22ِ ژانویه...روز انتقام!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 72,183 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

22ِ ژانویه...روز انتقام!!!

آرسنال-منچستر


روز 22 ژانویه آرسنال در امارات میزبان منچستره..بازی حیاتی و حیثیتی برای جبران نتیجه ی نیم فصل اول..به نظر شما میتونه آرسنال از منچستر انتقام شکست 8-2 رو بگیره؟؟؟؟؟..حالا 8 تا که نمیتونه...ولی امیدوارم 3-4تا بزنه انتقام بگیره(هانری و ون پرسیم گل بزنن)نظر شما چیست؟؟؟ انتقام یا.....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Masoud در 10/10/1390 | 01:35 گفت:

اوه چي ميشه ببريم انتقام نخواستيم فقط ببريم. اونم با گل هاي هانري و ون پرسي . اونوقت از انتقام هم بيشتر حال ميده

(Hooman sam (Dark metal در 9/10/1390 | 23:38 گفت:

با گل زدن این دو نفر خیلی موافقم...

ایمان بهادران در 9/10/1390 | 15:48 گفت:

bashe agha man roze bazi miyam va mibinam arsenal mese mard bakhte albate age kesiyo nakhare

رضاشاماخ چوک بندر در 9/10/1390 | 13:45 گفت:

نخوریم مردیه بااین بازیمون باولورهمپتون مساوی کردیم

mohammad ali در 9/10/1390 | 12:53 گفت:

شما هنوز ونگرو نشناختین ؟؟؟ این هانری 2 ماه میمونه ونگرو برا 2 سال شارژ میکنه و ونگر دیگه عمرا بخره

توپچی جنوب در 9/10/1390 | 12:39 گفت:

هیچ وقت به انتقام فکر نکنید به گلزنی روبین ونپرسی و هانری وتئو ولکات و سرویس کردن دهن منچستری ها بیندیشید!!!!!!

کلا 2 حالت داره یا منچستر رو میبریم و دیگه اصلا بازیکن نمیگیریم یا مساوی میشیم و دیگه اصلا بازیکن نمیگیریم یا

با اختلاف یک گل میخوریم و بازم بازیکن نمیگیریم یا با اختلاف میبازیم و میریم چند تا خرید تو ژانویه انجام میدیم ببخشید شد 4حالت!!!!!!!!!
البته مطمئنم میبریم واز خرید در ژانویه خبری نیست مثل روز واسم روشنه.

♥Arsenal♥ در 9/10/1390 | 12:00 گفت:

به نظر من که خیلی نا امید کننده هستش!!
اگه اوضاع و احوال ما همینجور باشه و من یوتد همین جور باشه 100%باخت به نام خودمونه فقط خدا کنه آبر ریزی نشه!!:(

محسن در 9/10/1390 | 11:46 گفت:

ایشاالله با یه برد خوب انتقام می گیریم

reza در 9/10/1390 | 11:31 گفت:

به جون بچم میبریم

سید امین هاشمی در 9/10/1390 | 11:09 گفت:

یعنی 3هفته دیگه! امیر رضا جان ما مقابل منچستر همیشه 1مشکل بزرگ داشتیم،اونم اینه که همیشه با کلی مصدوم و محروم جلوشون حاضر میشیم،امیدوارم که اینبار دیگه اینطور نباشه.. و با 2تا خرید توپول موچستر رو نابود کنیمش..
ممنون امیر رضا جان

رضا کاظمی در 9/10/1390 | 10:50 گفت:

5تا راحت میزنیم.اگه یادتون باشه همون بازی رفت خدایش آرسنال خوب بازی کرد.منچستر23تا موقعیت گل داشت آرسنال18 تا تنها چیزی که هست آرسنال بد شانسه.اگه بد شانس نباشیم چرا هر سال انقد زیاد مصدوم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟بعد همین رونی یه بار مصدوم شد گفتن 3یا4 ماه مصدومه ولی یک ماه برگشتش

mohammad ali در 9/10/1390 | 09:52 گفت:

8 تا ویلشر جون میزنه

رضا در 9/10/1390 | 09:04 گفت:

ارسنال 8 منچستر0
گل ها:هنری ، ون پرسی ،والکات، ویلشر هر کدام دو بار

مجید در 9/10/1390 | 03:37 گفت:

نمیخام موج منفی پخش کنم ولی اگه بتونیم یه مساوی صفر صفر بگیریم بازم هنر کنیم میگی نه برو بازی های این چند وقت اخیر رو یه نگاهی بنداز البته که من بعد از هر کدومشون جز افسوس و ناراحتی و صد البته خندیدن به قیافه ی مربیمون (برو بازیکن بخر تا دوباره نبازی)کاری دیگه ندارم