شماره 9 ناکارآمد

نویسنده: فرزین سلامي

وبلاگ من
نویسنده: فرزین سلامي
.
کل بازدید: 13,309 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

شماره 9 ناکارآمد


واقعا پارک بازیکنیه که به درد آرسنال بخوره؟اول فصل  بود که همه  میگفتن چرا ونگر بازیکن درست و حسابی نمیخره ،در روز آخر نقل و انتقالات بنایون و آرتتا اومدن که خب  تقریبا مفیدن ولی یه روز قبلش  باشگاه با  جو یونگ پارک کاپیتان و مهاجم  26 ساله تیم ملی کره جنوبی قرارداد بست.اولش فکر میکردیم مفیده ولی تو این چند وقت که فقط  یه بار تو لیگ قهرمانان و  3 بار تو لیگ کاپ بازی کرده.اینطور که معلومه به درد آرسنال نمیخوره.شاید ونگر فقط برای بازیهای غیرمهم میخواستتش تا مهاجمای اصلیمون استراحت کنن.تازه حتما شنیدین که گفته  باید برگردم کره(نمیدونم بعد از چند وقت،شاید 2 سال) و برم سربازی وگرنه مجازات در انتظارمه.


قبول دارم که نمیتونه با RVP رقابت کنه،ژروینیو هم که خوب بازی میکنه ولی دیگه باید بتونه بعضی وقتا جای شاماخ بازی کنه وگرنه دیگه خریدیمش برای چی؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 22/10/1390 | 18:52 گفت:

بسیج مسیج که نداره.سهمیه هم که نداره.دوره تکمیلی هم که نرفته.مدرک دانشگاهی هم که نداره.
امیدوارم صفر5 کره نیفته والا بعد دوسال دیگه بدرد توپ جمع منی هم نمی خوره.

فرزین سلامي در 22/10/1390 | 13:21 گفت:

ولی به نظرم تا وقتی بخواد جای خودشو تو ترکیب باز کنه دیگه سنش رفته بالا و برای سربازیش باید برگرده کره/
بندتنر از این بهتره؟؟؟؟ بندتنر از هیشکی بهتر نیست،اگر هم اول فصل یه پیشنهاد خوب میدادن آرسنال بندتنرو میفروخت که خب معلوم بود کسی نمیاد بخرتش، برای همینم فعلا قرضی دادنش رفته دنبال کار و زندگیش/
ایناموتو هیچ لکه ننگی نبود.خوب بود

farshad khadem در 22/10/1390 | 11:54 گفت:

هوارداارن عزیز تا امروز ثابت شده انتخاب رییس رد خور نداره در مورد پارک هم زمان تایین کنندس این بارکن شاید در حال حاضر بچشم نیاد اطمینان دارم او زمانی در ترکیب توپچیها جای خودشو باز میکنه

farshad khadem در 22/10/1390 | 11:54 گفت:

هوارداارن عزیز تا امروز ثابت شده انتخاب رییس رد خور نداره در مورد پارک هم زمان تایین کنندس این بارکن شاید در حال حاضر بچشم نیاد اطمینان دارم او زمانی در ترکیب توپچیها جای خودشو باز میکنه

Ashkan در 22/10/1390 | 09:13 گفت:

mertesaker,santos o arteta khoob boodan
gervinho bad nabood
park o benayon kheili bikhod boodan

محمدرضاجاشي در 22/10/1390 | 00:11 گفت:

اينم ميشه يه لكه ننگ در خريد هاي ونگرمثل ايناموتو

شاهین فدوی در 21/10/1390 | 22:17 گفت:

به هیچ دردی نمیخوره

محمد رستگار در 21/10/1390 | 22:00 گفت:

بدرد نمي خوره.بندتنر خيلي بهنتر بود

فرهاد در 21/10/1390 | 21:25 گفت:

از خرید ها فقط سانتوس خوب بوده.......مرتساکر اصلا خوب نبوده

hamed در 21/10/1390 | 21:03 گفت:

توی خرید هایی که آرسنال داشت فقط مرتساکر ، آرتتا و سانتوس خوب بودند که سانتوس هم مصدوم شد....................


شانس گند مایه بعد از مدتها یک دفاع کنار خوب هم پیدا کردیم که اونم مصدوم شد....................

hamed در 21/10/1390 | 21:00 گفت:

قبلا گفتم باز هم میگم این بشر گل زدن بلد نیست ( منظورم ژروینیویه ) گلهایی هم که زده شانسی بوده چند تا تک به تک خراب کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینقدر زیاد تک به تک خراب کرده که آمارش از دستم در رفته.......................

آرمان امیراحمدی در 21/10/1390 | 20:06 گفت:

فقط آرتتا و مرتساکر خوب بودند ! ژروینیو خیلی خراب میکنه !!!! خیلی !

امیررضا در 21/10/1390 | 20:01 گفت:

یه گل خیلی قشنگ به بولتون تو کارلینگ کاپ زد..فکر کنم بازیکنی که تموم کننده ی خوبیه..باید تو بازی با لیدز بازی میکرد نشون بده ایا تو بازی های مهم به دردمون میخوره یا نه

سروش در 21/10/1390 | 19:57 گفت:

park tamam konandeye khubie, be nazaram az chamakh behtare. ey kash bazi ba leeds park bazi mikard ta khodesho neshun midad. ye hesi tu delame ke in bazikono ghabul daram! :)

فرزین سلامي در 21/10/1390 | 18:36 گفت:

درسته تو این بازی های حساس زیاد نمیشه ریسک کرد و بهش بازی داد،گرچه ونگر میدونه چه بازیکنی رو بخره ولی به نظر من اگه اول فصل از نظر زمان در مضیقه نبود پارک رو نمیخرید

فرهاد در 21/10/1390 | 18:27 گفت:

شک نکنید بهتر از شاماخه

ramin kazemi در 21/10/1390 | 18:24 گفت:

به نظر من توی بد شرایطیه!!! ارسنال تو هر بازی باید ببره اونم بیشتر برداش با اختلاف یه گله.نمیشه ریسک کرد!! زیاد بازی بهش نمیرسه!نیم فصل اول حضورش تو جزیره است نمیشه زیاد ازش انتظار داشت!ریو میاچی هم همین وضعیت رو داره!باید دید رئیس چه کار می خواهد بکنه.

سینا سالک در 21/10/1390 | 18:06 گفت:

دوستان از این حرفها نزنین این بابا " کیفیت " خالصه . مگه نمی دونین قبل از ما تیمهای بزرگ دیگه اروپا می خواستنش .

فرزین سلامي در 21/10/1390 | 17:55 گفت:

من اصلا یادم رفته بود پارک رو هم داریم،امروز تو فکر سربازی خودم بودم که یهو یاد این بنده خدا افتادم !!

علی ارشدی در 21/10/1390 | 17:50 گفت:

نمی دونم چی بگم تو یکی از بازیا یک گل خیلی قشنگ زد ولی باید از رئیس پرسید چرا بهش بازی نمیده