باز هم پخش نشدن بازی ارسنال

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 72,062 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

باز هم پخش نشدن بازی ارسنال

به خدا خسته شدم...چرا بازی های ارسنال پخش نمیکنن؟؟؟؟؟تا کی؟؟؟


امسال نه بازی ارسنال-چلسی..نه ارسنال-من یونایتد نه ارسنال-لیورپول..نه ارسنال-من سیتی پخش کردن!!!چرا..اخه ما چه گناهی داریم تو امسال فقط دو بار اونم با مارسی میتونیم بازی های تیممون ببینیم؟؟؟؟چرا صدا و سیما به بازی های این تیم توجه نمیکنه؟؟؟به نظر شما چرا بازی های ارسنال و حتی لیگ انگلیس دیگه پخش نمیشه؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 11/9/1390 | 12:06 گفت:

دوستان رفتن اسناد سفارت رو بریزن بیرون..بجاش درخواست ویزای مردم بدبخت رو آتیش زدن!
اسناد کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:))))

محمد رستگار در 11/9/1390 | 12:05 گفت:

سفارت ایران و بریتانیا رفت رو هوا.یعنی از امروز هواداری از تیم های بریتانیایی جرم محسوب می شه... سایت هواداری هم رو روز دیگه فیلتر نشه شانس آوردیم

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 11:08 گفت:

كار با مذاكره و اس ام اس و اين حرفا درست نميشه! يكيتون پا شه بره در صدا سيما به نشونه اعتراض خودشو آتيش بزنه، بلكه فرجي بشه. من قول ميدم هر وقت كه بازي آرسنال پخش شد براش طلب آمرزش كنم.! پاشين

محمد اصغری در 11/9/1390 | 10:32 گفت:

این مشکل برای هوادارای همه تیم ها بجز بارسا و رئال وجود داره .به نظر من باید با تمام کانون های هواداری هماهنگ بشیم و یه حرکت کلی و اساسی بر علیه بارسا تی وی (شبکه3) بزنیم.
من خودم تو بخش نظرات شبکه 3 این مسئله رو بیان کردم ولی مطمئنا با یه گل بهار نمیشه........

(Hooman sam (Dark metal در 11/9/1390 | 07:26 گفت:

اگه از سام منظورت منم که ماشین ترکوندن هیچ میخوام با بچه های قوم مغول خودشو(...) بترکونیم....!!!!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:52 گفت:

درضمن آقاسام مأموره که ماشین زکایی روبتروکنه.آقاسام اشتباهی پیکان علیفربیچاره رونترکونی

فرزاد عسکری در 11/9/1390 | 01:39 گفت:

آقا به جای اینکه همش بیاییم حرف بزنیم بیایید یه فکری بکنیم همگی با هم اعتراض کنیم ! مثلا قبل از هر هفته همگی از تماس با ما سایت شبکه اعتراض کنیم یا یه کار دیــگه !
چرا ما ایرانیا همش حرفشو میزنیم آخه ؟

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 01:25 گفت:

اگه این کارشون از رو نیتی باشه به این ماه عزیز امام حسین جوابشونو بده

mohsen abbasi در 11/9/1390 | 01:09 گفت:

بازی یووه ناپولی و پخش نکردن انتظار داری مال ما پخش شه

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:07 گفت:

آقاامیرایمیلتوبفرست کارت دارم ایمیل من[email protected]

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:06 گفت:

آقاآرمان یه مطلب بفرست به سایت اصلی توانگلیس بگوآقامابازی شمارونمیتونیم ببینیم ببین چی میگن

مهدی بحری در 11/9/1390 | 00:55 گفت:

بارسلونا که تا دل بخواد پخش کرده تو هم که طرفدار بارسا هستی

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 00:54 گفت:

بچه هایه کانال بخریم.یالله نفری هزاربدین

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:22 گفت:

بیخیال دادا

حسین ملازینل در 11/9/1390 | 00:16 گفت:

بحث سیاسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 00:11 گفت:

به دليل تسخير لانه جاسوسي عمال فساد و رو شدن دست پليد اجانب كشور انگليس در تحريكات شرمگين عليه مردم مظلوم كشور بوق!