داستان جالب وآموزنده2..+آرسنال.لیورپول

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,231 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

داستان جالب وآموزنده2..+آرسنال.لیورپول

داستان جالب وآموزنده2..+آرسنال.لیورپول


سلام دوستان تاحالاحتماشنیدیدکه تااتفاقی میفته میگن خیره؟آیاواقعاخیری توش هست؟به نظرمن حتی مرگ آدم هم میتونه خیرباشه این داستانوبخون
پادشاهی یه وزیرداشت وهراتفاقی میفتادمیرفت پیش وزیرووزیربه پادشاه می گفت خیره تااینکه انگشت پادشاه لای درگیرکردوقطع شدورفت پیش وزیروبهش گفت انگشتم قطع شده وزیرم به پادشاه گفت انشاالله خیره .پادشاه پیش خودش گفت عجب وزیرخنگی میگم انگشتم قطع شده میگه خیره آخه چه خیری توقطع شدن انگشت من هست؟پادشاه تصمیم گرفت وزیروبکشه چون فکرمیکردوزیرش احمقه وبایدکشته بشه
خلاصه پادشاه به قصدبه چاه انداختن وزیرباوزیرویکی ازهمراهاش به جنگل رفتن وپادشاه به وزیرگفت من آب میخوام وبایدبری توچاه برام آب بیاری وزیرم رفت توچاه وپادشاه سرچاه روپوشون وزیرهرچی التماس کردفایده ای نداشت وپادشاه به مسخره به وزیرمیگفت خیره .پادشاه وهمراهش به راه افتادن تااینکه چندتاراهزن پادشاه روگرفتن اون راهزناعادت داشتندسالی یکباربرای خداانسان قربانی کنن وپیش خودشون گفتن چه بهترازپادشاه .یکی ازآنهاگفت نگاه کنیدکه عضوپادشاه ناقص نباشه وقتی فهمیدن انگشت پادشاه قطع شده آزادش کردن وبه جاش همراهشوکشتن.پادشاه به فکرحرف وزیرافتادکه گفته بودقطع شدن انگشت خیره وموجب شدهمین انگشت ناقص اونونجات بده .وقتی رفت ووزیروبیرون آوردوقضیه روبراش تعریف کردوزیربه پاشاه گفت اینم که تومنوتوچاه انداختی خیربودچون اگه من همرات بودم منومیکشتن...
بله دوستان هرچیزی توزندگی آدم اتفاق میفته چه شادی وچه غم همش به نفع انسانه نفعی که ماخودمون خبرنداریم.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطلب دوم اینه که ماهفته بعدبالیورپول داریم ولیورپول همیشه مقابل آرسنال مشکل داشته البته بردداشته ولی درکل باآرسنال مشکل داشته شماتاحالابه این نکته توجه کردین که آرسنال مقابل منچسترمشکل داشته ومنچسترمقابل لیورپول مشکل داشته ولیورپول مقابل آرسنال مشکل داشته وچلسی مقابل لیورپول مشکل داشته وآرسنال بیشترموقعهامقابل چلسی مشکل داشته؟به جزامسال.نشون میده هر4تیم غیرقابل پیش بینی هستن ،به امیدبردتوآنفیلد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 9/12/1390 | 23:44 گفت:

ماشالا طرفدارای آرسنال ، چه داستانایی بلدین !!!
خوب جالا که این جور شد منم یه داستان میگم:
یکی بود ،یکی نبود . . .
خوب بچه ها ! الان دیر وقته ، بقیش واسه فردا ! الان بچه های خوبی باشین ، به عمو شب بخیر بگین ، برین بخوابین !!!
:))

محسن آزاده در 9/12/1390 | 22:43 گفت:

آقا رضا ، دم شما گرم :))
راستی تونستی تنظیمات دسته پی است رو درست کنی!

hamed در 9/12/1390 | 20:35 گفت:

به امید پیروزی در این بازی بسیار حساس...

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 20:34 گفت:

ممنون ... ازین داستانا زیاد بلدم...

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 20:18 گفت:

ممنون ... ازین داستانا زیاد بلدم...

arash در 9/12/1390 | 18:43 گفت:

رضا جان قشنگ بود
آقا محسن داستان شما هم خیلی دردناک بود

(Hooman sam (Dark metal در 9/12/1390 | 16:39 گفت:

جالب بود محسن خان...

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 16:18 گفت:

منم یه داستان بگم :::::::
یه روز یه پیرمرده داشته میمرده، سه تا پسراشو جمع می کنه به هرکدوم یه تیکه چوب می ده می گه اونو از وسط نصف کنن. همشون شاخه رو قطع می کنن .... بعد بهشون سه تا شاخه می ده همشون نصفش می کنن ... بعد دهتا می ده بازم همشون شاخه های چوب رو نصف می کنن....بعد یه دسته بیل میده به هرکدوم ... بازم همشون دسته بیلارو نصف می کنن .... دوباره نفری 5 تا دسته بیل میده بازم همشون رو میشکونن........ آخرشم پیرمرده میمیره.....
غم انگیز بود

حمید فرازی در 9/12/1390 | 13:20 گفت:

منم یه داستان کوتاه بگم:

روی یک کشتی بر اثر طوفان سرنگون شد و تنها یک نفر از آن جان سالم به در برد و خود را به جزیره ای دورافتاده رساند و پس از اینکه از نجات یافتن ناامید شد بعد ازمدن ها خونه و مقداری وسایل زندگی برای خود آماده کرد تا همونجا زندگی کنه.روزی به اطراف جزیره رفت و وقتی برگشت متوجه شد خونش کاملا سوخته و دود زیادی از آن بلند شده.در این هنگام به شکایت از خدا پرداخت و گفت کمکم که نکرد ی هیچ بلا هم سرم آوردی؟ بعد از مدت کوتاهی یک کشتی خود را به جزیره رساند و او متعجب سوال کرد شما اینجا رو چطور پیدا کردین؟ جواب دادن وقتی از این اطراف رد میشدیم متوجه شدیم کسی برای کمک با دود علامت می دهد و ...

به هرحال حمکت خدا در هرچیزی هست و متاسفانه ذات ما انسان ها تک بعدی هست و حتی خیلی از مواقع به جای دیدن خوبی های زیادد یک چیز تنها بدی کوچیم اون رو میبینیم.این مساله در هر زمینه ای وجود داره و "چشم ها را باید شست"

حمید فرازی در 9/12/1390 | 13:09 گفت:

جالب بود و امیدوارم در همه کاار اینو در نظر بگیریم.علی تو هم که معتاد شدی :) اون داستانتم بقیه نداره.همون آخرشه

علی ارشدی در 9/12/1390 | 12:54 گفت:

اینم داشتان من:

یه مرد چینی بود که از دار دنیا فقط یه پسر داشت یه روز پای پسرش شکست همه مردم روستا گفتن وای چه قدر تو بدبختی پیرمرد فقط گفت بعدا معلوم میشه چند روز بعد از طرف پادشاه لومدن برای سرباز گیری و پسر پیرمرد رو نبردن همه گفتن وای تو چه قدر خوشبختی! پیر مرد گفت بعدا معلوم میشه...

بقیه اش یادم نیست ولی نکته مهم اینه که واقعا همه چیز حکمت داره و هیچ کار خدا بی حکمت نیست "بعدا معلوم میشه"

علی ارشدی در 9/12/1390 | 12:48 گفت:

رضا به خدا حال کردم خیلی عالی بود چه کردی! :)

لیورپولم تیم سختیه مخصوصا تو آنفیلد اما از بردنش نا امید نیستم

Vishka در 9/12/1390 | 12:18 گفت:

طبق معمول داستان خوبی بود.میبریمشون

(Hooman sam (Dark metal در 9/12/1390 | 11:37 گفت:

راستی بابت داستان مرسی واقعا آموزنده بود...
ایشالا که باخت های ماهم خیر باشه و عاملی بشه که سر ونگر به سنگ بخوره و بازیکن بخره تا سال دیگه بریم واسه قهرمانی....

(Hooman sam (Dark metal در 9/12/1390 | 11:35 گفت:

ایشالا مثل بازی اون سال 6-3 ببریمشون...فکر کنم سال 2008 بود...
حیف اون سال اگه خولیو باپتیستا پنالتی خراب نمیکرد 7 تاییشون میکردیم...

moeinem در 9/12/1390 | 09:38 گفت:

داش رضا ممنون.انشاا... با اختلاف4گل میبریم.(اگه دقت کرده باشین بازی با تاتنهام گفتم با اختلاف میبریم و وقتی2 هیچ آرسنال عقب افتاد یکی از دوستام بهم اس داد و من بهش گفتم با اختلاف میبریم و مسخرم کرد ....من سیدم ایشاا... حرف درسته)نگید که خوش خیاله

حبیب در 9/12/1390 | 09:09 گفت:

داستان کودکان مینویس؟ :)

ali jamshidi در 9/12/1390 | 08:10 گفت:

آهان کلید اسرار

ali jamshidi در 9/12/1390 | 07:35 گفت:

دستت درد نکنه. آدم یاد این فیلم کانال 3 تلویزیون ایران میداد چی بود؟ ترکیه ای بود.
فقط آخرش اون یارو نیومد نتیجه گیری کنه و شعار بده

Masoud در 9/12/1390 | 07:27 گفت:

jaleb bod

♥Arsenal♥ در 9/12/1390 | 04:50 گفت:

لایک