آخرین اخبار این حوالی

نویسنده: مهدی تقوی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی تقوی
18ساله دانشجوی علوم قرآنی
کل بازدید: 807 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

آخرین اخبار این حوالی

یه فرصت کوچولو پیدا کردم گفتم یک پستکی در کنیم.
فردا با المپیاکوس بازی داریم.بازی که میشه گفت یه بازی تدارکاتی برای ماست.تکلیف صعودمون مشخص شده و نیازی به برد در این بازی نداریم.البته پیروزی میتونه روحیه بخش باشه.علاوه بر این ونگر هم در مصاحبه اش گفته که میخوان در گروه بدون شکست بمونن و انگیزه کافی برای این بازی دارن.این هم متن مصاحبه اش:

نقل قول:
" اول از همه اولیت ما احترام گذاشتن به رقابت و پیروزی در بازیمان است. این کاری است که سعی خواهم کرد انجام دهم.

با ترکیبی به یونان


یه فرصت کوچولو پیدا کردم گفتم یک پستکی در کنیم.
فردا با المپیاکوس بازی داریم.بازی که میشه گفت یه بازی تدارکاتی برای ماست.تکلیف صعودمون مشخص شده و نیازی به برد در این بازی نداریم.البته پیروزی میتونه روحیه بخش باشه.علاوه بر این ونگر هم در مصاحبه اش گفته که میخوان در گروه بدون شکست بمونن و انگیزه کافی برای این بازی دارن.این هم متن مصاحبه اش:

نقل قول:
" اول از همه اولیت ما احترام گذاشتن به رقابت و پیروزی در بازیمان است. این کاری است که سعی خواهم کرد انجام دهم.

با ترکیبی به یونان می روم که تجربه دارد و همچنین به بازیکنان جوانتر نیز شانس بازی خواهم داد. این کار را در مقابل منسچتر سیتی اناجام داد و می توانستید ببینید که آنها واقعا برای این چالش آماده اند.

هدف ما احترام گذاشتن به رقابت ها، پیروزی در بازی و تمام کردن کار در این گروه بدون شکست است. تاکنون دیداری را شکست نخورده ایم و باور دارم گروه واقعا سختی داشتیم.

دورتموند در این لحظه قطعا بهترین تیم در آلمان است، المپیاکوس و مارسی بازی های راحتی نیستند و وقتی به مسیری که با عبور از اودینزه در دور حذفی طی کرده ایم را می بینید، احساس می کنم میتوانیم از روشی که اوضاع را کنترل کردیم راضی باشیم."
خوبی قضیه اینجاست که بازیکنای اصلی فرصت استراحت پیدا میکنن. لیست 18 نفره هم نشون میده که ونگر قصد داره به بازیکنا استراحت بده:لیست 18 نفره بازی فردا
Squad (in alphabetical order):
Andrey Arshavin
Yossi Benayoun
Marouane Chamakh
Francis Coquelin
Johan Djourou
Craig Eastmond
Lukasz Fabianski
Emmanuel Frimpong
Vito Mannone
Ignasi Miquel
Alex Oxlade-Chamberlain
Oguzhan Ozyakup
Ju Young Park
Tomas Rosicky
Andre Santos
Sebastien Squillaci
Thomas Vermaelen
Nico Yennaris
همونطور که میبینید رسما با تیم دوم به میدان میریم.ژسنی فن پرسی کوسیلنی مرته ساکر سانیا سانگ والکات آرتتا و جروینیو تو ترکیب نیستن و یک بازی استراحت میکنن.تو بازی با من سیتی تو جام اتحادیه ترکیب از این کامل تر بود.


در خصوص رمسي معتقدم كه هنوز اون بازيكن كامل نيست اما پيشرفت خواهد كرد. رمسي يك مصدوميت خيلي بد داشت و تازه اين فصل به عنوان بازيكن ثابت در تيم به كار گرفته شده و با توجه به سن كمش هنوز زوده كه ازش انتظارات بالايي داشته باشيم. رمسي بهتر از اين خواهد شد.
اگه بازیهای ملی رمسی رو دیده باشین میبینین که تو اون بازیها خیلی کم اشتباه تر و تاثیر گذار تر ظاهر میشه.یه تنه بار کل تیم رو به دوش میکشه.حالا نمیدونم چرا در آرسنال اینقدر پر افت و خیز هستش؟شاید کاپیتانی تو تیم ولز خوب بهش میسازه.ولی در کل بازیکنیه که استیل فوق العاده ای داره و خیلی زود به یک مهره مطمئن تبدیل خواهد شد.

خبری که تو سایت اصلی خوندم که قراره جمعه این هفته تو جشن سالگرد125سالگی باشگاه از سه تا مجسمه رونمایی بشه که سه نفر از تاثیر گذارترین ها در آرسنال هستن.من که فکر میکنم یکیش ونگره و یکیش هم برگکمپ.سه تا عکس نصفه و نیمه هم گرفتن که نمیشه چیزی ازشون حدس زد.


مطلب دیگه اینکه تو نظر سنجی سایت در مورد جایگاه آرسنال در پایان فصل و اینکه از تاتنهام بالاتر قرار میگیریم یا پایینتر شرکت کنید.خود من که بشخصه فکر میکنم تاتنهام بتونه جز 4 تیم باشه ولی مطمئنا پایینتر از آرسنال قرار میگیره

http://www.arsenal.com/fansforum?

مطلب آخر هم اینکه تو این شبا منو هم از یاد نبرین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 14/9/1390 | 22:47 گفت:

قطعا هیچ کس به اندازه چاپمن کبیر نه تنها در آرسنال بلکه در فوتبال جهان تاثیرگذار نبوده.پس قطعا یکیش چاپمن هست.به نظرم او دوتا دیگه میتونه بین ونگر و برگکمپ و تونی آدامز باشه.هرچند که تو نظر سنجی چندسال پیش بهترین بازیکن تاریخ آرسنال هانری و بعدشم تونی آدامز شد.

علی ارشدی در 14/9/1390 | 22:33 گفت:

خیلی سخته بخوای حدس بزنی از مربیا ونگر و چاپمن از بازیکنا برگکمپ آنری آدامز و حتی یان رایت

arash در 14/9/1390 | 19:38 گفت:

به نظر من سه تا مجسمه:
1-چاپمن
2-ونگر
3-شاید برگکمپ
سومی رو مطمین نیستم