شترباش وبه دوربکن نگاهی

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,744 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

شترباش وبه دوربکن نگاهی

شترباش وبه دوربکن نگاهی


سلام دوستان آرسنال درعرض3روزدوباخت بدآوردبا6گل خورده وبدون گل زده..آرسنال توبحرانه ومابه عنوان هواداربایدهمراهش کنیم اگه من یاشماالان ازتیم حمایت نکنیم پس کی بایدبکنیم؟آرسنال تیمیه قدرتمندوبابازیکنانی خوب ولی بایدکمکش کردتاازبحران بیرون بیادوقتی بردآوردبیایم ازشون خوب بگیم ووقتی باخت آوردبیایم ازشون کناره گیری کنیم این درسته؟دوستان من ازاول گفتم بازم میگم اینجاجام نیست معلومه که جام نیست جام مال بارسلوناورئال ومنچسترهستش داداش خیلی راحت بدون دردسرمیشه طرفدارشون شد..مطمئن باشیدروزی میادکه جام دردستان آرسنال جاخوش میکنه اون روزمیاد.من خوشحالم که طرفدارتیمی هستم که فوتبال رومیفهمه.این باختایه روزی تموم میشه...آفرین چمبرلین دمت گرم پسراشکال نداره هنوزجوونی این گل به خودی برات تجربه میشه پسرفقط دقت کن این جمله ای هستش که ازته دل به چمبرلین میگم.....روزی توپ توپچی هرقلبی روسوراخ میکنه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 30/11/1390 | 11:44 گفت:

دمت گرم تو شرایط سخت حامی آرسنالی و مربیش
ولی آون چیزی که من تو چند تا بازی اخیر حس کردم
اینه که ما یه میدون دار وسط زمین کم داریم یه چیزی
در حد ویلشر

حمید:like

محسن شعبانی در 30/11/1390 | 09:41 گفت:

واقعا که .......... متاسفم

ایمان بهادران در 30/11/1390 | 08:37 گفت:

man ke omran tarfdari nemikonam 2005 tahala to kaf mondimo migim ishala sale dige pir shodim babbbbbbbbbbbba

gunnersregister در 30/11/1390 | 08:04 گفت:

ببخشید حالا به جای سوراخ کردن قلب یه جای دیگه رو داره سوراخ میکنه.

دلت خوشه.

اوون پول خودش رو میگیره

محسن در 30/11/1390 | 02:08 گفت:

چه عجب یکی پیدا شد مثبت به قضیه نگاه کنه ....آفرین

محمد حسینی در 30/11/1390 | 01:35 گفت:

like

Kane در 30/11/1390 | 00:47 گفت:

من از فصل 2009-10 از ونگر و مدیران متنفر شدم...

علی ارشدی در 30/11/1390 | 00:35 گفت:

بله باید از آرسنال حمایت کنیم اما معنیش این نیست که هیچی نگیم و بسوزیم و بسازیم فقط باید منطقی نقد کرد نه با فحش دادن

توپچی جنوب در 30/11/1390 | 00:10 گفت:

اره رضا منم میگم باید از تیممون حمایت کنیم و نباید پشتش رو خالی کنیم ولی همه که..............

mostafa در 30/11/1390 | 00:06 گفت:

ما که کارمون همیشه همینه طرفداری از ارسنال اخرش هم پیر میشیم با این بازیکن های بی مصرف

حمید فرازی در 29/11/1390 | 23:55 گفت:

رضا جان طرفداری که میکنیم چون الان سال هاست داریم این کارو میکینم و مطمئن باش هیچ وقت پشت تیمو خالی نمیکنیم ولی متسفانه بازیکنایی لباس آرسنالو میپوشن که لیاقتشو ندارن.شاید وقتی از خود گذشتگی های بزرگان آرسنالو در این لباس به یاد بیاریم متوجه این موضوع بشیم.با این حال هیچ وقت از عشقمون ناامید نمیشیم و همیشه میگیم Arsenal 4 Ever

راستی یه خواهشی که ازت دارم وقتی پست میذاری یه دستی هم به این بنده خدا اسپیس کیبوردت بکش.خیلی دلم براش مسورزه :)

احسان در 29/11/1390 | 23:47 گفت:

دو تا جمله بشدت اشکال داشت

1- آرسنال تیمیه قدرتمندوبابازیکنانی خوب : تو به ژورو و رمزی و اسکیلاچی میگی بازیکن خوب؟ مرتیکه ژورو اشتباه میکنه که تیمو کلا از هم میپاشه بعد اینقد اعتماد به نفس داره که بازیکنای دیگه رو هم راهنمایی میکنه و جواب ورما رو هم پس میده بخدا دستم بهش میرسید میکشتمش

2-اینجاجام نیست معلومه که جام نیست : مطمئن باش اگه جام نباشه ون پرسی و چند تا بازیکن خوبی که داریم هم نیستن!!

hesam در 29/11/1390 | 23:34 گفت:

مرسي رضا