ونگر پيش ازرويارويي:براي پيروزي كاملا آماده‌ايم

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 73,403 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند

ونگر پيش ازرويارويي:براي پيروزي كاملا آماده‌ايم

سرمربي فرانسوي آرسنال پيش از ديدار تيمش با منچسترسيتي تاکيد کرد که آرسنال فقط براي پيروزي پا به اين ميدان مي‌گذارد.


هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال انگليس شاهد يک ديدار بسيار حساس است که در آن مچسترسيتي صدرنشين در ورزشگاه الاتحاد ميزبان آرسنال است.

آرسن ونگر سرمربي باتجربه آرسنال در نشست خبري پيش از بازي گفت که تيمش فقط براي پيروزي و کسب سه امتياز به ميدان مي‌رود.

وي افزود: به خوبي مي‌دانيم که منچسترسيتي با پيروزي در اين ديدار مي‌خواهد شکست مقابل چلسي و حذف شدن از ليگ قهرمانان اروپا را به فراموشي بسپارد. آن‌ها فقط براي پيروزي به ميدان مي‌آيند و مي‌خواهند که فاصله خود را با ديگر تيم‌هاي بالانشين حفظ کنند. اين يک چيز طبيعي است که شکست تا حدودي اعتماد به نفس بازيکنان را پايين مي‌آورد و اين در مورد بازيکنان منچسترسيتي هم صدق مي‌کند. اما ما نمي‌خواهيم در مورد اين مسائل فکر کنم بلکه فقط مي‌خواهيم به پيروزي و کسب سه امتياز از اين ديدار فکر کنيم.

ونگر که تيمش در ابتداي فصل نتايج نااميد کننده‌اي گرفت اما رفته رفته بهتر شد، افزود: ما براي اين مسابقه کاملا آماده‌ايم. براي کسب سه امتياز در اين ديدار حاضريم به آب و آتش زنيم. ما توانايي لازم براي پيروزي مقابل منچسترسيتي را داريم و مي‌خواهيم در ورزشگاه اختصاصي آن‌ها سه امتياز حساس اين را دشت کنيم باز هم تکرار مي‌کنم براي پيروزي مقابل اين تيم متحول کاملا آماده‌ايم.

ديدار منچسترسيتي و آرسنال يکشنبه در ورزشگاه اختصاصي منچسترسيتي برگزار مي‌شود. در جدول رده‌بندي ليگ برتر انگليس منچسترسيتي با 38 امتياز در صدر قرار دارد و منچستريونايتد و چلسي به ترتيب در رده‌هاي دوم و سوم هستند.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 27/9/1390 | 00:37 گفت:

من نمیدونم شما چرا الکی به خودتون فکر بد راه میدین ما این بازی رو راحت میبریم مثل دفعه های قبل تو لیگ مثل پارسال که 3تا زدیم با خیالت راحت بازی رو نگاه کنین.

فرهاد در 26/9/1390 | 23:55 گفت:

تیم هشت روز استراحت کرده پس هیچ خستگی وجود نداره.......فقط باید ببریم مساوی اصلا بدرد نمی خوره بخصوص که چلسی هم الان مساوی کرد

aso در 26/9/1390 | 22:06 گفت:

من که دوست دارم برنده بشیم.
ولی باید قبول کنیم که تیم بیش از حد به رابین وابسته شده.
رابینم الان خیلی خسستست.
پس گل زدن تو این بازی خیلی سخته
در کل من آدم منفی ای نیستم. خیلی دو.ست دارم تیم برنده بشه.
ایشالا که میبریم

HAMED toopchi در 26/9/1390 | 22:03 گفت:

اميدواري خوبه، ولي يه نگاه به دفاعمون بندازين، دفاع كنار نداريم! و اون ملعون رو بايد بذاريم دفاع كنار، و احتمالا همش جا ميمونه، پس احتمال اينكه از كنار ضربه بخوريم زياده

ایمان بهادران در 26/9/1390 | 21:32 گفت:

mizane arsenal

ایمان بهادران در 26/9/1390 | 21:32 گفت:

vaghti bacheha khodemaon ino began vai be hale baghiye .

میثم در 26/9/1390 | 21:18 گفت:

موج منفی ها نظر ندن لطفا

علی ارشدی در 26/9/1390 | 20:56 گفت:

من که از خدامه ببریم

حمید فرازی در 26/9/1390 | 20:44 گفت:

ایشالا میبریم ولی به نظرم نتیجه مساوی محتمل تره

aso در 26/9/1390 | 20:02 گفت:

من که فکر نکنم آرسنال این بازیرو ببره.
به نظرم یا مساوی میشه یه میبازیم
کلا به نظرم جلو سیتی نمیتونیم گل بزنیم.

hamidtopchi در 26/9/1390 | 19:53 گفت:

من قبلا گفته بودم که اگه چلسی السیتی رو ببره ماهم میبریمش پس منتظر باشید!!!!!
جاشی کجاااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟
زندگیمو تو هم کردیییییییی؟؟؟؟؟؟