ديدا: ميلان مشکلي براي کنار زدن آرسنال ندارد!!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,727 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ديدا: ميلان مشکلي براي کنار زدن آرسنال ندارد!!!!

روازه‌بان پيشين تيم فوتبال ميلان ايتاليا پس از قرعه‌کشي ليگ قهرمانان اروپا در مرحله حذفي گفت: ميلان مشکلي براي کنار زدن آرسنال ندارد.


دیدا دروازه‌بان سابق تیم فوتبال آ.ث میلان ایتالیا قرعه‌کشی انجام شده را جذاب و تا حدودی مبهم ارزیابی کرد و گفت: برای من بازی میلان و آرسنال عجیب‌ترین بازی نیست و اطمینان دارم که میلان به راحتی به جمع ۸ تیم برتر اروپا راه پیدا می‌کند.

وی افزود: دو نماینده اسپانیا هم بازی‌های راحتی دارند اما اگر مجبور باشم یک بازی را به عنوان غیر قابل پیش بینی‌ترین بازی انتخاب کنم به دیدار مارسی و اینترمیلان اشاره خواهم کرد، این بازی برای من جذابیت زیادی دارد و استرسی درباره بازی میلان با آرسنال نخواهم داشت.

بازی‌های مرحله رفت در روزهای 25 و 26 بهمن و 2 و 3 اسفند برگزار می‌شود و دیدارهای برگشت نیز در روزهای 16، 17، 23 و 24 اسفند برگزار خواهد شد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهرام کریمی برام در 10/10/1390 | 21:40 گفت:

اگه یه بار دیگه گه bokhori میدم عزیز محمدی منشوریت کنه با ایی موهات

ramin kazemi در 25/9/1390 | 23:28 گفت:

دو کلمه هم از ننه عروس.آدم قطعی بود با این مصاحبه کردن(بدترین بازیکن تاریخ میلان بدون شک)

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:59 گفت:

حتی تو اوجشم گیج بود.بازی با لیورپول که یه نیمه سه گل خورد خیلی حال کردم.

مهناز پرتوی در 25/9/1390 | 19:13 گفت:

شيطون ميگه پاشم برم ايتاليا چپ و راستش كنم ...اما روحيه آرسنال اين نميطلب متاسفانه..

میثم در 25/9/1390 | 18:20 گفت:

همین مونده این دروازبان در مورد آرسنال نظر بدهاین که روی دکتر(والدز) از بارسلون رو سفید کرده

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 18:11 گفت:

میخوریمشون/دیدا خیلی هم غلط زیادی کرده.ممنون امیر رضا جان

علیرضا در 25/9/1390 | 17:58 گفت:

دیدا دهنتو میبندی یا بچه های کانون میان به هوات............

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:52 گفت:

فقط باید حواسمون به ابراهیموویچ و پاتو باشه دیگه بقیش حله....
خط حمله زهر داری دارن مخصوصا بوآتنگ که تازه شاخ شده...

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:48 گفت:

نگران نباشید میلان آبکش میشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:12 گفت:

جمله همیشگی من:
میتونه بره بمیره

میر حسین در 25/9/1390 | 16:59 گفت:

یکی نیست بگه آقای دیدا دهنتو ببندی کسی نمیگه لال تشریف داری...

حبیب در 25/9/1390 | 16:56 گفت:

چه غلطا !!!! حرف مفت زده

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 16:48 گفت:

دیدا چرت وپرت زیاد میگه وقتی بردیمشون حالیش میشه چی به چیه!!!!

davood در 25/9/1390 | 16:10 گفت:

خواهیم دید