مروان شاماخ(29)

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,307 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

مروان شاماخ(29)

مروان شاماخ(29)


مروان شاماخ بازیکن مراکشی وخوش استیل وخوش اخلاق آرسنال تابستان سال قبل ازباشگاه بوردوبه لندن اومدتاپیراهن قرمزآرسنال روبپوشه مروان تواولین بازیش درلیگ موفق شدمقابل لیورپول گل بزنه اونم اونم تودقیقه93بعدازگل همه چشمهابه این بازیکن بازیکن بلندقدمراکشی دوخته شدبعدازاون گل شاماخ بازهم گل زدواین بارتولیگ قهرمانان شاماخ داشت گل میزدکه رابین فانپرسی ازمصدومیت برگشت وشاماخ رفت روی نیمکت نیمکتی اعتمادبه نفس قدرت سرعت همه چیزروازاین پسرگرفت مثل اینکه به نیمکت دوخته شده باشه اون فصل تمام شدوشاماخ به انتظارفصل جدیدنشست واعتمادبه نفسشوبرگردونداماشاماخ ازنیمکت بلندنشدکم کم این بازیکن افت کردودیگه خبری ازاون مروان گلزن نشدوقتی که توبازی های مهم شاماخ روی نیمکت بودوفقط توبازیهای نه چندان مهم به همراه چندبازیکن جوان به زمین میرفت تومغزاین پسرآشوب بودکه آیااشتباه کرده به آرسنال اومده ؟اوحتی کارش به جایی رسیده که توتیم ملی هم نیمکت نشینه.به نظرشمادوست عزیزبازیکنی که تواوج میخریش توافت بایدبیرونش کرد؟یابایدازش حمایت کردتابه روزهای اواش برگرده؟ازچنین بازیکنی بایدحمایت کردمروان کناررابین میتونه ضربات سرسهمناکی روبزنه آیایک مربى مثل ونگرنبایدبازیکنی که ازاوج به افت میرسه نبایدبهش کمک کرد تابرگرده؟به نظرم ونگرمروان روفدای رابین کرد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 13/11/1390 | 01:26 گفت:

باز هم یک مساوی دیگه تا نشون بدیم علنا این فصل هیج حرفی برای گفتن نداریم....

رضاشاماخ چوک بندر در 12/11/1390 | 20:41 گفت:

خیلی هم بازیکن فوق العاده ای هست

فرهاد در 12/11/1390 | 20:22 گفت:

شاماخ اوج نداشته هیچوقت...هیچوقت........کثافت بیشتر نیست........یه آشغال

فرهاد در 12/11/1390 | 20:21 گفت:

شاماخ اوج نداشته هیچوقت...هیچوقت........کثافت بیشتر نیست........یه آشغال

ramin kazemi در 12/11/1390 | 18:41 گفت:

کیه که دوست نداره بازیکنا توی بهترین شرایط باشن!! ولی مسئله اینجاست که تیم در شرایطی نیست که ریسک کنه!توی همه بازیها احتیاج به برد داریم و بهترین مهاجم لیگ هم ون پرسیه!!برباتوف توی مچستر همش روی نیمکته خیلی بهتر از رونی اون چیچاریتو ولی بهش بازی نمیده تازه اون بازیهایم که بخاطر مصدومیت و محرومیت رونی بازی کرده توی همه گل زده ولی بازم رفته رو نیمکت حالا باید اعتماد به نفسش از بین بره!!؟سال پیش هم همراه توز بیشترین گل زده رو داشته،آقای گل فصل پیش بوده.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/11/1390 | 17:53 گفت:

بچه هاشاماخ الان توافته آرسن ونگربایدکمکش کنه تابه اوج برگرده واقعابازیکن بی حاشیه ای هستش ولی رابین پرازحاشیست البته فکرنکنیدمن بارابین مخالفم

حمید فرازی در 12/11/1390 | 17:43 گفت:

حمید رضا وقتی آزسنال شاماخو خرید تیمایی مثل اینتر و میلان هم دنبالش بودن حتی در فرانسه هم پیشنهادات خوبی داشت ولی خودش چون بازیکن آزاد بود و از بچگی هوادار آرسنال بود پیشنهاد این تیمو قبول کرد و درسته که از نظر فنی به تیم کمکی نکرده ولی انصافا هیچ وقت مثل بازیکنایی نظیر بنتنر دم از تهدید و شکایت نزده و امیدوارم در آینده بتونه در تیمی دیگه خودشو نشون بده حداقل به درد لیگ جزیره نمیخوره

masoud mahmudpur در 12/11/1390 | 17:24 گفت:

انصافا شاماخ هر وقت بازی کرده خوب بوده.اما رابین هر وقت بازی کرده عالی بوده.پس میون این دو تا رابین بهتره.اما شاماخ رو نبایدبفروشن چون اگه رابین مصدوم شه شاماخ بهترین بازیکن برای جانشینیشه

HAMED toopchi در 12/11/1390 | 17:03 گفت:

خوش استیل!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط يه نفر تو دنيا روي خط دروازه پاس به بيرون ميده، اونم جناب خوش استيله،!
يه گاگول ديگه هم داشتيم كه توپ رو از تو دروازه حريف ميكشيد بيرون كه از شرش راحت شديم.
اينم بره ميمونه گاگولهاي خط دفاع و هافبك! كلا آينده روشني داريم!

حمیدرضا در 12/11/1390 | 16:36 گفت:

lanat bar arsen wenger ba in tasmim haye eftezahesh

♥Arsenal♥ در 12/11/1390 | 13:25 گفت:

شاماخ رو هیچوقت دوست نداشتم ولی ازش بدمم نمیاد آره اگه بره بهتره برای تیم....

همون گلی که به اسم رینا ثبت شد؟؟

کلا بازیکن خوبیه ولی......کلاس بازیش پایینه مثل پارک و چندتای دیگه...

دقیقا به درد نیمکت میخوره مث برباتوف تو منچستر....

♥Arsenal♥ در 12/11/1390 | 13:16 گفت:

سلام... به همه...

راستی این ویدئو های آنلاین سایت سایت رو چطوری دانلود کنیم...؟؟با غیر دانلود منیجر؟

حمید فرازی در 12/11/1390 | 13:13 گفت:

آره علی.تازه میخاوم به آرمان پیشنهاد بدم مسئول ویدیو سایت بشم:))))

علی ارشدی در 12/11/1390 | 13:03 گفت:

حمید جان تو که کلیپ دونی سایت شدی!!!!!!!!!!!!!! :)))

رضا جان شاماخ بازیکن بدی نیست ولی قبول کن بدرد لیگ انگلیس نمی خوره در سطح همون فرانسه است

حمید فرازی در 12/11/1390 | 11:42 گفت:

همچین بازیکنایی به سبک بازی آرسنال نمیادن.آقا رضا اگه خواستید یه کلیپ جالب در مورد موقعیتایی که شاماخ فصل گذشته از دست داده در اختبارت بذارم در ضمن اون موقع رابین هم نبود و شاماخ فیکس بازی میکرد.

ali jamshidi در 12/11/1390 | 11:35 گفت:

به نظر بازیکن خوبیه فقط روحیه نداره.
آقا رضا بازگشت مبارک

شاهین فدوی در 12/11/1390 | 11:29 گفت:

من ازش خوشم نمیاد سبک بازیش به ارسنال نمیاد بیشتر بدرد ایتالیا میخوره اخه این باعقل جور میاد توبازی های مهم ونپرسی رو نیمکت بشینه به جاش شاماخ بازی کنه!!!!تو اوجم در حد واندازه های رابین نبوده و متاسفانه ما که ازش بازیکن خاصی ندیدیم به نظرم بنتنر خیلی از شاماخ بهتره
این ضعف یه بازیکنو نشون میده که تاحالا نتونسته خودشو در حداندازه های ذخیره رابین نشون بده