بایرن-ارسنال

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 85,112 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

بایرن-ارسنال

فرانک بلال ریبری


بریم تو کار ریبری . فرانک ریبری که این روز ها بهترین دوران ورزشی خودش رو داره میگذرونه کلیدیترین بازیکن بایرنه . در المان خیلی محبوبه و خودم به شخصه دوسش دارم . یه بار گفته بود که در کودکی به علت سوختگی صورتش خیلی مورد تمسخر قرار میگرفته و این امر در چیزی که الان هست خیلی تاثیر داشته و کلا مسیر زنگیشو و عوض کرده تا اینکه الان در این سطح بالا قرار گرفته . اما یه نکته ای هست اینه که باکاری سانیا بازیکن مقابل اونه . و همین طور که همه میدونید سانیا تو بد ترین فرمش از اول فصل تا الان قرار داره . تا جایی که خودش هم به این نکته اعتراف کرده . به احتمال قوی ونگر برای کنترل ریبری و مولر از سیستم چهار دو سه یک استفاده کنه که دو هافبک های دفاعی نیز  کمک کننده مدافعان گوش باشند تا بتونن بالهای بایرن رو مهار کنن و بقیه اش به خود بازیکنا بر میگرده که تا چه حد از پس ریبری و مولر بر بیان . ولی به نظرم یه گل از سمت راست از بایرن در یافت خواهیم کرد . برای مثال بوسکتس و راموس در بازی فرانسه و اسپانیا به خوبی انجام دادند و تونستن ریبری رو کنترل کنند و در مجموع دو بر هیچ هم بازی رو بردند . مورده دیگه ای که میتونه تو امر دفاعی کمکمون کنه تراکم بازیکنا در خط دفاعیه . باید یه خط دفاع منظم و متراکم داشته باشیم تا فضا از ریبری گرفته بشه .

اینم چنتا عکس که پست خیلی خشک نباشه :دی راستی این ادمین های پیج ارسنال هم خیلی باحالا . دمشون دما دم :D
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 28/11/1391 | 10:51 گفت:

فرانک ریبری «زخم صورتم بخشی از آن چیزی است که اکنون هستم.» ریبری در 2 سالگی حوالی «بولون سوقمه» تصادف کرد و دچار سوختگی از ناحیه صورت شد. یادگاری موجود روی صورت بازیکن بایرن، یادآور گذشته تلخ اوست. فرانک اکنون بدون هیچ شرمی از جراحی خودداری می‌کند

::Mostafa:: در 28/11/1391 | 08:22 گفت:

آرسنال بلكبرن
ليست كانالهاي پخش كننده بازي


http://upcity.ir/images/24818503301509660325.png

Mohamad Taran در 28/11/1391 | 01:41 گفت:

T.Vermaelen بوندسلیگا همیشه اولین بازی هفتش جمعه شبا میشه

محمد مهدی در 28/11/1391 | 01:33 گفت:

عزیزم مشکل صورتش سوختگی نیست، تصادف کرده تو دوران کودکی و اینم جای بخیه رو صورتشه.
عکس دیابی کولا ک بووووووود
توقف ریبری تنها راه پیروزی ارسناله، ریبری ستارشونه و تو لحظات سخت اونه که راهشونو باز میکنه. دقیقا مثه ون پرسی نصری فابرگاس و ... که از دست دادیم. بیخیال، سانیا باید رو فرم باشه

محمد مهدی در 28/11/1391 | 01:32 گفت:

عزیزم مشکل صورتش سوختگی نیست، تصادف کرده تو دوران کودکی و اینم جای بخیه رو صورتشه.
عکس دیابی کولا ک بووووووود
توقف ریبری تنها راه پیروزی ارسناله، ریبری ستارشونه و تو لحظات سخت اونه که راهشونو باز میکنه. دقیقا مثه ون پرسی نصری فابرگاس و ... که از دست دادیم. بیخیال، سانیا باید رو فرم باشه

T.Vermaelen در 28/11/1391 | 01:25 گفت:

بایرن دفاع قوی داره و همش تا توپ رو گرفتن سریع هوای پاس میدن به بال هاشون
وگرنه کل تیمشون کند هست
اگه بازی رو کنترل کنه با پاسکاری آرسنال اینا هیچی نمیتونن کنن
در ضمن واقعا هم عجیبه که بازی بایرن وسط هفته برگزار شد با ورسبورک..... لیگ برتر که همچین خبر هایی نیست

حمید pires در 28/11/1391 | 00:46 گفت:

مرسی آقا رضا .
موندم این بایرن اینقدر از ما میترسه که بازیشو انداختن امشب تا یک روز بیشتر استراحت کنن؟
به هرحال مهم نیست خدا روشکر چیزی که مهمه تنوع بازیکنا تو تیم ماست مطمئنم ونگر ترکیب فردا رو طوری میچینه تا مهره های کلیدی استراحت کنن و بازی فردا رو هم ببریم.

reza در 28/11/1391 | 00:05 گفت:

دمت گرم اقا مسعود :دی

⑧® [email protected]!D در 27/11/1391 | 23:25 گفت:

لواندوفسکی جان هم بایرن خریدش... خدا رحم کرد جام باشگاها نمیتونه بازی کنه

ahmad behrozi در 27/11/1391 | 23:04 گفت:

شک ندارم باک از پس ریبری بر میاد

ehsan zoola در 27/11/1391 | 23:01 گفت:

بچه ها لواندوفسکی رفت بایرن

ehsan zoola در 27/11/1391 | 22:59 گفت:

دیابی

masoud mahmudpur در 27/11/1391 | 20:51 گفت:

احتمالا سانیا تو این بازی رکورد فحش خوردن رو میشکنه

masoud mahmudpur در 27/11/1391 | 20:50 گفت:

مرسی