بی خیالی.

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 185,787 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.

💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.
💬کیران تیرنی در مورد بازیکن محبوب مورد علاقه خود در آرسنال:

 "احتمالاً [تیری] هانری. من تمام گل‌های او را به یاد می آورم ، آن‌ها را در روز بازی نگاه می‌کردم. او همیشه در حال زدن گل‌های عالی بود ، بنابراین احتمالاً او.

💬کیران تیرنی در مورد بازیکن محبوب مورد علاقه خود در آرسنال: "احتمالاً [تیری] هانری. من تمام گل‌های او را به یاد می آورم ، آن‌ها را در روز بازی نگاه می‌کردم. او همیشه در حال زدن گل‌های عالی بود ، بنابراین احتمالاً او.
 راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
 ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند. ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید.
📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد. 📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد.
متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار:

"عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته." متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار: "عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته."
کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد. کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد.
📝 چارلز واتس [ سایت گل ] :

'' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''

📝 چارلز واتس [ سایت گل ] : '' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''
 آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید. آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید.
تبلیغات توپچی

بی خیالی.
سلام نمیخوام باحرفام سرتونوبه دردبیارم.
دوستان بهتره خون خودمونوکثیف نکنیم ماامسالم ازکورس قهرمانی عقب افتادیم آرسنال شخصیت قهرمانی نداره سرنوشت مامیشه مثل لیورپول .اینوباورکنیم فتوحات آرسنال به پایان رسیده کاریشم نمیشه کردمیدونم همه شماآرسنال روبخشی اززندگیتون میدونین ولی بایدقبول کردکه بخشی اززندگیمون داره توسط اشخاصی دیگه نابودمیشه.مشکل آرسنال اینه که تشنه قهرمانی نیستن.من خودم تاساعت18:30دقیقه دیشب طرفدارونگربودم ولی ازالان دیگه بهش اعتمادندارم شایدبردبیاره ولی زمانی که اعتمادمن نسبت به ونگربرمیگرده که لیگ برتروفتح کنه.دیگه نمیخوام بهش فکرکنم دیگه نمیخوام آرسنال بخشی اززندگیم باشه نمیخوام بخشی اززندگیموکه میتونم ازش لذت ببرم بیام عصبانی بشم .آرسنال بردخوشحال میشم وقتی هم باخت ناراحت نمیشم .من این آرسنال رودوست ندارم من آرسنال سال2003رومیخوام این حق منه.
وقتی رمسی کوشیلنی مانونه مرتساکرپودولسکی و...حتی ونگربی خیال هستن چرامن بیخیال نباشم ؟
به جایی رسیدم که هوادارلیورپول مسخرم کرد.
ونگرنمیتونه آرسنال روبچرخونه.به نظرمن آرسنال یک مربی ظالم میخوادنه مربی که مثل پدرباشه.
بچه هابی خیال.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehrshad در 23/8/1391 | 10:31 گفت:

دوستان یه چیز دیگه تعصبات بیجا باعث پس رفت میشه شما اینقد ونگرو بزرگ کردین که از باشگاه بزرگتر میدونینش بابا بسه!!!!

mehrshad در 23/8/1391 | 10:29 گفت:

چاره ی کار گواردیولاست اگه ونگر کنار نره امسال گواردیولا میره با یه تیم دیگه قرار داد میبنده ونگرم سال بعد میره اووون موقعه انگشت به دهن میمونیم.وقتی گواردیولا دوس داره بیاد آرسنال چرا باید این مربی رو از دست داد باور کنید بخاطر آرسنال با بارسلون تمدید نکرد باید بگیرنش همه تیما بهش پیشنهاد دادن ولی قبول نکرده منچستر.چلسی.لیورپول.میلان.اینتر.تاتنهام همه اینا پیشنهاد دادن نرفته دلش با آرسناله اگه نبود یه هفته مهمون باشگاه نمیشد.ونگر با کناره گیری نکردنش داره از دستموون درش میاره

توپچی جنوب در 22/8/1391 | 10:50 گفت:

رضا جان الان داری این رو میگی ولی هیچ وقت نمیتونی بیخیال ارسنال بشی چون من میدونم چی تو دلت میگزره میدونم وقتی آرسنال بخشی از زندگیت بشه نمیشه از جدا بشی و بهش فکر نکنی......

من خودم بعد از بازی فولام گفتم دیگه بازی های آرسنال رو نگاه نمیکنم ولی وقتی سایت رو باز کردم اولین جایی که نگاه کردم به این بود که بازی بعدیمون با چه تیمی وچه ساعتی و کی بازی داریم!!!!!!!!!!!

نمیشه رضا جان نمیشهبیخیال این آرسنال شد حتی اگه هواداران اورتن و تاتنهام بهت تیکه بندازن ............

حسین ملازینل در 21/8/1391 | 22:18 گفت:

امیدوارم این روزای بد هرچه زودتر به پایان برسه...فقط همین

حمید pires در 21/8/1391 | 20:59 گفت:

دانیال عزیز شما پسر گلی هستی اما این ناراحتیها همش بخاطر جام نیست .آرسنالیها هیچ وقت حتی 7 سال پیش هم پز جام بردن رو به کسی نمیدادن ما مدعی بودیم بهترین بازی فوتبال دنیا مال ماست ولی الان این ادعا باعث تمسخر عوامه.
ولی بالا بریم پایین بیایم آخرش همونه که خودت گفتی و کاملا درسته.

دانیال در 21/8/1391 | 20:49 گفت:

کلا جو arsenal.ir خیلی بده ، این بحث ،بحث هر سال ماست بعد آخر سال میشه همه پشیمون ،مگه طرفداری به جام ه من

خودم اگه تا آخر عمرم آرسنال جام نبره ، بازم طرفدار آرسنالم بیشتر از قبل ، فوتبالم به همین سبک ونگری می پسندم تمام

سیاست های باشگاهم قبول دارم ، الان به نظر من بهتره همه هوادارا هم آرسنالو همین جور که هست قبول کنن وگرنه الکی

اعصاب خودشونو خورد کردن ،مدیرای باشگاه که کاری به حال من و شما ندارن که ،پس بهتره هر کسی که تو باشگاه نقش داره

من و شما هم پشتش باشیم و برای موفقیت تیم هم دعا کنیم .

امسالم جکی برگشته و خط حمله ی نسبتا خوبی داریم که به احتمال بالا یه جام رو میگیریم.

خوش باشین دوستان من

حسین در 21/8/1391 | 19:08 گفت:

فقط بیاین دعا کنیم این روز ها تموم شه....

محمدرضا در 21/8/1391 | 17:57 گفت:

پایان نیمه اول : سیتی 0 تاتنهام 1 . بازی تو ورزشگاه سیتی هست . هفته ی دیگه بازیمون با تاتنهامه . تاتنهام اگه سیتی رو هم ببره هر دو تیم منچستر رو تو زمین خودشون برده !!

علی قاسمی در 21/8/1391 | 17:43 گفت:

تیتر پست های من تا یمدت پیش این بود که اگه هر سال قهرمان بشیم شوق ما برای دیدن بازی های آرسنال فروکش خواهد کرد

حالا چند هفتست تغییرش دادم به این متن

فوتبال را نگاه کن مثه یه فیلم سینمایی ، با هیجان، اما بدون حرس و جوش و مثه شرط بندی چون هر کار کنی اونا کار خودشونا میکنند...


از این تغییر شعار بالای پست های من توی این 1 ماه میتونی به کل ماجرا پی ببری

داداش با این شرایط وقتی تو خود لندن بازی قبل کلی از سکوها خالی بود چطور میشه ما توی ایران ته دلمون خالی نشه ؟؟؟

آرسنال دیگه شورشو در اورده بیشتری پول رو از تماشاگرا میگیره اما خرجش نمیکنه

بخدا اگه اندازه پولی که از تماشاگرا میگیره خرج کنه الان ما قدرت اول اروپا بودیم

حمید pires در 21/8/1391 | 17:24 گفت:

منچستر سال قبل جام نگرفت و امسال با توپ پرتر اومد .
چلسی خرج های ناجوانمردانه ای کرد و اگه چیزی نبرن عجیبه.
سیتی خرج آنچنانی نکرد چون تیمش تا 3 سال دیگه تیمه.
تاتنهام دو سه جابجایی داشت ولی وزن تیمش نسبت به پارسال کمتره.
اورتون بازیکنایی داره که چندساله باهم بازی میکنن و مربی باهوشی داره.
لیورپول فرازو نشیب زیادی داشته .
آرسنال هم شده مثل فوتبال ایران و هرکس به فکر سود خودشه گرچه اینو باید موقعی که دیوید دین رفت باور میکردیم . الان 100 درصد طرفدارا از شیوه مدیریت باشگاه ناامیدن .

مسلم بیگ‌زاده در 21/8/1391 | 16:51 گفت:

بازيکنايي که از آرسنال رفتن مي‌دونستن که آرسنال واسه قهرماني نمي‌جنگه.
آرسنال فقط پول مي‌خواد، اونم از فروش ستاره‌هاي جوانش.
يه جورايي بعد از رفتن رابين و الکس سانگ، برام اثبات شد.
حرف رابين دقيقاً درست از آب دراومد.
تا چند وقت پيش تو يه سايت آرسنالي بودم؛ اونا از اينکه آرسنال مي‌تونست يه تيم انتهاي جدولي رو ببره، کلي جشن مي‌گرفتن و آرزشون فقط بردن جام بود.
يادمه با خريد جيرود و پودولسکي واسه جام اتحاديه و حذفي جشن مي‌گرفتن. هرچند مي‌دونستن که فاتح ليگ نيستن.
همين منو ناراحت مي‌کرد. طرفداراي آرسنال به جايي رسيدن که واسه گرفتن (در خواب) جام اتحاديه جشن مي‌گيرن. يا اينکه تو خونه يه گل با کويين پارک رنجرز بزنن، کلي خوشحال مي‌شن.
يا به قول سمير نصري، حداکثر آرزوهاي آرسنالي‌ها، رفتن به جام باشگاه‌هاست...
بايد قبول کرد، اين تيم ديگه تيم نمي‌شه، مگه با عوض کردن ساختار مديريتي فعلي.

ehsan zoola در 21/8/1391 | 16:26 گفت:

چ بر سر آرسنال ما دارن میارن

ali jamshidi در 21/8/1391 | 16:18 گفت:

منظور منم همين بود

محمد مهدی در 21/8/1391 | 16:17 گفت:

oعلی خیانت فقط این نیست که بری تو تیم حریف. خیانت میتونه یه سکوت ساده باشه

ali jamshidi در 21/8/1391 | 16:13 گفت:

الان عصبي هستي رضا. ولي خدائيش منم تو اين 17 سال كه طرفدار آرسنال بودم هيچ وقت اينقدر ناراحت نبودم حتي وقتي كه تو روز عقدم 8 تا از منچستر خورديم!!! الان واقعاً داغونم. رابين رو تو لباس منچستر مي بينم واقعاً حالم بد ميشه. لعنت به هر كسي كه داره به باشگاه خيانت مي كنه