خط نشون میلان

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 83,577 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

خط نشون میلان

خط نشون میلان


 
حتما خیلی از شما که دارید این پست رو می خونید دربی شهر میلان رو دیدید . بازی که با حجوم میلان اغاز شد  ادامه پیدا کرد  پبه پایان رسید . یک خط حمله ی فوقول عاده که با حضور پاتو و روبینیو و ابرام می تونند هر تیمی رو داقون کنند و درسته دربی رو باختن ولی برای ما با بازیشون خط نشون کشیدن. با تعصب ترین توپچی هم قبول داره که دفاعه اینتر خیلی قوی تر از ماست . هیچکی بازی بر گشتشونو تو نیو کمپ با بارس در سال 2010 رو فراموش نمیکنه . بازی که ی وجود فشار قهرمان اروپا و سزار که خودش بکی از نقطه قوتای خط دفاعی این تیمه فقط چند واکنش کوچیک نشون داد !!!! ولی واقعا خوش شانس بودند که تو دربی دروازشون بسته موند . نمی خوام از میلان تقدیر تمجید الکی کنم  فقط می خواو برام بنویسید که این ونگر بدبخت باید تو این دو بازی در پیش رو با میلان چی کار کنه . خودت بذار جای ونگر و نظرتو بنویس 
 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 28/10/1390 | 14:22 گفت:

ببخشیدا

ali jamshidi در 28/10/1390 | 14:21 گفت:

چهارتا می زدم تو سر بازیکنای بی غیرت که کمی بیشتر بدون. مخصوصاً آقایون هافبک به خدا هافبک های تیم بانوان آرسنال یا تیم معلولین آرسنال از هافبک های تیم اصلی بهتر بازی می کنن. چه وضعیه. ما نگاه کن ببینید آرتتا رمزی روی هم چندتا توپ از حریف می گیرن یا خراب می کنن توپشو. البته بدون خطا.
آقا رضا خواهشاً کمی به املاء و نگارش دقت کن یکی میاد می خونه نمی گن که تند تند نوشتی میگن من نوعی سواد نداشتم.

محمودرضا معینی در 28/10/1390 | 00:13 گفت:

توی بازی با میلان شوتای پشت محوطه خیلی به کار میان!خدا کنه آرتتا و ون پرسی تو ضربه ایستگاهیها فوق العاده کار کنند

محمودرضا معینی در 28/10/1390 | 00:13 گفت:

توی بازی با میلان شوتای پشت محوطه خیلی به کار میان!خدا کنه آرتتا و ون پرسی تو ضربه ایستگاهیها فوق العاده کار کنند

محسن در 27/10/1390 | 23:02 گفت:

خط حمله میلان خوبه اما خط حمله آرسنالم کم خوب کار نکرده خط حمله ما هم خوب بوده دفاع میلانم چندان تعریفی نیس فقط سیلوا رو دارن نستا هم دیگه نستا سابق نیس.
بچه ها نگاه کنید ما هم دفاع های بدی نداریم اما بیشترشون مصدومن چندتاییشون به بازی با میلان می رسن پس نیازی نیس از الات قاعده رو میلانی ها بازیم.
فرمایلن و سانیا می رسن گیبسم شاید برسه ما تو اون ویلشرو هم داریم.
من به صعود خیلی خوش بینم

محمودرضا معینی در 27/10/1390 | 22:44 گفت:

اون نوچرینو هم بازیکنه خطرناکیه! این فصل خیلی خوب بازی میکنه!از سبک بازیشم خوشم میاد!قیافشم باحاله!!!!

حمید فرازی در 27/10/1390 | 22:21 گفت:

بهتره به این تازه به دوران رسیده ها محل نذارین.خودشون یه سایت درست و حسابی ندارن مجبور بیان اینجا گدایی.میلان خط حمله خوبی داره ولی به نظر من این تیم در چهار بازیکن خلاصه میشه.ایبرا که باید امیدوار باشیم ورما مهارش کنه.بواتنگ که کار سختی مقابلش داریم و اگه سانتوس نباشه مهارش سخته.به نظرم بهتره از یکی از وینگامون در مهارش استفاده کنیم.حداقل تو خونه میلان.سیدورف که با توجه به سنش سانگ میتونه تخریبش کنه و تیاگو سیلوا که رابین کار خیلی سختی در مقابلش داره اما امیدوارم بتونه ماموریتشو به خوبی انجام بده

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:18 گفت:

آقا تورس اومدی اینجا درست حرفاتو بزن بعد برو!!

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:16 گفت:

آقا تورس شما لطفا درست حرف بزن حالا ایشون رو تعصب یه چیزی گفته!!!

تو جوابت:هرچقدر بد بودیم از شما بهتر بودیم که تو بازی رو در رو 5تا خوردین!!

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:15 گفت:

آقا حمیدرضا درست حرف بزن تورس هرکی هست آدمه حق داره در مورد هر تیمی نظر بده!!!
بگو جون بگو!!مگه گول میدی آقا تورس چندتا بازیکن تاپ کم داریم!!تقریبا تو هر پستی یه بازیکن یا 2تا بازیکن!!

تنها کاری که ونگر میتونه بکنه اینه که به چشای هوادارا نگاه کنه و خدا خدا کنه!!!!!

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:07 گفت:

من که عاشق آرسنالم همه ی بچه ها عاشق آرسنالن

TORRES در 27/10/1390 | 22:05 گفت:

جام تون بخوره تو سرتون
ریدید با این نتیجه گرفتناتون. روتون میشه بگید طرفدار ارسنالید

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 22:04 گفت:

میلانم حذفش میکنیم
دفاعشون مثل بهشته
اون مو طلایی اسمش هست:آباته(خوراکه آنریه)

علیرضا در 27/10/1390 | 22:01 گفت:

آره تورس جون........ما میبریم تا بعضیا بسوزن..........
دوتا منچستر که بای بای شدن...........شما هم که قیافتون مال این حرفا نیست..........

علی ارشدی در 27/10/1390 | 21:58 گفت:

میلانی ها میتونن برن بمیرن

مهران کاظمی در 27/10/1390 | 21:42 گفت:

هر دم از این باغ بری می رسد، همینمون کم مونده بود فقط که یه طرفدار تیم تازه به دوران رسیده بیاد نظر پراکنی کنه، البته منظورم تیمشه ها، یه وقت بد برداشت نشه

حمیدرضا در 27/10/1390 | 21:42 گفت:

تورس جون خودت تو چلسی چه غلتی کردی که اومدی اینجا و نظر میدی؟ برو خودتو درست کن که تا خرخره زیره فشاری

hesam در 27/10/1390 | 21:38 گفت:

به من وحي شده با گل زده در خانه حريف صعود ميکنيم!اون موقع باکاري و ورما و ويلشر ميرسن لهشون ميکنيم.راستي اندره سانتوس کي مياد؟واقعن يکي از دلايل برد ما جلو لسي اندره بود(قابل توجه تورس جوووون!)

(Hooman sam (Dark metal در 27/10/1390 | 21:38 گفت:

فقط دعا کنید که بدشانس نباشیم و اگه خدا بخواد همیشه سبک بازی ما جلوی تیمای ایتالیایی برتر و بهتر بوده و میتونیم ببریمشون...
ایشالا میبریم....

hamed در 27/10/1390 | 21:37 گفت:

بازم میگم مگه چلسی چند تا جام داره که یک طرفدار چلسی باید ایجا چیزی بگه؟؟؟؟؟؟

هر کسی طرفدار یک تیم هستش ولی چلسی تیم نیست...

محمودرضا معینی در 27/10/1390 | 21:30 گفت:

بگم بازیکن بخره !شاید الان کمی دیر شده باشه!اما بازیکن بخره!تازه تا اون موقع فک کنم مصدومامون برگردن!درسته خط دفاعی اینتر قویه اما تیم کامل خط دفاعیمون چیزی کم از اونا نداره!نکته ای که توی این بازی می تونه کمکمون کنه بازی کردن نستاست!درسته هنوز هم مدافع محکمی اما میشه راحت خستش کرد و ازش سوتی گرفت همچنین دوازه بانشون یکی دیگه از صعفاشونه!همچنین دفاع راستاشون اگه اشتباه نکنم یه مو طلایی اسمش الان یادم رفته زیاد نفوذ داره!مهمترین بازیکناشون توی اون بازی نوچرینو ،پاتو،بواتنگ و سیدورف میتونن باشن که سیدورف رو میشه یه سانگ رو حرومش کنیم یا ویلشر اگه برسه!تو اون بازی به نظرم سرعت خط حملمون به کار بیاد!

TORRES در 27/10/1390 | 21:29 گفت:

واقعا امیدی داری به بردن؟
الکی به خودتون امید کاذب ندید ارسنال تا وقتی 4 تا بازیکن درس حسابی نگیره نمیشه بهش اعتماد کرد

حمیدرضا در 27/10/1390 | 21:26 گفت:

با این بازی کردناموون از میلان شیشتایی نشیم شاهکار کردیم