ارسنال امسال یا پارسال ؟

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 83,625 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

ارسنال امسال یا پارسال ؟

ارسنال امسال یا پارسال ؟


به نظر من ارسنال پارسال راحت میلانو می برد ولی تو این پست میخواهیم بررسی کنیم ارسنال امسال قویتر از پارسال هست یا بر عکس ؟
رابین خیلی بهتر از پارسال شده ولی با خروج نصری و فابرگاس و حتی کلیشی تیم افت پیدا کردش ولی با تزریق مولتی ویتامین منظورم ارتتا و جوروینهو تیم خوب خودشو بالا کشید . البته در بازبانمونم خیلی پیشرفت داشته . حالا به نظرتون کدوم ارسنال بهتره و می تونیم میلان رو ببریم ؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 25/9/1390 | 23:52 گفت:

حسین درست میگه باهات موافقم پسر

حسین ملازینل در 25/9/1390 | 23:09 گفت:

به نظر من ما یه کمی توی نظر دادن تعادل رو رعایت نمیکنیم و همیشه باید از یه طرف بوم بیفتیم پایین...با دوتا باخت آرسنال میشه بدترین تیم انگلستان و چهار تا برد دفاعمون میشه یه دفاع افسانه ای...بهتره بیشتر واقع گرا باشیم تا ارمان گرا...آره منم قبول دارم که رفتن سسک و نصری یه جورایی به نفع آرسنال تموم شد ولی اینم باید بگیم که این تیم هنوز اون تیم چند سال قبل نشده و هنوز نمیشه برنده بودن و استحکامش توی یک بازی رو از قبل تضمین کرد...قصد سیاه نمایی نداشتم،من خودم مثل اکثر شما به آینده ی این تیم به شدت امیدوارم،فقط خواستم نظر خودمو در مورد تیم این روزها(و نه تیم هفته های آینده)بیان کنم...

mostafaa در 25/9/1390 | 22:28 گفت:

به نظر من آرسنال امسال قوی تره. چون 1 - آرتتا بهتر از فابرگاسه و رو این تاکید می کنم و حاضرم به همه ثابت کنم رفتن فابرگاس به نفع آرسنال شد2-ژروینهو بهتر از نصریه(چون نصری کند بود و حرکت هاش خیلی کم بد بیشتر وای میستاد تا یکی فرار کنه و بعد بهش پاس بده.3- اوضاع دروازه بانمون خیلی بهتر شده(هم از لحاظ فنی هم از لحاظ ثابت شدن دروازه بان اول)4- اوضاع دفاع خیلی بهتر شده با رسیدن ورما و مرتساکر و بهتر شدن کوشلنی.4- سانگ داره استثنایی بازی می کنه.5- احساس می کنم ونگر یه مقدار محاظه کار تر شده و این بهتره. 6-رابین داره استثنایی بازی می کنه و مصدوم نمیشه

mostafaa در 25/9/1390 | 22:20 گفت:

منظورت از پسر خاله همون عزیز جونه؟

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:00 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:43 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

فرهاد در 25/9/1390 | 19:57 گفت:

هرسال

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:50 گفت:

الان فوتبال کاملا در مسیری داره پیش میره که تیمای دفاعی خیلی بهتر نتیجه میگیرن.شاید اگه به تیمای ملی نگاه کنیم اینو کاملا میبینیم.آرژآنتین با اون خط حمله کهکشانیش و خط دفاع ضعیفش هیچ حرفی واسه گفتن نداره.یا هلند دیگه اون بازی زیبا و تهاجمیو کنار گذاشته و با یه بازی دفاعی و منطقی تا فینال جام جهانی پیش میاد و نمونه بارزترش آلمان که همیشه یه مدعیه چون ساختار دفاعی فوق العاده ای داره.الانم ما سبک بازیمون با توجه به بازیکنانمون با پارسال خیلی فرق کرده.چون نصری یه بازیکن فوق العاده تهاجمی و تکنیکی بود که تو کارای دفاعی ضعیف بود ولی ژروینیو تو هردو متعادله ویا با بازگشت ورما و اوج گیری کوشینلی و سانگ و همچنین اومدن سانتوس تو دفاع عالی شدیم و یه مهاجم تراز اول داریم که تو ضدحمله عالی هست.پس امسال از نظر زیبا بازی کردن افت کردیم ولی از نظر نتیجه گیری میتونیم بهتر شیم.

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:50 گفت:

از نظر من امسال بهتریم

علی ارشدی در 25/9/1390 | 19:22 گفت:

امسال خیلی بهتر شدیم

میثم در 25/9/1390 | 18:03 گفت:

آرسنال امسال خیلی بهتره جون ما فقط نصری و کلیچی رو از دست دادیم سس که همش تو ریکاوری بود و جای ون دوتا جز بنایون چهار تا بهزیکن خوب آوردیم
میلان پیر رو کنار میزنیم و میریم مرحله بعد
انشاالله

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 17:59 گفت:

پارسال درسته که نصری و فابرگاس وکلیشی رو داشتیم ولی فراموش نکنید که امسال دفاع قویتری داریم سانتوز و فرمایلن و مرتساکر و سانیا و حتی کوشینلی که خیلی پیشرفت کرده.
یه هافبک دفاعی قلدر داریم سانگ که خوب میجنگه.
رمزی و ارتتا و ژروینیو و ولکات روداریم که با بازگشت ویلشر کامل میشن وبا بازی های ترکیبی و سرعتی هر حریفی رو از پا در میارن و
در نک حمله یکی از بهترین گلزن های اروپا رو داریم روبین ونپرسی که به دروازبانان مجال فکر کردن نمیده و وقتی توپ رو میبینن که به تور چسبیده و
از همه مهمتر مغز متفکر تیم یعنی رئیس ارسن ونگر رو داریم که نیازی به تعریف ازش نیست...
حالا با این همه کسی به این تیم شک داره؟؟؟؟
و با علم به اینکه در ژانویه خرید های خوبی میکنیم پس برنده این بازی ارسناله بچه ها .

محسن در 25/9/1390 | 17:52 گفت:

آرسنال پارسال کمی قوی تر بود
اما الان آرسنال داره روز به روز بهتر میشه و روند رو به رشدی رو داره.

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:52 گفت:

فک کنم امسال خوش شانس تر باشیم ولی قدرتمون بیشتر شده

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:52 گفت:

فک کنم امسال خوش شانس تر باشیم ولی قدرتمون بیشتر شده

حبیب در 25/9/1390 | 17:13 گفت:

پارسال این موقع خیلی بهتر بودیم.... ولی الانم خیلی راحت میبریم و صعود میکنیم...