خارج ازریخت وپاش میلیاردی

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 185,791 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.

💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.
💬کیران تیرنی در مورد بازیکن محبوب مورد علاقه خود در آرسنال:

 "احتمالاً [تیری] هانری. من تمام گل‌های او را به یاد می آورم ، آن‌ها را در روز بازی نگاه می‌کردم. او همیشه در حال زدن گل‌های عالی بود ، بنابراین احتمالاً او.

💬کیران تیرنی در مورد بازیکن محبوب مورد علاقه خود در آرسنال: "احتمالاً [تیری] هانری. من تمام گل‌های او را به یاد می آورم ، آن‌ها را در روز بازی نگاه می‌کردم. او همیشه در حال زدن گل‌های عالی بود ، بنابراین احتمالاً او.
 راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
 ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند. ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید.
📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد. 📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد.
متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار:

"عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته." متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار: "عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته."
کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد. کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد.
📝 چارلز واتس [ سایت گل ] :

'' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''

📝 چارلز واتس [ سایت گل ] : '' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''
 آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید. آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید.
تبلیغات توپچی

خارج ازریخت وپاش میلیاردی

سلام دوستان میدونم اینجایک سایت فوتبالی هست وفقط بایداخبارفوتبال وارسنال باشه .امابه نظرم یه نیم نگاهی به بلندقامتان والیبال کشورمون داشته باشیم .درروزهایی که پولهای میلیاردی زیادی درفوتبال کشورمون درحال جابه جایی هستش تیم ملی والیبال درگوشه ای ازجهان درجام جهانی درحال افتخارافرینی هستن بایدیه دمت گرم حسابی درپاسخ به زحماتشون براشون بگیم.هرچه گشتم تواینترنت وروزنامه مطالبی خوب وبه دردبخورازبردوالیبال برابراسترالیاپیدانکردم همه ازاخراج دایی و۱۰۰۰چیزدیگه درباره فوتبال ایران نوشته بودن که علاقه ای به شنیدنشون نداشتم.کاش پولهای میلیاردی که توفوتبال هستن رو۱/۳خرج والیبال میکردن که قهرمان جهان میشدیم چون پتانسیلشوداریم.اما...باچندصدمیلیاردمیریم جام جهانی فقط بایک امتیازبرمیگردیم.ودلمونوخوش میکنیم که ۱گل بیشترازارژانتین نخوردیم.غافل ازاینکه توهمون ماه ژاپن فرانسه وارژانتینوشکست داده بود.۴ماه دیگه جام ملتهاست کره وژاپن باتیمهای امریکای جنوبی بازی کردن مامربی نداریم.به امیدقهرمانی جهان دروالیبال.,لطفاپاک نشه

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین در 23/6/1393 | 22:10 گفت:

نه داداش همه چی که پول نیست
فوتبال هم یه زمانی رو به رشد بود و کارای بزرگی توش انجام میشد. همون دوران طلایی و برد مقابل استرالیا و آمریکا و قهرمانی آسیا. اما از همون موقعی که این پول لعنتی وارد فوتبال شد فوتبال هم به گند کشیده شد. البته مسائل دیگه هم بود ولی در واقع خودت حرف خودتو نقض کردی. پول مگه باعث رشد فوتبال شد که حالا باعث رشد والیبال بشه؟
راز موفقیت در والیبال پایبند بودن به یه برنامه ریزی بلند مدت و اصولی و عملکرد منطقی فدراسیون والیبال هستش. این که وقتی آقای داورزنی رییس فدراسیون جدید اومد یکی نزد زیر میز که همه چی از اول بشه. همون رویه و برنامه ریزی رو ادامه داد. و سعی میکنه به وعده هایی هم که میده عمل کنه
والیبال ما پله پله و از همون رده های سنی پایین موفقیت هاش رو شروع کرد تا به اینجا رسید. اگر هم قهرمانی میخوایم باید همین رویه رو ادامه بدیم تا به پله ی قهرمانی برسیم که خیلی هم دور از ذهن و دسترس نیست. ما تا سه سال پیش اصلا تا حالا در لیگ جهانی بازی نکرده بودیم و خوشبختانه سرعت رشدمون خیلی خوبه.
البته پول برای تحقق پاداش ها و بهبود امکانات خیلی خوبه ولی اگه بخواد همینجوری بی رویه تزریق بشه همون بلایی که سر فوتبال اومد سر والیبال هم میاد که امیدواریم اینجوری نشه
پس خلاصتا نمیشه همینجوری گفت که پول خرج والیبال کنید تا همین الان قهرمان بشیم.
کاش نه تنها در ورزش بلکه در همه ی زمینه ها در مملکتمون یکم از این والیبالی های خوش غیرت یاد بگیریم

Vishka در 21/6/1393 | 23:46 گفت:

برای والیبال و رضا شاماخ آرزوی موفقیت داریم . مرسی از پستت

jalal در 21/6/1393 | 17:03 گفت:

ازتون ممنونم آقای امید (آنتی فرانسوی)

امید (آنتی فرانسوی) در 21/6/1393 | 12:04 گفت:

خیابون جمهوری اطراف پاساژ امجدیه کارت اعتباری بین المللی میفروشن هم mastercard , visa , ...

jalal در 21/6/1393 | 11:34 گفت:

آقا یکی به من بگه چطور میشه بلیط واسه بازی آرسنال گالا رزرو کرد. ما که تو ایران کارتهای بین المللی نداریم تا اینترنتی رزرو کنیم پس چطور میشه رزرو کرد؟ لطفا راهنمایی کنید من میخوام برم استامبول بازیو ببینم

jalal در 21/6/1393 | 11:34 گفت:

آقا یکی به من بگه چطور میشه بلیط واسه بازی آرسنال گالا رزرو کرد. ما که تو ایران کارتهای بین المللی نداریم تا اینترنتی رزرو کنیم پس چطور میشه رزرو کرد؟ لطفا راهنمایی کنید من میخوام برم استامبول بازیو ببینم

jalal در 21/6/1393 | 11:30 گفت:

سلام بروبچ. آقا کی شماره سیروانو داره؟ باهاش کار واجب دارم ازش خبری نیست تو سایت یه مدته

jalal در 21/6/1393 | 11:26 گفت:

سلام بروبچ. آقا کی شماره سیروانو داره؟ باهاش کار واجب دارم ازش خبری نیست تو سایت یه مدته

امید (آنتی فرانسوی) در 21/6/1393 | 10:48 گفت:

بازی آرسنال و منسیتی فردا 16:15 از شبکه ورزش پخش میشه
اینم منبع
varzeshtv.ir

alireza در 21/6/1393 | 10:19 گفت:

توي جدول پخش بازيها توي ورزش سه آرسنال و من سيتي نيست....يعني نشون نميده تلويزيون؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

محسن عاشوری در 21/6/1393 | 02:49 گفت:

درست میگی والله ..
با اون قسمت حال میکنم که نوشته " فرانسه.آرسنال.امارات.ساحل عاج "
یعنی آخرش بود خدایی
من خودم برزیلی ام ولی خیلی ساحل عاج رو دوست دارم بخاطر دروگبا و ... ساحل عاج خیلی خاصه

رضاشاماخ چوک بندر در 20/6/1393 | 23:56 گفت:

به به به ببین کی اینجاست شهرام چکارمیکنی کجای,بچه هاکجان؟حامد,کمیل.مسعود.مهرزادچه خبر؟

توپچی جنوب در 20/6/1393 | 23:32 گفت:

ببین کی پست گذاشته
داش رضا بچه چوک بندر
آقا حرفت حقه فوتبال ایران اصلا ارزش نداره دنبال کنی دنیا و فقط بلند قامتان والیبالیست.
خوشحال شدم ک دیدم به نمایتدگی از سایت Arsenal.ir و همه بچه های باحالش از تیم والیبال کشورمون تشکر کردی.

راستی رضا چرا اسمی از بازیکنان عربی نیووردی تو این پستت ممد دعایه و یاسر قحطانی و اینا...

رضاشاماخ چوک بندر در 20/6/1393 | 21:34 گفت:

همینجابودم برادران ماشالله بچه های جدیدم اومدن

کمیل در 20/6/1393 | 21:10 گفت:

سلام رضا چطوری؟ کجا بودی پسر؟ دلمون تنگ شده بود برات، هنوز عشق شاماخی؟ والیبال کولاک کرده دمشون گرم، آرژانتین راحت تر از اون چیزی که فکر میکردیم بردیم اونم با ولاسکو، خیلی حرفه ها، بچه ها اگه اراده کنن و بخوان لهستان و صربستان هم شکست میدن و میرن جزو شش تیم برتر که واقعا فوق العادست و تاریخی

حامد **رنگی** در 20/6/1393 | 17:40 گفت:

سلام اقا رضا

کاملا باهات موافقم ولی کو گوش شنوا امروزم بتونن یه حالی به ولاسکو بدن جا داره ت..ا.ون رو ماچ کنم

وای یاد مردنت افتادم پسر

masoud mahmudpur در 20/6/1393 | 17:34 گفت:

بههه!رضا چاماخ.بابا اون چماغو ول کن.نکنه طرفدار کریستال پالاس شدی؟
کلا فوتبال ایران خیلی کثیفه.چون پول توش زیاده آدمای عوضی هم توش زیادن
مرسی

مهرزاد در 20/6/1393 | 17:04 گفت:

حرفت درسته
---------------------
فکر کنم حداقل یک سالی هست کامنت یا بلاک نذاشته بودی.

رضاشاماخ چوک بندر در 20/6/1393 | 14:26 گفت:

به به میلادخان چه خبر

میلاد در 20/6/1393 | 14:05 گفت:

به به داش رضا!!!
خوش برگشتی،چند وقتی بود توی بلاگها ندیده بودمت.....
دادا حرفت حقه...بر منکرش لعنت....من همیشه این حرف رو میگم که فوتبال ایران(توی این 10 سال اخیر) به هیچ دردی نمیخوره....300 تا بازیکن و 20 تا مربی هستن که هر سال تیمشون رو عوض میکنن و میلیارد میلیارد پول میگیرن و آخرشم به ریش ما میخندن....نه ورودی داره نه خروجی...فقط و فقط پارتی بازی و مافیا گری جواب میده....از اون راس فدراسیون تا ذیلش همه فاسدن...حتی اگه 10 برابر پول فوتبالیستارو به بچه های والیبال بدن کسی ناراضی نیس،چون حداقل میرن افتخار کسب میکنن نه اینکه به خاطر باخت 1 بر صفر بگن ما شاهکار کردیم!×!!×!!

رضاشاماخ چوک بندر در 20/6/1393 | 13:18 گفت:

ست چهارم بچه هاعالی بودن