ونگر پيش ازرويارويي:براي پيروزي كاملا آماده‌ايم

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,723 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ونگر پيش ازرويارويي:براي پيروزي كاملا آماده‌ايم

سرمربي فرانسوي آرسنال پيش از ديدار تيمش با منچسترسيتي تاکيد کرد که آرسنال فقط براي پيروزي پا به اين ميدان مي‌گذارد.


هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال انگليس شاهد يک ديدار بسيار حساس است که در آن مچسترسيتي صدرنشين در ورزشگاه الاتحاد ميزبان آرسنال است.

آرسن ونگر سرمربي باتجربه آرسنال در نشست خبري پيش از بازي گفت که تيمش فقط براي پيروزي و کسب سه امتياز به ميدان مي‌رود.

وي افزود: به خوبي مي‌دانيم که منچسترسيتي با پيروزي در اين ديدار مي‌خواهد شکست مقابل چلسي و حذف شدن از ليگ قهرمانان اروپا را به فراموشي بسپارد. آن‌ها فقط براي پيروزي به ميدان مي‌آيند و مي‌خواهند که فاصله خود را با ديگر تيم‌هاي بالانشين حفظ کنند. اين يک چيز طبيعي است که شکست تا حدودي اعتماد به نفس بازيکنان را پايين مي‌آورد و اين در مورد بازيکنان منچسترسيتي هم صدق مي‌کند. اما ما نمي‌خواهيم در مورد اين مسائل فکر کنم بلکه فقط مي‌خواهيم به پيروزي و کسب سه امتياز از اين ديدار فکر کنيم.

ونگر که تيمش در ابتداي فصل نتايج نااميد کننده‌اي گرفت اما رفته رفته بهتر شد، افزود: ما براي اين مسابقه کاملا آماده‌ايم. براي کسب سه امتياز در اين ديدار حاضريم به آب و آتش زنيم. ما توانايي لازم براي پيروزي مقابل منچسترسيتي را داريم و مي‌خواهيم در ورزشگاه اختصاصي آن‌ها سه امتياز حساس اين را دشت کنيم باز هم تکرار مي‌کنم براي پيروزي مقابل اين تيم متحول کاملا آماده‌ايم.

ديدار منچسترسيتي و آرسنال يکشنبه در ورزشگاه اختصاصي منچسترسيتي برگزار مي‌شود. در جدول رده‌بندي ليگ برتر انگليس منچسترسيتي با 38 امتياز در صدر قرار دارد و منچستريونايتد و چلسي به ترتيب در رده‌هاي دوم و سوم هستند.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 27/9/1390 | 00:37 گفت:

من نمیدونم شما چرا الکی به خودتون فکر بد راه میدین ما این بازی رو راحت میبریم مثل دفعه های قبل تو لیگ مثل پارسال که 3تا زدیم با خیالت راحت بازی رو نگاه کنین.

فرهاد در 26/9/1390 | 23:55 گفت:

تیم هشت روز استراحت کرده پس هیچ خستگی وجود نداره.......فقط باید ببریم مساوی اصلا بدرد نمی خوره بخصوص که چلسی هم الان مساوی کرد

aso در 26/9/1390 | 22:06 گفت:

من که دوست دارم برنده بشیم.
ولی باید قبول کنیم که تیم بیش از حد به رابین وابسته شده.
رابینم الان خیلی خسستست.
پس گل زدن تو این بازی خیلی سخته
در کل من آدم منفی ای نیستم. خیلی دو.ست دارم تیم برنده بشه.
ایشالا که میبریم

HAMED toopchi در 26/9/1390 | 22:03 گفت:

اميدواري خوبه، ولي يه نگاه به دفاعمون بندازين، دفاع كنار نداريم! و اون ملعون رو بايد بذاريم دفاع كنار، و احتمالا همش جا ميمونه، پس احتمال اينكه از كنار ضربه بخوريم زياده

ایمان بهادران در 26/9/1390 | 21:32 گفت:

mizane arsenal

ایمان بهادران در 26/9/1390 | 21:32 گفت:

vaghti bacheha khodemaon ino began vai be hale baghiye .

میثم در 26/9/1390 | 21:18 گفت:

موج منفی ها نظر ندن لطفا

علی ارشدی در 26/9/1390 | 20:56 گفت:

من که از خدامه ببریم

حمید فرازی در 26/9/1390 | 20:44 گفت:

ایشالا میبریم ولی به نظرم نتیجه مساوی محتمل تره

aso در 26/9/1390 | 20:02 گفت:

من که فکر نکنم آرسنال این بازیرو ببره.
به نظرم یا مساوی میشه یه میبازیم
کلا به نظرم جلو سیتی نمیتونیم گل بزنیم.

hamidtopchi در 26/9/1390 | 19:53 گفت:

من قبلا گفته بودم که اگه چلسی السیتی رو ببره ماهم میبریمش پس منتظر باشید!!!!!
جاشی کجاااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟
زندگیمو تو هم کردیییییییی؟؟؟؟؟؟