ونگر: فوتبال روحش را به تلویزیون فروخته

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,718 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ونگر: فوتبال روحش را به تلویزیون فروخته

مربی فرانسوی معتقد است که گزارشگران کنترل و تسلط زیادی برروی برنامه بازیها دارند و مسئولان اجرایی باید دراین رابطه مداخله کنند
آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال در صحبتهایی
اعلام کرده که رقابتهای لیگ برتر ،تاکنون نتوانسته مقابل درخواستهای
گزارشگران برای تغییرات در برنامه بازیها برخورد محکمی داشته باشد


این مربی فرانسوی معتقد است که مسئولان مدیریتی باید محدودیتهای بیشتری را برای تاثیر حق پخش تلویزیونی قائل شوند.


ونگر در صحبتهایی به ایندپندنت گفت:« در رقابتهای لیگ برتر بایداین
اطمینان حس شود که عدالت بیشتری در برنامه ریزی ها اعمال می شود.فکر نمی
کنم که در ماه گذشته یا در سال گذشته رقابتهای لیگ برتر شرایط عادلانه ای
در پخش بازیها داشته باشد. ما روحمان را فروخته ایم و دیگر کنترلی برروی
برنامه بازیها نداریم.»

حق پخش داخلی رقابتهای لیگ برتر در طول سالهای 3-2010 به مبلغ 1.782 میلیارد پوند افزایش یافته و درآمد حاصل از پخش این بازیها در کشورهای دیگر مبلغ 1.4 میلیارد پوند برآورد شده است


با تزریق چنین مبالغ هنگفتی به باشگاه های انگلیسی،ونگر پذیرفته که پخش تلویزیونی و برنامه برگزاری بازیها بخشی از فوتبال مدرن است.


ونگر دراین باره گفته:« واقعیت این است و من نمی توانم بگویم که درمورد
پخش تلویزیونی اشتباه می شود ولی این اصلا طبیعی نیست که بتوانی تاثیر
مستقیمی برروی برنامه بازیها از طریق تلویزیون داشته باشی. من نمی خواهم
شخصا درمورد باشگاه خاصی صحبت کنم و فقط فکر می کنم که زمانی که یک سری
مسائل تکرار می شوند، دیگر این ماجرا یک اتفاق و یک تصادف نیست.»


مربی فرانسوی ادامه  داد:« در انگلیس همیشه سخت است که بخواهی نظرت را
درمورد موضوع خاصی بگویی ولی  من تنها مربی ای نیستم که چنین طرز فکری دارد
و فکر می کنم که این یک مشکل جدی است.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 24/10/1390 | 20:34 گفت:

.اسپرمز با ولوز 1-1 شد. فریمپونگ 67 دیقه بازی کرد.
من یونایتد 3-0 بولتون رو زد
چلسی هم شانسی 1-0 ساندر لند رو زد ( خاک تو سرت بنتنر)

hesam در 24/10/1390 | 20:29 گفت:

تاتنهام و ليورپول مساوي,يونايتد و چلسي بردند

رضاشاماخ چوک بندر در 24/10/1390 | 19:51 گفت:

آرسنال مدافع عمان آورده

علی ارشدی در 24/10/1390 | 19:38 گفت:

بابا تو کشور ما حق پخش نمیده کسی استقلال پرسپولیس حق پخش ندارن اگه داشتن که از دولت پول نمی گرفتن حق پخش مال کشوریه که رسانهش خصوصی باشه

aso در 24/10/1390 | 19:38 گفت:

نمیدونم چه خبر شده، این روزا ونگر به همه چی گیر میده!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 24/10/1390 | 18:56 گفت:

اوناحداقل تمام بازیهاحق پخش داره.ولی کشورمابه جزاستقلال وپرسپولیس بقیه تیمهاحق ندارن