تیمهای حاضردرلیگ قهرمانان اروپا

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 184,626 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

تیمهای حاضردرلیگ قهرمانان اروپا

سلام دوستان آرسنالی 
همینطورکه میدونیدلیگ قهرمانان اروپاامسال تغییروتحول اساسی روبه همراه داره.امسال تیمهای قهرمان 8لیگ معتبراروپاسرگروه خواهندبود.
بارسلونا.بایرن مونیخ.چلسی.آیندهوون.زنیت.بنفیکا.پاریس سن ژرمن.یوونتوس.تیمهای سرگروه هستند.تیمهایی چون آرسنال.رئال.منچستر(درصورت صعود)رم.سیتی.به تیمهای سید2و3یا4تبدیل شدن.ازیک طرف شاهدیک گروه مرگ خواهیم شدوازیک طرف شاهدیک گروه باتیمهای درجه2.
لالیگابا5نماینده بیشترین سهم روداره.به جزبارسلونا.رئال.اتلتیکوکه ازلیگ اومدن سویاقهرمان یورولیگ ووالنسیایی که امشب موناکوروحذف کرده به جمعشون پیوستند.
امشب چندبازی ازمقدماتی برگزارشدکه والنسیاموناکوروحذف کرد.شاختارراپیدوین اتریش روحذف کرد.مکابی ازسدبازل گذشت.سلتیک توسط مالموحذف شدوتیم پنجم امشب دیناموزاگرب بود.
5بازی هم امروزبرگزارخواهدشد
که منچسترمیهمان بروژبلژیک خواهدبودلورکوزن لاتزیوباهم رودرروخواهندشد.آستانای قزاقستان آپوئل قبرس .پارتیزان بلگرادبه مصاف باته بوریسف خواهدرفت.زسکاموسکوهم به مصاف اسپورتینگ پرتغال خواهدرفت.
من به شخصه دوست دارم منچستربیامرحله بعدهم انگلیسیه هم رقابتهاجذابترخواهدشد.توپ این رقابتهاباستاره آبی خواهدبود.که مثل همیشه توسط کمپانی آدیداس طراحی شده.من ازاینکه مهاجم نداریم وبعضی پستای دیگه کمبودیه بازیکن شش دانگ داریم میترسم .فکرشوبکنیدبیفتیم توگروه بایرن.رئال چکاربایدبکنیم.ولی به حرحال بایدبجنگیم.
اینم 27تیم حاضرتواین مسابقات تااین لحظه:
اسپانیا(بارسلونا.رئال مادرید.اتلتیکومادرید.سویا.والنسیا)
انگلستان(چلسی.منچسترسیتی.آرسنال)
ایتالیا(یوونتوس.رم)
آلمان(بایرن مونیخ.مونشن گلادباخ.ولفسبورگ.)
فرانسه(پاریس سن ژرمن.لیون)
پرتغال(بنفیکا.پورتو)
هلند(پی اس وی آیندهوون)
روسیه(زنیت)
اوکراین(دیناموکیف.شاختار)
بلژیک(خنک)
یونان(المپیاکوس)
ترکیه(گالاتاسارای)
سوئد(مالمو)
رژیم اشغالگرقدس(مکابی)
کرواسی(دیناموزاگرب)
احتمالی(منچستریونایتد.لاتزیو.باته بوریسف.زسکاموسکو.آپوئل)
قرعه کشی مرحله گروهی پنجشنبه همین هفته برگزارخواهدشد.
طبق این تیمهادوست دارین باکدوم تیمهاهمگروه بشیم؟؟؟

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Reza ADPH در 5/6/1394 | 20:32 گفت:

مورینو چقد خرشانسه .

Mobin در 5/6/1394 | 20:28 گفت:

ایول گروه خوبیه راضی ام

mohammad در 5/6/1394 | 20:18 گفت:

راستی چرا ما همش گروه Fهستیم؟؟؟؟؟

mohammad در 5/6/1394 | 20:10 گفت:

دیگه واقعا یا ما بدشانسیم یا تو این قرعه کشی یه اتفاقاتی داره میفوته....البته من دوست داشتم به تیمای خوب بخوریم ولی دگه این قدر با بایرن دورتمند بازی کردیم خسته شدیم خداییی

گروه های بعضی از تیمارو ادم میبینه واقعا...... مثلا منچستر

Mobin در 5/6/1394 | 18:31 گفت:

امیدوارم تیم سرگروه بسیار قدرتمندی مثل بایرن، بارسلون یا پاریسن ژرمن بهمون بخوره،در هر صورت در 1/8 حذفیم،پس بذار با بهترینا بازی کنیم

masoud mahmudpur در 5/6/1394 | 14:30 گفت:

تو هر گروهی که باشیم در نهایت خیلی آبرومندانه تو 1/8 حذف میشیم

mohammad در 5/6/1394 | 14:03 گفت:

داداش من تاریخ و روز نگفتم فکر کردم پستو خوندی چون دوستمون تو پستش گفته بود

دکتر گانر در 5/6/1394 | 12:53 گفت:

تاریخ قرعه كشی جام باشگاه ها امروز ساعت 8:15 دقیقه...

دکتر گانر در 5/6/1394 | 12:39 گفت:

چند شنبه ؟ تاریخ ؟ روز ؟ سال ؟

هیچ كدومو نگفتی محمد گل ؟

mohammad در 5/6/1394 | 11:24 گفت:

این طور که من شنیدم 20:15 به وقت ایران....ولی نمیگم قطعی درسته..!!!!

mohammad در 5/6/1394 | 11:04 گفت:

این طور که من شنیدم 20:15 به وقت ایران....ولی نمیگم قطعی درسته..!!!!

دکتر گانر در 5/6/1394 | 10:45 گفت:

زمان قرعه كشی لیگ اروپا كی هست ؟؟

هر كی بگه تشكر....

جایزه ؛ خوردن تیم به ریال و بارسا و منچستر...

دکتر گانر در 5/6/1394 | 10:40 گفت:

فكر كنم تو گروه عادی بیفتیم ..... نه سخت نه اسون....

ولی سعود كردن حتمیه.....حتی اگر ریال و بارسا و منجستر با ما تو یه گروه بیفتن....

حالا میبینیم....حالا میبینیم....خخخخخخ

محسن عاشوری در 5/6/1394 | 02:12 گفت:

خیلی دلم میخواد با اون بارسای پدرسوخته همگروه بشیم ..

ALI REZA SALARZEHI در 4/6/1394 | 23:45 گفت:

من خیلی دوست دارم با رم همگروه شیم.
arsenal-real madrid-a.s. roma-psv

حامد در 4/6/1394 | 22:27 گفت:

سخت و اسون واسه ارسنال معنی نداره
دوم تو گروه حذف تو اولین مرحله

seda zakhmi در 4/6/1394 | 21:39 گفت:

تیم مدعی قرعه سخت و اسون واسش معنا نداره
فقط به فکر برده...
---
خوشخبختانه یا متاسفانه ما {ارسنال} طرز فکرمون اینجور نیست

mohammad در 4/6/1394 | 21:07 گفت:

خدا کنه به یه گروه وحشتناک بخوریم...نتونیم از گروه بیایم بالا بریم لیگ اروپا حداقل لیگ اروپا رو بگیریم


دوستان کسی ساعت قرعه کشی رو نمیدونه..ممنون میشم بگید

mahdi در 4/6/1394 | 21:01 گفت:

امیدوارم به سخت ترین تیم ها توی مرحله گروهی بخوریم
چون اگه با تیمای آسونی همگروه باشیم و به زور بیاییم بالا و حذف بشیم ارزش خسته کردن بازیکنا و کم آوردن در لیگ و حذفی رو نداره

ولی اگه تیمای شاخی رو توی گروهی باشه و حذف بشیم نه زیاد غصه میخوریم و نه از لیگ و حذفی میمونیم


امیدوارم با تیمای : بایرن مونیخ (سید یک) - رم (سید سه) - وولسفبورگ (سید چهار) هم گروه بشیم (خود آرسنال هم سید دو هست)

امیرحسین رمضانی در 4/6/1394 | 21:01 گفت:

امیدوارم به اسرائیل نخوریم بازیا بیشتر پخش شه

حمید pires در 4/6/1394 | 20:54 گفت:

سلام آقا رضا .امیدوارم این قرعه به ما بیفته : بارسلونا - رم - ولفسبورگ.
ما که همیشه از گروهی بالا میاییم پس چه بهتر قبل از مرحله حذفی ترس تیم ریخته بشه.

کیوان در 4/6/1394 | 20:25 گفت:

ممنون از پستت.رم،شاختار،ولفسبورگ