ونگر پيش ازرويارويي:براي پيروزي كاملا آماده‌ايم

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 72,132 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

ونگر پيش ازرويارويي:براي پيروزي كاملا آماده‌ايم

سرمربي فرانسوي آرسنال پيش از ديدار تيمش با منچسترسيتي تاکيد کرد که آرسنال فقط براي پيروزي پا به اين ميدان مي‌گذارد.


هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال انگليس شاهد يک ديدار بسيار حساس است که در آن مچسترسيتي صدرنشين در ورزشگاه الاتحاد ميزبان آرسنال است.

آرسن ونگر سرمربي باتجربه آرسنال در نشست خبري پيش از بازي گفت که تيمش فقط براي پيروزي و کسب سه امتياز به ميدان مي‌رود.

وي افزود: به خوبي مي‌دانيم که منچسترسيتي با پيروزي در اين ديدار مي‌خواهد شکست مقابل چلسي و حذف شدن از ليگ قهرمانان اروپا را به فراموشي بسپارد. آن‌ها فقط براي پيروزي به ميدان مي‌آيند و مي‌خواهند که فاصله خود را با ديگر تيم‌هاي بالانشين حفظ کنند. اين يک چيز طبيعي است که شکست تا حدودي اعتماد به نفس بازيکنان را پايين مي‌آورد و اين در مورد بازيکنان منچسترسيتي هم صدق مي‌کند. اما ما نمي‌خواهيم در مورد اين مسائل فکر کنم بلکه فقط مي‌خواهيم به پيروزي و کسب سه امتياز از اين ديدار فکر کنيم.

ونگر که تيمش در ابتداي فصل نتايج نااميد کننده‌اي گرفت اما رفته رفته بهتر شد، افزود: ما براي اين مسابقه کاملا آماده‌ايم. براي کسب سه امتياز در اين ديدار حاضريم به آب و آتش زنيم. ما توانايي لازم براي پيروزي مقابل منچسترسيتي را داريم و مي‌خواهيم در ورزشگاه اختصاصي آن‌ها سه امتياز حساس اين را دشت کنيم باز هم تکرار مي‌کنم براي پيروزي مقابل اين تيم متحول کاملا آماده‌ايم.

ديدار منچسترسيتي و آرسنال يکشنبه در ورزشگاه اختصاصي منچسترسيتي برگزار مي‌شود. در جدول رده‌بندي ليگ برتر انگليس منچسترسيتي با 38 امتياز در صدر قرار دارد و منچستريونايتد و چلسي به ترتيب در رده‌هاي دوم و سوم هستند.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 27/9/1390 | 00:37 گفت:

من نمیدونم شما چرا الکی به خودتون فکر بد راه میدین ما این بازی رو راحت میبریم مثل دفعه های قبل تو لیگ مثل پارسال که 3تا زدیم با خیالت راحت بازی رو نگاه کنین.

فرهاد در 26/9/1390 | 23:55 گفت:

تیم هشت روز استراحت کرده پس هیچ خستگی وجود نداره.......فقط باید ببریم مساوی اصلا بدرد نمی خوره بخصوص که چلسی هم الان مساوی کرد

aso در 26/9/1390 | 22:06 گفت:

من که دوست دارم برنده بشیم.
ولی باید قبول کنیم که تیم بیش از حد به رابین وابسته شده.
رابینم الان خیلی خسستست.
پس گل زدن تو این بازی خیلی سخته
در کل من آدم منفی ای نیستم. خیلی دو.ست دارم تیم برنده بشه.
ایشالا که میبریم

HAMED toopchi در 26/9/1390 | 22:03 گفت:

اميدواري خوبه، ولي يه نگاه به دفاعمون بندازين، دفاع كنار نداريم! و اون ملعون رو بايد بذاريم دفاع كنار، و احتمالا همش جا ميمونه، پس احتمال اينكه از كنار ضربه بخوريم زياده

ایمان بهادران در 26/9/1390 | 21:32 گفت:

mizane arsenal

ایمان بهادران در 26/9/1390 | 21:32 گفت:

vaghti bacheha khodemaon ino began vai be hale baghiye .

میثم در 26/9/1390 | 21:18 گفت:

موج منفی ها نظر ندن لطفا

علی ارشدی در 26/9/1390 | 20:56 گفت:

من که از خدامه ببریم

حمید فرازی در 26/9/1390 | 20:44 گفت:

ایشالا میبریم ولی به نظرم نتیجه مساوی محتمل تره

aso در 26/9/1390 | 20:02 گفت:

من که فکر نکنم آرسنال این بازیرو ببره.
به نظرم یا مساوی میشه یه میبازیم
کلا به نظرم جلو سیتی نمیتونیم گل بزنیم.

hamidtopchi در 26/9/1390 | 19:53 گفت:

من قبلا گفته بودم که اگه چلسی السیتی رو ببره ماهم میبریمش پس منتظر باشید!!!!!
جاشی کجاااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟
زندگیمو تو هم کردیییییییی؟؟؟؟؟؟