماد به نفسش از بین بره!!؟سال پیش هم همراه توز بیشترین گل زده رو داشته،آقای گل فصل پیش بوده.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/11/1390 | 17:53 گفت:

بچه هاشاماخ الان توافته آرسن ونگربایدکمکش کنه تابه اوج برگرده واقعابازیکن بی حاشیه ای هستش ولی رابین پرازحاشیست البته فکرنکنیدمن بارابین مخالفم

حمید فرازی در 12/11/1390 | 17:43 گفت:

حمید رضا وقتی آزسنال شاماخو خرید تیمایی مثل اینتر و میلان هم دنبالش بودن حتی در فرانسه هم پیشنهادات خوبی داشت ولی خودش چون بازیکن آزاد بود و از بچگی هوادار آرسنال بود پیشنهاد این تیمو قبول کرد و درسته که از نظر فنی به تیم کمکی نکرده ولی انصافا هیچ وقت مثل بازیکنایی نظیر بنتنر دم از تهدید و شکایت نزده و امیدوارم در آینده بتونه در تیمی دیگه خودشو نشون بده حداقل به درد لیگ جزیره نمیخوره

masoud mahmudpur در 12/11/1390 | 17:24 گفت:

انصافا شاماخ هر وقت بازی کرده خوب بوده.اما رابین هر وقت بازی کرده عالی بوده.پس میون این دو تا رابین بهتره.اما شاماخ رو نبایدبفروشن چون اگه رابین مصدوم شه شاماخ بهترین بازیکن برای جانشینیشه

HAMED toopchi در 12/11/1390 | 17:03 گفت:

خوش استیل!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط يه نفر تو دنيا روي خط دروازه پاس به بيرون ميده، اونم جناب خوش استيله،!
يه گاگول ديگه هم داشتيم كه توپ رو از تو دروازه حريف ميكشيد بيرون كه از شرش راحت شديم.
اينم بره ميمونه گاگولهاي خط دفاع و هافبك! كلا آينده روشني داريم!

حمیدرضا در 12/11/1390 | 16:36 گفت:

lanat bar arsen wenger ba in tasmim haye eftezahesh

♥Arsenal♥ در 12/11/1390 | 13:25 گفت:

شاماخ رو هیچوقت دوست نداشتم ولی ازش بدمم نمیاد آره اگه بره بهتره برای تیم....

همون گلی که به اسم رینا ثبت شد؟؟

کلا بازیکن خوبیه ولی......کلاس بازیش پایینه مثل پارک و چندتای دیگه...

دقیقا به درد نیمکت میخوره مث برباتوف تو منچستر....

♥Arsenal♥ در 12/11/1390 | 13:16 گفت:

سلام... به همه...

راستی این ویدئو های آنلاین سایت سایت رو چطوری دانلود کنیم...؟؟با غیر دانلود منیجر؟

حمید فرازی در 12/11/1390 | 13:13 گفت:

آره علی.تازه میخاوم به آرمان پیشنهاد بدم مسئول ویدیو سایت بشم:))))

علی ارشدی در 12/11/1390 | 13:03 گفت:

حمید جان تو که کلیپ دونی سایت شدی!!!!!!!!!!!!!! :)))

رضا جان شاماخ بازیکن بدی نیست ولی قبول کن بدرد لیگ انگلیس نمی خوره در سطح همون فرانسه است

حمید فرازی در 12/11/1390 | 11:42 گفت:

همچین بازیکنایی به سبک بازی آرسنال نمیادن.آقا رضا اگه خواستید یه کلیپ جالب در مورد موقعیتایی که شاماخ فصل گذشته از دست داده در اختبارت بذارم در ضمن اون موقع رابین هم نبود و شاماخ فیکس بازی میکرد.

ali jamshidi در 12/11/1390 | 11:35 گفت:

به نظر بازیکن خوبیه فقط روحیه نداره.
آقا رضا بازگشت مبارک

شاهین فدوی در 12/11/1390 | 11:29 گفت:

من ازش خوشم نمیاد سبک بازیش به ارسنال نمیاد بیشتر بدرد ایتالیا میخوره اخه این باعقل جور میاد توبازی های مهم ونپرسی رو نیمکت بشینه به جاش شاماخ بازی کنه!!!!تو اوجم در حد واندازه های رابین نبوده و متاسفانه ما که ازش بازیکن خاصی ندیدیم به نظرم بنتنر خیلی از شاماخ بهتره
این ضعف یه بازیکنو نشون میده که تاحالا نتونسته خودشو در حداندازه های ذخیره رابین نشون بده