داستان جالب (چشم مادر)3+آرسنال.فرانسه

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 184,110 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

داستان جالب (چشم مادر)3+آرسنال.فرانسه

داستان جالب(چشم مادر)3+آرسنال.فرانسه


پسرتوراهنمایی درس میخوندومادرش برای اینکه خرج پسرشوبده جلومدرسه هانون وپنیرمیفروخت یک چشم مادرنبودازجاکنده شده بودبچه های مدرسه همیشه پسروبه خاطرمادرش مسخره میکردن یک روزپسربه مادرش گفت توکوری توزشتی توکثیفی تومادرمن نیستی بعدازخونه زدبیرون ومادرمجبورشددیگه جلومدرسه پسرش نره تاکسی مسخرش نکنه ورفت وجایی دیگه تانون پنیربفروشه وخرج پسروبده .روزگارگذشت وپسربزرگ شدوبه مادرش گفت توآبروی منوبردی توبرای من ننگی من پسرتونیستم وگفت من میخوام برم مالزی ادامه تحصیل وازدستت خلاص میشم مادرسکوت کرده بودواشک میریخت بایک چشم .پسررفت ومادرتنهاشداوخوشحال بودکه پسرش برای خودش مردی شده وتحصیل کرده هست مادر60سال داشت وپسرحتی یک بارنام مادرروبه زبان نیاورده بود..چندسال گذشت ومادرپیرحتی یک خبرهم ازپسرش نداشت حتی یک تلفن مادرناراحت بوددلشوره داشت که بچش الان کجاست باکلی گرفتاری وکمک خواستن ازاینواون آدرس پسرشوتومالزی گیرآوردورفت مالزی .جلوخونه پسرش ایستاده بودودلش خیلی شادبودکه میتونه پاره تنشوببینه درزدودودختربچه دروبازکردن وشروع کردن به مسخره کردن مادربعدازچندلحظه پسراومدجلودروباتعجب به مادرش گفت کورزشت اینجااومدی چکار؟چرابچه هاموترسوندی؟بعددرومحکم بست مادرازحرفای پسرناراحت نشدبلکه خوشحال بودکه پسرش سالمه-بعدازچندماه نامه ای به پسررسیدکه توش نوشته بود.
پسرم من به جزتوتوی دنیاکسی ندارم خوشحالم که سالمی چه دخترای خوشگلی داشتی وخداروشکرمیکنم که دنیات قشنکه .پسرم منم قبلامثل دخترات خوشگل بودم من جوان بودکه توروبه دنیاآوردم انگاردنیاروبهم دادن شباوقتی گریه میکردی من تاصبح بالای سرت بیداربودم وقتی بازی میکردی من محوصورت خوشگلت میشدم پدرت فوت کردوتنهاشدیم وبعدش تویک تصادف تویک چشمتوازدست دادی ودنیاتونگاهم تارشدمن دوستت داشتم ویک چشمموکندم ودادم به توتاقشنگیه دنیاروببینی پسرم قدرزندگیتوبدون من زندگیموبرای توگذاشتم بافروش نون وپنیرپسرم منوببخش که باعت ناراحتیت بودم ...پسربرگشت به کشوردنبال مادرولی هیچوقت خبرازمادرنشداون رفته کسی نمیدونست کجا.شایدم اون دنیا
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطلب دوم اینکه دوستان من طرفدارفرانسم وبه خاطراین طرفدارفرانسه شدم که کلی بازیکنان آرسنال فرانسوی هستن وبودن..آنلکا.آنری.کلیچی.نصری.سانیا.ویرا.دیابی.ویلتورد.اسکیلاچی.کوشیلنی.من ازسال2004طرفدارفرانسه شدم .به امیدبردفرانسه مقابل آلمان.شماطرفدارچه تیم ملی هستین؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفي اكرامي در 14/12/1390 | 03:46 گفت:

هلند و آرژانتین

میلاد کشوری در 10/12/1390 | 21:13 گفت:

فقط آلمانو عشقه. البته قبلش ایران.

moeinem در 10/12/1390 | 19:46 گفت:

ایران:)
هلند و آلمان.

محسن آزاده در 10/12/1390 | 19:31 گفت:

من شخصا به شکل خاصی از هیچ تیم ملی ای طرفداری نمی کنم و میشه گفت تو عرصه ملی بیشتر طرفدار بازی خوبم ! :)
اما واقعا هلند دوست داشتنیه و سبک بازیشون رو دوست دارم ، اما خیلی جالبه که اصلا از فرانسه و برزیل خوشم نمیاد!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 18:18 گفت:

ماشاالله چقدرفرانسه

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 18:17 گفت:

ماشاالله چقدرفرانسه

محمد شوش پاشا در 10/12/1390 | 18:05 گفت:

عشق است فرانسه

علیرضا در 10/12/1390 | 16:04 گفت:

فرانسه...........هیچ وقت جام ملت های 2000 یادم نمیره............
ترزگه عجب گلی به ایتالیا زد........اون هم گل طلایی...........
تو جام جهانی 2006 هم فوق العاده بود...........اسپانیا رو که زد له کرد.............
برزیل هم که مثل همیشه مقابل خروس ها کم اورد..........
تو فینال هم وقتی زیدان اخراج شد روحیه تیم کاملا از دست رفت.............
اون جام حق ما بود.............
از ایتالیا و اسپانیا خیلی خیلی بدم میاد.............

farhood در 10/12/1390 | 15:38 گفت:

فقط لاله هاي نارنجي

farhood در 10/12/1390 | 15:38 گفت:

فقط لاله هاي نارنجي

(Hooman sam (Dark metal در 10/12/1390 | 15:31 گفت:

قبلا از فرانسه بیشتر بخاطر زیدان و از آرژانتین بخاطر باتیستوتا که عاشقش بودم
اما الان از هلند بخاطر ون پرسی و انگلیس فقط بخاطر جکی و تئو...

محسن شعبانی در 10/12/1390 | 15:10 گفت:

داستانت خوب بود!!!!!!1111111111 مرسی

محسن شعبانی در 10/12/1390 | 15:09 گفت:

ایتالیا ایتالیا ایتالیا ایتالیا ایتالیا

علی ارشدی در 10/12/1390 | 14:41 گفت:

فقط لاله های نارنجی

hamidarsenal در 10/12/1390 | 13:51 گفت:

منم مثل تو به خاطر فرانسوی های آرسنال+زیدان فرانسوی شدم؛به امید برد امشب فرانسه

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 13:25 گفت:

بچه هاداستان چطوربود

Vishka در 10/12/1390 | 12:53 گفت:

من تا زمانی که پیرس بود عاشق فرانسه بودم .متاسفانه من مسابقات لیگ رو بیشتر از ملی دنبال میکنم واسه همین عشقم به آرسنال جاودانه شد اما حالا طرفدار هلندم

محمد جویبار در 10/12/1390 | 12:29 گفت:

فرانسه تیم خیلی خوبیه ولی بعد از جام جهانی 1998 با داشتن بازیکن های خوب هیچ وقت به دوران اوجش برنگشت. من سالهاست طرفدار هلندم و هلند هم یه جورایی مثل فرانسه هست. بازیهای هلند وروش بازی هلندی هارو خیلی دوست دارم و از نتیجه نگرفتنش ناراحت نمیشم البته جام جهانی تو دستمون بود که افسوس گاو باز ها بردنش.

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 12:26 گفت:

داستان چطوربود؟

saeed در 10/12/1390 | 12:22 گفت:

فقط فرانسه

abdulah در 10/12/1390 | 11:56 گفت:

البته ازسبک بازی هلندی ها خیلی خوشم میاد

abdulah در 10/12/1390 | 11:55 گفت:

منم همیشه عاشق فرانسه بودموهستم البته یه دلیلش ارسناله

Farhad Rahbari در 10/12/1390 | 11:50 گفت:


فقط آلمان

mostafa در 10/12/1390 | 11:45 گفت:

فقط انگلیس

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 11:25 گفت:

بززیل که 25ساله به فرانسه میبازه نوبت هلندم میرسه..

محتشم تمیزی در 10/12/1390 | 11:21 گفت:

آلمان عشق است ........... بالاخره هم نژاد و هم خونیم

حمید فرازی در 10/12/1390 | 11:06 گفت:

چقدر اینجا فرانسویداریم.فقط هلنــــــــــــــد

میتونم بگم من هم زمان هوادار آرسنال و هلند شدم که دلیل هردوشم برگکمپ بود و اولین بار برگکمپو تو هلند دیدم.واقعا همیشه سبک آموزشی رو به نمایش گذاشتن.

البته تیمایی مثل فرانسه و آلمان رو هم دوست دارم ولی از اسپانیا و آرژانیتین متنفرم

مهران کاظمی در 10/12/1390 | 10:30 گفت:

صد در صد فرانسه، اگه بدونید تو اون بازی یورو 2008 که از هلند 4 تا خوردن چه حرصی می خوردم، آنری خوب بازی می کرد گل هم زد ولی بقیه بازیکنا گند زده بودن، فکر کنم تا الان فقط این جور حرصو تو بازی ایران پرتغال خوردم

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 10:23 گفت:

ایول حامدخان

حامد مبينى در 10/12/1390 | 09:58 گفت:

نا دنیا دنیاست فرانسه...هیچوقت 2006 را یادم نمیره...بارتز اگه قدش 5 سانت بیشتر بود رو اون ضربه سر گل را نمیخورد و 2 تا پنالتی ها را هم میگرفت ( توپ به سر انگشتاش میخورد و میرفت تو گل ) ...
@حمید توپچی : دادا برزیلتون که همیشه میبازه جلو ما...پ چرا ؟؟؟ :دی
@ رضا شاماخ : غمیت نباشه دادا...میترکونیم آلمان را میره ...

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 09:51 گفت:

یورو2012دردستان خروسها(فرانسه)

ali jamshidi در 10/12/1390 | 07:36 گفت:

هلنـــــــــــــــــــــــــــــد

sepehr najafian در 10/12/1390 | 06:23 گفت:

ايتاليا و پرتغال

♥Arsenal♥ در 10/12/1390 | 06:05 گفت:

بابا تو جنوب اکثرا یا برزیلن یا آرژانتین یا آلمان و ایتالیا و کمی هم هلند............


اینایی که دم از اسپانیا میزنند زور خودشون زده باشند مال سال 2008هستند.......


من خودم برزیل بزرگ

Benyamin Esmaili در 10/12/1390 | 05:45 گفت:

من قبل این که طرفدار آرسنال بشم طرفدار فرانسه بودم و تنها تیمه محبوبم فرانسه بود من عاشق زیدانم