این داستان واقعیت دارد..خیلی جالب

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,216 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

این داستان واقعیت دارد..خیلی جالب

این داستان واقعیت دارد..خیلی جالب


زمانی که مادربچه1ساله به آشپزخانه رفت تاشیشه شیربچه روبیاره وقتی برگشت ازترس جیغ بلندی کشیدباصدای مادرپچه همسایه هاخودشونورسوندن وباصحنه ای ترسناک روبروشدن.بچه 1ساله ماری روتودستاش داشت وسرمارروتودهنش کرده بودودرجال جویدن سرماربود.مادربچه میگه باترس باکمک همسایه هامارروکه نیمه جان بودازدهن بچه بیرون آوردیم درادامه میگه وقتی سرماروازدهن بچه بیرون آوردیم بچه به شدت گریه کردکه ماروبهش پس بدیم تادوباره سرشوبجوه .وقتی بچه روبه دکتربردیم دکترگفت هیچ اثری ازمارگزیدگی نیست زیراماربه علت سرمانتونسته بودزهرخودشوترشح کنه...قدرت خدا
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امامسئله دوم چرابعضی ازدوستان انرژی منفی میفرستن؟باورکنیدتیم تاتنهام ازماالان میترسه تاتنهام سومه وماچهارم انشاالله میبریم .درضمن ویلشرباطرفداران تاتنهام شرط بسته بودوامیدوارم شرطوببره...
ماآرسنالیم تاتنهام منتظربمان.
دوستان گل اگه داستان اول بی ربط بودببخشید.دوستتون دارم.ولی جالب بودنه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 6/12/1390 | 10:06 گفت:

من از مار خیلی چندشم میشه........اه دیگه اسمشو نیاری ها آره جالب بود.چون اسم اون...را آوردی قول میدم موج منفی ندم.فقط آرسنال.لاولی آرسنال.ARSENAL ARSENAL PASS THE BALL PASS THE BALL

فرهاد در 5/12/1390 | 17:05 گفت:

جالب بود

hamed در 5/12/1390 | 14:23 گفت:

به امید پیروزی آرسنال...

sam baygan در 5/12/1390 | 13:58 گفت:

یک چشمه رو خوب اومدی!

علی ارشدی در 5/12/1390 | 13:46 گفت:

بله سام بالاخره ما هم باید یک چشمه از هنرامونو نشون بدیم دیگه!

sam baygan در 5/12/1390 | 13:11 گفت:

واقعا ما چهارمیم؟!خیلی وقته جدولُ ندیدم!
علی ارشدی باز رفتی بالا منبر!☺

farshad khadem در 5/12/1390 | 13:06 گفت:

آقا رضا جونم اولا خیلی هم ربط داشت قدرت خدا لایتناهیست دوم اینکه برای آندسته از دوستان که بقول خودت انرژی منفی میفرستند نبرد ارسنال -چلسی در استنفوبریج را یاداوری کن درسته که در این فصل ارسنال تیم همیشگی نیست ولی بقول حمید دربی شرایط خودشو داره وآمار بنفع توپچیهاست .شاید تو کوچه های شمال لندن اَنجا که هوادارن ما هستند عروسی باشه .که اگه بشه چی میشه خدارو چی دیدی . اَرسنال اول بشی اَخر بشی دوست داریم

حمید فرازی در 5/12/1390 | 11:45 گفت:

جالب بود."never back down"

مریم ت در 5/12/1390 | 11:29 گفت:

خیلی باهال بود.شاعر میگه در نومیدی بسی امید است پایان شب سیه سفید است

مهران کاظمی در 5/12/1390 | 09:17 گفت:

بله پارسال حتی بارسا هم از آرسنال می ترسید، ولی با این بازیا به خصوص بازی با میلان ساندرلند هم از ما نمی ترسه، برای همین 2-0 می بره

♥Arsenal♥ در 5/12/1390 | 02:40 گفت:

بعله همونجور که میلان ترسید و منچستر اوناهم میترسن!!!

آخه ما امسال چی داریم که باید از ما بترسند؟

ون پرسی داشتیم که پشت تیم رو خالی کرد....

علی ارشدی در 5/12/1390 | 01:41 گفت:

چیز جالبی بود رضا خداوند قادر است بر هر چیزی الله اکبر

محسن آزاده در 5/12/1390 | 01:27 گفت:

احسنت . . . خیلی هم بی ربط نبود !!!

ali_ston69 در 5/12/1390 | 01:25 گفت:

mibariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ba ekhtelafe 2 goal

sepehr najafian در 5/12/1390 | 01:20 گفت:

nice