این داستان واقعیت دارد..خیلی جالب

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,758 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

این داستان واقعیت دارد..خیلی جالب

این داستان واقعیت دارد..خیلی جالب


زمانی که مادربچه1ساله به آشپزخانه رفت تاشیشه شیربچه روبیاره وقتی برگشت ازترس جیغ بلندی کشیدباصدای مادرپچه همسایه هاخودشونورسوندن وباصحنه ای ترسناک روبروشدن.بچه 1ساله ماری روتودستاش داشت وسرمارروتودهنش کرده بودودرجال جویدن سرماربود.مادربچه میگه باترس باکمک همسایه هامارروکه نیمه جان بودازدهن بچه بیرون آوردیم درادامه میگه وقتی سرماروازدهن بچه بیرون آوردیم بچه به شدت گریه کردکه ماروبهش پس بدیم تادوباره سرشوبجوه .وقتی بچه روبه دکتربردیم دکترگفت هیچ اثری ازمارگزیدگی نیست زیراماربه علت سرمانتونسته بودزهرخودشوترشح کنه...قدرت خدا
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امامسئله دوم چرابعضی ازدوستان انرژی منفی میفرستن؟باورکنیدتیم تاتنهام ازماالان میترسه تاتنهام سومه وماچهارم انشاالله میبریم .درضمن ویلشرباطرفداران تاتنهام شرط بسته بودوامیدوارم شرطوببره...
ماآرسنالیم تاتنهام منتظربمان.
دوستان گل اگه داستان اول بی ربط بودببخشید.دوستتون دارم.ولی جالب بودنه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 6/12/1390 | 10:06 گفت:

من از مار خیلی چندشم میشه........اه دیگه اسمشو نیاری ها آره جالب بود.چون اسم اون...را آوردی قول میدم موج منفی ندم.فقط آرسنال.لاولی آرسنال.ARSENAL ARSENAL PASS THE BALL PASS THE BALL

فرهاد در 5/12/1390 | 17:05 گفت:

جالب بود

hamed در 5/12/1390 | 14:23 گفت:

به امید پیروزی آرسنال...

sam baygan در 5/12/1390 | 13:58 گفت:

یک چشمه رو خوب اومدی!

علی ارشدی در 5/12/1390 | 13:46 گفت:

بله سام بالاخره ما هم باید یک چشمه از هنرامونو نشون بدیم دیگه!

sam baygan در 5/12/1390 | 13:11 گفت:

واقعا ما چهارمیم؟!خیلی وقته جدولُ ندیدم!
علی ارشدی باز رفتی بالا منبر!☺

farshad khadem در 5/12/1390 | 13:06 گفت:

آقا رضا جونم اولا خیلی هم ربط داشت قدرت خدا لایتناهیست دوم اینکه برای آندسته از دوستان که بقول خودت انرژی منفی میفرستند نبرد ارسنال -چلسی در استنفوبریج را یاداوری کن درسته که در این فصل ارسنال تیم همیشگی نیست ولی بقول حمید دربی شرایط خودشو داره وآمار بنفع توپچیهاست .شاید تو کوچه های شمال لندن اَنجا که هوادارن ما هستند عروسی باشه .که اگه بشه چی میشه خدارو چی دیدی . اَرسنال اول بشی اَخر بشی دوست داریم

حمید فرازی در 5/12/1390 | 11:45 گفت:

جالب بود."never back down"

مریم ت در 5/12/1390 | 11:29 گفت:

خیلی باهال بود.شاعر میگه در نومیدی بسی امید است پایان شب سیه سفید است

مهران کاظمی در 5/12/1390 | 09:17 گفت:

بله پارسال حتی بارسا هم از آرسنال می ترسید، ولی با این بازیا به خصوص بازی با میلان ساندرلند هم از ما نمی ترسه، برای همین 2-0 می بره

♥Arsenal♥ در 5/12/1390 | 02:40 گفت:

بعله همونجور که میلان ترسید و منچستر اوناهم میترسن!!!

آخه ما امسال چی داریم که باید از ما بترسند؟

ون پرسی داشتیم که پشت تیم رو خالی کرد....

علی ارشدی در 5/12/1390 | 01:41 گفت:

چیز جالبی بود رضا خداوند قادر است بر هر چیزی الله اکبر

محسن آزاده در 5/12/1390 | 01:27 گفت:

احسنت . . . خیلی هم بی ربط نبود !!!

ali_ston69 در 5/12/1390 | 01:25 گفت:

mibariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ba ekhtelafe 2 goal

sepehr najafian در 5/12/1390 | 01:20 گفت:

nice