مدافع تيم ملي عمان در تمرين آرسنال!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 72,129 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

مدافع تيم ملي عمان در تمرين آرسنال!!!

سعد الموخايني مدافع ملي پوش تيم فوتبال عمان در تمرينات تيم آرسنال حضور پيدا کرد.


الموخاینی 24 ساله که برای تیم "فانجا"ی عمان بازی می‌کند از سوی "پل لوگوئن"، مربی فرانسوی عمان به آرسن ونگر معرفی شده است.

 

 الموخاینی به اسپورتس 360 گفت: بیشتر هم‌تیمی‌های باشگاهی و ملی از وقتی این خبر را از طریق رسانهها شنیده‌اند می‌خواهند درباره آن بدانند. بعضی از آنها می‌گویند این خبر شایعه است. نمی‌خواهم دروغ بگویم اما می‌دانم این یک موقعیت بزرگ است و من باید به خودم اطمینان داشته باشم.


  پل لوگوئن هم که دوستی نزدیکی با سرمربی آرسنال دارد به "مسقط نیوز" گفت: فکر می‌کنم سعد یکی از بهترین بازیکنان عمان است و می‌تواند در لیگی بزرگ بازی کند. من با ونگر حرف زدم و معتقدم الموخاینی می‌تواند در لیگ برتر بازی کند.


 

 چنانچه این بازیکن به عضویت تیم فوتبال آرسنال درآید پس از "علی الحبسی"، دروازه بان ویگان دومین بازیکن عمانی خواهد بود که در لیگ برتر  انگلستان بازی خواهد کرد.

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمدخاوران در 25/10/1390 | 13:48 گفت:

سلام آقا مي خاستم بدانم كسي مي تونه به آرسن ونگر بگه كه اگه دنبال دفاع چپ هست ميثم حسيني دفاع استقلال دفاع خوبيه مي تونه به كار ارسنال بياد

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 12:42 گفت:

بفرما
اروز الخلیل نمیدونم کیو کی به زور میاریم فردا همینم نمیتونیم بیاریم!!!
اگه ابراهیمویچ و دیماریا و د روسی و اینجور بازیکنا داشتیم بهتر از اینا با کله میومدن!!!!
مث اون موقع که برگکمپ با کله تشریف آورد و اسطوره شد اینجا!!!
یا تیری آنری اگه اشتباه نکنم از یوه!!(اگه اشتباه نکرده باشم)
یا پیرس و لمن!

شاهین فدوی در 24/10/1390 | 23:53 گفت:

اه اه اه خداکنه پاش بشکنه نیاد ونگر بره یه بازیکن14.15 سال رو دفاع چپ بزاره بهتره که اینو بگیره اه اه اه
تیمای دیگه بازیکن میگیرن بعد ارسنالم بازیکن میگیره اه اه اه در حد پرسپولیسم نیست چه برسه ارسنال خاک تو سرشون خااااااااااااااک

محسن آزاده در 24/10/1390 | 23:09 گفت:

حسین فکر می کنم یه جورایی سوء تفاهم شد ، من از اونایی هستم که اگه آرسنال دسته 3 هم بره طرفدارش خواهم بود ، من فقط حالم از این عربا بهم می خوره ، حتی اگه یه عرب بهترین بازیکن دنیا هم بود ما می گرفتیمش ، بازم من شرمنده و خجالت زده بودم

hosein در 24/10/1390 | 23:04 گفت:

ای خدا ... فقط یه چیزو دوست دارم. دلم میخواد همین عربه بیاد... بترکونه. بعد ببینم دیگه چه گیری میخواید بدید به باشگاه؟!!! آقایون، خانم ها، رفقا، البته من مالک باشگاه و یا مدیر کانون هواداری نیستم. ولی نصیحتا میگم ... اگه دنبال جام، بازیکنای بالای 30 میلیون یورو و از این صحبتهایی، تیمت رو عوض کن. البته هنوز ونگر چیزی رو تائید نکرده در مورد این بشر، ولی اگه تائید کرد و خرید، رفیقی که میگی نمیدونم چطور سرم رو جلوی بقیه بالا بگیرم، اگه نمیتونی به انتخاب مربیت ایمان داشته باشی، تیمت رو عوض کن. لااقل تا وقتی ونگر برقراره (ایشالله واسخ 100 سال دیگه). بابا من موندم!!! بارسا زلاتان و ویا میخره خدات تومن!! گند میزنن میرن هیچکی هیچی نمیگه، همه میگن دمش گرم!! رئال ... اووووه . همین عمو فرگی .. دخه آ خریده، اگه اشتباه نکنم 18 میلیون، ولی بیا!! فعلا که گند زده. از بقیه ایراد نمیگیری. کارای خوب ونگر رو هم نمیبینی. تا میخواد یه کار کنه شروع میکنی بهش گیر دادن. کاملا با علی ارشدی موافقم. واقعا خسته شدم از بس پست تکراری با موضوع بدبختی و بیچارگی تیم خوندم. وضع سایت این شده ... لابلای هر 10-15 تا پست اینطوری (خبر تکراری یا گیر دادن به تیم)، یه پست جون دار پیدا میشه. علی 1بار گفتی بیشتر سر یزنم. بخدا گرفتارم. ولی این وضع سایتم میبینم میگم پست منم میره لابلای همون 10-15تا پست.(البته از این به بعد بیشتر سر میزنم ایشالله)

حرف آخر:
هوادار آرسنال به خاطر همین تیم، همین مربی و با وجود همین 7 سال بی جامی ( و حتی بیشتر ) هوادار میمونه و به تیم، مربی و بازیکناش ایمان داره.

محسن آزاده در 24/10/1390 | 22:44 گفت:

@ hossein kazemi ، خودت خوب می دونی منظورم چیه . . . عرب داریم تا عرب!!!
ضمن این که من به شجره نامه ملت که کار ندارم، خود بازیکنو می گم
و در ضمن بنده از شاماخم خوشم نمیاد !

ramin kazemi در 24/10/1390 | 22:29 گفت:

دوست عزیز مگه شاماخ عرب نیست!مگه نصری اصالتا عرب نبود!بنزما و زیدان هم عرب هستا اصالتا!

ramin kazemi در 24/10/1390 | 22:26 گفت:

خوب اگه قراره از آسیا دفاع چپ بره اروپا فعلا که احسان حاج صفی خودمون که بهتره از این.!!(نمیدونم در حال حاضر حاج صفی در چه شرایطیه)

محسن آزاده در 24/10/1390 | 22:22 گفت:

من نه می دونم بازیکن خوبیه یا نه و نه این که کاری به این کارا دارم ، قطعا ونگر خیلی بهتر این چیزا رو می فهمه
فقط من به عنوان یه هوادار نمی تونم با عرب بودنش کنار بیام! دیگه چه جوری سرمو جلو بروبچه ها بالا بگیرم !!

morteza در 24/10/1390 | 22:21 گفت:

بابا راست عرب،اما اگه بد بود که مربی فرانسوی که دوست صمیمی ونگر اون و معرفی نمی کرد.بعدشم همین سانتوس ما روز اول ازش ایراد می گرفتیم ولی از کلیشی هم بهتر بود.

مهران کاظمی در 24/10/1390 | 22:10 گفت:

به نظر من که در حال حاضر خوبه، آخه شما انتظار دارید بره مثلاً کنترائو رو از رئال بیاره؟ بابا ونگر الان یه بازیکنی رو می خواد که 1 2 ماه تا بازیکناش برمی گردن(گیبز، جنکینسون، سانیا و سانتوس) براش بازی کنه، خوب کی از یه بازیکن جوون ولی خوب بهتره؟ البته نمی دودنم خوبه یا نه، ونگرم نمی دونه برای همین 2 3 روز اومده آزمایشی

فرهاد در 24/10/1390 | 21:33 گفت:

ننگ بر ونگر

علی ارشدی در 24/10/1390 | 21:31 گفت:

بابا چرا اینقد گیر میدین نشستین کنار گود میگید لنگش کن اینا رو بخونید

شما می توانید بازیکن بگیرید که آمادگی بدنی ندارد وممکن است به همان مدتی که بازیکنهای مصدوم ما به تمرینات بر میگردند دوران آمادگی او طول بکشد.و یا یک بازیکن جوان بیاورید که پتانسیل بازی دارد ولی هنوز جا نیفتاده است
در حال حاضر در هیچ جای جهان بازیکنی وجود ندارد که در دسترس و آماده انتقال قرضی باشد.یا بازیکنهایی هستند که نیمکت نشین هستند و یا بازیکنهای مصمم و جوانی که هنوز کامل نشده اند تا شما از آنها بهره مند شوید."
"به همین دلیل است که این وضعیت آسانی نمی باشد،شما در نظر داشته باشید ، بازیکنی که دو ماه است بازی نکرده لزوما نمی تواند سریع تر از باکاری سانیا و یا بقیه مصدومین ما آماده بازی کردن شود."

درست نیست به نظرتون؟

HAMED toopchi در 24/10/1390 | 21:31 گفت:

ونگر هم با اين بازيكن خريدنش ديگه گندش رو درآورده. گند زدن به اسم آرسنال رفت

mohammad ali در 24/10/1390 | 21:30 گفت:

ما خیلی وقته قید کیهیلو زده بودیم داداش !

hesam در 24/10/1390 | 21:21 گفت:

اخ جون!

حمیدرضا در 24/10/1390 | 21:16 گفت:

bache ha gheide cahil ro bezanid chon raft chelsea. oman dar hade lige espania ham nist che berese b engliso alman

arash در 24/10/1390 | 21:06 گفت:

اه اه اه این دیگه کیه

mohammad ali در 24/10/1390 | 21:03 گفت:

اییییییییبی