12 امتیاز

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 83,321 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .
مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه :

"نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است.

او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال] مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه : "نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است. او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال]
برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند. برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند.
بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند. بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند.
پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند. پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند.
الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند . الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند .
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.

12 امتیاز

12امتیاز


خب همه میدونند که اختلافمون با السیتی 12 بودش ولی 12 تا تو لیگ جزیره زیاد نیستش . وقتی 6 تیم شاخ تو یک لیگ باشن (دو تا منچستر - جلسی -لیورپول-تاتنهام-ارسنال) امتیازات راحت رد بدل میشن . واقعا تعجب کردم از حرف ونگر که با این همه تجربه تو این لیگ بعد از باخت در برابر السیتی غزل لیگو خونده بودش . اگه بازی قبلیمونو برده بودیم الان فاصلمون چه قدر بود ؟ مورده دیگه فیزیکی بودن این لیگه کافی تو السیتی نصری و اون یارو که به ما گل زدش (نمی خوام اسمشو بیارم ) مصدوم بشن مانچینی هم که عرضه ی جمع کردن تیمشو نداره یه سره میرن تو کوزه همین جوری که دو از یارای اصلی ما مصدوم شدن منضورم جک و توماس هستش ولی خب دیگه اقا ارسن خیلی با مانچینی دفرنت هستش . حالا اگه این اختلاف تو لیگ اسپانیا باشه کلا 180 درجه فرق داره چون کلا فقط دو تیم قوی داره اونا هم همه رو 6تا 6تا میترکونند اونوقت میگن رونالدو 60 تا بازی 60 تا گل زده . د اخه اگه ارضه داشت که به بارسا گل میزدش تو این اخرین ال کلاسیکوشون دقیقا مثل علی دایی که چنتا کشورو با میکرسکوپ از نقشه پیدا میکردن میدادن دایی 6 تا گل بهشون بزنه تا بشه اقا گل جهان !!! گلزن کسی هستش که به چلسی ستا گل بزنه نه به هرکولس . خلاصه اینکه افق های در خشانی در رو به رو داریم مثل خرید های زانویه برگشت جک . فقط باید باورشون داشته باشیمو تمام تلاشمونو به عنوان هوادار بکنیم اون وقته که این اختلاف امتیازات براتون کوچیک و حقیر میشن. قول میدم اخر فصل جزو 4 تا هستیم که هیچ بالا تر از السیتی هم هستیم به خدا تیمشون شخصیت قهرمانی نداره مثل ارسنال روحیه ندارن و نداشتن روحییه دوستی بین بازیکنا و عشقشون به پول باعث سرنگونیشون میشه یعنی دقیقا چیزی که ارسنالو سر پا نگه داشته خداییش تو کدوم تیم مطرح جهان ابن عشق بازی ها رو میبینید که یک بازیکن بعد از چند سال وقتی تیمش به اون احتیاج داره ( لمنو میگم ) با اینکه بزنشسته شده بازم به خاطر تیمش که همون عشقش هست بر میگرده یا مثل تیتی که با برگشتش همه رو متعجب کرده . 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

aso در 12/10/1390 | 18:40 گفت:

الان بدترین چیزی که میتونه به تیم ضربه بزنه، اینه که به امید قهرمانی بازی کنه،
ما فعلا باید به فکر این باشیم که جای تاتنهامو بگیریم،بعد به فکر قهرمانی باشیم
اگه ما همین اول کار بگیم که میخوام قهرمان بشیم، بعد از اولین بازیی که امتیاز از دست بدیم،کلا روحیه تیم داغون میشه .

حمید فرازی در 12/10/1390 | 18:08 گفت:

هیچ شانسی نداریم مگه اینکه چند خرید خوب انجام بدیم که اینم خیلی بعیده.ولی امیدوارم آرسنال جایگاهی شایسته نامش کسب کنه

علی ارشدی در 12/10/1390 | 15:34 گفت:

شانس قهرمانی داریم ولی باید خیلی خوب کار کنیم کوچکترین اشتباهی باعث میشه شانسمون خیلی کم بشه

رضا در 12/10/1390 | 13:02 گفت:

حمید جان توپچی قانع شدید که ما شانس قهرمانی داریم؟

رضا در 12/10/1390 | 13:00 گفت:

به امید خدا امشب ببریم اختلاف ۶ امتیاز میشه
این هفته منچستر در خانه نیوکسل داره و السیتی هم در خونش با لیورپول این هفته میتونه ما را جمع مدعی برگردونه تا یه درسی باشه برای مانچینی چون گفته بود فقط ۳ تیمه السیتی ، یونایتد، مرغ ها(تاتنهام) شانس قهرمانی دارند!

reeza در 12/10/1390 | 12:50 گفت:

آهای عشق جورو (hamid tupchi) با توام :) D: ما سابقه یک فصل بدون باخت رو داریم با همین مربی که هیچ تیم دیگه نتونسته فقط یه بار من یو بهش نزدیک شد که ....نداشت ادامه بده ودر نهایت باخت بازکنای اون موقع ما شاخ تر بودن ولی در عوض تیبم های الان ضعیف تر هستن پس چرا نتونیم نگاه کن تو همین سه بازی آخر بود که اختلاف ما 12تا شد ولی به 9 کاهش یا این یعنی چِییی که میگی نمی تونیم یکم خوشبین باش

رضا در 12/10/1390 | 12:45 گفت:

اگه امشب هم ببریم دیگه کاملا به جمع مدعی ها بر میگردیم

رضا در 12/10/1390 | 12:41 گفت:

حمید جان توپچی ! اولا اختلاف ۹ امتیازه دوما ما با سیتی و یونایتد در خانه بازی داریم و اونها هم با هم بازی دارن سوما خدا بزرگ است !!

♥Arsenal♥ در 12/10/1390 | 12:33 گفت:

کی میگه تو لیگ انگلیس 12 زیاد نیست؟
مگه پارسال من یوتد چندتا امتیاز از دست داد؟
که تو یه نیم فصل 12 از دست بده و ما 12 تا از دست ندیم؟؟؟
عمرا قهرمان لیگ بشیم!!!

reza در 12/10/1390 | 12:31 گفت:

گفتم 12 بود نه هست

امیررضا در 12/10/1390 | 10:50 گفت:

اختلاف 9تاست

hamed در 12/10/1390 | 10:47 گفت:

آرسنال با این تیم خوبی که این فصل داره باید با اضافه کردن چند بازیکن برای قهرمانی توی این لیگ بجنگه نه برای جزء 4 تیم بودن!!!!!!!!!!!!!

فعلا که خرید آنری خرید خوبی بود ولی برای خط دفاع و حمله هنوز هم بازیکن نیاز داریم...............

توی این لیگ همه ی تیم ها وضعیت بسیار آشفته ای دارند ما باید برای قهرمانی بجنگیم...........

باور کنید حیف میشه که ما توی این فصل قهرمان نشیم...............

hesam در 12/10/1390 | 09:54 گفت:

الان اختلاف 9 هست نه 12.

رضا در 12/10/1390 | 08:47 گفت:

مدعی هستیم هنوز با توجه به تعداد بازی های باقی مانده
ضمنا با السیتی ، یونایتد، تاتنهام و چلسی در خانه باهاشون بازی داریم این میتونه خیلی خوب باشه

مجید در 12/10/1390 | 03:19 گفت:

اپرین