ديدار کاپيتان آرسنال با مارادونا

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,694 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

ديدار کاپيتان آرسنال با مارادونا

رابين فان پرسي کاپيتان جوان آرسنال به


 رابين
فان پرسي کاپيتان هلندي آرسنال نمايش خيره کننده‌اي در اين فصل رقابت‌هاي
ليگ برتر انگليس داشته است و با 17 گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد.


 فان پرسي فرصت حضور در امارات را غنيمت شمرد و به ديدار مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتيني و سرمربي کنوني الوصل رفت.


 وي درباره مارادونا گفت: مارادونا بازيکن مورد
علاقه‌ام در دوران کودکي بوده است. بازي‌هاي او را بسيار دوست داشتم. او
يکي از بهترين بازيکنان تاريخ فوتبال جهان است. به خودم گفتم اگر به امارات
بيايم واز اسطوره ديدار نکنم بدون شک سفرم ناقص خواهد بود و به همين خاطر
فرصت را غنيمت شمردم و به ديدن تمرينات الوصل رفتم.


 مارادونا هم از اين که فان پرسي به ديدن او آمده بود،
ابراز خوشحالي کرد و گفت:
فان پرسي تنها يک بازيکن با استعداد نيست. او يک
شخصيت منحصر به فرد است. به همين خاطر تمام بازيکنان براي او احترام زيادي
قائل مي‌شوند. گزاف نخواهم گفت اگر بگويم که
فان پرسي الگويي براي تمام
بازيکنان جوان است. از اين که چنين بازيکني به ديدار من آمده است، خوشحالم و
از او تشکر مي‌کنم.


 آرسنال در دور سوم رقابت‌هاي جام حذفي انگليس دوشنبه به مصاف ليدز مي‌رود. ونگر در اين بازي به فان پرسي استراحت داده است.

 
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 19/10/1390 | 18:03 گفت:

دستت درد نکنه .ولی داداش لااقل تیترشو عوض میکردی دیگه اینقدر کپی پیستش معلوم نباشه

علی ارشدی در 19/10/1390 | 15:50 گفت:

شرمنده نمی دونستم شما آرژانتینی هستی سعید جون ولی من فقط طرف لاله های نارنجی ام و از بقیه تیما خوشم نمیاد از آرژانتین هم بدم میاد

saeed asghary در 19/10/1390 | 14:44 گفت:

علی ارشدی : داداش آرژانتین حرف نداره مخصوصا دیگو مارادونا ، از این حرفا نزن داغووون می شماااااااااا .

توپچی جنوب در 19/10/1390 | 00:08 گفت:

بهترین بازیکن دنیا به ملاقات یکی از اسطوره های فوتبال رفته دمت گرم روبین اومید وارم مثل مارادونا قهرمان جهان بشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 18/10/1390 | 22:16 گفت:

کلا از آرژانتینیا (به جز زانتی) بدم میاد مخصوصا دن دیگو ولی عجالتا ایندفعه دمش گرم

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:08 گفت:

خدا نکنه به هانری استراحت بده:(

فرهاد در 18/10/1390 | 22:06 گفت:

مرسی

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 21:09 گفت:

ممنون

حمید فرازی در 18/10/1390 | 21:07 گفت:

مرسی امیر جون.امیدوارم در غیابش واسه بازی فردا مشکلی نذاشته باشیم و تی تی یه بازگشت رویای داشته باشه