درباره خودت بگو.آره خودت

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,894 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد. طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد.
طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند. طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.

درباره خودت بگو.آره خودت

درباره خودت بگوآره خودت


سلام دوستان.میخواستم یه اطلاعاتی ازفوتبال همدیگه بدونیم.
من 22سالمه وبالاترین سطح فوتبالی که بازی کردم لیگ برتراستان بوده توهمون تیم رده نوجوانان امیدوجوانانشم بازی کردم پست من هافبک دفاعی هستش همپست سونگ درکل بازیکن تکنیکی وپابه توپی نیستم.خشن بازی میکنم این جمله فوتبالیه منه@اگه توپ ردشدبازیکن ردنشه اگه بازیکن ردشدتوپ ردنشه[email protected]نمیخوام تعریف کنم ولی شوتام محکمه روتوپهای هوایی موفقم وازمصدوم شدن اصلانمیترسم ولی اگه یه توپ هم بدی وبادربازبان تک به تک بشم مطمئن باشیدگل نمیزنم البته گل زدم بیشترباشوت وسر.توبازی زودعصبانی میشم منطقه بازی روسریع میتونم عوض کنم ولی وای به حال کسی که خوب بازی کنه وبخواداذیتم کنه مچ پاشومیزنم .به جزهافبک دفاعی جایی دیگه نمیتونم بازی کنم قبلاهافبک راست بودم ولی راست بگم زیاداهل دوزدن نیستم وهمیشه کفشهای قرمزمیپوشم شماره پیراهن من همیشه 4هست.
شماچطوردوست عزیز؟ازخودتون بگین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 2/12/1390 | 23:22 گفت:

دانشجوی فوق لیسانس برق. چند روز دیگه 25 ساله میشم. فوتسال با تیم شهرمون تو استان نایب قهرمان شدیم . دفاع راست ثابت تیم بودم .
علایق من :
1-باشگاه : فقط آرسنال
2-تیم ملی:آرژانتین و غنا
3-مربی باشگاهی:آرسن ونگر
4-مربی ملی:مارچلو بیلسا
5-بازیکن : زیدان ،آنری،دل پیرو،آلکس سانگ
6-ورزش : تنیس،بسکتبال،طناب،هندبال،کوهنوردی
7-شبکه:خبر
8-رنگ:زرد
9-فصل:پاییز
10-شهر داخلی:مشهد
11-شهر خارجی:سندای ژاپن
12-کشور:فرانسه

(Hooman sam (Dark metal در 2/12/1390 | 23:00 گفت:

تا دوم راهنمایی در آستانه بازی کردن واسه پرسپولیس بودم اما نشد که نشد چون تغییر شهر دادیم...
کرمان که اومدیم و جو خرچنگیه فوتباله اینجا رو دیدم قید رفتن دوروبره تیم مس رو زدم و الانم میریم سالن و مسابقه های بین شهری...
معمولا مفت خوریم فوق العادست ((مهاجمم))و توپ بیاد دستم 98/5% گل میشه!!!
همین و همین

مسعود ارسنالی در 2/12/1390 | 20:54 گفت:

نوکرتم...خان هم شدیم...لقب گذاریت تو چش چالم..تو حلقم :دی

حمید فرازی در 2/12/1390 | 20:54 گفت:

خوش اومدی مسعود جان.بچه ها مسعود به دعوت من به این کانون اومده و امیدوارم بیش از این در کنار ما باشه

علی ارشدی در 2/12/1390 | 20:53 گفت:

خوش اومدی مسعود خان

مسعود ارسنالی در 2/12/1390 | 20:50 گفت:

سلام.
دوستان من تا امروز 2 اسفند ساعت 9 شب فکر میکردم اینجا و هایبوری تمام کاربراش مشترکن...
بطور اتفاقی فهمیدم.
یادمه سرور که 1 بار ترکید....اومدم سایت و این ای دی رو درست کردم..آخرشم نفهمیدم کاربردش چیه...چون قبلیه پسوردش سیو بود برای هایبوری مشکلی نداشتم.

مسعود هستم.24 سالم شد !!! باورم نمیشه !!!چه زود پیر شدم!!!آرسنال پیرمون کرد =))

اصفهان هستم.بختیاری.مهندس پلیمر.شخصیت برتر ونگر و چستر و پرویز پرستویی.چای خور قهار.

میلاد کشوری در 2/12/1390 | 20:30 گفت:

من هری ردنپم. راستش به دلیل توانایی بالای ایرانی ها و نیمه ایرانی ها زبان فارسی رو یاد گرفتم که بتونم استعداد یابی کنم. هرچند تا حالا موفقیتی نداشتم. الان هم برای تیم ملی انگلیس دنبال یه ایرانی می گردم، البته پاسپورت و شناسنامه ی انگلیسی داشته باشه و ترجیحا قیافش شبیه انگلیسیا باشه. می خواستم ببینم شما کسی رو سراغ ندارین؟
در ضمن دوست عزیزم ونگر هم به شدت دنبال یه همچین بازیکنیه به خصوص اصرار داره که قیافش حتما شبیه انگلیسیا باشه و توی یکی از تیمای پایه ملی انگلیس هم بازی کنه.
ما که موهامون سفید شد یه همچین آدمی رو پیدا نکردیم. اگه شما سراغ دارین حتما به من معرفی کنین. انشاا... در ازای این کار خوبتون حورالعین بهشتی نصیبتون بشه!

رضا کاظمی در 2/12/1390 | 17:24 گفت:

دروازبانم

مریم ت در 2/12/1390 | 15:24 گفت:

مطمانم یا میخندین یا تعجب میکنین.ولی من از بچگی با داداشام فوتبال بازی میکردم از 14 سالگی کم کم رفتم تمرین بعد ایام مدرسه نمیرفتم فوتبال اخه برنامه بانوان ملوان به محصلا نمیخورد .از 16 سالگی فوتسال رو شروع کردم و در کنارش مسابقه فوتبالم میرفتیم .الانم بازی میکنم .شوت هام محکم وهمه میگن دفاعم خیلی خوبه .تو فوتبال هم پست سانیا بودم و فابرگاس .دوست دارم بازم ادامه بدم این راه رو ولی امکانات نیس.ارزوم هم اینه تیم بانوان ارسنال برم .ولی اصلا توجه نمیکنن

محمد حسینی در 2/12/1390 | 15:06 گفت:

بنده هم اسطوره هانری کبیرم!
احسنت محسن عباسی =))

shervin در 2/12/1390 | 14:45 گفت:

ممنون از دوستان گل به غیر از دو نفر که مسخره کردن :)

masoud mahmudpur در 2/12/1390 | 13:30 گفت:

اقا شروین جون من راست میگی؟

moeinem در 2/12/1390 | 13:08 گفت:

من فک کنم از بین همین توپچی ها بازیکن جمع کنیم و ببریم بهتر از اون مترسک ها نتیجه میگیریم:)
دلیلم:1.چون میدونیم اگه نتیجه نگیریم کاربرانه arsenal.irبدبختمون میکنن:)خیلی با غیرت تر از این بی غیرتا بازی میکنیم(به جز روبین و جکی وژسنی و چمبو).

فرهاد در 2/12/1390 | 13:00 گفت:

من پستم هافبکه ولی تو خط حمله و کناره ها هم بازی میکنم و فعلا در دوران نقاهت به سر میبرم مچ پام بدجوری ضربه خورده

javad sbo در 2/12/1390 | 12:53 گفت:

منم ارسن ونگرم. اقا شروین اگه خواستی بیا تو تیمم

Farhad Rahbari در 2/12/1390 | 12:53 گفت:


23سالمه.بصورت تیم دانشجویی 4-3 ماه تمرین داشتیم و هر 2 بازی 1 گل میزدم(پستم مهاجم سایه بود)ولی درنهایت هرکی پارتیش کلفت تر بود انتخاب شد و من خط خوردم
کار دفاعیم پایینه ولی قدرت تموم کنندگیم بالاست

moeinem در 2/12/1390 | 12:07 گفت:

من پستم دروازه بانیه و تو شهرستانمون(گنبد کاووس)اول شدیم.البته دفاع هم خوبه چون هیکلیم و خودم دروازه وایمیستم میدونم باید کجا ها جاگیری کنم و رو هم تیمیام حساسم چون یه مسابقه ی دوستانه رفیقم رو انداختن و مصدوم شد بازیکن حریف رو تا میخورد زدم و اخراج شدم!

Ehsan Rahimi در 2/12/1390 | 11:53 گفت:

من 19 سالمه.توپ پست وینگ چپ بازی می کنم.البته بیشتر فوتسال بازی می کنم.بچه ها میگن که نسبت به وزنم خیلی خوب بازی می کنم.اصلا بازیکن سرعتی ای نیستم ولی عوضش تکنیکم بد نیست و تو دادن پاسای عمقی و کوتاه خیلی تخصص دارم تو شوت زدن زیاد اهل شوتای قدرتی نیستم و بیشتر شوتامو فنی میزنم .من خیلی وقته که شوت زدن به سبک تی تی رو تمرین می کنم و الان می تونم بگم که خیلی به سبک بغل پای تی تی نزدیک شدم و این تمرینمم همچنان ادامه می دم.با توجه به وزن بالام از قدرت بدنی خیلی خوبی برخوردارم ولی دفام اصلا خوب نیست در واقع می شه گفت که افتضاحه .البته اگه پاش بیفته موقعیت های زیادیم از دست می دم.

رضاشاماخ چوک بندر در 2/12/1390 | 11:27 گفت:

به به آفاسام قبلامسج میدادی حالا...

sam baygan در 2/12/1390 | 10:46 گفت:

عکس با شورت ورزشی ندارم ولی تو زمین خاکی پشت امازاده حسن(نزدیک ستاد سوخت!) فوتبال بازی میکردم

sepehr najafian در 2/12/1390 | 09:53 گفت:

من مدافع آخر بازي ميکنم.يه مسابقه گذاشتيم يک ساعتو نيم بازي کرديم و فقط يه گل خورديم.

شاهین فدوی در 2/12/1390 | 09:15 گفت:

شروین جان سرکار گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali jamshidi در 2/12/1390 | 07:52 گفت:

شگفتا.
آقا شروین برات آرزوی موفقیت می کنم.
به نظر من دیگه باید حتماً یه سالنی چیزی بگیریم به فوتبال دستگرمی بزنیم.

mohsen در 2/12/1390 | 07:07 گفت:

من 19 سالمه هافبک هجومی و تعریف از خود نباشه ولی خیلی سانترها و پاسهام دقیقه سرعت که ندارم قدرت هم بدک نیست ولی شوت پاس سانترم حرف نداره از فوتبالیستاییم که اگه ونگر یه نظر مینداخت الان ارسنال بودم الگوهام اینا هستن 1_دل پیرو کبیر 2 هانری 3 پیرلو 4 کاپیتان ویرا گر چند الگوهام فرانسوی و ایتالیایی هست ولی تیم ملیم لاله های ناریجیه

shervin در 2/12/1390 | 03:25 گفت:

من یه بازیکن انگلیسی ایرانی هستم که خوشبختانه یا بدبختانه به علت برخی مشکلات کلا انگلیسی به حساب میام و تقریبا تو ایران کسی از وجودم خبر نداره
اینجا یه اسم طولانی انگلیسی دارم تو لیگ برتر بازی میکنم ولی بیشتر توضیح نمیدم.
اینم بگم چهرم یه جورایی شبیه انگلیسی هاست.
من به دلیل اینکه شناسنامه و پاسپورت ایرانی ندارم عملا ایرانی بودنم رو هواس.
الان عضو یکی از تیمای ملی انگلیس(تیم های رده) هستم که اینم بیشتر توضیح نمیدم.
شاید بارها اسمم رو تو تیمم شنیده باشین ولی هنوز خیلی سرشناس نشدم.
اوایل فصل خبر رسید که زیر نظر استعدادیاب های آرسنال(عشقم) هستم که اگه به روندم ادامه بدم شاید اولین ایرانی آرسنال بشم(البته مطمئن هستم ایرانی بودنم از طرف ایران انکار میشه)
احتمال بسیار زیادی هست تو تیم بریتانیا تو المپیک باشم.
به خاطر بعضی مسائل هویتم نامشخص باقی میمونه تا آخر فصل.
الانم هدفم قهرمانی تو المپیک و رفتن به آرسنال
راستی اینم بگم اگه بتونم تو فینال بازی کنم مچ بند ایران میبندم.
هر سوالی داشتین در خدمتم البته به غیر از هویتم.

Amirhosein در 2/12/1390 | 01:38 گفت:

من پست مهاجم بازي ميكنم ولي تو پست هافبك هجوميم ميتونم بازي كنم .
دو بار برا تيم منطقه انتخاب شدم ولي مقامي نياوردم .
خوب گل ميزنم اما وقتي بيفتم رو دور گل نزدن بد جوري موقعيت خراب ميكنم.

mohsen abbasi در 2/12/1390 | 01:36 گفت:

من تو ارسنالم شمارم 20 امسال موفق شدم لیگ ببرم بعد از کاکا بهترین پاسور تیمم تو چمپیونزم به رئال باختم نایب قهرمان
شدیم فصل جدیدم دیشب شروع شده

مرتضی در 2/12/1390 | 01:05 گفت:

من دفاع بازی میکنم . اگه سرم به نمیذارم مدافع حریف رد بشه . از تکل زدن هم نمیترسم و بع عقییده خودم از جورو بهترم

hesam در 2/12/1390 | 01:02 گفت:

شمارم7 هست,بيشتر فوتسال بازي ميكنم,چپ پا,خشن,غيرتي شدييييد,نسبت به وزنم خيلي ميدوم و تقريبن وينگ چپم,هد زدنم خيلي داغونه!پاس تو عمقام بد نيست ولي كلن ميميرم بره فوتبال.بالاترين سطحم كاپيتان مدرسمون بودم اول شديم ولي بدليل درسو بحثو... نتونستم هيچكاري كنم.اگه بهم فقط پول خورد و خوراكمو بدن حاضرم توپ جمكن تمريناي ارسنال بشم,ارزومه تمريناي ونگر و رابين و از نزديك ببينم.

♥Arsenal♥ در 2/12/1390 | 00:57 گفت:

آفرنی....