بایرن-ارسنال

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 85,108 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

بایرن-ارسنال

ارین روبن


سلام
همین تور که میدونید حدود 6 روز تا بازی ارسنال و بایرن باقی مونده و تصمیم دارم هر روز  یکی از بازیکنای کلیدی بایرن رو معرفی کنم و در موردش بحث کنم . 

به شخصه وقتی اسم بایرن مونیخ رو میشنوم اولین بازیکنی که چهرش تو ذهنم نقش میبنده ارین روبنه هلندی . روبن از رئال به مونیخ امد . اما مهمترین نکته در مورد بازی او سرعت دریبل زنی او همچنین شوت های پا چپش هست ولی هیچوقت نتونست در شرایط سخت از قابلیت هاش به خوبی استفاده کنه . شکست پنجتایی رئال رد برنابئو در برابر حریف قدیمیش و شکست سنگین بایرن در برابر دورتموند در فصل پیش پر از صحنه هاییست که همه خیره به ساق های بودند تا کاری بکند و همه ولی همه را دلسرد کرد . نمونه هایه زیادی از این اتفاقات در مورده او هست . بسیار تک رو است و تا مجبور نشه به کسیاس نخواهد داد . اما در ارسنال چه کسی مامور کنترل اوست ؟ این امر به ترکیب تیم بر میگرده ولی قطعا توماس که در نبود گیبس احتمالا دفاع چپ باشه با روبن درگیری زیادی خواهد داشت . این امر خیلی حساس هست چون بر کسی پوشیده نیست که اولین قدم برای بردن بایرن مونیخ مهار کردن دو بال بایرن هستش . در کل اگه توماس کمی تیز باشه میتونه خیلی موثر واقع بشه مخصوصا که زیاد دیده شده روبن به خاطر دریبل های اضافی خودش توپ رو از دست داده و فرصت ضد حمله به تیم مقابلش داده . 

اما این روزا کمی فضای ترس توی سایت ایجاد شده و برای خاتمه دادن به وضعیت باید یاد اوری کنم که یازی در اشبرتون هست و این ارسناله که شکارچیه و طعمه بایرنمونیخه . اگه چلسی تونسته پس ارسنال بی شک میتونه متمعنم که ولکات هم مثل دروگبا به پرواز در خواهد امد 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 27/11/1391 | 14:14 گفت:

[email protected] رمزی گزینه مناسبیه

ali در 27/11/1391 | 13:55 گفت:

جلو ریبری کی میخواد واسته؟!!باک!!! سانیا خیلیییی افت کرده!!!

Farhad Rahbari در 27/11/1391 | 13:54 گفت:

موثرترین بازیکن بایرن شواینی هستش

امیدوارم نیمه اول گلی نخوریم...

در کل همه چیز تو نیمه اول مشخص میشه

به امید برد آرسنال

ناصر در 27/11/1391 | 12:26 گفت:

نبرد جکی و شوان اشتایگر دیدنیه

شاهین فدوی در 27/11/1391 | 09:38 گفت:

ریبری خیلی خطرناکه خیلیییییییییییییی...امیدوارم مصدوم بشه

farshad khadem در 27/11/1391 | 09:06 گفت:

روبن مشکل تیم نیست دوستان یادمون باشه شنبه در جام حذفی باید از بلکبرن عبور کنیم ونگر نشان داده هر موقع بازی مهمی در فاصله 72 ساعت در پیش داره به مهره های اصلی تیم استراخت میده با توجه به حساسیت جام حذفی واتفاقات پیش بینی نشده بنظرم خیلی مهمه که این بازی رو دست کم نگیریم به دو دلیل 1- با حذف بلکبرن به ادامه راه امیدوارانه پیش میریم 2- مهمتر اینکه با روحیه واعتماد بنفس بیشتر بدیدار بایرن میریم .در این بازی هماهنگی خطوط دفاعی با میانه زمین شرط اصلی نتیجه گیری است در مسابقه ای در این سطح هیچ مربی نمیاد برای مهاجم حریف دفاع من تو من قرار بده هماهنگی اینجا مهم میشه که ما دفاع را از خط حمله ویک سوم حریف شروع کنیم یعنی پرس در زمین حریف این روش به قدرت دونگی وبدنی نیاز داره یک دیابی اماده وویلشر اولی در نقش تخریب چی دومی که امید اول تیم محسوب میشه بعد از تصاحب توپ یک پاس تودر یه فرار از ولکات ودر نهایت گل اگه در این بازی گل نخوریم با اطمینان ازاین مرحله رفتیم بالا .ضمنا اقا رضا با نهایت شرمندگی با این جمله اخرت که وقتی چلسی میتونه پس ارسنال هم ... موافق نیستم چون در یک کلام ما ارسنالیم . توضیح بیشتر را علی اقا گل در پست قشنگش داده یه بار با دقت بخون.

jafar در 27/11/1391 | 07:56 گفت:

بنظر من مولر و ماندزویچ از همه خطرناکترن بخصوص مولر.

reza در 27/11/1391 | 01:06 گفت:

الان درستش میکنم ولی جروینیهو هم اونقدرا هم که شما میگید بد نیستش .
مونریال هم نمیتونه بازی کنه

reza در 27/11/1391 | 00:59 گفت:

حق با شماست اصلا حواسم نبود که گیبس نمیرسه

محمد مهدی در 26/11/1391 | 22:56 گفت:

اخبارت مال پارسال نبود؟

majid در 26/11/1391 | 22:30 گفت:

اقا مصطفي مون ريال هم نميتونه تو چمپيونز بازي كنه

مصطفی در 26/11/1391 | 22:25 گفت:

ما میبریم

مصطفی در 26/11/1391 | 22:23 گفت:

مونریال-ورمایلن-ساکر-سانیا
بازی میده
ویلشر-کازورلا-آرتتا
اگه جک برسه
پولدی-ژیرو-وولکات
نظر من ترکیب اینه

masoud mahmudpur در 26/11/1391 | 21:58 گفت:

اقا وقتی رضا بگه میبریم یعنی میبریم.پارسال بازی با میلان همه میگفتن میبریم فقط رضا گفت میبازیم که باختیم

رسول در 26/11/1391 | 21:06 گفت:

مازیار درست میگه روبن الآن داغونه ....................
مولر و ریبری روفرم هستند حسابی هم اذیتمون میکنن

مازیار در 26/11/1391 | 20:30 گفت:

روبن که ذخیره است . کجای کارید؟
الان سطحش در حد ژروینیو هم نیست
مولر راست بازی می کنه. البته اگه اشتایگر به بازی نرسه ممکنه کروس بره عقب تر . مولر هافبک تهاجمی و شکیری راست

سید محمد رضا در 26/11/1391 | 20:08 گفت:

ترکیب خط دفاعی بازی با بایرن به صورت
فرمایلن - کوشینلی - مرته ساکر - سانیا
خواهد بود

Pezhman در 26/11/1391 | 20:08 گفت:

dada etelaat nadari khob post nade...majbour nisti k

سید حسین در 26/11/1391 | 20:07 گفت:

مرته و کوشیلنی دفاع میانی هستن دفاع جپ فرمالن و راست هم سانیا فقت خدا کنه تو دفاع مصدوم ندیم واگرنه بدبختیم الان داشتم فکر میکردم گفتم برا جی سانتوسو فروختیم فهمیدم که ونگر برا اون بازی برای کنترل روبن میخواد فرمالنو بزاره دفاع جپ ...به امید پیروزی بدون گل خورده

sepehr najafian در 26/11/1391 | 19:50 گفت:

گيبز مصدومه.روبن هم خيلي افت کرده و خطرناک نيست.
ريبري خيلي خطرناکه

پیروز در 26/11/1391 | 19:32 گفت:

گیبس که به بازی نمیرسه!!!!! 6 هفته مصدوم شده...