پیرس در تیم دوستان زیدان و رونالدو

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 84,356 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.

پیرس در تیم دوستان زیدان و رونالدو

پیرس در تیم دوستان زیدان و رونالدو


دیشب طی یک بازی خیر خواهان دوستان رونالدو وزیدان مقابل پیشکسوتان هامبورگ به میدان رفتند . از ارسنال پیرس همراه با ادگارد داویدز (خیلی ازش خوشام میاد ) زیدان - رونالدو -ینس لمن ( به نظر من بهترین در بازبان تاریخ ارسناله ) - دیدا -بارتز- زی ربرتو - دروگبا- فیگو - ندود و سایر اساتیر فوتبال که منو به شدت یاد دوران کودک می اندازند مقابل تیم هامبورگ با بزیکنانی مثل مکمنمن و مهدویکیا از ایران ( دمش گرم پرچم ایران بالا برد تنها اسیایی زمین که یک پاس گل داد ) قرار گرفت . پیرس هنوزم میدرخشید البته ریش باحالشو نداشت !!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 24/9/1390 | 19:05 گفت:

دوست داشتم باتیستوتا رو ببینم دلم واسش خیلی تنگ شده
بعد شاکی بودم چرا تیری تو تیم زیدان و رونالدو نبود !!!!!!

حمید فرازی در 24/9/1390 | 15:35 گفت:

دیشب وقتی پیرسو دیدم به یاد گذشته اشک تو چشمام جمع شد

(Hooman sam (Dark metal در 24/9/1390 | 15:14 گفت:

ایرانیه دیگه،فوتبال تو خونشه..
البته ایرانیهای جدیدمون غیرت ورزشی ندارن...

فرزین سلامي در 24/9/1390 | 12:51 گفت:

پاس گلشو دیدم .خیلی قشنگ سانتر کرد

mahdi rajaei در 24/9/1390 | 02:04 گفت:

ولی حضور مهدوی کیا وپاس گل دادنش برام از همه چی مهم تر بود!ممنون زحمت کشیدی!

فرهاد در 23/9/1390 | 22:44 گفت:

این پیرس فوق العاده بود......فراتر از یه بازیکن بود مثل برکمپ

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 22:41 گفت:

رابیرت پیرسه دیگه هم آرسنالیه هم فرانسوی

HAMED toopchi در 23/9/1390 | 22:40 گفت:

جاي ببتو خالي، كاش يه بار تو يكي از اين بازي الكيا شركت ميكرد و گل ميزد. دلم واسه شادي بعد از گلش لك زده

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 22:26 گفت:

ای جونم مهدوی کیا.ممنون رضا جون

علی ارشدی در 23/9/1390 | 22:18 گفت:

مرسی خیلی جالب بود