22ِ ژانویه...روز انتقام!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,633 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

22ِ ژانویه...روز انتقام!!!

آرسنال-منچستر


روز 22 ژانویه آرسنال در امارات میزبان منچستره..بازی حیاتی و حیثیتی برای جبران نتیجه ی نیم فصل اول..به نظر شما میتونه آرسنال از منچستر انتقام شکست 8-2 رو بگیره؟؟؟؟؟..حالا 8 تا که نمیتونه...ولی امیدوارم 3-4تا بزنه انتقام بگیره(هانری و ون پرسیم گل بزنن)نظر شما چیست؟؟؟ انتقام یا.....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Masoud در 10/10/1390 | 01:35 گفت:

اوه چي ميشه ببريم انتقام نخواستيم فقط ببريم. اونم با گل هاي هانري و ون پرسي . اونوقت از انتقام هم بيشتر حال ميده

(Hooman sam (Dark metal در 9/10/1390 | 23:38 گفت:

با گل زدن این دو نفر خیلی موافقم...

ایمان بهادران در 9/10/1390 | 15:48 گفت:

bashe agha man roze bazi miyam va mibinam arsenal mese mard bakhte albate age kesiyo nakhare

رضاشاماخ چوک بندر در 9/10/1390 | 13:45 گفت:

نخوریم مردیه بااین بازیمون باولورهمپتون مساوی کردیم

mohammad ali در 9/10/1390 | 12:53 گفت:

شما هنوز ونگرو نشناختین ؟؟؟ این هانری 2 ماه میمونه ونگرو برا 2 سال شارژ میکنه و ونگر دیگه عمرا بخره

توپچی جنوب در 9/10/1390 | 12:39 گفت:

هیچ وقت به انتقام فکر نکنید به گلزنی روبین ونپرسی و هانری وتئو ولکات و سرویس کردن دهن منچستری ها بیندیشید!!!!!!

کلا 2 حالت داره یا منچستر رو میبریم و دیگه اصلا بازیکن نمیگیریم یا مساوی میشیم و دیگه اصلا بازیکن نمیگیریم یا

با اختلاف یک گل میخوریم و بازم بازیکن نمیگیریم یا با اختلاف میبازیم و میریم چند تا خرید تو ژانویه انجام میدیم ببخشید شد 4حالت!!!!!!!!!
البته مطمئنم میبریم واز خرید در ژانویه خبری نیست مثل روز واسم روشنه.

♥Arsenal♥ در 9/10/1390 | 12:00 گفت:

به نظر من که خیلی نا امید کننده هستش!!
اگه اوضاع و احوال ما همینجور باشه و من یوتد همین جور باشه 100%باخت به نام خودمونه فقط خدا کنه آبر ریزی نشه!!:(

محسن در 9/10/1390 | 11:46 گفت:

ایشاالله با یه برد خوب انتقام می گیریم

reza در 9/10/1390 | 11:31 گفت:

به جون بچم میبریم

سید امین هاشمی در 9/10/1390 | 11:09 گفت:

یعنی 3هفته دیگه! امیر رضا جان ما مقابل منچستر همیشه 1مشکل بزرگ داشتیم،اونم اینه که همیشه با کلی مصدوم و محروم جلوشون حاضر میشیم،امیدوارم که اینبار دیگه اینطور نباشه.. و با 2تا خرید توپول موچستر رو نابود کنیمش..
ممنون امیر رضا جان

رضا کاظمی در 9/10/1390 | 10:50 گفت:

5تا راحت میزنیم.اگه یادتون باشه همون بازی رفت خدایش آرسنال خوب بازی کرد.منچستر23تا موقعیت گل داشت آرسنال18 تا تنها چیزی که هست آرسنال بد شانسه.اگه بد شانس نباشیم چرا هر سال انقد زیاد مصدوم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟بعد همین رونی یه بار مصدوم شد گفتن 3یا4 ماه مصدومه ولی یک ماه برگشتش

mohammad ali در 9/10/1390 | 09:52 گفت:

8 تا ویلشر جون میزنه

رضا در 9/10/1390 | 09:04 گفت:

ارسنال 8 منچستر0
گل ها:هنری ، ون پرسی ،والکات، ویلشر هر کدام دو بار

مجید در 9/10/1390 | 03:37 گفت:

نمیخام موج منفی پخش کنم ولی اگه بتونیم یه مساوی صفر صفر بگیریم بازم هنر کنیم میگی نه برو بازی های این چند وقت اخیر رو یه نگاهی بنداز البته که من بعد از هر کدومشون جز افسوس و ناراحتی و صد البته خندیدن به قیافه ی مربیمون (برو بازیکن بخر تا دوباره نبازی)کاری دیگه ندارم