فيورنتينا به دنبال مهاجم آرسنال

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 72,158 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

فيورنتينا به دنبال مهاجم آرسنال

باشگاه فيورنتينا که در جذب
قرضي "مروان شاماخ"، مهاجم باشگاه آرسنال ناکام بود اکنون قصد دارد با
قراردادي دائمي او را به خدمت بگيرد. مسئولان فیورنتینا چند هفته
پیش برای جذب قرضی شاماخ تا پایان فصل با مسئولان آرسنال وارد مذاکره شدند
اما سران توپچی‌ها پیشنهاد نماینده ایتالیا را رد کردند. اما با توجه به اینکه فیورنتینا قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات خواهان
یک مهاجم جدید است رسانه‌های ایتالیایی اعلام کردند آنها برای جذب شاماخ
پیشنهاد جدیدی ارائه کرده‌اند و از توافق سران آرسنال نیز اطمینان دارند. شاماخ در این فصل تا به حال تنها یک گل برای آرسنال به ثمر رسانده است.
شانس حضور او در ترکیب اصلی توپچی‌ها نیز با آمدن تیری آنری که به صورت
قرضی و برای مدت دو ماه به جمع سرخپوشان لندن پیوسته از بین رفت.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 23/10/1390 | 02:11 گفت:

قهرمانیای ونگر با بازیکنای بزرگ به دست اومد، هانری، برگکمپ، ویرا، کمپل، پیرس، کول، کیون، لیونبرگ اصلا قابل مقایسه با بازیکنای الان نیستن. ما اون موقع بهترین بازیکنا رو در سطح لیگ انگلیس داشتیم و طبیعی بود که 2 سال در میون قهرمان هم بشیم.
اما الان، بازیکنای بی کیفیت ارسنال که انتخاب این آقا هستن نمی تونن سبک بازی شناور رو که به بازیکنای تکنیکی نیاز داره پیاده کنن و حاصل این میشه که درصد زیادی از پاسا به مقصد نمی رسه،... از طرف دیگه این سبک بازی با بازیکنای مینیاتوری توی لیگ انگلیس موجب این همه مصدوم میشه که میبینین و خیلیاتون به شانس ربطش میدین.
الان هم نه تفکرات ونگر که شم گل زنی رابینه که باعث شده پنجم باشیم وگرنه خدا میدونه کجا بودیم.
اگه لیدرا و تماشاچیای آرسنال مثل چند سال قبل بارسلون اونو تحریم کنن و به ورزشگاه نیان شاید اینا یه تکونی به خودشون بدن

محسن آزاده در 23/10/1390 | 02:03 گفت:

رضا شاماخ جان ، نمیگیم واسمون پشتک بزنه، می گیم یک دهم کاری که هانری کرد رو بکنه، 10 دقیقه بعد از اومدنش گل زد، کنار همون بازیکنایی که تا قبل از ورود هانری به زمین ، شاماخ داشت باهاشون بازی می کرد!

میلاد کشوری در 23/10/1390 | 01:56 گفت:

به قول ali چرا بعضیاتون از ونگر یه بت ساختین؟ بابا مگه آرسنال کم تیمیه که شما با دو سه تا قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی تو گذشته های دور، اونم تو شرایطی که فوتبال انگلیس دو قطبی بود اینقدر ارضا شدین؟ 6 ساله حتی جام اتحادیه رو هم نگرفتیم. چند ساله به چهارم (و اگه خیلی خوش شانس باشیم سوم) لیگ رضایت دادیم. استعداداشم که اینان! 70% بازیکنایی که جذب میکنه توزرد از آب درمیان. اون سه چهارتایی هم که درست حسابی میشن به این خاطره که با وجود کمبود تجربه و استعداد تو بالاترین سطح بهشون بازی میده (کاری که هیچ تیم دیگه انجام نمیده)، اوناهم وقتی کارشون درست شد میزارن میرن.
حاضرم با تک تکتون شرط ببندم که فن پرسی هم قراردادش رو تمدید نمی کنه و آخر فصل تو یه تابستون رویایی دیگه به فروش می رسه.
فرض که ونگر بهتریم مربی ( که اصلا قبولش ندارم)، با موندنش داره از سیاست روسای باشگاه حمایت می کنه؛ سیاستی که سال یه سال داره تیم رو به قهقرا می بره. به نظر شما ونگر فقط محض رضای خدا و علاقه به آرسنال داره این کارو می کنه؟ یا خودشم مث کرونکه ذینفعه؟

mohsen abbasi در 23/10/1390 | 01:18 گفت:

شاماخم بره ونگر ادم بازیکن جدید اورد ن نیست

رضاشاماخ چوک بندر در 23/10/1390 | 00:50 گفت:

درضمن آقایasoشماچندباربازی شاماخ رودیدی؟وقتی ونگرمیادشاماخ روتواتحادیه باچندتابازیکن ذخیره میفرسته توزمین توقع داری برات پشتک بزنه؟وقتی توبازی لیگ 2هفته فقط10دقیقه بازیکن بازی میکنه توقع داری برات بالانس بزنه؟من فکرمیکردم منطق داری ولی ...نه نداری

رضاشاماخ چوک بندر در 23/10/1390 | 00:40 گفت:

شاماخ غلط میکنه بره.شماهاهم تمومش کنیدبچه ها

محمدرضاجاشي در 23/10/1390 | 00:35 گفت:

به نظر شما مديران ارسنال به ونگر ميگن برو بخر بعد ونگر ميگه نه من نميخوام بازيكن بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمدرضاجاشي در 23/10/1390 | 00:34 گفت:

تو اين پستا بوي منچستر مياد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمدرضاجاشي در 23/10/1390 | 00:33 گفت:

هر بچه ي كه دوروز فوتبال ديده ميدونه كه خرد بازيكن با مربي نيست و با مديران باشگاهه
اگر از تاكتيكهاي ونگر ايراد داريد بگيد وگرنه اينا رو كه شما ميگيد ربطي به مري نداره و فقط ما راجع به ونگر اين محملات رو ميشنويم جون نميتونيد از تاكتيكاش ايرا بگيريد وگرنه كجا ميگن چون مربي بازيكن نميخره مگه مبي مسوول فني نيست پس از مسايل فنيش ايراد بگيريد ترانسفر وظيفه ونگر نيست

علی ارشدی در 23/10/1390 | 00:26 گفت:

علی جون به خدا من نمیگم ونگر معصومه ولی مشکل اصلی مالکا هستن

ali در 22/10/1390 | 22:55 گفت:

aso:خدا اگه امسال چهارم نشیم ههمشو باید از چشم ونگر دید، دیگه اینجا نیمشه گفت تقصیر مالکان باشگاهه
یه ذره دارم به ونگر شک میکنم!!!!!

شک به دلت راه نده.این ونگر رو کردین خدا.
شرط میبندم همه شماها تا به حال به این فکر کردید که خدا وجود داره یا نه؟وشک کردید که اصلا خدا وجود داره یا نه؟
اما به هیچ وجه حاضر نیستید در مورد ونگر لحظه ای شک و تردید به دلتون راه بدید.
واقعا ما انسانها چقدر پست هستیم.یه نفر چقدر بردیمش بالا که حالا حتی حاضر نیستیم در موردش یه ذره شک به دلمون راه بدیم.
مگه ونگر کیه؟خدا؟!!پیغمبر؟؟؟!امام ؟!؟!بالاتر خدا؟!!؟چیزی فراتر از خداوند؟؟!
واقعا ببینید چقدر بعضیا اعصاب آدم رو خورد میکنن که آدم مجبور میشه اینطور کفر بگه.
این خط قرمزی که بعضیا برای ونگر کشیدن ، نمیدونم چطور باید پاکش کرد؟!
حتی خدا هم برای خودش چنین حقی قائل نیست و شما آزادانه میتونید در مورد خدا فکر کنید.اما بعضیا برای یه پیرمرد که هیچی از فوتبال و اخلاق سرش نمیشه این خط قرمز رو کشیدن.aso در 22/10/1390 | 22:21 گفت:

خدا وکیلی میلاد راست میگه، الان چند ساله دارن بهمون دروغ میگن.
واقعا عجیبه!!
آخه شما بگید کجای دنیا تا این حد به شعور هواداراشون توهین میکنن!!!
اول فصل گفتن پودولسکیو می خرن،بعد هانریو خریدن و همه خفه شدن،انگار هانری میخواد تا کی تو تیم بمونه.
من که امیدوارم پرسی بازیه بعد مصدوم بشه،تا یه کم به خودشون بیان.
خدا وکیلی فکرشو بکنید،بعد رفتن هنری ،اگه پرسی مصدوم بشه،کی می خواد واسمون گل بزنه!!شاماخ"بی غیرت ترین" ،جروینیو"ازش متنفرم"،ولکات"عاشقشم و صدالبته یادم نبود مرد لحظه ها رو داریم،ژورو لعنتی رو میگم.
تا حالا یادم نمیاد از بازیکنای تیم تا این حد متنفر بوده باشم!!واقعا بازیکن مشنگ احمق زیاد داریم!!


فرهاد در 22/10/1390 | 21:42 گفت:

خوشحالمون کردی با این خبر

میلاد کشوری در 22/10/1390 | 20:54 گفت:

پ ن پ! خیال داشتی مهاجم بخریم. چند ساله این حرفا رو میشنوی، هیچ اتفاقی هم نمی افته (البته عکسش که فروش بازیکن باشه اتفاق میفته)، باز هم با این حرفا گول می خوری؟
اینا رکورد پینوکیو و چوپان دروغگو و حتی احمدی نژاد رو هم زدن. بازم صاف صاف وایمیستن میگن اینو میخریم اونو میخریم.

aso در 22/10/1390 | 20:31 گفت:

چه وضع مسخره ای!!
دو هفته به انتقالات مونده، هنوز هیچ مهاجمی نخریدیم، حتی هیچ گزینه احتمالی هم نداریم.
به جان مادرم اگه همینطوری بخواد پشی بره و ونگر مهاجم نخره، باید به پنجم شدنم شک کرد.
مسخرست،فقط یه تمام کننده داریم!!!
تیمای دیگه رو ببینید همشون دو سه تا دارن"حداقل"
سیتی ، ژکو،آگوئرو،بالوتلی و ...
چلسی: تورس،دروگبا
یونایتد : رونی،برباتوف،اشلی یانگ،ولبک و...
تانهام : آدبایور،بقیشونو نمیشناسم
لیورپول : کارول ، سوارزو...
آرسنال : ونپرسی
به خدا اگه امسال چهارم نشیم ههمشو باید از چشم ونگر دید، دیگه اینجا نیمشه گفت تقصیر مالکان باشگاهه
یه ذره دارم به ونگر شک میکنم!!!!!

سید امین هاشمی در 22/10/1390 | 20:01 گفت:

امیر رضا جون ممنونم

علی ارشدی در 22/10/1390 | 19:52 گفت:

بابا این شاماخو بدین بره دیگه مهاجمای رزرومون که خیلی بهترن

mohammad ali در 22/10/1390 | 19:39 گفت:

خبر قدیمیه. شاماخ گفته فعلا جایی نیمرم.البته تا تابستون

سروش در 22/10/1390 | 19:38 گفت:

chamakh bazikone badi nis vali behtare pishnehade khubi umad radesh konim bere. chamakh bere shayad be park ham bazi berese. kolan raftanesh behtare

arash در 22/10/1390 | 19:28 گفت:

یکی بیاد ژورو رو بگیره