چرا ؟ + متن کامل نامه ی رابین

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 85,527 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
 انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد. انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد.
وضعیت گرانیت ژاکا برای حضور در بازی روز شنبه مقابل برنلی مورد برسی قرار میگیرد،پای او آسیب دیده و ‌دچار کبودی شده است. وضعیت گرانیت ژاکا برای حضور در بازی روز شنبه مقابل برنلی مورد برسی قرار میگیرد،پای او آسیب دیده و ‌دچار کبودی شده است.
باشگاه گالاتاسرای ترکیه مطمئن است که میتواند الننی را در این پنجره جذب کند،اما هنوز توافقی برای انتقال قرضی او (احتمالا با بند خرید) بین دو باشگاه صورت نگرفته است.
باشگاه گالاتاسرای ترکیه مطمئن است که میتواند الننی را در این پنجره جذب کند،اما هنوز توافقی برای انتقال قرضی او (احتمالا با بند خرید) بین دو باشگاه صورت نگرفته است.
سول کپمل اسطوره ی آرسنال که حدود هشت ماه پیش سرمربی باشگاه مکلسفیلد تان شده بود از سمت خود کناره‌گیری کرد. سول کپمل اسطوره ی آرسنال که حدود هشت ماه پیش سرمربی باشگاه مکلسفیلد تان شده بود از سمت خود کناره‌گیری کرد.
الکس ایوبی وینگر نیجریه‌ای آرسنال رسماً با قردادی ۵ ساله به اورتون پیوست. الکس ایوبی وینگر نیجریه‌ای آرسنال رسماً با قردادی ۵ ساله به اورتون پیوست.
پنجره انگلستان بسته شد. آرسنال میتواند تا ساعاتی دیگر داوید لوییز را هم معرفی کند و خبر ترک آرسنال توسط ایوبی را منتشر نماید. پنجره انگلستان بسته شد. آرسنال میتواند تا ساعاتی دیگر داوید لوییز را هم معرفی کند و خبر ترک آرسنال توسط ایوبی را منتشر نماید.
 با تایید بی‌بی‌سی ایوبی ۱۰۰٪ به اورتون میرود. با تایید بی‌بی‌سی ایوبی ۱۰۰٪ به اورتون میرود.
در شبکه‌های اجتماعی از این انتقال همه خوشحال هستند. هواداران گمان میکنند او پیشرف زیادی در این دوره می‌کند... در شبکه‌های اجتماعی از این انتقال همه خوشحال هستند. هواداران گمان میکنند او پیشرف زیادی در این دوره می‌کند...
 انکتیا رسما به لیدزیونایتد پیوست .... انکتیا رسما به لیدزیونایتد پیوست ....
تبلیغات توپچی

چرا ؟ + متن کامل نامه ی رابین

چرا ؟ + متن کامل نامه ی رابین


سلام 

نمی دونم چرا رابین فکر میکنه امسال قهرمانی نخواهیم داشت . پودولسکی و جیرود اضافه شدن و این خیلی خوبه . تنها امید اینکه تا اخر نقل انتقالات نفروشن رابینو و با خرید چند مدافع قوی مثل مایکون شاید رابین بمونه . البته رابین 1 الی 2 سال بیشتر کارایی نخواهد داشت و بعدش باید نیمکت نشین بشه . اخه سنش بالاست . ولی اگر بره بهش حق میدم ولی مسئولین اوج خیانت رو میکنن اگر رابین رو به سیتی بدن . به بارسا بدن ولی به سیتی ندن. تا همین جاش کم گند نزدن . پولش نوشه جونت و ما ها هم به درک ولی حداقل به سیتی ندینش . دیگه داره یه نسل جدید میاد .ولی من اصلا نگران خط حمله نیستم و مطمئن هستم بیشترین ضربه رو تو سال بعد از دفاع میخوریم نه حمله . ولی واقعا حیف . ای کاش میموند . میشد مثل کاپیتان یووه . یه کاپتان با وفا که تو هر شرایطی با تیم می مونه . البته اونجا مسئولای گند و پول پرست مثل ما ندارن که تیم براشون کم ارزش تر از پوله . به هر حال من توپچیم و خود تیم از همه چیز مهم تر

اینم متن  کامل نامه ی رابین :
این یک خبر جدید درمورد شرایط کنونی من برای هواداران است. من در طول تمام این مدت به نشانه احترام و وفاداری ام به باشگاه ساکت ماندم و با اقایان گازیدیس و ونگر موافق بودم ولی از آنجایی که گمانه زنیهای فراوانی در رسانه ها به چشم می خورد، عادلانه دیدم تا شما در جریان آنچه در حال حاضر درحال رخ دادن است قرار دهم. همان طور که چندی پیش اعلام شد، با اتمام رقابتهای فصل گذشته من با مربی تیم و آقای گازیدیس دیدار کردم. این جلسه ای راجع به استراتژی های آتی وسیاستهای باشگاه ارسنال بود. بحث مسائل مالی و یا قرارداد من نبود؛چرا که این مسائل اصلا برای من در اولویت نیست. من شخصا فصل فوق العاده ای را باتیم سپری کردم ولی هدف من فتح جامهای قهرمانی با تیم و بازگرداندن آرسنال به روزهای درخشانش است 

درادامه نامه فان پرسی می خوانیم:" به خاطر احترام فراوانی که برای آقای ونگر، بازیکنان و هواداران قائلم ، نمی خواهم وارد جزئیات بیشتری بشوم ولی متاسفانه در این جلسه،بار دیگر برای من روشن شد که در خیلی از وجوه با دیدگاه سران ارسنال اختلاف دارم. من خیلی راجع به این فکر کردم ولی درنهایت تصمیم گرفتم تا قراردادم را تمدید نکنم. شما هواداران عزیز تیم هم حق دارید که با دیدگاه من و تصمیم من مخالف باشید و من همیشه به نظرات شما احترام می گذارم. من این باشگاه و هوادارانش را دوست دارم؛ هراتفاقی که هم که بیفتد، این احساس پابرجا خواهد ماند. من در طول دوران حضورم در ارسنال رشد کردم و مبدل به یک مرد شدم. تک تک افراد در باشگاه و هواداران در طول این سالها،همیشه از من حمایت کردند  ومن در داخل و خارج از زمین تمام توانم را برای تیم به کار گرفتم.من افتخار می کنم که در طول 8 سال اخیر، بخشی از این باشگاه فوق العاده بودم. بلافاصله بعد از بازگشت آقای گازیدیس از تعطیلاتش در آمریکا، جلسات بیشتری خواهیم داشت و من شما را در جریان تمام اخبار آتی قرار خواهم داد."

روبین فان پرسی


 بنده خدا ونگر از دست سیتی و بارسا دیونه شده و گفته اینا  دارن کار منو خراب میکنند

بعدش هم گفته رابین بمونه قهرمانیمتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

اشکان در 16/4/1391 | 19:35 گفت:

دوست عزیز متن بیانیه رابین یک روز قبل پست شما رو سایت خودمون قرار گرفته! اینکه باز میرید از جای دیگه همون خبر رو میزنید واقعا جای تعجب داره!

http://arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=6260&title=%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF%20%D9%86%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%85

لطف کنید متن بیانیه رابین رو که گذاشتید حذف کنید از پستتون.

reza در 16/4/1391 | 10:59 گفت:

من اسمی از هانری نیووردم . من منظورم دلپیرو بود . البته هیچ کدومشون پادشاه تیتی نمیشن . هنوز گریه هاش رو وقتی مجسمه اش رو ددید یادم نرفته

محمد على(اباى) در 16/4/1391 | 10:40 گفت:

با مهرداد موافقم بدجور

میلاد آرشام در 16/4/1391 | 00:22 گفت:

اونایی که میخوان گوشی ایفون و... و کنسول بازی و ... رو رایگان بدست بیارن اینو بخونن به جان پدر و مادرم واقعیه http://arsentus.blogsky.com/1391/04/16/post-507/

میلاد آرشام در 16/4/1391 | 00:22 گفت:

اونایی که میخوان گوشی ایفون و... و کنسول بازی و ... رو رایگان بدست بیارن اینو بخونن به جان پدر و مادرم واقعیه http://arsentus.blogsky.com/1391/04/16/post-507/

مهرداد در 15/4/1391 | 23:15 گفت:

هانری 4 فصل آقای گل شد فکر رفتنم نکرد حتی با پیشنهاد 70 ملیونی
حالا این یارو 1 فصل آقای گل شده توهم ورش داشته
در ضمن هانری از آرسنال نرفت سیاست باشگاه هلش داد بیرون
من که هیج دلخوری از تی تی ندارم

مهرداد در 15/4/1391 | 23:07 گفت:


فان پرسی ۱/۱۰ کینگ هانری هم نیست
یارو ۸ سال فلج رو نیمکت بوده ۱ فصل خوب شده
دم دروورده میخوام برم
برو ببینم جای دیگه ۱ گل اگه زدی یا هافبکی تغذیت کرد قبوله
تقصیر ونگر هست که ۴ ساله پیش باید میفرستادش تو لیگ ۲ هلند تا پر رو نشه
منم ۸ سال اگه تو آرسنال میبودم سال نهم ۸۰ تا گل میزدم نه ۳۷ تا
برو عیب نداره ژیرو و لوکاس و چمبرلین و آرتتا هستن
جالب اینجاست که میگه الگوی من برکمپ بوده
تو حق نداری اسم برکمپو بیاری
تو اگه ۱۰۰۰۰ تا گلم برا آرسنال بزنی ۱ سال بعد کسی تورو یادش نمییاد
تو شخصیت اسطوره شدنو نداری
برای بار 1000000 اسم هانری رو کنار ونپرسی نزارید