ولخرجی ونگر برای جذب دو ستاره آلمانی

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,636 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

ولخرجی ونگر برای جذب دو ستاره آلمانی

سرمربی فرانسوی توپچی ها قصد دارد با چند خرید بزرگ در ژانویه تیمش را تقویت کند


آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال قصد دارد خریدهای بزرگی در ژانویه انجام دهد.

به نوشته روزنامه میرر ماریو گوتزه و لوکاس پودولسکی مهاجم کلن هر دو از گزینه های اصلی ونگر در مهلت نقل و انتقالات زمستانی هستند.

این در حالی است که ونگر احتمال جذب قرضی تیری آنری مهاجم اسبق آرسنال را که هم اکنون عضو باشگاه نیویورک ردبولز است را رد نکرده است.

آرسنال با توجه به فروش سسک فابرگاس و سمیر نصری در تابستان بودجه قابل توجهی در اختیار دارد و به راحتی می تواند ماریو گوتزه و لوکاس پودولسکی را به خدمت بگیرد.

این خریدها در ژانویه می تواند باعث رفتن آندری آرشاوین و مروان شاماخی که مورد توجه پاری سن ژرمن، بوردو و کوئینزپارک رنجرز قرار گرفته شود.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهرام کریمی برام در 10/10/1390 | 21:37 گفت:

aghe in bian man 2 rooz nemiram noonva :D

Ashkan در 10/10/1390 | 19:48 گفت:

kashki

sam baygan در 29/9/1390 | 23:57 گفت:

سپاسگزارم

شاهين در 29/9/1390 | 23:07 گفت:

منم با گوتزه موافقم ولی در مورد پودولسکی نه ، به نظرم هازارد گزینه خیلی مناسب تریه ، پودولسکی یه مقدار سنش بالاست و ممکنه به سرنشت آرشاوین دچار شه !!!!!!!

حمید فرازی در 29/9/1390 | 22:37 گفت:

مرسی امیر جان.امیدوارم این همه شایعه فقط یکیش درست باشه

محسن در 29/9/1390 | 21:45 گفت:

اگه هر دور و بخریم که نور الا نور میشه
اون وقت که بازی زیبای آرسنال طراوت قدیمی خودشو پیدا می کنه

علیرضا در 29/9/1390 | 21:33 گفت:

اگه جفتشون بیان..........جک و سانیا هم بیان دیگه کولاک میشه............

علی ارشدی در 29/9/1390 | 21:03 گفت:

مرسی امیر رضا

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 19:15 گفت:

مرسی امیر رضا جان.اگه جفتشون بیان که مدعی جام میشیم

محمد جواد در 29/9/1390 | 19:01 گفت:

آق سپهر اگه گوتزه رو بخریم از خوشحالی تا لندن پرواز که هیچ یه سره میدوام!!!

sepehr najafian در 29/9/1390 | 17:59 گفت:

لیورپولی ها که در ماضی سیر میکنند شما برین سعی کنین واسه گرفتن سهمیه لیگ اروپا!!!منچستری ها هم برن بجنگند تا در لیگ اروپا بین چهار تیم باشن!سیتی هایی ها هم که از ما باختن!بین رقبا به جز آرسنال مابقی خفه لطفا
یکی از طرفدارای چلسی تو سایت گل اینو نوشته بود.

sepehr najafian در 29/9/1390 | 17:37 گفت:

همون گوتزه رو بخریم تا لندن پرواز میکنم.