خنده یا گریه ؟

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 84,479 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

خنده یا گریه ؟

خنده یا گریه ؟


شرمنه ام میدونم بحث تکراری هستش ولی برام خیلی جالبه که اخبار ساعت 13 شبکه سه بازم خبر های لیگ جزیره پخش نکرد و این در حالی هستش که دیشب بازی ارسنالو پخش کردن . من که نمی دو نم باید بخندم یا گریه کنم ؟ شما بگید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 29/9/1390 | 00:21 گفت:

مرسی حمید :))

حمید فرازی در 28/9/1390 | 23:27 گفت:

کارم از گریه گذشته به آن میخندم.اینم ادامه شعر علی

فرهاد در 28/9/1390 | 20:58 گفت:

بازی منچستر-فولام پخش میشه

علی ارشدی در 28/9/1390 | 20:33 گفت:

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است

ناصر در 28/9/1390 | 19:46 گفت:

اگه خیلی انتقاد کنیم,احتمالا بازی های لیگ های دیگه رو هم پخش نکنن!
اینطوری فقط میتونیم گزارش لیگ دسته سه کبدی شهرداری های محلات یاسوج رو ببینیم!

sam baygan در 28/9/1390 | 19:13 گفت:

گاگول مودبانه و زیباترین صفت برا همچین موقع هاست!

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:03 گفت:

راستی کلمه آب قابل تامل هستش ها!!!دیگه توضیح نمیدم!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:02 گفت:

نه بخند نه گریه کن...لعنت کن این مسئولای غیرفوتبالیمون رو که اتفاقی بارسایی از آب در اومدن!!!!!

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 15:55 گفت:

دیگه شورشو درآوردن

محمدرضاجاشي در 28/9/1390 | 14:25 گفت:

من فكر ميكدم 2هستيم تو دنيا بعد بوركينافاسو پ نگو اوليم

فرزین سلامي در 28/9/1390 | 14:16 گفت:

آدم نمیدونه بره حرفشو به کی بزنه؟اخبار ساعت 9.5 صبح شبکه حبر هم لصلا اسمی از لیگ انگلیس نبردن در حالیکه با آب و تاب نتیجه بازی گرانادا.لوانته رو گفت!! یه نفر هم نمیشه پیدا کرد که اسم مربیای این تیما یا حتی اسم یه بازیکنشون رو بدونه اون وقت خیر اونا رو به لیگ انگلیس که دیشب همه تیم های صذزنشین بازی داشتن ترجیح دادن. خراب شه رو سرشون اونجا

hamidtopchi در 28/9/1390 | 14:13 گفت:

مااا!!!آقای جاشی ما!!!
رتبه اول دنیا رو داریم تو پیشرفت!!
هیچ کشوری مثل ما پیشرفت نمیکنه!!!
ما که نباید هوادار آرسنال باشیم
باید هوادار پرسپولیس باشیم با این بازی فوق العدش!!!
ما به اوج تکنولوژی محدود کردن انسان ها رسیدیم!!!
استغفرالله!!!دنیا داره حول محور ما میچرخه!!!
ما تونستیم 76 ملیون نفر رو خفه کنیم!!!
این در حالیه که قذافی نتونست نصف اینو خفه کنه!!!
:)
به دل نگیرید!!!

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:10 گفت:

سیاست گذاران ، مشتی کودن و ابله!

محمدرضاجاشي در 28/9/1390 | 14:03 گفت:

به قول شاعرميان گريه ميخندم
عصر ارتباطات دنيا چي شده ما چيشديم

hamidtopchi در 28/9/1390 | 13:56 گفت:

بابا اینا با انگلیس به هم زدن
اگه نبایدم پخش کنن!! به قول خودشون!!
ولی در حد1 خبر کسی رو سبک و حقیر نمیکنه!!
از احمقیه مسئولانه!!!
تازه گیا میخوان دانشگاه دخترونه و پسرونه بزارن :)))!!!
از فردا بازار ها هم همین میشه!!!جمعه بازار مردا:) و زنا:)!!!
اینجا عادیه این اتفاقا!!!!
اینترنتم که قرار جمع بشه و اینترنت ملی بزارن!!!!
از اون جا که این سایت اینطور که دیدم زیر نظر تیم لندنی به احتمال قطع الیقین فیلتر میشه!!!!!
یه مشت آدم نادون بهتر این نمیتونن کار کنن!!

محمد جویبار در 28/9/1390 | 13:54 گفت:

کسی قرار نیست با این کارا طرفدار بارسلونا بشه

محسن در 28/9/1390 | 13:53 گفت:

کم کم برات عادت می شه !

رضاشاماخ چوک بندر در 28/9/1390 | 13:41 گفت:

شبکه به اصطلاح جوان

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:39 گفت:

از گریه بخند.ولی اینم میگذره.همیشه اینجور نمیمونه