ونگر

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 83,629 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

ونگر

ونگر


ارسن ونگر مربی ارسنال در یک مصاحبه نتیجه ی ال کلاسیکو رو به سور real madrid پیش بینی کرده بود . ولی طی شکست بد دیشب این تیم در خانه پیش بینی مریی توپچی ها درست در نیامد . ونگر که خود پارسال به این مهم (شکست بارسا در خانه ) رسیده بود اگر تیم خوزه را در اختیار داشت بی شک بارسا را به توبره می کشید . این پست را فقط برای کسانی نوشتم که هیچ وقت اهمیت ارسن را نفهمیدن و نخواهند فهمید . ارسن بی شک خیلی بزرگ تر از مربیان ال کلاسیکو است . به نظر شما اگر مسی اینیاستا از با رسا برن گوردیولا می تونه مثل ونگر بعد از رفتن فابرگاس نصری و کلیچی کمر راست کنه ؟ صد در صد نه . وقتی این بازیکنا رفتن هیچ کس فکر نمی کرد ارسنال رقیب ابی پوش و هم شهری خودشو تو خونه با 5 تا گل ببره . اگر پارسال داور رابین را اخراج نمی کرد باز هم بارسا برنده میشد ؟ پس دوست عزیز ارسنالی بیایید قدر ارسن را بیشتر بدانیم .آنچه ارسن را از دیگران متمایز می کند، مدیریت و فرهنگ سازی وی است که بارز ترین و تازه ترین انها اجازه ی خروج فابرگاس بود که به راستی بارسا او را از ما قارت کرد . رقمی که هرگز در خور فابرگاس نبود .بیایید قدر ارسن را بیشتر بدانیم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 21/9/1390 | 00:42 گفت:

بله چشم دیگه فقط از آرسنال میگم :))

محمدرضاجاشي در 20/9/1390 | 21:46 گفت:

علي بي خيال بابا اينجا ارسناله صداي مارو از اشبرتن گراو ميشنويد

علی ارشدی در 20/9/1390 | 21:41 گفت:

دوستان سو برداشت نشه من از هیچ تیم دیگه ای خوشم نمیاد ولی حساب بازیکنا رو از تیما جدا میکنم از ژاوی بدم میاد ولی انصاف نیست اگه ازش تعریف نکنم ولی از کاسیاس خوشم میاد با اینکه آرسنالی نیست و همینطور الی آخر

hamed در 20/9/1390 | 20:02 گفت:

فقط از آرسنال خوشم میاد تیم های دیگه هم برام معنی ندارند..........

سعید نوری در 20/9/1390 | 19:49 گفت:

اینجا دوباره چه خبره........بچه بازی بسه...........ما طرفدار آرسنالیم پس اصلا از بحثایی که مربوط به تیمای دیگه هستو تنش ایجاد میکنه خواهشا پرهیز کنید............ضمنا من بارها گفتم که کسی مربی خوبیه که با بازیکنای جوون و بی تجربه بتونه نتیجه بگیره نه مورینیو یا گواردیولا که بهترینای دنیا رو در اختیار دارن .......پ نه پ میخان نتیجه نگیرن؟!!!..........فقط ونگر بزرگ

علی ارشدی در 20/9/1390 | 15:48 گفت:

صد در صد باهات موافقم خود من از بارسا متنفرم سنگین
ولی منصفانه: ژاوی یک هافبک کامله بهترین نیست ولی کامله و همین طور کاسیاس که واقعااز بهترین هاست و به نظر من بهترین هر چند که از رئال هم بشدت بیزارم
و اما شما آقا شروین اصلا درست نیست که هر چی از دهنت در میاد میگی به این و اون تو طرز حرف زدنت تجدید نظر کن پسر

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:57 گفت:

علی جان آدم باید واقع بین باشه ، ممکنه یه سری از بارسا یا رئال متنفر باشن ، نظرشون محترم ، ولی زیباترین فوتبال دنیا رو بارسا بازی میکنه بدون شک ، مگه میشه بی طرف باشی و از بازی ژاوی و اینیستا لذت نبری؟! اونایی که از سر احساس حرف می زنن از موضع ضعفه به نظرم ، البته بازم میگم نظر همه در جای خودش محترمه.

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:54 گفت:

حالت خوبه عزیز؟ در حدی نمیبینمت که جوابت رو بدم ، امیدوارم به خودت بیای.

shervin در 20/9/1390 | 14:50 گفت:

سعید میلانی یبار بهت گفته بودم نمیخواد شخصیت خانوادتو با این نطرات نشون بدی

shervin در 20/9/1390 | 14:49 گفت:

حیف مجسمه ی رئیس رو نساختن.
کلی گریه کردم.

محسن در 20/9/1390 | 14:40 گفت:

مربی یعنی ونگر و ونگر یعنی مربی همین!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:30 گفت:

سعید بارسایی هستی یا از رئال خیلی خیلی نفرت داری یکی از این دو حالته :))
در مورد ونگر هم من همیشه گفتم همین تیم و بازیکنا رو بدین گواردیولا مورینیو بنیتز هیدینک یا هر کس دیگه ای میرن دسته دو

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:08 گفت:

بهش گفتم رئیس جون خودتو ضایع نکن ، گوش نکرد! بازم مثل همیشه تیم زرافه و خودشو اون مترجم که به اسم مربی گذاشتن رو نیمکتشون ضایع شدن تو خونه خودشون ، آرزوی بردن بارسا رو باید به گور ببرن ، اون یه گلم والدز احمق هدیه کریسمس داد بهشون!

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 13:52 گفت:

منم دیدم که آرسنالو نگفت.اونا که در برابر رئیس اسمشون مربی نیس.توب جم کنن

رضاشاماخ چوک بندر در 20/9/1390 | 13:34 گفت:

بازهم شبکه 3اخبارهمه لیگهاروگفت به جزانگلیس

محمدرضاجاشي در 20/9/1390 | 13:32 گفت:

پسنديدم

mostafaa در 20/9/1390 | 13:25 گفت:

ونگر خیلی خوب تیم رو جمع کرد. اینتر هم وضعیتی مثل آرسنال داشت ولی هنوز داره دست و پا می زنه.در ضمن تیم امسال به با تیم پارسال یه فرقایی کرده.آرتتا جای فابرگاس اومده . ژروینهو جای نصری. به نظر شما این دوتا تغییر تیم امسال رو از تیم پارسال بهتر نکرده؟به نظر من کرده.خیلی هم بهتر کرده.در ضمن دوتا دفاع مطمئن(مرتساکر و ورمایلن) به تیم اضافه شدن و ونپرسی هم خیلی آمادست.در نتیجه تیم امسال خیلی بهتر از پارساله. نه ؟

حمید فرازی در 20/9/1390 | 12:55 گفت:

جالب بود.به نظر من رئیس قدرت روانشناسی بالایی داره و به همین دلیل تیمو به راحتی جمع میکنه و تو همچین بازیایی یه تعصب و غیرت خاص واسه تیم میاره چیزی که ستاره ای نجومی رئال هیچوقت نمیتونن بهش برسن