یه فرصت عالی !!!

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 87,509 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

یه فرصت عالی !!!

یه فرصت عالی !!!


به نقل از میلان نیوز باشگاه رئال مادرید با خروج کاکا از لیست این تیم به صورت رایگان موافقت کرد.

و این میتونه فرصت خوبی باشه تا تیم تو ژانویه تقویت پیدا کنه . تا حالا چندین بار تمجیدات ونگرو در باره ی این بازیکن خوندم و امید وارم لینک بشه ارسنال .

کاکا که در میلان به افتخارات زیادی از جمله قهرمانی سری آ، قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، قهرمان باشگاهای جهان و توپ طلا رسید و به امید روزهای بهتر راهی تیم قوهای سپید مادریدی شد اما مصدومیت و بد شانسی فراوان دست از سر او بر نداشت و کاکا را دچار افت فاحشی کرد.

شایعات پیرامون کاکا زیاد است، یکی از این شایعات اخراج عمدی کاکا در بازی با اوساسونا بود که این اقدام باشگاه مادریدی به این شایعه دامن زد. کلا بهد از امدن مورینیو داغون شد :(

ولی شکی نیست که میتونه به دوران اوجش برگرده .


اینم خلاصه ای از زنگی نامش از ویکیپدیا :

دوره نوجوانی و جوانی خود را با عضویت در تیم باشگاهی سائوپائولو سپری کرد و از ابتدای سال ۲۰۰۱ عضو تیم بزرگسالان این باشگاه شد و در ۱۳۱ بازی رسمی ۴۸ گل برایشان زد. الگوی او در فوتبال به گفته خودش: هموطنش «رای» که باشگاه سابق او نیز سائوپائولو بوده‌است. وی در ژوئن ۲۰۰۳ تیم خانگی اش یعنی سائوپائولو را ترک و به میلان، یکی از بهترین باشگاههای حال حاضر ایتالیا و اروپا پیوست. و در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۰۹ قرارداد ۶ ساله‌ای به ارزش ۵۶ میلیون پوند با رئال مادرید منعقد کرد. در ۲۳ دسامبر ۲۰۰۵ روز جمعه ساعت ۱۹ به وقت برزیل ریکاردو کاکا در حضور حداقل ۶۰۰ مهمان با کارولین ۱۸ ساله فرزند نماینده کمپانی «دیور»، در شهر سائوپائولوی برزیل ازدواج کرد.

کاکا در مصاحبه با مجله نوولا ۲۰۰۰ ازدواج با کارولین را بهترین تصمیم خود بعد از پیوستن به میلان عنوان کرد. این تک ستاره برزیلی گفت: «برزیل، میلان و کارولین به همراه خانواده‌ام زیباترین چیزها در زندگی ام هستند و آنها را عاشقانه دوست دارم. ۲۳ دسامبر بی نظیرترین روز زندگی ام بود. خوشحالم که در شهر سائوپائولو با کارولین ازدواج کردم.»

وی به عنوان سفیر غذا در سازمان ملل برای کمک به کودکان محروم مشغول به کار است.

خیلی هم خوش تیپ و خوش اخلاقه :X :X :X


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 26/10/1391 | 22:41 گفت:

من عاشقشم ... هیچوقت اون بازیش تو لیگ قهرمانان تو اولدترافورد یادم نمیره ک من یو رو لوله کرد خدا کنه بیاد
T.Vermaelen:
ولکات احمق تو بازی با سیتی موقعیت %100 رو گل نکرد زدش رو پا لسکات که 2 متر با خط دروازه فاصله داشت
حالا پاداش هم میخاد احمق تئو

****************

احترام بازیکنو حفظ کن لطفا!!! بعدم تئو پاداش نمیخاد قراردادش امادس این شایعات رسانه است ... اون توپ رو هم لسکات از رو خط دروازه در اورد نه دو متر مونده به دروازه

masoud mahmudpur در 26/10/1391 | 17:14 گفت:

مرسی رضا جون.بعد ازمدت ها بالاخره یه پست گذاشتی
عاشقشم.امیدوارم بیاد

reza در 26/10/1391 | 16:54 گفت:

خیلی ممنون از نظراتون
فک کنم در مجموع دوست دارید بیاد !!!

jafar در 26/10/1391 | 15:09 گفت:

بازیکن خوب و باتجربه ای هست که بدرد تیمایی که در لیگ قهرمانان اروپا هستند میخوره ولی ونگر کاکا رو نمیخره

احمد ولی خلف در 26/10/1391 | 14:11 گفت:

مطمئن باشید با همین بازیکنان تا آخر فصل باید دووم بیاریم .
از ورود هیچ ستاره ای هم خبری نیست

hamid saadi در 26/10/1391 | 14:10 گفت:

من الان هفت هشت ماهه خودمو کشتم که بقیه بفهمن بهترین خرید برای ما کاکاست بعلاوه یک مدافع خوب

ناصر در 26/10/1391 | 14:09 گفت:

در ضمن آواتارت خیلی شاخه

ناصر در 26/10/1391 | 14:08 گفت:

تا حالا شده حتی شکلک سبز هم نتونه احساساتت رو بیان کنه؟؟؟؟
من الان همین حس رو در مورد شایعات بی پایه و اساس پیدا کردم!!!!!

T.Vermaelen در 26/10/1391 | 14:04 گفت:

ولکات احمق تو بازی با سیتی موقعیت %100 رو گل نکرد زدش رو پا لسکات که 2 متر با خط دروازه فاصله داشت
حالا پاداش هم میخاد احمق تئو
از من گفتن بود تئو فقط به درد وینگ میخوره چون سرعتش زیاده و اگه نباشه اینجا هیچی نمیشه
ان شاله که بفروشیمش تابستون

mohammad در 26/10/1391 | 13:56 گفت:

حالا اگه بازیکن ازاد هم تلقی بشه دستمزدش وحشتناک زیاده ۱۰ میلیون یورو!!!!
یعنی دستمزد هفتگیش حدود۱۵۳ هزار پوند!

amir در 26/10/1391 | 13:39 گفت:

اواتارت منو کشته
اواتار
منم ازش استقبال میکنم چون میتونه به روزهای اوجش برگرده کمی فقط باید بهش بازیهای منظم برسه

محمد مهدی در 26/10/1391 | 13:38 گفت:

بابا میلان نشسته اونجا هویج میخوره؟؟؟؟ اول عاشقه میلانه بعدش سائوپائولو. احتمالش 0%هم نیست

توپچی جنوب در 26/10/1391 | 13:37 گفت:

کا کا یه بازیکن با کلاس جهانیه که به دلیل مصدومیت نتونست خوب جا بیفته تو تیم رئال ولی میتونه باز به دوران اوجش برگرده و ونگر هم متخصص برگردوندن این جور بازیکناست اگه میومد و میتونستیم تو ژانویه جذبش کنیم خیلی خوب میشد
ولی فکر نکنم رئال این بازیکن رو مفت از دست بده.....

امیر صفای نیکو در 26/10/1391 | 13:11 گفت:

یک زمانی خوب بود.الان مفتشرگرونه...

مصطفی در 26/10/1391 | 12:53 گفت:

جمع کنین بابا چیه تفاله میخاین بخرید
میخاین هرچی پیرو پاتال جمع شه تو تیم پول دور ریختنه
یعنی چی بازیکن بالا 30
اصلا بدرد نمیخورهاینجوری بخایم پیش بریم میشیم مبلان

mohammad javad در 26/10/1391 | 12:26 گفت:

به شدت استقبال میشه، من که عاشقشم.
ولی حیف این ونگر.....

parsa .R در 26/10/1391 | 12:25 گفت:

اینو ول کن بابا اینجارو نگاه کن ببین دیگه اندک امیدهایمان هم بر باد فنا رفت ای وای
سایت گل- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، آرسنالی ها از تلاش برای به خدمت گرفتن داوید ویا دست کشیدند.

توپچی ها برای خرید این مهاجم ملی پوش اسپانیایی پیشنهادی رسمی به بارسا ارائه دادند اما ونگر سرانجام پذیرفت که نمی تواند این بازیکن را در ژانویه به خدمت بگیرد.

آرسنالی ها تقویت خط حمله شان را در صدر برنامه های شان در بازار نقل و انتقالات زمستانی قرار دادند و با کنار رفتن گزینه داوید ویا، انتظار می رود که اکنون تمرکزشان روی خرید آدریان لوپس، مهاجم اتلتیکو مادرید، خواهند گذاشت.

براساس گزارش ها، هفته گذشته یک گروه از نمایندگان باشگاه آرسنال به اسپانیا سفر کردند تا با مدیران بارسلونا در مورد انتقال ویا مذاکره کنند.

اما در مذاکراتی که صورت گرفت، مدیران بارسا اعلام کرد ویا به هیچ صورتی، قرضی یا دائمی، واگذار نخواهد شد. این در حالی که این مهاجم باتجربه در گفتگوی خصوصی با ونگر اعلام کرده بود که علاقه مند است به امیریتس برود.

ویا از اینکه در این فصل چندان در ترکیب بارسا قرار نگرفته، ناراحت است اما با توجه به اینکه بارسا دیدارهای دشواری در ادامه فصل در لالیگا و چمپیونزلیگ در پیش دارند، کادر فنی این باشگاه علاقه ای به از دست دادن او ندارد.

حتی تیتو ویلانووا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" داوید جایی نخواهد رفت. ما از داشتن او کاملا راضی هستیم."

هرچند ویا فرصت زیادی برای بازی در این فصل پیدا نکرده، اما بعد از مسی، دومین گلزن این فصل آبی و اناری هاست. او این فصل تنها در 6 بازی لالیگا از ابتدا به میدان رفته و در مجموع در همه رقابت ها، در 11 بازی در ترکیب اصلی قرار گرفته و 10 بار نیز گلزنی کرده است.