پیش بازی فولام- آرسنال؛ دربی خفیف

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,886 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]
به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال] به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال]
نلسون وینگر آرسنال بعد از تمدید قرارداد با آرسنال یک فصل قرضی به هوفنهایم میرود.[مجله آرسنال] نلسون وینگر آرسنال بعد از تمدید قرارداد با آرسنال یک فصل قرضی به هوفنهایم میرود.[مجله آرسنال]
کریس ویتلی-گل:ریس نلسون  در شرف ترک آرسنال پیوستن به هوفنهایم در این ماه می باشد. قرارداد نلسون با آرسنال در تابستان سال آینده به پایان می رسد و او مذاکرات درباره تمدید قرارداد با آرسنال را نیز به تعویق انداخته است. پیش از این بنظر می رسید که او قصد دارد تا تیم را به عنوان بازیکن آزاد، ترک کند. کریس ویتلی-گل:ریس نلسون در شرف ترک آرسنال پیوستن به هوفنهایم در این ماه می باشد. قرارداد نلسون با آرسنال در تابستان سال آینده به پایان می رسد و او مذاکرات درباره تمدید قرارداد با آرسنال را نیز به تعویق انداخته است. پیش از این بنظر می رسید که او قصد دارد تا تیم را به عنوان بازیکن آزاد، ترک کند.

پیش بازی فولام- آرسنال؛ دربی خفیف

آرسنال که با پیروزی مقابل کوئینزپارک رنجرز به رده چهارم جدول صعود
کرد ؛ اکنون به دنبال حفظ این جایگاه و رسیدن به رتبه های بالاتر است
اندی جانسون،
مهاجم فولام، خود را به اولین دیدار تیمش در سال 2012 رسانده اما بعید است
از ابتدا به بازی گرفته شود. گلی که اورلاندو سا در دیدار مقابل نوریچ به
ثمر رساند، جایگاه او در ترکیب اصلی را برای این دیدار هم تثبیت کرده است.
دیکسون اتوهو و کلینت دمپسی در مرکز خط میانی قرار خواهند گرفت و کریم فری
نیکت نشین خواهد شد. بابی سامورا نیز به دلیل مصدومیت در این دیدار غایب
خواهد بود.


آرسنال همچنان نمی تواند از جک ویلشر،
باکاری سانیا و آندره سانتوس استفاده کند. ضمن اینکه توپچی ها پنج مصدوم
دیگر نیز دارند  و این به آن معناست که ونگر نمی تواند تغییرات زیادی در
ترکیب اصلی تیمش برای این دیدار نسبت به دیدار قبل مقابل کوئیزپارک رنجرز
ایجاد کند...ترکیب احتمالی توپچی ها در این بازی:شچسنی
ژورو, مرنتساکر, کوشیلنی, فرمائلن

 رمسی, سانگ, آرتتا
والکات, فن پرسی, ژروینیو


 
آیا می دانستید؟
آیا می دانستید؟- آخرین رویارویی آرسنال و فولام 26 نووامبر
گذشته در ورزشگاه امیریتس بودکه با دو گل توماس فرمائلن، بازی با تساوی
1-1 به پایان رسید.


- فولام از سال 2008 موفق نشده آرسنال را
شکست دهد. در آن دیدار که در کریون کاتج برگزار شد، تیم میزبان با تک گل
برد هانگلند به پیروزی رسید.


- در شش دیدار اخیر دو تیم سه بار آرسنال به پیروزی رسیده و سه دیدار نیز با تساوی به پایان رسید.


- رابین فن پرسی اگرچه نتوانست به رکورد آلن شیرر برسد اما با ثمر رساندن 35 گل در سال 2011، آمار فوق العاده ای از خود به جا گذاشت.


- کلینت دمپسی با 9 گل زده در همه رقابت ها،
بهترین گلزن فولام در رقابت های این فصل است. البته او در یک سال گذشته در
لیگ برتر تنها 13 گل به ثمر رسانده که با رکورد فن پرسی فاصله زیادی دارد.


- فولام در رقابت های این فصل تاکنون
نتوانسته مقابل هیچ تیم لندنی به پیروزی برسد. آنها در 5 دیداری که این فصل
مقابل تیم های لندنی انجام دادند، دو بار شکست خوردند و سه تساوی به دست
آوردند.


- آمار توپچی ها در 5 دربی این فصل شان دو پیروزی، دو تساوی و یک شکست بوده است.


- فیلیپ سندروس که احتمالا امروز برای فولام
به میدان خواهد رفت، بین سال های 2003 تا 2010، 84 بازی برای توپچی ها در
لیگ برتر انجام داد.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 12/10/1390 | 20:34 گفت:

تلفظ فقط ورزش 3:اسچسشنی!

sam baygan در 12/10/1390 | 20:27 گفت:

چلسی نگون بخت!

امیررضا در 12/10/1390 | 20:21 گفت:

چلسی گل زد

امیررضا در 12/10/1390 | 20:20 گفت:

اره..سروش درست نوشتی..بعضی اوقات نمیاد

فرهاد در 12/10/1390 | 20:15 گفت:

چلسی خوردش-استیفن وارددددددددددددددددددددددد

mohammad ali در 12/10/1390 | 20:14 گفت:

چلسی دیقه 80 1-0 جلو ه

mohammad ali در 12/10/1390 | 20:11 گفت:

شسنی نه ژسنی

mohammad ali در 12/10/1390 | 19:51 گفت:

تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمام!!!

وکیل پودولسکی اعلام کرد این ژانویه هیچ انتقالی صورت نمیگیره!!

مثل اینکه امروز وکیله با مسئولین آرسنال مذاکره داشتن! خیلی ها میگفتن مبلغ تایید شده اما الان وکیله به گواردین گفته که در ژانویه هیچ اتفاقی نمی افته و اگر هم تصمیمی گرفته بشه در تابستون هست!

Köln has priority right now; we have time [for everything else] in the summer

ضمن اینکه رقتم درخواستی کولن شده 20 میلیون یورو !!!

http://www.guardian.co.uk/football/2012/jan/02/lukas-podolski-arsenal-koln-germany?CMP=twt_gu

Saeed Milani در 12/10/1390 | 19:30 گفت:

فرمالن مصدومه و سه هفته نیست ، شچسنی ام نه و شسنی :-) به امید برد

مجید در 12/10/1390 | 19:14 گفت:

میبریییییییییییییییییییییییم

سروش در 12/10/1390 | 18:31 گفت:

کسی سایت پخش آنلان بازی با فولام رو داره؟

اینو میزنم خطا میده ببینید درست وارد کردم:
www.firstrowsport.tv

سروش در 12/10/1390 | 18:29 گفت:

من فکر کنم نتیجه 2-1 به سود آرسنال باشه.