شارسنال

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 83,359 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

شارسنال

شارسنال


انصافا امروز شانسنال بودیم . خیلی حال داد. نیمه اول 2 تا تیرمون زدن 1 پنالتی نزدن. همون نیمه میتونستن 4 تاییمون کنن ولی یادشون رفته که ما چزنی رو با اون اسمه باحالش که همه چی میشه نوشت و خوند رو داریم. وقتی گل دوم زدیم یاد حرف نصری افتادم که گفته بود ارسنال بعضی وقتا باید دست از بازی قشنگ بر داره و کثیف بازی کنه . اینم بازی کثیف . ولی یادتون نره ما تابان سختی دادیم . میکل رو میگم . فکر کنم تا اخر فصل نداشته باشیمش.

به امید پپیروزی


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 13/12/1390 | 23:10 گفت:

تنها بازی فصل بود که شانسمون با حریفمون مساوی بود واین شد نتیجه !!!

از هوچی گری بازیکنان و مربی لیورپول خیلی بدم اومد قبلا به شون احترام میذاشتم ولی امروز فهمیدم جنبه ندارن

سوارز و داگلیش تو چند صحنه واضح الکی میخواستن داورو تحت تاثیر جو سازی خودشون قرار بدن

پنالتی هم که اصلا نبود فقط یه ضربه کوچولو ساق سوارز و ژسنی داشت ولی پنالتی نبود دایو کرد نامرد

محسن آزاده در 13/12/1390 | 22:54 گفت:

viva ARSENAL

mostafa در 13/12/1390 | 22:04 گفت:

شانس اوردیم قبول ولی خداییش اونا هم تو گل زنی مشکل داشتن گلشونو که بازیکن خودمون زد فکرشو بکنید اگه اون موقعیتارو ون پرسی اینور داشت و واسش بازی سازی میکردن اونارو خراب میکرد ؟نه . بازی هم که تو انفیلد بود مصدومی هم که دادیم پنالتی هم نبود اینارو هم در نظر بگیرید دیگه

hamed در 13/12/1390 | 22:02 گفت:

من هم با علیرضا موافقم...

تبریک به خاطر برد آرسنال و باخت چلسی...

مرتضی در 13/12/1390 | 21:47 گفت:

اینهمه بد شانسی آوردیم تو این فصل یبار هم شانس آوردیم چی میشه حالا

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 20:56 گفت:

فقط و فقط خداروشکر...
خدایا شکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خدا کنه زود برگرده...دیگه جز سانگ بازی ساز نداریم...

علیرضا در 13/12/1390 | 20:47 گفت:

البته زیاد هم خوش شانس نبودیم............یه گل به خودی که زدیم.............
یه پنالتی که اصلا نبود واسمون گرفتن............چند تا موقعیت هم تو نیمه دوم داشتیم............
در کل به همه تبریک میگم..............

milad foadiyan در 13/12/1390 | 20:19 گفت:

Mohammad khodayish davari zeddemun nabud baraye avvalin bar

محمد حسینی در 13/12/1390 | 20:11 گفت:

Man tarsidam deters morde bashe
Ba in hame penalti va davari zeedemoon bood

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:48 گفت:

دقیقا حامد حرف منو زد.

آرتتا مصدومیتش از ناحیه رباط و همسترینگ نیست و از ناحیه صورت ضربه خورده که امیدوارم سرش ضربه نخورده باشه و بتونیم به زودی در زمین مسابقه ببینیمش

mohammad ali در 13/12/1390 | 19:46 گفت:

arteta saleme. hichish nashod

توپچی جنوب در 13/12/1390 | 19:45 گفت:

مخالفم.نيمه اول ما خوش شانس بوديم و نيمه دوم ليورپول.شوت چمبو و موقعيت والكات و... نيمه دوم ليورپول خوش شانس بود.ضمنا گل بخودي يجور بدشانسيه

###############################################################

کاملا درسته قبول دارمت ولی در کل لیورپول بیشتر موقعیت خطرناک زد و کرنر ها هم 10 به 0 یا 1 به سود لیور پول بود ولی مهم 3 امتیاز این بازی بود که ما گرفتیم دم بچه ها گرم

دانیال در 13/12/1390 | 19:34 گفت:

ولی پویان در مورد نیمه دوم راست میگه با نیمه دومش کااااملا موافقم.

HAMED toopchi در 13/12/1390 | 19:33 گفت:

هميشه شعبون، يه بارم رمضون!!!!

پويان در 13/12/1390 | 19:24 گفت:

مخالفم.نيمه اول ما خوش شانس بوديم و نيمه دوم ليورپول.شوت چمبو و موقعيت والكات و... نيمه دوم ليورپول خوش شانس بود.ضمنا گل بخودي يجور بدشانسيه

دانیال در 13/12/1390 | 19:21 گفت:

تایتل واقعا مناسب این بازی بود.

moeinem در 13/12/1390 | 19:21 گفت:

برد شیرینی بود.

Ehsan Rahimi در 13/12/1390 | 19:19 گفت:

میشه گفت باهات موافقم.ولی خوب به هر حال این بازیه حساسو بردیم.واقعا برد شیرینی بود.