باز هم پخش نشدن بازی ارسنال

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,711 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

باز هم پخش نشدن بازی ارسنال

به خدا خسته شدم...چرا بازی های ارسنال پخش نمیکنن؟؟؟؟؟تا کی؟؟؟


امسال نه بازی ارسنال-چلسی..نه ارسنال-من یونایتد نه ارسنال-لیورپول..نه ارسنال-من سیتی پخش کردن!!!چرا..اخه ما چه گناهی داریم تو امسال فقط دو بار اونم با مارسی میتونیم بازی های تیممون ببینیم؟؟؟؟چرا صدا و سیما به بازی های این تیم توجه نمیکنه؟؟؟به نظر شما چرا بازی های ارسنال و حتی لیگ انگلیس دیگه پخش نمیشه؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 11/9/1390 | 12:06 گفت:

دوستان رفتن اسناد سفارت رو بریزن بیرون..بجاش درخواست ویزای مردم بدبخت رو آتیش زدن!
اسناد کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:))))

محمد رستگار در 11/9/1390 | 12:05 گفت:

سفارت ایران و بریتانیا رفت رو هوا.یعنی از امروز هواداری از تیم های بریتانیایی جرم محسوب می شه... سایت هواداری هم رو روز دیگه فیلتر نشه شانس آوردیم

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 11:08 گفت:

كار با مذاكره و اس ام اس و اين حرفا درست نميشه! يكيتون پا شه بره در صدا سيما به نشونه اعتراض خودشو آتيش بزنه، بلكه فرجي بشه. من قول ميدم هر وقت كه بازي آرسنال پخش شد براش طلب آمرزش كنم.! پاشين

محمد اصغری در 11/9/1390 | 10:32 گفت:

این مشکل برای هوادارای همه تیم ها بجز بارسا و رئال وجود داره .به نظر من باید با تمام کانون های هواداری هماهنگ بشیم و یه حرکت کلی و اساسی بر علیه بارسا تی وی (شبکه3) بزنیم.
من خودم تو بخش نظرات شبکه 3 این مسئله رو بیان کردم ولی مطمئنا با یه گل بهار نمیشه........

(Hooman sam (Dark metal در 11/9/1390 | 07:26 گفت:

اگه از سام منظورت منم که ماشین ترکوندن هیچ میخوام با بچه های قوم مغول خودشو(...) بترکونیم....!!!!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:52 گفت:

درضمن آقاسام مأموره که ماشین زکایی روبتروکنه.آقاسام اشتباهی پیکان علیفربیچاره رونترکونی

فرزاد عسکری در 11/9/1390 | 01:39 گفت:

آقا به جای اینکه همش بیاییم حرف بزنیم بیایید یه فکری بکنیم همگی با هم اعتراض کنیم ! مثلا قبل از هر هفته همگی از تماس با ما سایت شبکه اعتراض کنیم یا یه کار دیــگه !
چرا ما ایرانیا همش حرفشو میزنیم آخه ؟

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 01:25 گفت:

اگه این کارشون از رو نیتی باشه به این ماه عزیز امام حسین جوابشونو بده

mohsen abbasi در 11/9/1390 | 01:09 گفت:

بازی یووه ناپولی و پخش نکردن انتظار داری مال ما پخش شه

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:07 گفت:

آقاامیرایمیلتوبفرست کارت دارم ایمیل من[email protected]

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:06 گفت:

آقاآرمان یه مطلب بفرست به سایت اصلی توانگلیس بگوآقامابازی شمارونمیتونیم ببینیم ببین چی میگن

مهدی بحری در 11/9/1390 | 00:55 گفت:

بارسلونا که تا دل بخواد پخش کرده تو هم که طرفدار بارسا هستی

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 00:54 گفت:

بچه هایه کانال بخریم.یالله نفری هزاربدین

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:22 گفت:

بیخیال دادا

حسین ملازینل در 11/9/1390 | 00:16 گفت:

بحث سیاسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 00:11 گفت:

به دليل تسخير لانه جاسوسي عمال فساد و رو شدن دست پليد اجانب كشور انگليس در تحريكات شرمگين عليه مردم مظلوم كشور بوق!