ونگر: شايد هانري را بار ديگر جذب کنيم

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 73,362 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

ونگر: شايد هانري را بار ديگر جذب کنيم

سرمربي تيم فوتبال آرسنال احتمال داد در آينده گلزن فرانسوي سال‌هاي نه‌چندان دور خود را مجددا به خدمت گيرد.


به نقل از دیلی‌میل، آرسن ونگر گفت: در فوتبال همیشه احتمال وقوع اتفاقاتی غیرقابل پیش بینی وجود دارد. به عنوان مثال این که آرسنال، تیری هانری را به‌خدمت بگیرد.

وی افزود: اکنون به عنوان مسئول فنی تیم نمی‌توانم بگویم حتما او را جذب می‌کنیم. چون من در خط حمله گزینه‌های خوبی در اختیار دارم.

در پی انتشار این اظهارات برخی رسانه‌ها عنوان کردند در صورتی که تیم لندنی بنا به هر علتی (مصدومیت یا فروش) روبین فان پرسی گلزن هلندی‌اش را در اختیار نداشته باشد، دنبال جذب مجدد هانری خواهد رفت.

هانری ۳۴ ساله که از سال ۲۰۱۰ در خدمت تیم ردبولز آمریکا است، در سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ برای تیم تحت رهبری ونگر به میدان رفت و در ۲۵۴ بازی، ۱۷۴ گل زد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ايمان عليمي در 26/9/1390 | 21:07 گفت:

ولي به نظر من اومدن هانري نميتونه به تيم كمك چنداني بكنه .اون يه بازيكن پا به سن گذاشته هست كه توي ليگهاي حرفه اي نميتونه كارخاصي از پيش ببره

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 20:19 گفت:

آنری همیشه دوس داشتنیه بین هوادارا

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 19:36 گفت:

وای که اگه بشه چی میشه

حمید فرازی در 26/9/1390 | 16:02 گفت:

مرسی امیر جان ولی ونگر گفته هیچ برنامه ای برای جذب هانری نداره و در ضمن گقته در صورت مصدومیت یا فروش رابین بهش فکر میکنه که اصلا خوشایند نیست

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 15:40 گفت:

وای خدای من اگه ای اخبار راست باشه و انری بیاد دیگه فوق العاده است حتما قهرمان میشه اصلا تی تی بوی قهرمانی و روحیه قهرمانی رو به تیم تزریق میکنه خدا کنه که بیاد خیلی دوسش دارم!!!!!!

محمدرضاجاشي در 26/9/1390 | 15:38 گفت:

منظورم شايعه بود

محمدرضاجاشي در 26/9/1390 | 15:37 گفت:

شاعيسسسسسس

علی ارشدی در 26/9/1390 | 15:30 گفت:

منم دوست دارم تی تی با پیرهن آرسنال از فوتبال خداحافظی کنه

saeed asghary در 26/9/1390 | 15:05 گفت:

دمت گرم داش حمید رضاااااااااااااااااااااا

حمیدرضا در 26/9/1390 | 15:00 گفت:

و برای w6یوتلست گذاشته شده

حمیدرضا در 26/9/1390 | 14:59 گفت:

ای کاش بیاد. آره داداش من میدونم فرکانس Arryadia2 chie ولی اون یکی نه. فرکانس arryadia2:11650 و سیمپولریتش:15710 , همچنین زاویه ی 3/4

saeed asghary در 26/9/1390 | 14:50 گفت:

بچه ها کسی میدونه فرکانس شبکه : arryadia2 و rahe farda , چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeed asghary در 26/9/1390 | 14:48 گفت:

اگه بیاد که حرف نداره میتونه خیلی کمک کنه به تیم
تجربه ای که TT تو آرسنال داره هیچ کس نداره