مروان شاماخ(29)

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 184,099 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

مروان شاماخ(29)

مروان شاماخ(29)


مروان شاماخ بازیکن مراکشی وخوش استیل وخوش اخلاق آرسنال تابستان سال قبل ازباشگاه بوردوبه لندن اومدتاپیراهن قرمزآرسنال روبپوشه مروان تواولین بازیش درلیگ موفق شدمقابل لیورپول گل بزنه اونم اونم تودقیقه93بعدازگل همه چشمهابه این بازیکن بازیکن بلندقدمراکشی دوخته شدبعدازاون گل شاماخ بازهم گل زدواین بارتولیگ قهرمانان شاماخ داشت گل میزدکه رابین فانپرسی ازمصدومیت برگشت وشاماخ رفت روی نیمکت نیمکتی اعتمادبه نفس قدرت سرعت همه چیزروازاین پسرگرفت مثل اینکه به نیمکت دوخته شده باشه اون فصل تمام شدوشاماخ به انتظارفصل جدیدنشست واعتمادبه نفسشوبرگردونداماشاماخ ازنیمکت بلندنشدکم کم این بازیکن افت کردودیگه خبری ازاون مروان گلزن نشدوقتی که توبازی های مهم شاماخ روی نیمکت بودوفقط توبازیهای نه چندان مهم به همراه چندبازیکن جوان به زمین میرفت تومغزاین پسرآشوب بودکه آیااشتباه کرده به آرسنال اومده ؟اوحتی کارش به جایی رسیده که توتیم ملی هم نیمکت نشینه.به نظرشمادوست عزیزبازیکنی که تواوج میخریش توافت بایدبیرونش کرد؟یابایدازش حمایت کردتابه روزهای اواش برگرده؟ازچنین بازیکنی بایدحمایت کردمروان کناررابین میتونه ضربات سرسهمناکی روبزنه آیایک مربى مثل ونگرنبایدبازیکنی که ازاوج به افت میرسه نبایدبهش کمک کرد تابرگرده؟به نظرم ونگرمروان روفدای رابین کرد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 13/11/1390 | 01:26 گفت:

باز هم یک مساوی دیگه تا نشون بدیم علنا این فصل هیج حرفی برای گفتن نداریم....

رضاشاماخ چوک بندر در 12/11/1390 | 20:41 گفت:

خیلی هم بازیکن فوق العاده ای هست

فرهاد در 12/11/1390 | 20:22 گفت:

شاماخ اوج نداشته هیچوقت...هیچوقت........کثافت بیشتر نیست........یه آشغال

فرهاد در 12/11/1390 | 20:21 گفت:

شاماخ اوج نداشته هیچوقت...هیچوقت........کثافت بیشتر نیست........یه آشغال

ramin kazemi در 12/11/1390 | 18:41 گفت:

کیه که دوست نداره بازیکنا توی بهترین شرایط باشن!! ولی مسئله اینجاست که تیم در شرایطی نیست که ریسک کنه!توی همه بازیها احتیاج به برد داریم و بهترین مهاجم لیگ هم ون پرسیه!!برباتوف توی مچستر همش روی نیمکته خیلی بهتر از رونی اون چیچاریتو ولی بهش بازی نمیده تازه اون بازیهایم که بخاطر مصدومیت و محرومیت رونی بازی کرده توی همه گل زده ولی بازم رفته رو نیمکت حالا باید اعتماد به نفسش از بین بره!!؟سال پیش هم همراه توز بیشترین گل زده رو داشته،آقای گل فصل پیش بوده.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/11/1390 | 17:53 گفت:

بچه هاشاماخ الان توافته آرسن ونگربایدکمکش کنه تابه اوج برگرده واقعابازیکن بی حاشیه ای هستش ولی رابین پرازحاشیست البته فکرنکنیدمن بارابین مخالفم

حمید فرازی در 12/11/1390 | 17:43 گفت:

حمید رضا وقتی آزسنال شاماخو خرید تیمایی مثل اینتر و میلان هم دنبالش بودن حتی در فرانسه هم پیشنهادات خوبی داشت ولی خودش چون بازیکن آزاد بود و از بچگی هوادار آرسنال بود پیشنهاد این تیمو قبول کرد و درسته که از نظر فنی به تیم کمکی نکرده ولی انصافا هیچ وقت مثل بازیکنایی نظیر بنتنر دم از تهدید و شکایت نزده و امیدوارم در آینده بتونه در تیمی دیگه خودشو نشون بده حداقل به درد لیگ جزیره نمیخوره

masoud mahmudpur در 12/11/1390 | 17:24 گفت:

انصافا شاماخ هر وقت بازی کرده خوب بوده.اما رابین هر وقت بازی کرده عالی بوده.پس میون این دو تا رابین بهتره.اما شاماخ رو نبایدبفروشن چون اگه رابین مصدوم شه شاماخ بهترین بازیکن برای جانشینیشه

HAMED toopchi در 12/11/1390 | 17:03 گفت:

خوش استیل!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط يه نفر تو دنيا روي خط دروازه پاس به بيرون ميده، اونم جناب خوش استيله،!
يه گاگول ديگه هم داشتيم كه توپ رو از تو دروازه حريف ميكشيد بيرون كه از شرش راحت شديم.
اينم بره ميمونه گاگولهاي خط دفاع و هافبك! كلا آينده روشني داريم!

حمیدرضا در 12/11/1390 | 16:36 گفت:

lanat bar arsen wenger ba in tasmim haye eftezahesh

♥Arsenal♥ در 12/11/1390 | 13:25 گفت:

شاماخ رو هیچوقت دوست نداشتم ولی ازش بدمم نمیاد آره اگه بره بهتره برای تیم....

همون گلی که به اسم رینا ثبت شد؟؟

کلا بازیکن خوبیه ولی......کلاس بازیش پایینه مثل پارک و چندتای دیگه...

دقیقا به درد نیمکت میخوره مث برباتوف تو منچستر....

♥Arsenal♥ در 12/11/1390 | 13:16 گفت:

سلام... به همه...

راستی این ویدئو های آنلاین سایت سایت رو چطوری دانلود کنیم...؟؟با غیر دانلود منیجر؟

حمید فرازی در 12/11/1390 | 13:13 گفت:

آره علی.تازه میخاوم به آرمان پیشنهاد بدم مسئول ویدیو سایت بشم:))))

علی ارشدی در 12/11/1390 | 13:03 گفت:

حمید جان تو که کلیپ دونی سایت شدی!!!!!!!!!!!!!! :)))

رضا جان شاماخ بازیکن بدی نیست ولی قبول کن بدرد لیگ انگلیس نمی خوره در سطح همون فرانسه است

حمید فرازی در 12/11/1390 | 11:42 گفت:

همچین بازیکنایی به سبک بازی آرسنال نمیادن.آقا رضا اگه خواستید یه کلیپ جالب در مورد موقعیتایی که شاماخ فصل گذشته از دست داده در اختبارت بذارم در ضمن اون موقع رابین هم نبود و شاماخ فیکس بازی میکرد.

ali jamshidi در 12/11/1390 | 11:35 گفت:

به نظر بازیکن خوبیه فقط روحیه نداره.
آقا رضا بازگشت مبارک

شاهین فدوی در 12/11/1390 | 11:29 گفت:

من ازش خوشم نمیاد سبک بازیش به ارسنال نمیاد بیشتر بدرد ایتالیا میخوره اخه این باعقل جور میاد توبازی های مهم ونپرسی رو نیمکت بشینه به جاش شاماخ بازی کنه!!!!تو اوجم در حد واندازه های رابین نبوده و متاسفانه ما که ازش بازیکن خاصی ندیدیم به نظرم بنتنر خیلی از شاماخ بهتره
این ضعف یه بازیکنو نشون میده که تاحالا نتونسته خودشو در حداندازه های ذخیره رابین نشون بده