جانشین ونگر

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 49,228 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

جانشین ونگر

تصور: امروز رئیس رفت کی میاد و آرسنال چه آینده ای دارهآقای خواص که په په رو میزاره نک حمله یا رکورد زد و 6تا از بارسلونا خورد با اون همه ستاره
گواردیولا:اول که تیم قهرمان رو ول نمیکنه دوم داره دست رنج انقلاب ریکارد رو تو بارسلونا می خوره دوره رکود بارسلونا رو فرا موش که نکردین
ردنپ :که دیگه فقط تو تاریخ آرسنال جا داره و بس
شاید کاپلو ..............
مربی اسم ببرید که حداقل در سطح رئیس باشه و همیشه جزء چند مربی بزرگ دنیا باشه
 مخالف های آرسن ونگر کبیر یا علی بسم الله شروع کنید  اسم ببرید
فقط رزومه کاریش رو هم بگید توهوم بازی هم در نیارید
هر کسی هم بیاد قراره با همین بازیکن ها و با همین سیاست کارکنه چون سیاست باشگاه رو مدیران تعیین میکنن نه سر مربی
پس حالا رتبه 4 جدول هستیم بعد از رفتنش چندم میشیم.............
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 28/11/1390 | 17:41 گفت:

کلا اگه قرار باشه با تغییر مربی تیم درست بشه من حاضرم ولی باید یه مربی بیاد که صاحب سبک باشه و با تفکرات بازی آرسنال جور در بیاد

حمید فرازی در 28/11/1390 | 17:39 گفت:

اول اینکه فوتبال مثل گذشته نیست که پورتو و مناکو بیان فینال چون دیگه به یه صنعت تبدیل شده و هر تیمی که برنامه ریزی کنه جامو میبره

در مورد تیم پورتو که قهرمان شد برید یه نگاه به لیستش کنید البته اگه اونموقع فوتبال میدیدی.مورینیو همیشه نسبت به داوری اعتراض داره ولی همون بازی اینتر با بارسا مگه یه گل آفساید واسه اینتر نگرفتن بعدم یه پنالتی واسه بارسا نگرفتن؟ آرسنال هیمشه به سبک توتال فوتبال و شناور بازی میکرده و جای تفکرات آغای خاس نیست

arash در 28/11/1390 | 17:32 گفت:

مثل اینکه ونگر سر تمرین قاطی کرده و داد و فریاد کرده!!!!
جورو هم خودشو خیس کرده

♥Arsenal♥ در 28/11/1390 | 17:23 گفت:

گاس هیدینک.....
آنچلوتی....
فان خال..
***************

گواردیولا حاصل دست رنج لوییس فانخال میخوره نه ریکارد.....

ali houshangi در 28/11/1390 | 16:47 گفت:

رییس ادم بزرگه ولی
بعضی موقعها اشتباهای بزرگی میکنه

علی ارشدی در 28/11/1390 | 16:36 گفت:

آقای خرم مورینیو پورتو رو چه جوری قهرمان کرد؟ انصافا خیلی خوش شانس بود

بقیه موفقیاتشم از روش های نه چندان زیبایی به دست اومده "قهرمانی به شیوه کثیف مورینیو"

من حاضرم آرسنال منحل بشه ولی با شیوه مورینیو قهرمان نشه

میثم در 28/11/1390 | 15:04 گفت:

در ضمن اگه رئیس پول پرست بود که پیشنهاد نجومی پرس رو رد نمی کرد
پرس تو خاطرات 2تا ناکامی رو ذکر کرده
1. ناتوانی در خرید توتی از رم که هر سال ی پیراهن رئال با نام توتی واسش میفرسته
2.ناتوانی در متقاعد کردن آرسن ونگر برای هدایت رئال و اعلام کرده هیچ وقت دست از تلاشش بر نمی داره تا وقتی که ونگر بازنشسته بشه

mostafa در 28/11/1390 | 14:57 گفت:

ارسنال به طرز تفکر جدید و به خونه تکونی نیاز داره لازم نیست حتما یه مربی کارکشته و معروف رو نیمکت بشینه از مربی های نااشنای فوتبال هم هستن که حرفای زیادی واسه گفتن دارن مگه ونگر قبل اینکه به ارسنال بیاد این همه شهرت داشت بنظر من از همین دنیس برگکمپ میشه شروع کرد

میثم در 28/11/1390 | 14:57 گفت:

کاش فقط ی سر سوزن انقدری که رئیس به این تیم ایمان و تعصب داره هوادارا و بازیکن ها داشتن

میثم در 28/11/1390 | 14:54 گفت:

لطفا ی سر به سابقه مربی ها هم بزنید
میزان خرید مورینیو تو هر تیمی که رفته چقدر بوده
کل تیم رو تعویض کرده
گواردیلا فقط داره دست رنج ریکارد رو که به همین تیم کنونی بها داد و خیلی ستاره های بزرگ رو ریخت رو نیمکت می خوره
فراموش کردین بخاطر مسی رونالدینیو رو کامل نیمکت نشین کرد
یا بخاطر ژاوی و نستا کل هفبک هاشو فروخت
باور داشته باشید دوران طلای آرسنال خیلی نزدیکه و کاملا آرسنال و رئیس تو راه درست هستن

امیر عباس رضایی در 28/11/1390 | 14:46 گفت:

ونگر عالییییه چون مورینیهوی که الان بهتر و بالا تر از بارسا هست رو می خوان بذارن کنر ونگر رو بیارن اما ونگر باید طرز تفکرس رو متفاوت کنه و بازیکن بخره.

مهدی افسرده در 28/11/1390 | 14:40 گفت:

ونگر اگه بازیکنای رئال داشت..........!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 14:32 گفت:

به نظر من کلوپ برای آرسنال خیلی خوبه

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 14:30 گفت:

آره آقای ارشدی مورینیو چیزی بارش نیست که تا حالا هر جا رفته موفق شده، چیزی بارش نیست که پورتو رو به عرش رسوند و با اینتر میلان مقابل بارسلونا به پیروزی رسید و قهرمان چمپیونز شد، طبق آمار در 16-17 سال اخیر از لحاظ امتیاز و گل زده امسال طلایی ترین ساله مادرید هست و تنها بد شانسیشون اینه که حریفشون بهترین تیم تاریخه که تازه از اون هم ۱۰ امتیاز جلو هستند و فقط در مصاف رو در رو نتیجه نمیگیرن
کلا شما خیلی رو ونگر تعصب دارین

HAMED toopchi در 28/11/1390 | 14:29 گفت:

يواخيم لو،

آرمان امیراحمدی در 28/11/1390 | 14:29 گفت:

من میگم ریکارد :D
اصلا دلیل نمیشه که ونگر تنها مربی باشه که بتونه آرسنال رو رهبری کنه !!!

اما قعلا همین مربی رو داریم و باید احترام بگذاریم

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 14:22 گفت:

کسیکه میگه مورینیو یا گواردیولا چیزی از فوتبال بارش نیس

علی ارشدی در 28/11/1390 | 14:16 گفت:

نمیشه گفت مربی که یک جایی موفق بوده حتما بیاد اینجا هم موفقه یا بر عکس

ضمنا اقای خرم مورینیو چیزی بارش نیست از مربی گری چه رسد به اینکه بخواد نابغه!!!! باشه اگه چیزی در چنته داشت جلوی بارسلونا رو می کرد 10 امتیاز هم واسه اینه که لالیگا 2 قطبیه رئال به جز بارسا تیم دیگه ای رو رقیب خودش نمی بینه و بارسا هم این فصل دو سه بار لغزش داشته که کار دستشون داده

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 14:15 گفت:

بارسا تو هر پستی که کم میاره، ببخشید
خلاصه من خیلی دوست دارم گواردیولا یا یورگن کلوپ بیان آرسنال

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 14:14 گفت:

منم یه زمانی چشم بسته ونگر رو قبول داشتم، 3 4 سال پیش که وقتی که در جواب سوالی که ازش پرسیدن چرا ستاره نمی خری و ونگر گفت "پس جواب این جوونا رو که بهشون قول دادم تو تیم باشن رو چی بدم" خیلی خوشم اومد، ولی اون موقع فکر می کردم این سیاست جواب میده، ولی جواب نمیده، آرسنال شده فقط فروشگاه برای تیمای بزرگ، بارسا تو هر پستی که هم میاره یه سر می زنه به آرسنال، چرا در حالی که هم آرسنال هافبک نیاز داره هم منچستر ما باید دلمون خوش باشه که آرتتا رو تو لحظه آخر خریدیم ولی منچستر دنبال نصری و اسنایدر باشه و فقط به خاطر مسائل مالی باهاشون به توافق نرسه؟

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 14:08 گفت:

ببینید فکر می کنم بچه ها دچار سوء تفاهم شدن، کسی منکر بزرگی ونگر نیست که، ولی یادتون باشه تو باد آمار و ارقام فیفا نخوابید.
آقا میثم تو باشگاه آرسنال تو سیاست خرید بازیکن اتفاقاً ونگر همه کاره است، این تیم زمین تا آسمون با لیورپول تو نحوه خرید بازیکن فرق می کنه، ونگر فرد اصلی تو خرید بازیکنه یا حداقل اگه خیلی بخوام خوش بین باشم می گم که 100% موافق این رونده خود ونگر.
این تیم نیاز به یه روح و انگیزه و هوای تازه داره، اینو دیگه همه قبول داریم.
برای اینکه هوای تیم تازه بشه به نظر من سه راه هست، اول اینکه مدیرا عوض بشن، دوم اینکه مربی عوض بشه( به نظر من بازیکنی تیم در سطحی هستن که همینجوری هم بتونن قهرمان لیگ بشن) سومم اینکه با حفظ مدیرا و مربی بازیکن جدید و ستاره وارد تیم بشه، من به شخصه اصراری ندارم با رفتن ونگر هوای تیم تازه بشه، من خودم ترجیح می دم ستاره وارد تیم بشه چون تیم در حال حاظر خیلی با ثباته، فقط انگیزه و اعتماد به نفس خودش رو از دست داده.

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 14:08 گفت:

آقای هاشمی اگه به سایت فیفا باشه که علی دایی هم ۲۹ امین بازیکن جهانه در تاریخ یعنی بالاتر از تیری آنری و رونالدینیو
آیا واقعا اینگونه هست؟ سایت فیفا به نظرم زیاد مرجع خوبی نیست
در ضمن شما هایی که میگید مورینیو خوب نیستو ... اگه بد بود الان ۱۰ امتیاز از بارسلون که به گفته خیلی از بزرگان بهترین تیم تاریخ سر بود؟
مورینیو یه فوق نابغه هست در مربیگری، خدا کنه بیاد آرسنال

saeed در 28/11/1390 | 13:57 گفت:

ما مربی ترسو نمی خواییم حال هرکی بیاد فقط شجاعت داشته باشه تو روی مدیرا وایسه بگه چرا بازیکنهایی که می خوام رو نمی خرید نهایت اخراجش میکنن نه یه مربی ترسو که مثل یه موش پشت مدیرا به خاطره حفظ سمت خودش مخفی بشه وهر چی اونا بگن بگه چشم ونگر اگه الان جزه بهترین مربی های دنیاست به خاطره اینه که آرسنال رو پله ترقی خودش قرار داده یادتون باشه قبل از اینکه ونگر بیاد آرسنال یه اخراجی از لیگ آشغال آسیا بود مگه فرگوسن ستاره خریده این همه مصدوم داره ولی هنوز تو کورس قهرمانی هستش یان رایت ابتدای فصل حرفه قشنگی زد گفت ونگر با این کاراش داره به پایان راه میرسه........

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 13:51 گفت:

راستی پارسال ونگر از دید سایت آمار و ارقام فیفا بهترین مربی 1دهه اخیر شده بود،یادتون که نرفته!

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 13:49 گفت:

اوضاع همیشه اینطور نمیمونه.روزهای خوش در راهه

sepehr najafian در 28/11/1390 | 13:44 گفت:

اگه ونگر بد بود که دومين مربي بزرگ دنيا نبود که.اگه اين ونگر ميرفت بلکبرن ، بلکبرن هر سال جز 8 تا تيم اول بود.نه الان که داره سقوط ميکنه.

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 13:35 گفت:

میثم جان فقط ونگر میتونه جای خودش باشه.کسی در حد ونگر پیدا نمیشه و بهترین خودشه داداشم