12 امتیاز

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 83,606 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

12 امتیاز

12امتیاز


خب همه میدونند که اختلافمون با السیتی 12 بودش ولی 12 تا تو لیگ جزیره زیاد نیستش . وقتی 6 تیم شاخ تو یک لیگ باشن (دو تا منچستر - جلسی -لیورپول-تاتنهام-ارسنال) امتیازات راحت رد بدل میشن . واقعا تعجب کردم از حرف ونگر که با این همه تجربه تو این لیگ بعد از باخت در برابر السیتی غزل لیگو خونده بودش . اگه بازی قبلیمونو برده بودیم الان فاصلمون چه قدر بود ؟ مورده دیگه فیزیکی بودن این لیگه کافی تو السیتی نصری و اون یارو که به ما گل زدش (نمی خوام اسمشو بیارم ) مصدوم بشن مانچینی هم که عرضه ی جمع کردن تیمشو نداره یه سره میرن تو کوزه همین جوری که دو از یارای اصلی ما مصدوم شدن منضورم جک و توماس هستش ولی خب دیگه اقا ارسن خیلی با مانچینی دفرنت هستش . حالا اگه این اختلاف تو لیگ اسپانیا باشه کلا 180 درجه فرق داره چون کلا فقط دو تیم قوی داره اونا هم همه رو 6تا 6تا میترکونند اونوقت میگن رونالدو 60 تا بازی 60 تا گل زده . د اخه اگه ارضه داشت که به بارسا گل میزدش تو این اخرین ال کلاسیکوشون دقیقا مثل علی دایی که چنتا کشورو با میکرسکوپ از نقشه پیدا میکردن میدادن دایی 6 تا گل بهشون بزنه تا بشه اقا گل جهان !!! گلزن کسی هستش که به چلسی ستا گل بزنه نه به هرکولس . خلاصه اینکه افق های در خشانی در رو به رو داریم مثل خرید های زانویه برگشت جک . فقط باید باورشون داشته باشیمو تمام تلاشمونو به عنوان هوادار بکنیم اون وقته که این اختلاف امتیازات براتون کوچیک و حقیر میشن. قول میدم اخر فصل جزو 4 تا هستیم که هیچ بالا تر از السیتی هم هستیم به خدا تیمشون شخصیت قهرمانی نداره مثل ارسنال روحیه ندارن و نداشتن روحییه دوستی بین بازیکنا و عشقشون به پول باعث سرنگونیشون میشه یعنی دقیقا چیزی که ارسنالو سر پا نگه داشته خداییش تو کدوم تیم مطرح جهان ابن عشق بازی ها رو میبینید که یک بازیکن بعد از چند سال وقتی تیمش به اون احتیاج داره ( لمنو میگم ) با اینکه بزنشسته شده بازم به خاطر تیمش که همون عشقش هست بر میگرده یا مثل تیتی که با برگشتش همه رو متعجب کرده . 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

aso در 12/10/1390 | 18:40 گفت:

الان بدترین چیزی که میتونه به تیم ضربه بزنه، اینه که به امید قهرمانی بازی کنه،
ما فعلا باید به فکر این باشیم که جای تاتنهامو بگیریم،بعد به فکر قهرمانی باشیم
اگه ما همین اول کار بگیم که میخوام قهرمان بشیم، بعد از اولین بازیی که امتیاز از دست بدیم،کلا روحیه تیم داغون میشه .

حمید فرازی در 12/10/1390 | 18:08 گفت:

هیچ شانسی نداریم مگه اینکه چند خرید خوب انجام بدیم که اینم خیلی بعیده.ولی امیدوارم آرسنال جایگاهی شایسته نامش کسب کنه

علی ارشدی در 12/10/1390 | 15:34 گفت:

شانس قهرمانی داریم ولی باید خیلی خوب کار کنیم کوچکترین اشتباهی باعث میشه شانسمون خیلی کم بشه

رضا در 12/10/1390 | 13:02 گفت:

حمید جان توپچی قانع شدید که ما شانس قهرمانی داریم؟

رضا در 12/10/1390 | 13:00 گفت:

به امید خدا امشب ببریم اختلاف ۶ امتیاز میشه
این هفته منچستر در خانه نیوکسل داره و السیتی هم در خونش با لیورپول این هفته میتونه ما را جمع مدعی برگردونه تا یه درسی باشه برای مانچینی چون گفته بود فقط ۳ تیمه السیتی ، یونایتد، مرغ ها(تاتنهام) شانس قهرمانی دارند!

reeza در 12/10/1390 | 12:50 گفت:

آهای عشق جورو (hamid tupchi) با توام :) D: ما سابقه یک فصل بدون باخت رو داریم با همین مربی که هیچ تیم دیگه نتونسته فقط یه بار من یو بهش نزدیک شد که ....نداشت ادامه بده ودر نهایت باخت بازکنای اون موقع ما شاخ تر بودن ولی در عوض تیبم های الان ضعیف تر هستن پس چرا نتونیم نگاه کن تو همین سه بازی آخر بود که اختلاف ما 12تا شد ولی به 9 کاهش یا این یعنی چِییی که میگی نمی تونیم یکم خوشبین باش

رضا در 12/10/1390 | 12:45 گفت:

اگه امشب هم ببریم دیگه کاملا به جمع مدعی ها بر میگردیم

رضا در 12/10/1390 | 12:41 گفت:

حمید جان توپچی ! اولا اختلاف ۹ امتیازه دوما ما با سیتی و یونایتد در خانه بازی داریم و اونها هم با هم بازی دارن سوما خدا بزرگ است !!

♥Arsenal♥ در 12/10/1390 | 12:33 گفت:

کی میگه تو لیگ انگلیس 12 زیاد نیست؟
مگه پارسال من یوتد چندتا امتیاز از دست داد؟
که تو یه نیم فصل 12 از دست بده و ما 12 تا از دست ندیم؟؟؟
عمرا قهرمان لیگ بشیم!!!

reza در 12/10/1390 | 12:31 گفت:

گفتم 12 بود نه هست

امیررضا در 12/10/1390 | 10:50 گفت:

اختلاف 9تاست

hamed در 12/10/1390 | 10:47 گفت:

آرسنال با این تیم خوبی که این فصل داره باید با اضافه کردن چند بازیکن برای قهرمانی توی این لیگ بجنگه نه برای جزء 4 تیم بودن!!!!!!!!!!!!!

فعلا که خرید آنری خرید خوبی بود ولی برای خط دفاع و حمله هنوز هم بازیکن نیاز داریم...............

توی این لیگ همه ی تیم ها وضعیت بسیار آشفته ای دارند ما باید برای قهرمانی بجنگیم...........

باور کنید حیف میشه که ما توی این فصل قهرمان نشیم...............

hesam در 12/10/1390 | 09:54 گفت:

الان اختلاف 9 هست نه 12.

رضا در 12/10/1390 | 08:47 گفت:

مدعی هستیم هنوز با توجه به تعداد بازی های باقی مانده
ضمنا با السیتی ، یونایتد، تاتنهام و چلسی در خانه باهاشون بازی داریم این میتونه خیلی خوب باشه

مجید در 12/10/1390 | 03:19 گفت:

اپرین