یک خبر تلخ

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 84,452 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

یک خبر تلخ

یک خبر تلخ


سلام
دوست نداشتم این اولین پستم باشه ! بعد از اخراج سفیر انگلیس از کشورمون قرار دیگه بازی های لیگ جزیره پخش نشود و حتی اخبار این تیمها هم گفته نخواهد شد ! اگر هم دقت کرده باشید در اخبار ورزشی ساعت 13هیچ مطلبی در مورد برد ارسنال در برابر ویگان و سایر بازی های دیگر گفته نشد و فقط به اخبار لالیگا اکتفا شد.
امید وارم این چنین نباشه و منبع خبریم غلط باشد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mostafaa در 15/9/1390 | 09:54 گفت:

عکس خائنو وردار دوست عزیز.سسک دیگه از ما نیست

حمید فرازی در 15/9/1390 | 08:30 گفت:

خب مگه تا قبلش چندتا بازی آرسنالو پحش کردن که اینجوری حرف میزنید.قبلش از اینترنت بازی ها رو دنبال میکردیم از این به بعد هم همین کارو میکنیم

محسن در 15/9/1390 | 02:10 گفت:

راس میگه منم یه چیزایی شنیدم!!

shervin در 15/9/1390 | 02:09 گفت:

اینارو ولش.
تازه عضو شدی اونوقت عکس این خائنو میزاری؟!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 15/9/1390 | 01:39 گفت:

نه پسرم از این خبرا نیست شما هم بهتره پستتو عوض کنی تا واسمون شر نشه

فرزاد عسکری در 15/9/1390 | 01:34 گفت:

بابا چرا حرف مفت میزنید آخه ؟

reza در 15/9/1390 | 01:33 گفت:

بازی سیتی با بایرن تو چارچوب لیگ قهرمانان فرق میکنه لابته امیدوارم حق با شما باشه اقا رضا

ایمان در 15/9/1390 | 01:31 گفت:

من که بعید میدونم ، کی همچین حرفی زده؟ بازیه آرسنال با ویگان رو که من تو تمامه اخبارایه شبکه خبر دیدم گفتن ، حتی هر 4 تا گلش هم نشون دادن ، همینطور گلهایه بازیه من سیتی و منچستر رو هم نشون دادن ، شایعست ، یعنی اصلا فکر نمیکنم ربطی داشته باشه این موضوعات به هم ، اول اینکه فکر کنم بازیها اگه به خریدن باشه ، پیش خرید میشه ، تازه ایران که موقعه پخشه همه ی فوتبالاش روبرویه آرم شبکه 3 رویه آرمه یه شبکه ماهواره ای رو یه عکسه توپ یا گزارش ورزشی میزارن تا معلوم نشه ماله کدوم شبکه ماهواره ای ، دو هفته پیش هم وسطه پخش مستقیمه لالیگا تصویره اون شبکهه قطع شد ، فوری رفتن رو یه شبکه ماهواره ایه دیگه ، جایه آرمه اون بالا گوشه ی سمته راستیه عوض شده بود . همش شایعست

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 01:30 گفت:

اخبارلیگ ایتالیاهم نگفت یعنی لیگ ایتالیاهم پخش نمیکنن؟

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 01:28 گفت:

همش شایعست خیالتون راحت.چهارشنبه توسایت زدن بازی منچسترسیتی بابایرن.مگه منچسترسیتی انگلیسی نیست؟

farhad bj در 15/9/1390 | 01:26 گفت:

salam.doste aziz doroste albate deghat konid chand vaghtyee injorieee,,,man az mahvare didam bazio vali akhbare shabake 6shoro shod nagoft chizi.kolan omidvar nabash be injaaa..zendanee