جانشين مورينيو مشخص شد:آرسن ونگر!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 72,141 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

جانشين مورينيو مشخص شد:آرسن ونگر!!!

آرسن ونگر يکي از دو گزينه جانشيني خوزه مورينيو سرمربي رئال مادريد است.


 
به گزارش دیلی میل،''یوآخیم لو'' سرمربی تیم ملی آلمان از دیگر نامزدهای
جانشینی مورینیو است، آن هم در شرایطی که به نظر می رسد روابط این سرمربی
48 ساله با باشگاه و بازیکنان رئال مادرید خدشه دار شده است.

سرمربی پرتغالی رئال مادرید روز سه شنبه گفته بود: نمی دانم فصل آینده در رئال خواهم بود یا نه.


ونگر در سال 2009 حاضر نشد به
مادرید برود ولی صدرنشین لالیگا در این اندیشه است که اکنون بهترین زمان
برای این سرمربی فرانسوی است که شمال لندن را ترک کند.


توپچی های لندن سه دیدار اخیر خود
در لیگ برتر انگلیس را باخته اند و پنج امتیاز با چلسی که در رده چهارم است
فاصله دارند. این یعنی دور ماندن از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا که ونگر
هم به تازگی آن را '' فاجعه'' خوانده بود.


تردیدها نسبت به آینده حضور
''رابین فان پرسی'' در آرسنال و امتناع او تا این زمان از تمدید قرار داد
شاید یکی دیگر از انگیزه های ونگر برای ترک این باشگاه باشد.


ادامه حضور مورینیو در رئال مادرید
در جریان دیدار روز چهارشنبه این تیم با بارسلونا که به شکست دو بر یک
برابر کاتالان ها انجامید، با تردید هایی روبرو شد.


هرچند که تیم مورینیو هنوز هم از
تیم گواردیولا پنج امتیاز جلوتر است ولی فشارها بر او افزایش یافته و گفته
می شود دررختکن نیز میان او و برخی از بازیکنان بحثهایی درگرفته است.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 5/11/1390 | 23:23 گفت:

سلام علی آقا منم امیدوارم بره رئال ومربی بشه ولی دیگه اونجا از این خبرا نیست 6 سال بدون جام بمونه سال اول شوتش کردن بیرون
******************************************
سلام سعید گل.حتما همینطور که شما میگید.اونجا دیگه اینقدر فرصت بهش نمیدن که بخواد تفکرات پوچش رو اجرا کنه.
فقط امیدوارم بره رئال مادرید تا هم چیز مشخص بشه

محمد اصغری در 5/11/1390 | 23:20 گفت:

امیدوارم نره

hesam در 5/11/1390 | 22:40 گفت:

اگه ونگر بره..............نميشه تصور کرد!!!!

آرمان امیراحمدی در 5/11/1390 | 22:35 گفت:

من هم امشب رئالی هستم :D

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 22:23 گفت:

تومحله مایه سلام مخصوص هست مثلامن به دوستم میگم سلام جای جواب سلام میگه والکس فرگوسن وآرسن ونگروخوزه مورینیوورافائل بنیتز

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 22:21 گفت:

بمونه بهتره

حمید فرازی در 5/11/1390 | 21:11 گفت:

لطفا انتقادو با توهین همراه نکنید.من خودم منتقدم ولی به هرحال 15 سال زحمت کشیده و توهین کردن نه به ونگر و نه به کس دیگه درست نیست.اعصاب حامدم خورد میکنید کم این ژورو عصبیش کرده :))))

علیرضا در 5/11/1390 | 20:45 گفت:

عمرا ونگر بره..............ونگر واسه خودمونه...............

شاهین فدوی در 5/11/1390 | 20:01 گفت:

خداکنه بره رئال بعد با اون بازیکنایکه تاز فوتبال جهان میشه بعد ارسنال بدبختم میشه پشششششششششششششم
خداکنه بره تامعلوم بشه ونگر بد یا خوب!!!!!!!!!!

مهران کاظمی در 5/11/1390 | 19:43 گفت:

ونگر هیچ جا نمیره، اگه فقط یه چیزه درسته و حسابی این باشگاه داشته باشه اون ونگره

HAMED toopchi در 5/11/1390 | 19:24 گفت:

مستربين چيه داداش، زشته. به هرحال مربي تيممونه. زحمت كشيده واسمون

MILAD در 5/11/1390 | 19:04 گفت:

جانشین ونگر گواردیولا میشه و احتمالا بعد ازسالها بازیکن های بزرگی هم میان یعنی در تیم رئال هم خرج نمیکنه.اگه بره هم ما خوشحال هم رئالیها چون ال کلاسیکو سال بعد رو ونگربا دانش با بازیکنای باتوانش می بره. درود بر شرف رءال که می خوان ما رو راحت کنن از دست مستر بین

MILAD در 5/11/1390 | 19:04 گفت:

جانشین ونگ گواردیولا میشه و احتمالا بعد ازسالها بازیکن های بزرگی هم میان یعنی در تیم رئال هم خرج نمیکنه.اگه بره هم ما خوشحال هم رئالیها چون ال کلاسیکو سال بعد رو ونگربا دانش با بازیکنای باتوانش می بره. درود بر شرف رءال که می خوان ما رو راحت کنن از دست مستر بین

farhad bj در 5/11/1390 | 18:25 گفت:

harchi pish biad vali age rozi morabi ahavz sho0d harki biad bejo0z morabie real halam azsh beham mikhore faght balade be bazikona heyvon bashan amozesh bede

حمید فرازی در 5/11/1390 | 18:14 گفت:

من منتقد ونگر هستم ولی هیمن هوادارا که تو لندن هو میکردن چندسال پیش ریختن جلو باشگاه و نذاشتن ونگر بره.اینو مطمئنم که دانشش از مورینیو بیشتره و میتونه موفق باشه

حمید فرازی در 5/11/1390 | 18:13 گفت:

من منتقد ونگر هستم ولی هیمن هوادارا که تو لندن هو میکردن چندسال پیش ریختن جلو باشگاه و نذاشتن ونگر بره.اینو مطمئنم که دانشش از مورینیو بیشتره و میتونه موفق باشه

HAMED toopchi در 5/11/1390 | 18:12 گفت:

تيمي كه ميره دنبال مدافع عمان، حتما بعد از ونگر ميره دنبال فيروز كريمي! هرچند الان ونگر عامل اصلي ناكامي تيمه، ولي الان موندنش بهتره

♥Arsenal♥ در 5/11/1390 | 18:02 گفت:

تا زمانی که تو تیم هستش من دوسش دارم و باهاش کیف میکنم!!!!

رئال اونقدر ستاره دراه که با هر مربی میتونه حداقل 1جام ببره(البته مربی خوب)!!


این ما هستیم که سرمون بی کلاه میمونه!!!

reeza در 5/11/1390 | 17:59 گفت:

واقعاً متاسفم واسه کسایی که فکر می کنن ایراد از ونگر و میخوان اون از مثلاً 40 میلیون پولی که در اختیارش قرار دادن 80 میلیون خرج کنه و نمیکنه واقعاً متاسفم

ایمان بهادران در 5/11/1390 | 17:47 گفت:

MAN KE DIGE KHASTE SHODAM BERE BEHTARE

saeed در 5/11/1390 | 17:31 گفت:

سلام علی آقا منم امیدوارم بره رئال ومربی بشه ولی دیگه اونجا از این خبرا نیست 6 سال بدون جام بمونه سال اول شوتش کردن بیرون

Saeed Milani در 5/11/1390 | 17:30 گفت:

نمی ره جایی!

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 17:23 گفت:

امیدوارم امشب رئال مادرید بارسلون را شکست بده و مورینیو تا سال های سال مربی رئال مادرید باقی بمونه!!!!!!!!!!!!!!!

ali در 5/11/1390 | 17:18 گفت:

ای کاش بره ببینم چه غلطی می کنه
اگه مرد هست بره اونجا ببینم چکار می کنه اگه تونست غلطی کنه