روبرت پیرس: برای حفظ آمادگی فیزیکی با آرسنال تمرین

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 74,258 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

روبرت پیرس: برای حفظ آمادگی فیزیکی با آرسنال تمرینستاره سابق توپچی ها در صحبتهایی اعلام بازگشتش به رختکن امیریتس را رد کرد

روبرت پیرس در صحبتهایی احتمال بازگشتش به آرسنال را رد کرد و اعلام کرد که تنها به
منظور حفظ آمادگی جسمانی اش با این تیم به تمرین می پردازد


این درحالی است که با بازگشت تیری آنری به آرسنال و گل رویایی ای که در
اولین بازی اش وارد دروازه لیدز کرد، اکنون خیلی ها در رویای بازگشت پیرس به
امیریتس هستند تا در کنار هم تیمی سابقش خوش بدرخشد


جک ویلشر هم در صفحه تویئترش با لحن طنزآلودی نوشته:« سوپر،سوپر روبرت
پیرس امروز تمرین می کند. بازگشت یک پادشاه دیگر؟می تواند چقدر جذاب باشد.»

ولی پیرس 38 ساله احتمال بازگشتش به آرسنال را رد کرد و در شبکه اجتماعی
نوشت:« من تنها برای حفظ آمادگی فیزیکی ام با آرسنال تمرین می کنم ولی از شما به
خاطر اینکه دوست دارید تا من به آرسنال بازگردم متشکرم.»


پیرس بعد از جدایی اش از استون ویلا در تابستان، به دنبال تیم جدیدی است
و حتی شنیده می شد که ممکن است با دنیای فوتبال خداحافظی کند ولی در ماه گذتشه
میلادی تیم والنسیه ن برای جذب او ابراز تمایل کرد


پیرس در طول دوران حضورش در آرسنال توانست سه قهرمانی در جام حذفی و دو
قهرمانی در لیگ برتر به دست بیاورد و یکی از درخشان ترین بازیکنان تیم «شکست
ناپذیر» آرسنال در فصل 4-2003 بود.


او به علاوه 79 بازی ملی برای تیم ملی فرانسه انجام داد و در جام جهانی
1998 با این تیم به قهرمانی جام جهانی رسید و در سال 2000 هم با خروسها قهرمان
اروپا شد

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 21/10/1390 | 20:51 گفت:

فابرگاس رو میگذاشت توی جیبش وقتی برای آرسنال بازی میکرد.........................

شاهین فدوی در 21/10/1390 | 17:28 گفت:

عاشقشم

فرهاد در 21/10/1390 | 16:40 گفت:

عاشق این پسرم فراتر از یک بازیکن بود

saeed asghary در 21/10/1390 | 15:20 گفت:

بعد از تی تی همیشه پیرس میاد تو ذهنم
عاشقشم ، اونم زود رفت کاش میموند

Vishka در 21/10/1390 | 15:03 گفت:

هنوزم دوستش دارم.

علی ارشدی در 21/10/1390 | 14:59 گفت:

بهش بگید بیا بابا ناز نکن ;)

مهدی احتشام در 21/10/1390 | 14:41 گفت:

واقعاً بگيم همه بروبچ بيان به تيم آخر فصلي يه كيفي بكنيم
پيرس، ليونبرگ، پت ويرا، برگ كمپ

كاش بازيكناي جوان آرسنال قدر خودشون و تيمشون رو بدونند اين تيم يك تيم رويايي ايه

محسن شعبانی در 21/10/1390 | 14:34 گفت:

خوزه انتونیو ریس هم میومد خوب بود ماشالله بهش 4 ساله با سویا بست

محسن شعبانی در 21/10/1390 | 14:29 گفت:

بازی کنه خوبی بود مثهروسیچکی الان امیدوارم واسه خداحافظی ازفوتبال با لباسآرسنال این کار رو بکنه

آرمان امیراحمدی در 21/10/1390 | 14:29 گفت:

برمیگشت که آخرش بود :D لیونبرگ رو هم زنگ بزنیم بیاد :D