پخش زنده بازی ارسنال-میلان از شبکه 3

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 72,084 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

پخش زنده بازی ارسنال-میلان از شبکه 3

بالاخره بازی ارسنال پخش میشهبازی ارسنال-میلان روز چهارشنبه ساعت 23:15 پخش میشوذ...به امید برد ارسنال در سن سیرو.....بعد از مدت ها میتونیم بازی ارسنال از شبکه 3 ببینیم....................................................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 21/11/1390 | 01:15 گفت:

پــــ نه پــــ میخواستن بنفیکا - زنیت رو پخش کنن :))))))

هرچند منم معتقدم بازی میلان رو پخش میکنن نه ارسنال!!!

راستی این آقای ذکایی خوب برنامه بازی های شانسلون رو حفظهاا ماشالا هیچ کدوم از بازیهاش رو از قلم نمیندازه:)))))

sina در 20/11/1390 | 16:18 گفت:

ایول !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شاهین فدوی در 20/11/1390 | 15:59 گفت:

ایول

masoud mahmudpur در 20/11/1390 | 15:29 گفت:

مرسی شهرام جون

توپچی جنوب در 20/11/1390 | 15:26 گفت:

2-1ساندرلند برد گل دوم هم دقیقه 113 بازی زدن !!!!!!!!

masoud mahmudpur در 20/11/1390 | 15:24 گفت:

بچه ها کی میدونه بازی ساندرلند و میدلزبرو چند چند شده؟

توپچی جنوب در 20/11/1390 | 13:41 گفت:

eeeeمن و مهدی با هم این کامنت رو گذاشتیم چه جالب!!!!!!!((:

توپچی جنوب در 20/11/1390 | 13:40 گفت:

حالا بیاین از یه زاویه دیگه به این قضیه نگاه کنیم:
بجه ها این ها میخوان بازی میلان رو پخش کنن نه بازی ارسنال رو ok...........

مهدی بحری در 20/11/1390 | 13:27 گفت:

به خاطر میلان پخش کردن نه به خاطر ارسنال

mohsen در 20/11/1390 | 13:20 گفت:

شايد برنامه امروز ديروز فردا رو بزاره هممون ضايع بشيم

hesam در 20/11/1390 | 13:19 گفت:

ايول سپهر

علی ارشدی در 20/11/1390 | 13:10 گفت:

دیگه اگه اینو پخش نمی کردن به یه چیزیایی شک می کردم مثلا به عقل ذکایی

حمید فرازی در 20/11/1390 | 12:49 گفت:

مزسی

sepehr najafian در 20/11/1390 | 12:40 گفت:

ليست پخش بازي ها از شبکه 3 تا هفته ي آينده:

مقدماتي جام باشگاههاي آسيا : استقلال - ذوب آهن

هفته 25 ليگ برتر انگليس : منچستريونايتد - ليورپول

هفته 23 لاليگا : اوساسونا - بارسلونا

ليگ قهرمانان اروپا يك هشتم نهايي : بايرلوركوزن - بارسلونا

هفته 26 ليگ برتر : صباي قم - پرسپوليس

ليگ قهرمانان اروپا يك هشتم نهايي : آث ميلان - آرسنال

به اميد پيروزي استقلال ليورپول اوساسونا صبا و آرسنال

sepehr najafian در 20/11/1390 | 12:37 گفت:

مزدک ميزايي يا عادل گزارش کنن عاليه.اما يوسفي هم خوبه.

hesam در 20/11/1390 | 12:21 گفت:

خدايا شکككككككككرت!!ايشالله عادل گزارش کنه!!!

masoud mahmudpur در 20/11/1390 | 12:07 گفت:

فکر کنم بازی ارسنال و تاتنهام رو هم نشون بدن.چون بازی لیورپول و منچستر که پخش میشه.

محسن آزاده در 20/11/1390 | 12:06 گفت:

چه جالب !!! خوب پس بعد از مدتا می تونم بازیه عشقمو ببینم :))

محمودرضا معینی در 20/11/1390 | 11:58 گفت:

خوش خبر باشی
من که میگم 2تا بازی رو 2-1 می بریم

masoud mahmudpur در 20/11/1390 | 11:48 گفت:

چه عجب!

مهدی افسرده در 20/11/1390 | 11:27 گفت:

faghat khoda kone zaie nashim

آرمان امیراحمدی در 20/11/1390 | 11:09 گفت:

ایول

hamed در 20/11/1390 | 10:44 گفت:

به امید پیروزی در این بازی واقعا حساس.....

امین در 20/11/1390 | 10:42 گفت:

آی ول خبر خوبی بود دمت گرم