بررسي مسن ترين دروازه بانان تاريخ فوتبال جهان

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 72,120 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

بررسي مسن ترين دروازه بانان تاريخ فوتبال جهان

مسن ترین دروازه بانان تاریخ:ینس لمن


1.مارکو بالوتا متولد 3 آوريل 1964رکوردار مسن
ترين دروازه بان سريA کوپا ايتاليا و ليگ قهرمانان اروپا است. وي از سال 1983تا2008
يعني به مدت باور نکردني 25سال براي تيم هاي سن لاتزا، مودنا، چزه نا، پارما، بره
شا، رجينا، لاتزيو، اينترميلان، مورنا و ترويزو به ميدان رفته است. البته بالوتا
بيشترين بازي خود را براي فيروزه اي پوشان رمي انجام داده است بالوتا 564بازي در
سريA انجام داده است. نکته جالب اينکه بالوتا با رکورد 43 سال و 122روز رتبه ي سوم
سريA  را با لاتزيو در رقابت هاي سريA کسب کرد. او يک رکورد جاودانه را با 43سال و
168روز با لاتزيو در مقابل رئال مادريد در ليگ قهرمانان اروپا خلق کرد.


2.ينس گرهارد لمان، دروازه بان مشهور آلماني متولد
10 نوامبر 1969 با 42 سال سن همچنان براي آرسنال در فصل گذشته به ميدان رفت. او جز
کساني بود که از خداحافظي کردن پشيمان شد. لمان يک رکورد رويايي را با آرسنال خلق
کرد چرا که در 10 بازي متوالي توانست دروازه توپچي هاي لندني بسته نگه دارد. البته
لمان در بورسيا دروتمند بسيار محبوب بود و در کل 619 بازي در تيم هاي شالکه 04، آث
ميلان و بورسيا دورتمند، آرسنال، اشتوتگارت انجام داده است.


3.دینو زوف يکي از 3 دروازه بان برتر تاريخ فوتبال
جهان مسن ترين کاپيتاني است که جام جهاني را بالاي سر خود برده است چرا که با 40
سال و  4ماه و 13 روز جام جهاني 1982اسپانيا را با آتزوريها فتح کرده دينوزوف که
سابقه سرمربيگري و مدير ورزشي لاتزيو و يوونتوس را دارد قبل از مارکو بالوتا، رکورد
مسن ترين بازيکن سريA را نيز در اختيار داشت. زوف سرمربي آتزوريها در يورو
2000همچنين رکورد 642بازي در تيم هاي اودنيزه، مونتوا، ناپولي، لاتزيو و يوونتوس را
ن
يز در اختيار دارد.4.خوزه رنه هيگويتا زاپاتا متولد 27 آگوست 1966که
عکس العمل هاي خيره کننده اي برجا گذاشت با وجود اينکه با 68 بازي ملي از تيم ملي
کلمبيا درسال 1999خداحافظي کرد اما در بازي هاي باشگاهي باور کنيد تا همين 2 فصل
پيش براي دپورتيو و پريرا کلمبيا درسن 43 سالگي به ميدان رفته است.5.خوزه لوئيس چيلاورت دروازه بان مشهور پاراگوئه
اي که در 623 بازي 44 گل به ثمر رسانده و همچنان در 74بازي ملي 8 گل نيز به ثمر
رسانده تا سن 40 سالگي در سال 2005 براي ولز سارسفيلد آرژانتين به ميدان رفت.
چيلاورت متولد 27جولاي 1965مي باشد و عکس العمل و ضربات آزاد وي در تاريخ به
يادماندني است.6.ادوين فان درسار متولد 29 اکتبر 1970 که در تيم
هاي مطرحي چون آژاکس، يوونتوس، فولهام، منچستر يونايتد به ميدان رفته و در 605بازي
يک گل به ثمر رسانده است همچنين از سال 1995تا 2010، 130 بازي ملي در کارنامه دادر
فان درسار يک رکورد جالب را در ليگ برتر انگلس با حفاظت از دروازه به مدت 1311دقيقه
خلق کرده است.فان درسار درحالي دستکش هايش را آويخت که در اوج آمادگي با شياطين سرخ
بود و انواع افتخارات را کسب کرد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 22/10/1390 | 20:12 گفت:

مرسی پسر

(Hooman sam (Dark metal در 22/10/1390 | 19:06 گفت:

ایشالا ژسنی رکورد همه رو بزنه...!!

علی ارشدی در 22/10/1390 | 14:01 گفت:

امیر رضا از قسمت ویرایش نمایه درستش کن

علی ارشدی در 22/10/1390 | 14:00 گفت:

مرسی جالب بود و نخونده بودم!!!!!!

امیررضا در 22/10/1390 | 14:00 گفت:

خواهش میکنم

hamed در 22/10/1390 | 12:35 گفت:

جالب بود ولی خونده بودم.........


دستت دردنکنه.......