نتایج جام اتحادیه حذف بزرگان

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 184,625 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

نتایج جام اتحادیه حذف بزرگان
سلام دوستان نتایج این دورجام اتحادیه روبراتون میذارم.

لیدزیونایتد0.3ساوتمپتون
ردینگ7.5آرسنال
ساندرلند1.0میدلزبورو
سویندون تاون3.2استون ویلا
ویگان0.0برادفورد(پنالتی.4.2به سودویگان)
چلسی4.5منچستریونایتد
نورویچ1.2تاتنهام
لیورپول3.1سوانسی
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به این ترتیب تیمهای
لیدز...آرسنال...میدلزبورو...استون ویلا...ویگان...چلسی...نورویچ...سوانسی...به مرحله1/4این رقابتهاراه یافتندنکته جالب این دورغایب بودن تیمهای.
منچسترسیتی.منچستریونایتد.تاتنهام.لیورپول.هست راه روبرای قهرمانی ماهموارساخته.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
درموردبازی دیشب بگم که جذابترین بازیه عمرم رودیدم تاقبل ازاین بازی جذابترین فوتبالی که دیدم بازی لیورپول ومیلان بودولی این بازی محشربود.چیزی که منوخوشحال کردگلزنی شاماخ بودبه نظرم گلهای مفیدزدگل اولش گل پنجم تیم بودکه تیم مارو5.4جلوانداخت گل دومشم تیرخلاص بود.یه جاخوندم یکی ازطرفدارای آرسنال وقتی مروان روتوترکیب اصلی میبینه عصبانی میشه ومیگه اگه شاماخ گل زداسمشوروپیشونیش خالکوبی میکنه.
مروان وآرشاوین نشون دادن که نیازبه زمان دارن که خودشونونشون بدن.زوج شاماخ وژیروعالی جواب داد.
نظرشماچیه؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست دارین حریف بعدیمون کدوم تیم باشه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی آقاشاهی در 11/8/1391 | 22:26 گفت:

امکان نداره تیم اصلی رو بزاره . با رئال هم بازی داشتیم نمیزاشت. اصلا فلسفه این جام برای ونگر و فرگی فرق داره. تو FA اگه تو مرحله های حساس تیم اصلی رو بزارن منطقیه ولی تو جام اتحادیه فرصت سوزی محضه. اگر ونگر از بیشتر از 4 بازیکن اصلی تو این بازی ها استفاده کنه من به عقلش شک می کنم.

good luck

masoud mahmudpur در 11/8/1391 | 16:09 گفت:

اگه به یه تیم درست وحسابی مثل استون ویلا یا چلسی بخوریم حتما ونگر ترکیب اصلی رو میزاره تو زمین.
تازه چند وقت دیگه با برگشتن روسیچکی و چمبرلین و ژروینیو تیم دوممون هم قوی تر میشه

محمد حسین عبادی در 11/8/1391 | 14:13 گفت:

تا فینال نمیخوریم به چلسی
.................
نه هر مرحله قرعه كشي ميشه وشايد مرحله بعد به چلسي خورديم

maryam در 11/8/1391 | 14:08 گفت:

تا فینال نمیخوریم به چلسی

محمد مهدی در 11/8/1391 | 13:19 گفت:

من که دلم میخواد صرفا تا فینال با نورویچ بازی کنیم

حسین ملازینل در 11/8/1391 | 12:48 گفت:

امیدوارم حداقل تا فینال بریم بالا....
اگه نیمه نهایی بخوریم به چلسی خیلی خوب میشه...
اگه تو فینال بخوریم به چلسی استرس بازیکنایی که احتمالا تیم دوم ما خواهند بود خیلی میره بالاتر و احتمال باختمون خیلی زیاد خواهد بود...

maryam در 11/8/1391 | 12:25 گفت:

موافقم الان اوضاع واقعا مساعده اگه ما این شل بازیا رو میذاشتیم کنار و این جام و میگرفتیم حداقل دیگه تا یه مدتی کسی راجع به قحطی جام حرف نمیزد و اینقد رو اعصاب ما و تیم راه نمیرفت.یه ذره هم اعتماد به نفس به تیم میداد.
مشکل اینجاست که ونگر عزیز این جاما رو با ارزش نمیدونه و اونا رو فقط به صورت فرصتی واسه یوهان(ژورو) و دوستان میدونه!! !!
و اینقد این کور کچلا رو بازی میده تا به همین برادفورد و استون ویلا ببازیم و کار به چلسی هم نرسه!
و باز ما یه مربی محشر داریم که به خاطر اعتماد ستودنیش به جووناش بازم احتمالا جام نمیگیره!

علی قاسمی در 11/8/1391 | 11:39 گفت:

در مورد قهرمانی باید بگم که به آرسنال باشه امسال از ویگان میخوره و میره کنار مثه اون سال که از بیرمنگام تو فینال خورد

اون نا امیدی بزرگی بود برای تیم
یه جام حتما نیازه

در مورد شاماخ هم باید بگم که تو در نهایت با شاماخ ازدواج میکنی
آخه این بازیکن خیلی با اون چیزی که فکرشا میکنیم فاصله داره و گل اولش خیلی شوت آرومی بود و دروازبان بد جا گیری کرد و در کل 2 گل دلیلی بر خوب بودن شاماخ نمیشه

شرمنده این حرف رو زدم اما ما نیاز به یه بازیکن در حد خود ون پرسی داریم جیرود داره تاره جا میافته و خیلی بازیکن خوبی میتونه بشه

علی قاسمی در 11/8/1391 | 11:38 گفت:

در مورد قهرمانی باید بگم که به آرسنال باشه امسال از ویگان میخوره و میره کنار مثه اون سال که از بیرمنگام تو فینال خورد

اون نا امیدی بزرگی بود برای تیم
یه جام حتما نیازه

در مورد شاماخ هم باید بگم که تو در نهایت با شاماخ ازدواج میکنی
آخه این بازیکن خیلی با اون چیزی که فکرشا میکنیم فاصله داره و گل اولش خیلی شوت آرومی بود و دروازبان بد جا گیری کرد و در کل 2 گل دلیلی بر خوب بودن شاماخ نمیشه

شرمنده این حرف رو زدم اما ما نیاز به یه بازیکن در حد خود ون پرسی داریم جیرود داره تاره جا میافته و خیلی بازیکن خوبی میتونه بشه

hesam در 11/8/1391 | 10:46 گفت:

هم نظر هستم باهات.....

masoud mahmudpur در 11/8/1391 | 10:38 گفت:

یعنی اگه امسال قهرمان نشیم باید فاتحه تیم رو خوند

شایان در 11/8/1391 | 10:38 گفت:

دوست دارم تو همین مرحله بخوریم به چلسی!!‏

علی ارشدی در 11/8/1391 | 10:28 گفت:

دیشب قرعه کشی انجام شد
آرسنال بردفورد سیتی

Vishka در 11/8/1391 | 08:46 گفت:

خوشم اومد این شانسچستر حذف شد

Vishka در 11/8/1391 | 08:46 گفت:

خوشم اومد این شانسچستر حذف شد

رضاشاماخ چوک بندر در 11/8/1391 | 02:52 گفت:

حالاشماببخشید

رضاشاماخ چوک بندر در 11/8/1391 | 02:52 گفت:

حالاشماببخشید

محمد مهدی در 11/8/1391 | 02:50 گفت:

یکی از هوادارا تو توییتر گفته بود اگه چاماخ گل زد من سگه خودمو میخورم.
چاماخ دوتا زد، کسی سگ نداره به اون هوادار قرض بدیم؟؟

ali mhm در 11/8/1391 | 02:36 گفت:

Leeds United v Chelsea
Swansea City v Middlesbrough
Norwich City v Aston Villa
Bradford City v Arsenal

ali mhm در 11/8/1391 | 02:32 گفت:

ویگان حذف شده تو پنالتی باخته اشتب کردی!!

sepehr najafian در 11/8/1391 | 02:31 گفت:

اشتباه نوشتي برادورد ويگان رو برد

sepehr najafian در 11/8/1391 | 02:28 گفت:

حريف مشخص شده.براتفورد.