السیتی vs ارسنال

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 83,598 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

السیتی vs ارسنال

رسنال vs السیتی


جدیدا وقتی بروبچ السیتی حوصلهشون سر رفته بود مانجینی یه جک میگه . میگه السیتی قشنگترین فوتبال رو تو جزیره داره !!!! 

خداییش وقتی بحث زیبا بازیکردن وسط میادش به روح تختی قسم که چند روزی از سالگردش نمیگذره ارسنال شاخه جزیرست . واقعا زیبایی فوتبال ما کجا و السیتی کجا . کلا شاید تو دنیا یه بارسا مثل ما باشه که اونم کپی پیست گواردیولا ست از سبک ما (چه قدرهم تایپ اسمش سخته !!). اره شاید نتونیم بگیم که ما فلان جامو تو این چند سال بردیم ولی میتونیم سرمونو بالا کنیمو بگیم زیبا ترین فوتبال به معنی واقعی کلمه تو انگلیس برای ارسنالیه که ما طرفدارشیم و نمیذاریم این عنوان رو یه تیم پولکی با چنتا برد ازمون بگیره . مانچینی تو بازی با ارسنال تو خونش بازیه زیبا رو یاد میگیری قول میدم 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 18/10/1390 | 16:22 گفت:

کلا بازی زیبا به سلیقه ی افراد بستگی داره هیچ قانونی وجود نداره که بگه اگه مالکیت توپ زیادی داشته باشی معنیش بازی زیبا ست من شخصا اصلا از فوتبال بارسا لذت نمیبرم بنظرم سبک ارسنال و بارسا باهم متفاوته بارسا خیلی با حوصله تر بازی میکنه اما ارسنال سرعت بالایی داره
اما من بیشتر از همه از بازی خشن و دفاعی لذت میبرم و دوست دارم تیم با شوت از راه دور و ضد حمله های خیلی سریع گل بزنه
فقط خودم هم نمیدونم با این سلیقه چرا هوادار ارسنال شدم؟؟؟!!!!

sam baygan در 18/10/1390 | 14:12 گفت:

بازی زیبا نیازمند ابزار کارامده.یه تیم وقتی میتونه ادعا کنه بازی زیبا انجام میده که اولا مالکیت توپ بالایی تو زمین داشته باشه ثانیا بتونه موقعیت های گل زیادی رو دروازه حریف ایجاد کنه که شرط اول مهم تر و اساس شرط دومه.
آرسنال امروز نسبت به آرسنال سالای قبل فرق کرده.ما اومدیم بازیکنایی که قابلیت حفظ توپ بالایی دارنو مدام به تیمایی دیگه دادیم.ویرا ،پیرس، هلب ،فلامینی که تو آرسنال بهترین بازیاشو انجام میداد،سسک و نصری که این دوتای آخر وقتی رفتن برخلاف سالای قبل جایگزین مناسبی براشون پیدا نشد.
مالکیت توپ بازیای امسال آرسنال رو اگه با سالهای قبل مقایسه کنین کاملا متوجه این موضوع میشین.حتی اگه دوسال قبل بازی بابارسا یادتون باشه نسبت مالکیت اونا به ما متوسط 60به 40 بود (سال قبل بیشتر)درحالیکه بارسا تو بازیاش معمولا80،70 درصد بازیو دراختیار داره...
ولی این آرسنالی که الان میبینیم این مزیتو نداره چون ابزارشو نداره ولی سیتی....فعلا تنها ابزار قابل تکیه برامون جکیه که الان مصدومه.رمزیم انتظاراتو برآورده نکرد متاسفانه...خیلی سعی کردم منطقی نگاه کنم!

حمید فرازی در 18/10/1390 | 13:33 گفت:

علی جون من تو دلم خیلی گفتم ولی با خودم فکر کردم شاید راضی نباشی اینو بگم.اگه اجازه بدی دفعات بعد از این جمله قصار استفاده کنیم

علی ارشدی در 18/10/1390 | 13:12 گفت:

میتونه بره بمیره
خیلی وقت بود اینو نگفته بودم سر دلم مونده بود راحت شدم

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 09:55 گفت:

جان عمت

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 09:13 گفت:

بچه ها شما حرف های مانچو رو زیاد به دل نگیرین ببخت تازه اومده لیگ برتر انگلیس هیچی حالیش نیست یعنی هیچی نمی فهمه در کل میگمه نفهمه شما جدیش نگیرین!!!!!!!!!!!!!!

زیبا ترین فوتبال دنیا رو میخوای ببینی پای تلویزیون تکون نخور تا بازی ارسنال شروع بشه(ضرب المثل من دراوردی)

حمید فرازی در 18/10/1390 | 07:45 گفت:

مگه جوک سالو نشنیدید؟ متنچو گفته ما کمبود مهاجم داریم.اوایل فصل هم گفته بود کمبود هافبک داریم.خدایی تو اینترم هیچ رقیبی نداشت اینترو قهرمان میکرد ولی تو اروپا فورا حذف میشد

ali jamshidi در 18/10/1390 | 07:37 گفت:

ای بابا زرشک دیگه. جو گیر شده.
این بازیکنایی که این تیم داره به نظر من بدون مربی هم تا اینجای کار همین جای جدول بودن. بابا خدایی کافی هر دفعه از یه کامیون بازیکنی که دارن 3 - 4 تاشون سر حال باشن.
مانچو جوگیر.

مجید در 18/10/1390 | 06:09 گفت:

هییییییییییییی

reeza در 18/10/1390 | 04:23 گفت:

این یارو تا دیروز نمی تونست فرق زمین فوتبال و با تاتامی بگه حالا داره حرف از بازیه قشنگ میزنه؟؟ این باید بره با موهاش ور بره خوشگل و مامانی بشه

مصطفي اكرامي در 18/10/1390 | 03:24 گفت:

مشک آن نیس ک عطار بگوید مشک آن است ک خود ببوید
امیدوارم درست نوشته باشم.
کلا
منظورو گرفتین ک ...
آرسنال = فوتبال زیبا

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 03:20 گفت:

آقارضااین خرچنگ فکرمیکنه تیمش قویه .فکرمیکنه ونگرکمربندنداره پس تیمش ضعیفه