السیتی vs ارسنال

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 84,889 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

السیتی vs ارسنال

رسنال vs السیتی


جدیدا وقتی بروبچ السیتی حوصلهشون سر رفته بود مانجینی یه جک میگه . میگه السیتی قشنگترین فوتبال رو تو جزیره داره !!!! 

خداییش وقتی بحث زیبا بازیکردن وسط میادش به روح تختی قسم که چند روزی از سالگردش نمیگذره ارسنال شاخه جزیرست . واقعا زیبایی فوتبال ما کجا و السیتی کجا . کلا شاید تو دنیا یه بارسا مثل ما باشه که اونم کپی پیست گواردیولا ست از سبک ما (چه قدرهم تایپ اسمش سخته !!). اره شاید نتونیم بگیم که ما فلان جامو تو این چند سال بردیم ولی میتونیم سرمونو بالا کنیمو بگیم زیبا ترین فوتبال به معنی واقعی کلمه تو انگلیس برای ارسنالیه که ما طرفدارشیم و نمیذاریم این عنوان رو یه تیم پولکی با چنتا برد ازمون بگیره . مانچینی تو بازی با ارسنال تو خونش بازیه زیبا رو یاد میگیری قول میدم 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 18/10/1390 | 16:22 گفت:

کلا بازی زیبا به سلیقه ی افراد بستگی داره هیچ قانونی وجود نداره که بگه اگه مالکیت توپ زیادی داشته باشی معنیش بازی زیبا ست من شخصا اصلا از فوتبال بارسا لذت نمیبرم بنظرم سبک ارسنال و بارسا باهم متفاوته بارسا خیلی با حوصله تر بازی میکنه اما ارسنال سرعت بالایی داره
اما من بیشتر از همه از بازی خشن و دفاعی لذت میبرم و دوست دارم تیم با شوت از راه دور و ضد حمله های خیلی سریع گل بزنه
فقط خودم هم نمیدونم با این سلیقه چرا هوادار ارسنال شدم؟؟؟!!!!

sam baygan در 18/10/1390 | 14:12 گفت:

بازی زیبا نیازمند ابزار کارامده.یه تیم وقتی میتونه ادعا کنه بازی زیبا انجام میده که اولا مالکیت توپ بالایی تو زمین داشته باشه ثانیا بتونه موقعیت های گل زیادی رو دروازه حریف ایجاد کنه که شرط اول مهم تر و اساس شرط دومه.
آرسنال امروز نسبت به آرسنال سالای قبل فرق کرده.ما اومدیم بازیکنایی که قابلیت حفظ توپ بالایی دارنو مدام به تیمایی دیگه دادیم.ویرا ،پیرس، هلب ،فلامینی که تو آرسنال بهترین بازیاشو انجام میداد،سسک و نصری که این دوتای آخر وقتی رفتن برخلاف سالای قبل جایگزین مناسبی براشون پیدا نشد.
مالکیت توپ بازیای امسال آرسنال رو اگه با سالهای قبل مقایسه کنین کاملا متوجه این موضوع میشین.حتی اگه دوسال قبل بازی بابارسا یادتون باشه نسبت مالکیت اونا به ما متوسط 60به 40 بود (سال قبل بیشتر)درحالیکه بارسا تو بازیاش معمولا80،70 درصد بازیو دراختیار داره...
ولی این آرسنالی که الان میبینیم این مزیتو نداره چون ابزارشو نداره ولی سیتی....فعلا تنها ابزار قابل تکیه برامون جکیه که الان مصدومه.رمزیم انتظاراتو برآورده نکرد متاسفانه...خیلی سعی کردم منطقی نگاه کنم!

حمید فرازی در 18/10/1390 | 13:33 گفت:

علی جون من تو دلم خیلی گفتم ولی با خودم فکر کردم شاید راضی نباشی اینو بگم.اگه اجازه بدی دفعات بعد از این جمله قصار استفاده کنیم

علی ارشدی در 18/10/1390 | 13:12 گفت:

میتونه بره بمیره
خیلی وقت بود اینو نگفته بودم سر دلم مونده بود راحت شدم

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 09:55 گفت:

جان عمت

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 09:13 گفت:

بچه ها شما حرف های مانچو رو زیاد به دل نگیرین ببخت تازه اومده لیگ برتر انگلیس هیچی حالیش نیست یعنی هیچی نمی فهمه در کل میگمه نفهمه شما جدیش نگیرین!!!!!!!!!!!!!!

زیبا ترین فوتبال دنیا رو میخوای ببینی پای تلویزیون تکون نخور تا بازی ارسنال شروع بشه(ضرب المثل من دراوردی)

حمید فرازی در 18/10/1390 | 07:45 گفت:

مگه جوک سالو نشنیدید؟ متنچو گفته ما کمبود مهاجم داریم.اوایل فصل هم گفته بود کمبود هافبک داریم.خدایی تو اینترم هیچ رقیبی نداشت اینترو قهرمان میکرد ولی تو اروپا فورا حذف میشد

ali jamshidi در 18/10/1390 | 07:37 گفت:

ای بابا زرشک دیگه. جو گیر شده.
این بازیکنایی که این تیم داره به نظر من بدون مربی هم تا اینجای کار همین جای جدول بودن. بابا خدایی کافی هر دفعه از یه کامیون بازیکنی که دارن 3 - 4 تاشون سر حال باشن.
مانچو جوگیر.

مجید در 18/10/1390 | 06:09 گفت:

هییییییییییییی

reeza در 18/10/1390 | 04:23 گفت:

این یارو تا دیروز نمی تونست فرق زمین فوتبال و با تاتامی بگه حالا داره حرف از بازیه قشنگ میزنه؟؟ این باید بره با موهاش ور بره خوشگل و مامانی بشه

مصطفي اكرامي در 18/10/1390 | 03:24 گفت:

مشک آن نیس ک عطار بگوید مشک آن است ک خود ببوید
امیدوارم درست نوشته باشم.
کلا
منظورو گرفتین ک ...
آرسنال = فوتبال زیبا

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 03:20 گفت:

آقارضااین خرچنگ فکرمیکنه تیمش قویه .فکرمیکنه ونگرکمربندنداره پس تیمش ضعیفه