مدافع تيم ملي عمان در تمرين آرسنال!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 71,742 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

مدافع تيم ملي عمان در تمرين آرسنال!!!

سعد الموخايني مدافع ملي پوش تيم فوتبال عمان در تمرينات تيم آرسنال حضور پيدا کرد.


الموخاینی 24 ساله که برای تیم "فانجا"ی عمان بازی می‌کند از سوی "پل لوگوئن"، مربی فرانسوی عمان به آرسن ونگر معرفی شده است.

 

 الموخاینی به اسپورتس 360 گفت: بیشتر هم‌تیمی‌های باشگاهی و ملی از وقتی این خبر را از طریق رسانهها شنیده‌اند می‌خواهند درباره آن بدانند. بعضی از آنها می‌گویند این خبر شایعه است. نمی‌خواهم دروغ بگویم اما می‌دانم این یک موقعیت بزرگ است و من باید به خودم اطمینان داشته باشم.


  پل لوگوئن هم که دوستی نزدیکی با سرمربی آرسنال دارد به "مسقط نیوز" گفت: فکر می‌کنم سعد یکی از بهترین بازیکنان عمان است و می‌تواند در لیگی بزرگ بازی کند. من با ونگر حرف زدم و معتقدم الموخاینی می‌تواند در لیگ برتر بازی کند.


 

 چنانچه این بازیکن به عضویت تیم فوتبال آرسنال درآید پس از "علی الحبسی"، دروازه بان ویگان دومین بازیکن عمانی خواهد بود که در لیگ برتر  انگلستان بازی خواهد کرد.

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمدخاوران در 25/10/1390 | 13:48 گفت:

سلام آقا مي خاستم بدانم كسي مي تونه به آرسن ونگر بگه كه اگه دنبال دفاع چپ هست ميثم حسيني دفاع استقلال دفاع خوبيه مي تونه به كار ارسنال بياد

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 12:42 گفت:

بفرما
اروز الخلیل نمیدونم کیو کی به زور میاریم فردا همینم نمیتونیم بیاریم!!!
اگه ابراهیمویچ و دیماریا و د روسی و اینجور بازیکنا داشتیم بهتر از اینا با کله میومدن!!!!
مث اون موقع که برگکمپ با کله تشریف آورد و اسطوره شد اینجا!!!
یا تیری آنری اگه اشتباه نکنم از یوه!!(اگه اشتباه نکرده باشم)
یا پیرس و لمن!

شاهین فدوی در 24/10/1390 | 23:53 گفت:

اه اه اه خداکنه پاش بشکنه نیاد ونگر بره یه بازیکن14.15 سال رو دفاع چپ بزاره بهتره که اینو بگیره اه اه اه
تیمای دیگه بازیکن میگیرن بعد ارسنالم بازیکن میگیره اه اه اه در حد پرسپولیسم نیست چه برسه ارسنال خاک تو سرشون خااااااااااااااک

محسن آزاده در 24/10/1390 | 23:09 گفت:

حسین فکر می کنم یه جورایی سوء تفاهم شد ، من از اونایی هستم که اگه آرسنال دسته 3 هم بره طرفدارش خواهم بود ، من فقط حالم از این عربا بهم می خوره ، حتی اگه یه عرب بهترین بازیکن دنیا هم بود ما می گرفتیمش ، بازم من شرمنده و خجالت زده بودم

hosein در 24/10/1390 | 23:04 گفت:

ای خدا ... فقط یه چیزو دوست دارم. دلم میخواد همین عربه بیاد... بترکونه. بعد ببینم دیگه چه گیری میخواید بدید به باشگاه؟!!! آقایون، خانم ها، رفقا، البته من مالک باشگاه و یا مدیر کانون هواداری نیستم. ولی نصیحتا میگم ... اگه دنبال جام، بازیکنای بالای 30 میلیون یورو و از این صحبتهایی، تیمت رو عوض کن. البته هنوز ونگر چیزی رو تائید نکرده در مورد این بشر، ولی اگه تائید کرد و خرید، رفیقی که میگی نمیدونم چطور سرم رو جلوی بقیه بالا بگیرم، اگه نمیتونی به انتخاب مربیت ایمان داشته باشی، تیمت رو عوض کن. لااقل تا وقتی ونگر برقراره (ایشالله واسخ 100 سال دیگه). بابا من موندم!!! بارسا زلاتان و ویا میخره خدات تومن!! گند میزنن میرن هیچکی هیچی نمیگه، همه میگن دمش گرم!! رئال ... اووووه . همین عمو فرگی .. دخه آ خریده، اگه اشتباه نکنم 18 میلیون، ولی بیا!! فعلا که گند زده. از بقیه ایراد نمیگیری. کارای خوب ونگر رو هم نمیبینی. تا میخواد یه کار کنه شروع میکنی بهش گیر دادن. کاملا با علی ارشدی موافقم. واقعا خسته شدم از بس پست تکراری با موضوع بدبختی و بیچارگی تیم خوندم. وضع سایت این شده ... لابلای هر 10-15 تا پست اینطوری (خبر تکراری یا گیر دادن به تیم)، یه پست جون دار پیدا میشه. علی 1بار گفتی بیشتر سر یزنم. بخدا گرفتارم. ولی این وضع سایتم میبینم میگم پست منم میره لابلای همون 10-15تا پست.(البته از این به بعد بیشتر سر میزنم ایشالله)

حرف آخر:
هوادار آرسنال به خاطر همین تیم، همین مربی و با وجود همین 7 سال بی جامی ( و حتی بیشتر ) هوادار میمونه و به تیم، مربی و بازیکناش ایمان داره.

محسن آزاده در 24/10/1390 | 22:44 گفت:

@ hossein kazemi ، خودت خوب می دونی منظورم چیه . . . عرب داریم تا عرب!!!
ضمن این که من به شجره نامه ملت که کار ندارم، خود بازیکنو می گم
و در ضمن بنده از شاماخم خوشم نمیاد !

ramin kazemi در 24/10/1390 | 22:29 گفت:

دوست عزیز مگه شاماخ عرب نیست!مگه نصری اصالتا عرب نبود!بنزما و زیدان هم عرب هستا اصالتا!

ramin kazemi در 24/10/1390 | 22:26 گفت:

خوب اگه قراره از آسیا دفاع چپ بره اروپا فعلا که احسان حاج صفی خودمون که بهتره از این.!!(نمیدونم در حال حاضر حاج صفی در چه شرایطیه)

محسن آزاده در 24/10/1390 | 22:22 گفت:

من نه می دونم بازیکن خوبیه یا نه و نه این که کاری به این کارا دارم ، قطعا ونگر خیلی بهتر این چیزا رو می فهمه
فقط من به عنوان یه هوادار نمی تونم با عرب بودنش کنار بیام! دیگه چه جوری سرمو جلو بروبچه ها بالا بگیرم !!

morteza در 24/10/1390 | 22:21 گفت:

بابا راست عرب،اما اگه بد بود که مربی فرانسوی که دوست صمیمی ونگر اون و معرفی نمی کرد.بعدشم همین سانتوس ما روز اول ازش ایراد می گرفتیم ولی از کلیشی هم بهتر بود.

مهران کاظمی در 24/10/1390 | 22:10 گفت:

به نظر من که در حال حاضر خوبه، آخه شما انتظار دارید بره مثلاً کنترائو رو از رئال بیاره؟ بابا ونگر الان یه بازیکنی رو می خواد که 1 2 ماه تا بازیکناش برمی گردن(گیبز، جنکینسون، سانیا و سانتوس) براش بازی کنه، خوب کی از یه بازیکن جوون ولی خوب بهتره؟ البته نمی دودنم خوبه یا نه، ونگرم نمی دونه برای همین 2 3 روز اومده آزمایشی

فرهاد در 24/10/1390 | 21:33 گفت:

ننگ بر ونگر

علی ارشدی در 24/10/1390 | 21:31 گفت:

بابا چرا اینقد گیر میدین نشستین کنار گود میگید لنگش کن اینا رو بخونید

شما می توانید بازیکن بگیرید که آمادگی بدنی ندارد وممکن است به همان مدتی که بازیکنهای مصدوم ما به تمرینات بر میگردند دوران آمادگی او طول بکشد.و یا یک بازیکن جوان بیاورید که پتانسیل بازی دارد ولی هنوز جا نیفتاده است
در حال حاضر در هیچ جای جهان بازیکنی وجود ندارد که در دسترس و آماده انتقال قرضی باشد.یا بازیکنهایی هستند که نیمکت نشین هستند و یا بازیکنهای مصمم و جوانی که هنوز کامل نشده اند تا شما از آنها بهره مند شوید."
"به همین دلیل است که این وضعیت آسانی نمی باشد،شما در نظر داشته باشید ، بازیکنی که دو ماه است بازی نکرده لزوما نمی تواند سریع تر از باکاری سانیا و یا بقیه مصدومین ما آماده بازی کردن شود."

درست نیست به نظرتون؟

HAMED toopchi در 24/10/1390 | 21:31 گفت:

ونگر هم با اين بازيكن خريدنش ديگه گندش رو درآورده. گند زدن به اسم آرسنال رفت

mohammad ali در 24/10/1390 | 21:30 گفت:

ما خیلی وقته قید کیهیلو زده بودیم داداش !

hesam در 24/10/1390 | 21:21 گفت:

اخ جون!

حمیدرضا در 24/10/1390 | 21:16 گفت:

bache ha gheide cahil ro bezanid chon raft chelsea. oman dar hade lige espania ham nist che berese b engliso alman

arash در 24/10/1390 | 21:06 گفت:

اه اه اه این دیگه کیه

mohammad ali در 24/10/1390 | 21:03 گفت:

اییییییییبی