شترباش وبه دوربکن نگاهی

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,220 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

شترباش وبه دوربکن نگاهی

شترباش وبه دوربکن نگاهی


سلام دوستان آرسنال درعرض3روزدوباخت بدآوردبا6گل خورده وبدون گل زده..آرسنال توبحرانه ومابه عنوان هواداربایدهمراهش کنیم اگه من یاشماالان ازتیم حمایت نکنیم پس کی بایدبکنیم؟آرسنال تیمیه قدرتمندوبابازیکنانی خوب ولی بایدکمکش کردتاازبحران بیرون بیادوقتی بردآوردبیایم ازشون خوب بگیم ووقتی باخت آوردبیایم ازشون کناره گیری کنیم این درسته؟دوستان من ازاول گفتم بازم میگم اینجاجام نیست معلومه که جام نیست جام مال بارسلوناورئال ومنچسترهستش داداش خیلی راحت بدون دردسرمیشه طرفدارشون شد..مطمئن باشیدروزی میادکه جام دردستان آرسنال جاخوش میکنه اون روزمیاد.من خوشحالم که طرفدارتیمی هستم که فوتبال رومیفهمه.این باختایه روزی تموم میشه...آفرین چمبرلین دمت گرم پسراشکال نداره هنوزجوونی این گل به خودی برات تجربه میشه پسرفقط دقت کن این جمله ای هستش که ازته دل به چمبرلین میگم.....روزی توپ توپچی هرقلبی روسوراخ میکنه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 30/11/1390 | 11:44 گفت:

دمت گرم تو شرایط سخت حامی آرسنالی و مربیش
ولی آون چیزی که من تو چند تا بازی اخیر حس کردم
اینه که ما یه میدون دار وسط زمین کم داریم یه چیزی
در حد ویلشر

حمید:like

محسن شعبانی در 30/11/1390 | 09:41 گفت:

واقعا که .......... متاسفم

ایمان بهادران در 30/11/1390 | 08:37 گفت:

man ke omran tarfdari nemikonam 2005 tahala to kaf mondimo migim ishala sale dige pir shodim babbbbbbbbbbbba

gunnersregister در 30/11/1390 | 08:04 گفت:

ببخشید حالا به جای سوراخ کردن قلب یه جای دیگه رو داره سوراخ میکنه.

دلت خوشه.

اوون پول خودش رو میگیره

محسن در 30/11/1390 | 02:08 گفت:

چه عجب یکی پیدا شد مثبت به قضیه نگاه کنه ....آفرین

محمد حسینی در 30/11/1390 | 01:35 گفت:

like

Kane در 30/11/1390 | 00:47 گفت:

من از فصل 2009-10 از ونگر و مدیران متنفر شدم...

علی ارشدی در 30/11/1390 | 00:35 گفت:

بله باید از آرسنال حمایت کنیم اما معنیش این نیست که هیچی نگیم و بسوزیم و بسازیم فقط باید منطقی نقد کرد نه با فحش دادن

توپچی جنوب در 30/11/1390 | 00:10 گفت:

اره رضا منم میگم باید از تیممون حمایت کنیم و نباید پشتش رو خالی کنیم ولی همه که..............

mostafa در 30/11/1390 | 00:06 گفت:

ما که کارمون همیشه همینه طرفداری از ارسنال اخرش هم پیر میشیم با این بازیکن های بی مصرف

حمید فرازی در 29/11/1390 | 23:55 گفت:

رضا جان طرفداری که میکنیم چون الان سال هاست داریم این کارو میکینم و مطمئن باش هیچ وقت پشت تیمو خالی نمیکنیم ولی متسفانه بازیکنایی لباس آرسنالو میپوشن که لیاقتشو ندارن.شاید وقتی از خود گذشتگی های بزرگان آرسنالو در این لباس به یاد بیاریم متوجه این موضوع بشیم.با این حال هیچ وقت از عشقمون ناامید نمیشیم و همیشه میگیم Arsenal 4 Ever

راستی یه خواهشی که ازت دارم وقتی پست میذاری یه دستی هم به این بنده خدا اسپیس کیبوردت بکش.خیلی دلم براش مسورزه :)

احسان در 29/11/1390 | 23:47 گفت:

دو تا جمله بشدت اشکال داشت

1- آرسنال تیمیه قدرتمندوبابازیکنانی خوب : تو به ژورو و رمزی و اسکیلاچی میگی بازیکن خوب؟ مرتیکه ژورو اشتباه میکنه که تیمو کلا از هم میپاشه بعد اینقد اعتماد به نفس داره که بازیکنای دیگه رو هم راهنمایی میکنه و جواب ورما رو هم پس میده بخدا دستم بهش میرسید میکشتمش

2-اینجاجام نیست معلومه که جام نیست : مطمئن باش اگه جام نباشه ون پرسی و چند تا بازیکن خوبی که داریم هم نیستن!!

hesam در 29/11/1390 | 23:34 گفت:

مرسي رضا