چرا ؟ + متن کامل نامه ی رابین

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 85,060 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

چرا ؟ + متن کامل نامه ی رابین

چرا ؟ + متن کامل نامه ی رابین


سلام 

نمی دونم چرا رابین فکر میکنه امسال قهرمانی نخواهیم داشت . پودولسکی و جیرود اضافه شدن و این خیلی خوبه . تنها امید اینکه تا اخر نقل انتقالات نفروشن رابینو و با خرید چند مدافع قوی مثل مایکون شاید رابین بمونه . البته رابین 1 الی 2 سال بیشتر کارایی نخواهد داشت و بعدش باید نیمکت نشین بشه . اخه سنش بالاست . ولی اگر بره بهش حق میدم ولی مسئولین اوج خیانت رو میکنن اگر رابین رو به سیتی بدن . به بارسا بدن ولی به سیتی ندن. تا همین جاش کم گند نزدن . پولش نوشه جونت و ما ها هم به درک ولی حداقل به سیتی ندینش . دیگه داره یه نسل جدید میاد .ولی من اصلا نگران خط حمله نیستم و مطمئن هستم بیشترین ضربه رو تو سال بعد از دفاع میخوریم نه حمله . ولی واقعا حیف . ای کاش میموند . میشد مثل کاپیتان یووه . یه کاپتان با وفا که تو هر شرایطی با تیم می مونه . البته اونجا مسئولای گند و پول پرست مثل ما ندارن که تیم براشون کم ارزش تر از پوله . به هر حال من توپچیم و خود تیم از همه چیز مهم تر

اینم متن  کامل نامه ی رابین :
این یک خبر جدید درمورد شرایط کنونی من برای هواداران است. من در طول تمام این مدت به نشانه احترام و وفاداری ام به باشگاه ساکت ماندم و با اقایان گازیدیس و ونگر موافق بودم ولی از آنجایی که گمانه زنیهای فراوانی در رسانه ها به چشم می خورد، عادلانه دیدم تا شما در جریان آنچه در حال حاضر درحال رخ دادن است قرار دهم. همان طور که چندی پیش اعلام شد، با اتمام رقابتهای فصل گذشته من با مربی تیم و آقای گازیدیس دیدار کردم. این جلسه ای راجع به استراتژی های آتی وسیاستهای باشگاه ارسنال بود. بحث مسائل مالی و یا قرارداد من نبود؛چرا که این مسائل اصلا برای من در اولویت نیست. من شخصا فصل فوق العاده ای را باتیم سپری کردم ولی هدف من فتح جامهای قهرمانی با تیم و بازگرداندن آرسنال به روزهای درخشانش است 

درادامه نامه فان پرسی می خوانیم:" به خاطر احترام فراوانی که برای آقای ونگر، بازیکنان و هواداران قائلم ، نمی خواهم وارد جزئیات بیشتری بشوم ولی متاسفانه در این جلسه،بار دیگر برای من روشن شد که در خیلی از وجوه با دیدگاه سران ارسنال اختلاف دارم. من خیلی راجع به این فکر کردم ولی درنهایت تصمیم گرفتم تا قراردادم را تمدید نکنم. شما هواداران عزیز تیم هم حق دارید که با دیدگاه من و تصمیم من مخالف باشید و من همیشه به نظرات شما احترام می گذارم. من این باشگاه و هوادارانش را دوست دارم؛ هراتفاقی که هم که بیفتد، این احساس پابرجا خواهد ماند. من در طول دوران حضورم در ارسنال رشد کردم و مبدل به یک مرد شدم. تک تک افراد در باشگاه و هواداران در طول این سالها،همیشه از من حمایت کردند  ومن در داخل و خارج از زمین تمام توانم را برای تیم به کار گرفتم.من افتخار می کنم که در طول 8 سال اخیر، بخشی از این باشگاه فوق العاده بودم. بلافاصله بعد از بازگشت آقای گازیدیس از تعطیلاتش در آمریکا، جلسات بیشتری خواهیم داشت و من شما را در جریان تمام اخبار آتی قرار خواهم داد."

روبین فان پرسی


 بنده خدا ونگر از دست سیتی و بارسا دیونه شده و گفته اینا  دارن کار منو خراب میکنند

بعدش هم گفته رابین بمونه قهرمانیمتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

اشکان در 16/4/1391 | 19:35 گفت:

دوست عزیز متن بیانیه رابین یک روز قبل پست شما رو سایت خودمون قرار گرفته! اینکه باز میرید از جای دیگه همون خبر رو میزنید واقعا جای تعجب داره!

http://arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=6260&title=%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF%20%D9%86%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%85

لطف کنید متن بیانیه رابین رو که گذاشتید حذف کنید از پستتون.

reza در 16/4/1391 | 10:59 گفت:

من اسمی از هانری نیووردم . من منظورم دلپیرو بود . البته هیچ کدومشون پادشاه تیتی نمیشن . هنوز گریه هاش رو وقتی مجسمه اش رو ددید یادم نرفته

محمد على(اباى) در 16/4/1391 | 10:40 گفت:

با مهرداد موافقم بدجور

میلاد آرشام در 16/4/1391 | 00:22 گفت:

اونایی که میخوان گوشی ایفون و... و کنسول بازی و ... رو رایگان بدست بیارن اینو بخونن به جان پدر و مادرم واقعیه http://arsentus.blogsky.com/1391/04/16/post-507/

میلاد آرشام در 16/4/1391 | 00:22 گفت:

اونایی که میخوان گوشی ایفون و... و کنسول بازی و ... رو رایگان بدست بیارن اینو بخونن به جان پدر و مادرم واقعیه http://arsentus.blogsky.com/1391/04/16/post-507/

مهرداد در 15/4/1391 | 23:15 گفت:

هانری 4 فصل آقای گل شد فکر رفتنم نکرد حتی با پیشنهاد 70 ملیونی
حالا این یارو 1 فصل آقای گل شده توهم ورش داشته
در ضمن هانری از آرسنال نرفت سیاست باشگاه هلش داد بیرون
من که هیج دلخوری از تی تی ندارم

مهرداد در 15/4/1391 | 23:07 گفت:


فان پرسی ۱/۱۰ کینگ هانری هم نیست
یارو ۸ سال فلج رو نیمکت بوده ۱ فصل خوب شده
دم دروورده میخوام برم
برو ببینم جای دیگه ۱ گل اگه زدی یا هافبکی تغذیت کرد قبوله
تقصیر ونگر هست که ۴ ساله پیش باید میفرستادش تو لیگ ۲ هلند تا پر رو نشه
منم ۸ سال اگه تو آرسنال میبودم سال نهم ۸۰ تا گل میزدم نه ۳۷ تا
برو عیب نداره ژیرو و لوکاس و چمبرلین و آرتتا هستن
جالب اینجاست که میگه الگوی من برکمپ بوده
تو حق نداری اسم برکمپو بیاری
تو اگه ۱۰۰۰۰ تا گلم برا آرسنال بزنی ۱ سال بعد کسی تورو یادش نمییاد
تو شخصیت اسطوره شدنو نداری
برای بار 1000000 اسم هانری رو کنار ونپرسی نزارید