آرسنال 1 – اورتون صفر؛ امپراطوری فان پرسی

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,719 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

آرسنال 1 – اورتون صفر؛ امپراطوری فان پرسی

شاگردان ونگر موفق شدند با درخشش مهاجم هلندی خود اورتون را از پیش رو بردارند


آرسنال که روز گذشته یکصد و بیست و پنجمین سال تاسیس خود را با رونمایی از تندیس تیری آنری، تونی آدامز و هربرت چاپمن جشن گرفته بود امروز در ورزشگاه امیریتس به مصاف شاگردان دیوید مویس رفت.

بهترین هدیه آرسن ونگر به هواداران این تیم در روز یکصد و بیست و پنجمین سالگرد تاسیس باشگاه سه امتیاز این بازی می توانست باشد.

آرسنال در نیمه نخست بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و چندین موقعیت خوب هم روی دروازه میهمان خود ایجاد کرد اما نتوانست دروازه اورتون را باز کند.

در نیمه دوم هم در حالی که به 20 دقیقه پایانی نزدیک می شدیم همچنان نتیجه بدون گل مساوی بود تا اینکه رابین فان پرسی با یک گل استثنایی تیمش را نجات داد.

الکس سانگ توپ را پشت دفاع برای فان پرسی انداخت و او هم سرضرب و با پای چپ آن را به تور دروازه تیم هاوارد دوخت. هاوارد تنها نظاره گر توپ بود و تقریبا هیچ دروازه بان دیگر هم نمی توانست روی این ضربه فوق العاده واکنشی نشان دهد.

تیری آنری هم که در جایگاه ویژه ورزشگاه بازی تیم سابقش را تماشا می کرد بعد از گل فان پرسی از جای خود بلند شد و به شدت کاپیتان آرسنال را تشویق کرد.

آنری روز گذشته در تمجید از فان پرسی اعلام کرده بود تنها لیونل مسی و کریس رونالدو از او بهتر هستند.

آرسنال با این پیروزی 29 امتیازی شد تا حداقل برای 48 ساعت به جمع بیگ فور بپیوندد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 20/9/1390 | 14:46 گفت:

رابین نماد تعصب آرسناله بمیرن خائنایی مثل سکس و نصری

Vishka در 20/9/1390 | 13:04 گفت:

عشق همه یآرسنالی ها رابین.

حمید فرازی در 20/9/1390 | 12:51 گفت:

رابین DNA آرسنالی داره

علی ارشدی در 19/9/1390 | 23:03 گفت:

رابین جایی نمیره

mostafaa در 19/9/1390 | 22:40 گفت:

به نظر من اگه هانری می موند تو آرسنال از اینی که هست محبوب تر می شد.اگر ونپرسی بمونه که من مطمئنم می مونه از هانری هم محبوب تر می شه

سید امین هاشمی در 19/9/1390 | 22:27 گفت:

زنده باد آرسنال و آرسنالی

hamed در 19/9/1390 | 22:16 گفت:

وقتی گریه ی تیری آنری رو دیدم واقعا ناراحت شدم و توی دلم گفتم واقعا چرا از آرسنال رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا کنه هر جا که هستی و زندگی میکنی موفق باشی....................

hamed در 19/9/1390 | 22:15 گفت:

زنده باد ون پرسی ............. زنده باد آرسنال .................. زنده باد هوادار آرسنالی ............... زنده باد تیری آنری ............... زنده باد آرسن ونگر .....................

sepehr najafian در 19/9/1390 | 21:23 گفت:

و البته زنده باد تمام هواداران آرسنال.

reza در 19/9/1390 | 21:23 گفت:

اقا رابین دیگه کاریش نمیشه کرد

سعید نوری در 19/9/1390 | 21:14 گفت:

زنده باد آرسنال..............زنده باد ون پرسی..........زنده باد تیری آنری