روبرت پیرس: برای حفظ آمادگی فیزیکی با آرسنال تمرین

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 72,077 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

روبرت پیرس: برای حفظ آمادگی فیزیکی با آرسنال تمرینستاره سابق توپچی ها در صحبتهایی اعلام بازگشتش به رختکن امیریتس را رد کرد

روبرت پیرس در صحبتهایی احتمال بازگشتش به آرسنال را رد کرد و اعلام کرد که تنها به
منظور حفظ آمادگی جسمانی اش با این تیم به تمرین می پردازد


این درحالی است که با بازگشت تیری آنری به آرسنال و گل رویایی ای که در
اولین بازی اش وارد دروازه لیدز کرد، اکنون خیلی ها در رویای بازگشت پیرس به
امیریتس هستند تا در کنار هم تیمی سابقش خوش بدرخشد


جک ویلشر هم در صفحه تویئترش با لحن طنزآلودی نوشته:« سوپر،سوپر روبرت
پیرس امروز تمرین می کند. بازگشت یک پادشاه دیگر؟می تواند چقدر جذاب باشد.»

ولی پیرس 38 ساله احتمال بازگشتش به آرسنال را رد کرد و در شبکه اجتماعی
نوشت:« من تنها برای حفظ آمادگی فیزیکی ام با آرسنال تمرین می کنم ولی از شما به
خاطر اینکه دوست دارید تا من به آرسنال بازگردم متشکرم.»


پیرس بعد از جدایی اش از استون ویلا در تابستان، به دنبال تیم جدیدی است
و حتی شنیده می شد که ممکن است با دنیای فوتبال خداحافظی کند ولی در ماه گذتشه
میلادی تیم والنسیه ن برای جذب او ابراز تمایل کرد


پیرس در طول دوران حضورش در آرسنال توانست سه قهرمانی در جام حذفی و دو
قهرمانی در لیگ برتر به دست بیاورد و یکی از درخشان ترین بازیکنان تیم «شکست
ناپذیر» آرسنال در فصل 4-2003 بود.


او به علاوه 79 بازی ملی برای تیم ملی فرانسه انجام داد و در جام جهانی
1998 با این تیم به قهرمانی جام جهانی رسید و در سال 2000 هم با خروسها قهرمان
اروپا شد

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 21/10/1390 | 20:51 گفت:

فابرگاس رو میگذاشت توی جیبش وقتی برای آرسنال بازی میکرد.........................

شاهین فدوی در 21/10/1390 | 17:28 گفت:

عاشقشم

فرهاد در 21/10/1390 | 16:40 گفت:

عاشق این پسرم فراتر از یک بازیکن بود

saeed asghary در 21/10/1390 | 15:20 گفت:

بعد از تی تی همیشه پیرس میاد تو ذهنم
عاشقشم ، اونم زود رفت کاش میموند

Vishka در 21/10/1390 | 15:03 گفت:

هنوزم دوستش دارم.

علی ارشدی در 21/10/1390 | 14:59 گفت:

بهش بگید بیا بابا ناز نکن ;)

مهدی احتشام در 21/10/1390 | 14:41 گفت:

واقعاً بگيم همه بروبچ بيان به تيم آخر فصلي يه كيفي بكنيم
پيرس، ليونبرگ، پت ويرا، برگ كمپ

كاش بازيكناي جوان آرسنال قدر خودشون و تيمشون رو بدونند اين تيم يك تيم رويايي ايه

محسن شعبانی در 21/10/1390 | 14:34 گفت:

خوزه انتونیو ریس هم میومد خوب بود ماشالله بهش 4 ساله با سویا بست

محسن شعبانی در 21/10/1390 | 14:29 گفت:

بازی کنه خوبی بود مثهروسیچکی الان امیدوارم واسه خداحافظی ازفوتبال با لباسآرسنال این کار رو بکنه

آرمان امیراحمدی در 21/10/1390 | 14:29 گفت:

برمیگشت که آخرش بود :D لیونبرگ رو هم زنگ بزنیم بیاد :D