فيورنتينا به دنبال مهاجم آرسنال

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,709 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

فيورنتينا به دنبال مهاجم آرسنال

باشگاه فيورنتينا که در جذب
قرضي "مروان شاماخ"، مهاجم باشگاه آرسنال ناکام بود اکنون قصد دارد با
قراردادي دائمي او را به خدمت بگيرد. مسئولان فیورنتینا چند هفته
پیش برای جذب قرضی شاماخ تا پایان فصل با مسئولان آرسنال وارد مذاکره شدند
اما سران توپچی‌ها پیشنهاد نماینده ایتالیا را رد کردند. اما با توجه به اینکه فیورنتینا قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات خواهان
یک مهاجم جدید است رسانه‌های ایتالیایی اعلام کردند آنها برای جذب شاماخ
پیشنهاد جدیدی ارائه کرده‌اند و از توافق سران آرسنال نیز اطمینان دارند. شاماخ در این فصل تا به حال تنها یک گل برای آرسنال به ثمر رسانده است.
شانس حضور او در ترکیب اصلی توپچی‌ها نیز با آمدن تیری آنری که به صورت
قرضی و برای مدت دو ماه به جمع سرخپوشان لندن پیوسته از بین رفت.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 23/10/1390 | 02:11 گفت:

قهرمانیای ونگر با بازیکنای بزرگ به دست اومد، هانری، برگکمپ، ویرا، کمپل، پیرس، کول، کیون، لیونبرگ اصلا قابل مقایسه با بازیکنای الان نیستن. ما اون موقع بهترین بازیکنا رو در سطح لیگ انگلیس داشتیم و طبیعی بود که 2 سال در میون قهرمان هم بشیم.
اما الان، بازیکنای بی کیفیت ارسنال که انتخاب این آقا هستن نمی تونن سبک بازی شناور رو که به بازیکنای تکنیکی نیاز داره پیاده کنن و حاصل این میشه که درصد زیادی از پاسا به مقصد نمی رسه،... از طرف دیگه این سبک بازی با بازیکنای مینیاتوری توی لیگ انگلیس موجب این همه مصدوم میشه که میبینین و خیلیاتون به شانس ربطش میدین.
الان هم نه تفکرات ونگر که شم گل زنی رابینه که باعث شده پنجم باشیم وگرنه خدا میدونه کجا بودیم.
اگه لیدرا و تماشاچیای آرسنال مثل چند سال قبل بارسلون اونو تحریم کنن و به ورزشگاه نیان شاید اینا یه تکونی به خودشون بدن

محسن آزاده در 23/10/1390 | 02:03 گفت:

رضا شاماخ جان ، نمیگیم واسمون پشتک بزنه، می گیم یک دهم کاری که هانری کرد رو بکنه، 10 دقیقه بعد از اومدنش گل زد، کنار همون بازیکنایی که تا قبل از ورود هانری به زمین ، شاماخ داشت باهاشون بازی می کرد!

میلاد کشوری در 23/10/1390 | 01:56 گفت:

به قول ali چرا بعضیاتون از ونگر یه بت ساختین؟ بابا مگه آرسنال کم تیمیه که شما با دو سه تا قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی تو گذشته های دور، اونم تو شرایطی که فوتبال انگلیس دو قطبی بود اینقدر ارضا شدین؟ 6 ساله حتی جام اتحادیه رو هم نگرفتیم. چند ساله به چهارم (و اگه خیلی خوش شانس باشیم سوم) لیگ رضایت دادیم. استعداداشم که اینان! 70% بازیکنایی که جذب میکنه توزرد از آب درمیان. اون سه چهارتایی هم که درست حسابی میشن به این خاطره که با وجود کمبود تجربه و استعداد تو بالاترین سطح بهشون بازی میده (کاری که هیچ تیم دیگه انجام نمیده)، اوناهم وقتی کارشون درست شد میزارن میرن.
حاضرم با تک تکتون شرط ببندم که فن پرسی هم قراردادش رو تمدید نمی کنه و آخر فصل تو یه تابستون رویایی دیگه به فروش می رسه.
فرض که ونگر بهتریم مربی ( که اصلا قبولش ندارم)، با موندنش داره از سیاست روسای باشگاه حمایت می کنه؛ سیاستی که سال یه سال داره تیم رو به قهقرا می بره. به نظر شما ونگر فقط محض رضای خدا و علاقه به آرسنال داره این کارو می کنه؟ یا خودشم مث کرونکه ذینفعه؟

mohsen abbasi در 23/10/1390 | 01:18 گفت:

شاماخم بره ونگر ادم بازیکن جدید اورد ن نیست

رضاشاماخ چوک بندر در 23/10/1390 | 00:50 گفت:

درضمن آقایasoشماچندباربازی شاماخ رودیدی؟وقتی ونگرمیادشاماخ روتواتحادیه باچندتابازیکن ذخیره میفرسته توزمین توقع داری برات پشتک بزنه؟وقتی توبازی لیگ 2هفته فقط10دقیقه بازیکن بازی میکنه توقع داری برات بالانس بزنه؟من فکرمیکردم منطق داری ولی ...نه نداری

رضاشاماخ چوک بندر در 23/10/1390 | 00:40 گفت:

شاماخ غلط میکنه بره.شماهاهم تمومش کنیدبچه ها

محمدرضاجاشي در 23/10/1390 | 00:35 گفت:

به نظر شما مديران ارسنال به ونگر ميگن برو بخر بعد ونگر ميگه نه من نميخوام بازيكن بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمدرضاجاشي در 23/10/1390 | 00:34 گفت:

تو اين پستا بوي منچستر مياد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمدرضاجاشي در 23/10/1390 | 00:33 گفت:

هر بچه ي كه دوروز فوتبال ديده ميدونه كه خرد بازيكن با مربي نيست و با مديران باشگاهه
اگر از تاكتيكهاي ونگر ايراد داريد بگيد وگرنه اينا رو كه شما ميگيد ربطي به مري نداره و فقط ما راجع به ونگر اين محملات رو ميشنويم جون نميتونيد از تاكتيكاش ايرا بگيريد وگرنه كجا ميگن چون مربي بازيكن نميخره مگه مبي مسوول فني نيست پس از مسايل فنيش ايراد بگيريد ترانسفر وظيفه ونگر نيست

علی ارشدی در 23/10/1390 | 00:26 گفت:

علی جون به خدا من نمیگم ونگر معصومه ولی مشکل اصلی مالکا هستن

ali در 22/10/1390 | 22:55 گفت:

aso:خدا اگه امسال چهارم نشیم ههمشو باید از چشم ونگر دید، دیگه اینجا نیمشه گفت تقصیر مالکان باشگاهه
یه ذره دارم به ونگر شک میکنم!!!!!

شک به دلت راه نده.این ونگر رو کردین خدا.
شرط میبندم همه شماها تا به حال به این فکر کردید که خدا وجود داره یا نه؟وشک کردید که اصلا خدا وجود داره یا نه؟
اما به هیچ وجه حاضر نیستید در مورد ونگر لحظه ای شک و تردید به دلتون راه بدید.
واقعا ما انسانها چقدر پست هستیم.یه نفر چقدر بردیمش بالا که حالا حتی حاضر نیستیم در موردش یه ذره شک به دلمون راه بدیم.
مگه ونگر کیه؟خدا؟!!پیغمبر؟؟؟!امام ؟!؟!بالاتر خدا؟!!؟چیزی فراتر از خداوند؟؟!
واقعا ببینید چقدر بعضیا اعصاب آدم رو خورد میکنن که آدم مجبور میشه اینطور کفر بگه.
این خط قرمزی که بعضیا برای ونگر کشیدن ، نمیدونم چطور باید پاکش کرد؟!
حتی خدا هم برای خودش چنین حقی قائل نیست و شما آزادانه میتونید در مورد خدا فکر کنید.اما بعضیا برای یه پیرمرد که هیچی از فوتبال و اخلاق سرش نمیشه این خط قرمز رو کشیدن.aso در 22/10/1390 | 22:21 گفت:

خدا وکیلی میلاد راست میگه، الان چند ساله دارن بهمون دروغ میگن.
واقعا عجیبه!!
آخه شما بگید کجای دنیا تا این حد به شعور هواداراشون توهین میکنن!!!
اول فصل گفتن پودولسکیو می خرن،بعد هانریو خریدن و همه خفه شدن،انگار هانری میخواد تا کی تو تیم بمونه.
من که امیدوارم پرسی بازیه بعد مصدوم بشه،تا یه کم به خودشون بیان.
خدا وکیلی فکرشو بکنید،بعد رفتن هنری ،اگه پرسی مصدوم بشه،کی می خواد واسمون گل بزنه!!شاماخ"بی غیرت ترین" ،جروینیو"ازش متنفرم"،ولکات"عاشقشم و صدالبته یادم نبود مرد لحظه ها رو داریم،ژورو لعنتی رو میگم.
تا حالا یادم نمیاد از بازیکنای تیم تا این حد متنفر بوده باشم!!واقعا بازیکن مشنگ احمق زیاد داریم!!


فرهاد در 22/10/1390 | 21:42 گفت:

خوشحالمون کردی با این خبر

میلاد کشوری در 22/10/1390 | 20:54 گفت:

پ ن پ! خیال داشتی مهاجم بخریم. چند ساله این حرفا رو میشنوی، هیچ اتفاقی هم نمی افته (البته عکسش که فروش بازیکن باشه اتفاق میفته)، باز هم با این حرفا گول می خوری؟
اینا رکورد پینوکیو و چوپان دروغگو و حتی احمدی نژاد رو هم زدن. بازم صاف صاف وایمیستن میگن اینو میخریم اونو میخریم.

aso در 22/10/1390 | 20:31 گفت:

چه وضع مسخره ای!!
دو هفته به انتقالات مونده، هنوز هیچ مهاجمی نخریدیم، حتی هیچ گزینه احتمالی هم نداریم.
به جان مادرم اگه همینطوری بخواد پشی بره و ونگر مهاجم نخره، باید به پنجم شدنم شک کرد.
مسخرست،فقط یه تمام کننده داریم!!!
تیمای دیگه رو ببینید همشون دو سه تا دارن"حداقل"
سیتی ، ژکو،آگوئرو،بالوتلی و ...
چلسی: تورس،دروگبا
یونایتد : رونی،برباتوف،اشلی یانگ،ولبک و...
تانهام : آدبایور،بقیشونو نمیشناسم
لیورپول : کارول ، سوارزو...
آرسنال : ونپرسی
به خدا اگه امسال چهارم نشیم ههمشو باید از چشم ونگر دید، دیگه اینجا نیمشه گفت تقصیر مالکان باشگاهه
یه ذره دارم به ونگر شک میکنم!!!!!

سید امین هاشمی در 22/10/1390 | 20:01 گفت:

امیر رضا جون ممنونم

علی ارشدی در 22/10/1390 | 19:52 گفت:

بابا این شاماخو بدین بره دیگه مهاجمای رزرومون که خیلی بهترن

mohammad ali در 22/10/1390 | 19:39 گفت:

خبر قدیمیه. شاماخ گفته فعلا جایی نیمرم.البته تا تابستون

سروش در 22/10/1390 | 19:38 گفت:

chamakh bazikone badi nis vali behtare pishnehade khubi umad radesh konim bere. chamakh bere shayad be park ham bazi berese. kolan raftanesh behtare

arash در 22/10/1390 | 19:28 گفت:

یکی بیاد ژورو رو بگیره