چرا ؟ + متن کامل نامه ی رابین

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 87,510 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

چرا ؟ + متن کامل نامه ی رابین

چرا ؟ + متن کامل نامه ی رابین


سلام 

نمی دونم چرا رابین فکر میکنه امسال قهرمانی نخواهیم داشت . پودولسکی و جیرود اضافه شدن و این خیلی خوبه . تنها امید اینکه تا اخر نقل انتقالات نفروشن رابینو و با خرید چند مدافع قوی مثل مایکون شاید رابین بمونه . البته رابین 1 الی 2 سال بیشتر کارایی نخواهد داشت و بعدش باید نیمکت نشین بشه . اخه سنش بالاست . ولی اگر بره بهش حق میدم ولی مسئولین اوج خیانت رو میکنن اگر رابین رو به سیتی بدن . به بارسا بدن ولی به سیتی ندن. تا همین جاش کم گند نزدن . پولش نوشه جونت و ما ها هم به درک ولی حداقل به سیتی ندینش . دیگه داره یه نسل جدید میاد .ولی من اصلا نگران خط حمله نیستم و مطمئن هستم بیشترین ضربه رو تو سال بعد از دفاع میخوریم نه حمله . ولی واقعا حیف . ای کاش میموند . میشد مثل کاپیتان یووه . یه کاپتان با وفا که تو هر شرایطی با تیم می مونه . البته اونجا مسئولای گند و پول پرست مثل ما ندارن که تیم براشون کم ارزش تر از پوله . به هر حال من توپچیم و خود تیم از همه چیز مهم تر

اینم متن  کامل نامه ی رابین :
این یک خبر جدید درمورد شرایط کنونی من برای هواداران است. من در طول تمام این مدت به نشانه احترام و وفاداری ام به باشگاه ساکت ماندم و با اقایان گازیدیس و ونگر موافق بودم ولی از آنجایی که گمانه زنیهای فراوانی در رسانه ها به چشم می خورد، عادلانه دیدم تا شما در جریان آنچه در حال حاضر درحال رخ دادن است قرار دهم. همان طور که چندی پیش اعلام شد، با اتمام رقابتهای فصل گذشته من با مربی تیم و آقای گازیدیس دیدار کردم. این جلسه ای راجع به استراتژی های آتی وسیاستهای باشگاه ارسنال بود. بحث مسائل مالی و یا قرارداد من نبود؛چرا که این مسائل اصلا برای من در اولویت نیست. من شخصا فصل فوق العاده ای را باتیم سپری کردم ولی هدف من فتح جامهای قهرمانی با تیم و بازگرداندن آرسنال به روزهای درخشانش است 

درادامه نامه فان پرسی می خوانیم:" به خاطر احترام فراوانی که برای آقای ونگر، بازیکنان و هواداران قائلم ، نمی خواهم وارد جزئیات بیشتری بشوم ولی متاسفانه در این جلسه،بار دیگر برای من روشن شد که در خیلی از وجوه با دیدگاه سران ارسنال اختلاف دارم. من خیلی راجع به این فکر کردم ولی درنهایت تصمیم گرفتم تا قراردادم را تمدید نکنم. شما هواداران عزیز تیم هم حق دارید که با دیدگاه من و تصمیم من مخالف باشید و من همیشه به نظرات شما احترام می گذارم. من این باشگاه و هوادارانش را دوست دارم؛ هراتفاقی که هم که بیفتد، این احساس پابرجا خواهد ماند. من در طول دوران حضورم در ارسنال رشد کردم و مبدل به یک مرد شدم. تک تک افراد در باشگاه و هواداران در طول این سالها،همیشه از من حمایت کردند  ومن در داخل و خارج از زمین تمام توانم را برای تیم به کار گرفتم.من افتخار می کنم که در طول 8 سال اخیر، بخشی از این باشگاه فوق العاده بودم. بلافاصله بعد از بازگشت آقای گازیدیس از تعطیلاتش در آمریکا، جلسات بیشتری خواهیم داشت و من شما را در جریان تمام اخبار آتی قرار خواهم داد."

روبین فان پرسی


 بنده خدا ونگر از دست سیتی و بارسا دیونه شده و گفته اینا  دارن کار منو خراب میکنند

بعدش هم گفته رابین بمونه قهرمانیمتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

اشکان در 16/4/1391 | 19:35 گفت:

دوست عزیز متن بیانیه رابین یک روز قبل پست شما رو سایت خودمون قرار گرفته! اینکه باز میرید از جای دیگه همون خبر رو میزنید واقعا جای تعجب داره!

http://arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=6260&title=%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF%20%D9%86%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%85

لطف کنید متن بیانیه رابین رو که گذاشتید حذف کنید از پستتون.

reza در 16/4/1391 | 10:59 گفت:

من اسمی از هانری نیووردم . من منظورم دلپیرو بود . البته هیچ کدومشون پادشاه تیتی نمیشن . هنوز گریه هاش رو وقتی مجسمه اش رو ددید یادم نرفته

محمد على(اباى) در 16/4/1391 | 10:40 گفت:

با مهرداد موافقم بدجور

میلاد آرشام در 16/4/1391 | 00:22 گفت:

اونایی که میخوان گوشی ایفون و... و کنسول بازی و ... رو رایگان بدست بیارن اینو بخونن به جان پدر و مادرم واقعیه http://arsentus.blogsky.com/1391/04/16/post-507/

میلاد آرشام در 16/4/1391 | 00:22 گفت:

اونایی که میخوان گوشی ایفون و... و کنسول بازی و ... رو رایگان بدست بیارن اینو بخونن به جان پدر و مادرم واقعیه http://arsentus.blogsky.com/1391/04/16/post-507/

مهرداد در 15/4/1391 | 23:15 گفت:

هانری 4 فصل آقای گل شد فکر رفتنم نکرد حتی با پیشنهاد 70 ملیونی
حالا این یارو 1 فصل آقای گل شده توهم ورش داشته
در ضمن هانری از آرسنال نرفت سیاست باشگاه هلش داد بیرون
من که هیج دلخوری از تی تی ندارم

مهرداد در 15/4/1391 | 23:07 گفت:


فان پرسی ۱/۱۰ کینگ هانری هم نیست
یارو ۸ سال فلج رو نیمکت بوده ۱ فصل خوب شده
دم دروورده میخوام برم
برو ببینم جای دیگه ۱ گل اگه زدی یا هافبکی تغذیت کرد قبوله
تقصیر ونگر هست که ۴ ساله پیش باید میفرستادش تو لیگ ۲ هلند تا پر رو نشه
منم ۸ سال اگه تو آرسنال میبودم سال نهم ۸۰ تا گل میزدم نه ۳۷ تا
برو عیب نداره ژیرو و لوکاس و چمبرلین و آرتتا هستن
جالب اینجاست که میگه الگوی من برکمپ بوده
تو حق نداری اسم برکمپو بیاری
تو اگه ۱۰۰۰۰ تا گلم برا آرسنال بزنی ۱ سال بعد کسی تورو یادش نمییاد
تو شخصیت اسطوره شدنو نداری
برای بار 1000000 اسم هانری رو کنار ونپرسی نزارید