به پیشنهاد برای دور هم بودن

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 85,087 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

به پیشنهاد برای دور هم بودن

به پیشنهاد برای دور هم بودن


سلام به همگی

میخواستم یه پیشنهاد بدم همه با هم تو بک روز تو یک ساعت هم دیگرو تو سایت ببینیم

گفتم هر هفته یک روز و ساعت که همه هستن و احتمالا سرشون شلوغ نیست بیایم تو سایت و تو یک پست باهم در مورد چند موضوع از پیش تعین شده با هم گفتمان داشته باشیم

به همین خاطر فردا که یک روز تعطیل سا عت 11-30 بیاد تو سایت تا در مئرد موضاعات زیر بحث کنبم 

1 علت باخت در برابر میلان 

2 مایلید ونگر به رئال بره و مورینیو به شمال لندن

اول از همه بگم ساعت 11-30 یه پست به نام میز گرد میذارم تا همه بیاد توش و دقیقا هم ساعت 11-30 این کار رو میکنم 

دوم اینکه هر هفته یک نفر این کار رو به عهده می گیره . حالا اگه بنده رو قابل بدونید و با اجازه ی بزرگان بنده  فردا رو موضوعشو به دلایل شکست میلان و رفتن ونگر اختصاص بدم تا هفته های بعد دیگران این کارو بکنند

سوم اینکه فقط تو پست میز گرد  بیاد و تند ند رفرش بدید و جای دیگر نرید تا هی پخش پلا بشه 

چهارم به نظرات بچه ها احترام بگذارید و از توهین به هم خوداری کنید وگر نه اون کسی که مسئول پست هستش یا نظر پاک میکنه یا کلا پست رو

حالا اگه موافقید و یا روش های دیگه مثل رفتن تو چت روم رو ترجیح میدید بگید 

دمتون گرم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 28/11/1390 | 02:04 گفت:

منم اگه بیدار باشم میام :)

حمید فرازی در 28/11/1390 | 01:39 گفت:

اگه وقت کنم در خدمتتونم

♥Arsenal♥ در 28/11/1390 | 01:16 گفت:

1 علت باخت در برابر میلان : مهره های ضعیف نسبت به حریف...زمین سانسیرو....و آماده نبودن تیم...


2 مایلید ونگر به رئال بره و مورینیو به شمال لندن:...هرگز

چت باکس اگه بیاد خیلی بهتره....

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 01:16 گفت:

کار خیلی جالبیه رضا جان.فردا تعطیلیه ولی یکم خورده کار دارم انجام بدم از وسطاش میام،پس شد میزگرد.

saeed در 28/11/1390 | 01:14 گفت:

ok

احسان در 28/11/1390 | 01:04 گفت:

تاثیری در ادامه کار ارسنال داره این کار؟؟

reza در 28/11/1390 | 00:34 گفت:

خب نظرتون در مورد بازی بر
شت و ترکیب تیم چیه

MILAD در 28/11/1390 | 00:21 گفت:

حامد مبينى در 28/11/1390 | 00:20 گفت:

راجع به ميلان كه ديگه بسه تورا خدا.....

MILAD در 28/11/1390 | 00:19 گفت:

خوبه ولي من اين ساعتو نمي تونم؛مرسي از كارت

hesam در 28/11/1390 | 00:13 گفت:

به اندازه كافي بحث شده.بحث بي نتيجه چه فايده؟