زنده شدن خاطرات تی تی..از دست ندهید!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 72,087 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

زنده شدن خاطرات تی تی..از دست ندهید!!!

ستاره فرانسوی که برای دو ماه به آرسنال برگشت؛ روزهای درخشانی را در این باشگاه
سپری کرده بود

روزهای درخشان تی تی در آرسنال به روایت تصویر


ستاره فرانسوی که برای دو ماه به آرسنال برگشت؛ روزهای درخشانی را در این
باشگاه سپری کرده بود4 آگوست 1999- آنری پا به
هایبوری گذاشت

18 سپتامبر 1999؛ اولین گل
مقابل ساوتهمپتون روی دور گلزنی | بعد از 9
بازسرانجام آنری در دیدار مقابل ساوتهمپتون برای آرسنال  گلزنی کرد1اکتبر 2000؛ یک گل دیدنی
مقابل منچستریونایتد با یک ضربه والیفرانسوی آسمانی | آنری با یک
ضربه خیره کننده دروازه هموطنش، فابین بارتز را باز کرد16 نووامبر 2002؛ یک گل خیره
کننده در دربی لندنغیرقابل مهار| آنری بعد از یک
کورس بلند، دروازه تاتنهام را باز کرد25 نووامبر 2003؛ پنج گل
به اینتر در سن سیروشغل ایتالیایی | آنری الهام بخش
تیمش در یکی از بهترین پیروزی های تیم های انگلیسی در اروپا بود9 آوریل 2004؛ هت تریک مقابل
لیورپول و اختلاف 7 امتیازی در صدر جدولبازگشت | توپچی ها دو بار عقب
ماندگی شان جبران کردند و به یک پیروزی عالی رسیدند15 می 2005؛ شکست ناپذیرها
قهرمان شدند38 بازی بدون شکست |شاگردان ونگر
بدون حتی یک شکست قهرمان لیگ برتر شدند


18 اکتبر 2005؛ دو گل در
پراک آنری را به تاریخ آرسنال سنجاق کردرکورد شکن | آنری با زدن 186 گل،
عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه را از یان رایت گرفت1 فوریه 2006؛ رسیدن به
رکورد کلیف باستینبهترین همه دوران | ستاره
فرانسوی سرانجام به رکورد گلزنی کلیف باستین رسید7 می 2006؛ خداحافظی با
هایبری با یک هت تریکمهمانی خداحافظی| هت تریک آنری
خداحافظی باشکوهی با ورزشگاه 93 ساله هایبوری بود

Eso parecía decir el delantero francés a sus aficionados 'gunners'. Henry promete compromiso y emociones fuertes.


بله....من برگشته ام
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 21/10/1390 | 11:43 گفت:

fekr nakonam khabari nashnidam rajebesh agha hamed

ایمان بهادران در 21/10/1390 | 11:42 گفت:

khaili khob bod

♥Arsenal♥ در 20/10/1390 | 22:18 گفت:

یکی به من لینک پست: کالو در لندن برای قرارداد بستن با آرسنال رو بده؟؟؟
واجبه؟

امیررضا در 20/10/1390 | 16:05 گفت:

اقا حسین اینم بازی با لیدز..البته اصلش تو پست بعدیم

Benyamin Esmaili در 20/10/1390 | 14:56 گفت:

na behesh nemiad pir neshonesh mide

Benyamin Esmaili در 20/10/1390 | 14:56 گفت:

na behesh nemiad pir neshonesh mide

Benyamin Esmaili در 20/10/1390 | 14:56 گفت:

na behesh nemiad pir neshonesh mide

حمیدرضا در 20/10/1390 | 14:56 گفت:

داداش منبع بزنی بد نیست ها. اشکال نداره من میگم. www.goal.com

علی ارشدی در 20/10/1390 | 14:46 گفت:

ریش بهش میاد؟ آره

مهران کاظمی در 20/10/1390 | 14:45 گفت:

البته بچه ها اگه منبع اون جایی که ازش خبرو میارید بنویسید به نظرم از لحاظی حرفه ای درست تره، چون من این خبر رو تو یه سایت دیگه دیدم

امیررضا در 20/10/1390 | 13:48 گفت:

حسین جان اگه تونستم حتما الان اضافه میکنم

توپچی جنوب در 20/10/1390 | 12:30 گفت:

چه خاطره هایی و چه روز هایی با بازگشت هانری دوباره این خاطره ها بیشتر میشه و از دیشب شروع شده بجه ها حسابی حال کنین واسه خودتون!!!!!!!!!!!!

aso در 20/10/1390 | 12:21 گفت:

بهترین پست ماههای اخیر بود.
واقعا که دمت گرم.
ولی دو چیز یادت رفت بزاری:
1 - اولین گل توی امارات
2 - آخرین گلش با پیراهن آرسنال.

بازم میگم یکی از زیبا ترین پستایی بوده که تا حالا دیدم.

ramin kazemi در 20/10/1390 | 11:51 گفت:

مرسی لحظه های بیادموندنی از آنری انقدر زیادن که نمیشه توی یه پست گذاشت، بازگشت و گل به لیدز توی جام حذفی 2012 رو بهش اضافه کنید لطفا

محمد رستگار در 20/10/1390 | 11:43 گفت:

گريم مي گيره مي بينم.

علی ارشدی در 20/10/1390 | 11:26 گفت:

فقط می تونم بگم مرسی
یکی از بهترین پست های چند وقت اخیر
بهترین استفاده از امکان درج تصویر

حسین ملازینل در 20/10/1390 | 11:03 گفت:

کارت بسیار عالی بود امیر رضا جان...هانری هرگز تمام شدنی نیست...

ali jamshidi در 20/10/1390 | 10:55 گفت:

رفیق دمت گرم. اشک تو چشمام جمع شده واقعاً. کاش بازم تو هایبوری بازی می کردیم...