بلوغ و گرگ های وحشی ( اختصاصی علیرضا )

نویسنده: علیرضا ( هری )

وبلاگ من
نویسنده: علیرضا ( هری )
یک حقوقدان فوتبالدوست نوشته هایم به قلم خود حاصل میگردد...
کل بازدید: 11,671 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

بلوغ و گرگ های وحشی ( اختصاصی علیرضا )

بلوغ..! رشد..! زندگی..!
زیبایی این عبارات به بزرگی زندگیست...
و ارتباط آن با فوتبال به جاودانه ماندن فوتبالی ها..
آرسنال ..تیمی برای عشق..تیمی برای ماندن..
(( به ادامه مطلب مراجعه کنید...))


به راستی رئیس بزرگ همیشه جاودانه خواهد بود..به راستی او یک پدیده و افتخار برای قرن بیستم که او در آن زمان تولد یافته است محسوب می شود..
او با توانایی های خویش بلوغ فوتبالی را معنا و به دنیا عرصه کرده است....
هرچند در این میان وصله های ناجوری هم از این رویکرد پیدا میشود....و نمونه بارز آن نصری و فابرگاس و دیگر افسارگریخته هایی هستند که با دسترنج و مقاومت ذهنی رئیس به بلوغ ذهنی و جسمی و روانی رسیدند اما..
اما..در قرنی که زندگی میکنیم...به راستی جایگاه آرسنال در کجای این فوتبال عظیم جنگلی است ؟
میتوان با جرات سرخ خود گفت آرسنال در بالاترین مرحله از پیشرفت فوتبال و توان ذهنی و کلاس بالای جهانی قرار دارد که خیلی از تیم های ثروتمند جهان و به اصطلاح گرگ های وحشی و کثیف نظیر بارسا و ... به این بلوغ بی نظیر چشم دوخته و در انتظار شکار بی رحمانه آن هستند...
اما نکته جالب توجه و شگفت انگیز این ماجرا پسرای باهوش و با استعداد این نسل فوتبال آرسنال هستند که از تعصب زاید الوصفی برخوردارند...
بازیکنانی نظیر ویلشر, فریمپونگ و...که گزینه اخیر در بازی آخر آرسنال مقابل منچسترسیتی به خاطر عشق خالص خود به آرسنال مقدس سمیر نصری بازیکن افسارگریخته و سرمایه طلب اسبق آرسنال را در آخر بازی مورد انتقاد و تعصب خود را به گونه ای تحسین برانگیز به او نشان داد..واین میتواند خبر بسیار خوشی برای جماعت آرسنالی باشد..
حال میتوان گفت خورشید به سمت پنجره آرسنال طلوع کرده است و فقط کافی است آن را باز کنید..
موفق باشید..علیرضا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed در 11/9/1390 | 02:07 گفت:

چه کردی...به به چه چه

mohsen abbasi در 11/9/1390 | 01:03 گفت:

به این چیزا نیست مگه نصری با لگد نزد تو صورت اشلی کول

علیرضا ( هری ) در 11/9/1390 | 00:14 گفت:

سجاد جان منم با حرفت موافقم..اما حسی بهم میگه فریمپونگ خیلی متعصبه

علیرضا ( هری ) در 11/9/1390 | 00:13 گفت:

محمد جان رضا جان ما مخلصیم :)
چه چیزی بهتر از اضافه حقوق :)))

محمد اصغری در 10/9/1390 | 23:57 گفت:

بابا دمت گرم.عالی بود.
راستی نظرت درباره اضافه حقوق چیه؟بهتر از حقوق نیست؟

رضاشاماخ چوک بندر در 10/9/1390 | 22:34 گفت:

احسنت فرزندم

Lotfali khan zand در 10/9/1390 | 21:51 گفت:

باید دید که فریمپونگ جای نصری بود این کارو میکرد یا نه؟ اما در کل متن بسیار زیبایی بود با ویلشرش موافقم اون تابع ولایت مطلق ونگره .....

علیرضا ( هری ) در 10/9/1390 | 21:13 گفت:

مرتضی جان این هری از جنس سرخ آرسنال و آرسن ونگر عزیز دلم :)))

علیرضا ( هری ) در 10/9/1390 | 21:05 گفت:

دوستان شرمنده میکنند :دی
خوشحالم که در جمع شما قرار گرفتم....ضمن اینکه باید عرض کنم دانشجوی حقوق هستم
مرسی...علیرضا ( هری )

حمید فرازی در 10/9/1390 | 20:05 گفت:

جالب بود هری.معلومه استاد ادبیات میشیا

morteza در 10/9/1390 | 19:53 گفت:

این هری یعنی هری ردنپ

علی ارشدی در 10/9/1390 | 19:47 گفت:

اوووووووووووووووف! چه کردی معلومه حرفه ای هستی

علیرضا ( هری ) در 10/9/1390 | 19:16 گفت:

لطف دارین دوستان....ازین به بعد برای اینکه خطا در تشخیص هویت پیش نیاد :دی.. به این صورت اسمم و درج میکنم
علیرضا ( هری )
اینطوری خیال علیرضاها راحت میشه.. :)

علیرضا ( هری ) در 10/9/1390 | 19:14 گفت:

لطف دارین دوستان....ازین به بعد برای اینکه خطا در تشخیص هویت نیاد :دی.. به این صورت اسمم و درج میکنم
علیرضا ( هری )
اینطوری خیال علیرضاها راحت میشه.. :)

حسین عسگریان در 10/9/1390 | 18:02 گفت:

اورین اورین ازمتن شما بسیار لذت بردیم!

محسن شعبانی در 10/9/1390 | 17:26 گفت:

مرسی رضا جان

علیرضا در 10/9/1390 | 17:14 گفت:

زیبا بود.......لذت بردیم علیرضا جان.........
فقط دوستان گل آرسنالی من هم علیرضا هستم.......یه وقت اشتباهی نگیرید.........:))