نمره بازیکنان

نویسنده: رضا کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: رضا کاظمی
ars
کل بازدید: 12,544 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

نمره بازیکنان

نمره بازیکنان آرسنال


...................................................................    .................................................


ژسنی"7
مرتساکر"5.5
کوشیلنی"7.5
ژورو"4.5
ورمایلن"6
سانگ"7
رمزی"6
روسیچکی"5
چمبرلین"8
والکات"4.5
فان پرسی"7


بازیکنان ذخیره
یناریس"6
آرشاوین"                                                     5
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 3/11/1390 | 14:24 گفت:

ولکات امیدوارم تمدید نکنه

hamed در 3/11/1390 | 10:26 گفت:

به امید ادامه دادن همین روند برای چمبرلین و پرکردن جای این والکات بی عرضه......

saeed asghary در 3/11/1390 | 03:25 گفت:

چمبرلین امیده تازه ای به من داد
ایــــــــــول داره

saeed asghary در 3/11/1390 | 03:24 گفت:

روسیچکی حقش این نیــــــــــــــــــست خوب بازی کرد

رضا کاظمی در 2/11/1390 | 23:40 گفت:

عشق است چمبرلین

saeed در 2/11/1390 | 23:38 گفت:

من بازی ذیذم روسیچکی 2 یا3 پاس خراب بیشتر نداد پاس پاس گل هم اون داد

رضا کاظمی در 2/11/1390 | 23:16 گفت:

عشق است چمبرلین

علی ارشدی در 2/11/1390 | 23:08 گفت:

مرسی

احسان در 2/11/1390 | 22:58 گفت:

رمزی زیر 4 بود والکاتم معمولی بود حقش 6 هست چمبرلین هم عالی بود خیلی امیدوارم به این جوون

سینا سالک در 2/11/1390 | 22:49 گفت:

چمبرلین و کوشیل عالی بودن رابینم خوب بود اون دروازه خالی اول نیمه دوم رو چجوری گل نکرد من موندم .

hesam در 2/11/1390 | 22:31 گفت:

من براي اولين بار تو عمرم به تعويض ونگر اعتراض کردم.رابين چه قاطي کرد!!

شاهین فدوی در 2/11/1390 | 22:28 گفت:

مرسی چمبرلین

Ashkan در 2/11/1390 | 22:16 گفت:

hamid rast mige mertesaker mitoonest bala tar begire

Ashkan در 2/11/1390 | 22:14 گفت:

wenger e ahmagh Alex Oxlade-Chamberlain keshid biroon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chera

رضا کاظمی در 2/11/1390 | 22:13 گفت:

خواهش میکنم.

حمید فرازی در 2/11/1390 | 22:10 گفت:

مرته ساکر خوب بود.میتونست نمره بهتری بگیره.مرسی داداش

nima در 2/11/1390 | 22:10 گفت:

djuoro gonah dare hame bahash badan vali bad bazi mikone
khoda kone behtar shim ba ezaf shodan bazikonaye salem va yebadan saz o doktor khob

farhad bj در 2/11/1390 | 22:09 گفت:

چمبرلین خیلی خوب بازی کرد تعویض شد فان پرسی صداش در اومد.دفاع تعطیلات رفته....