زندگی جریان داره

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 87,508 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

زندگی جریان داره

زندگی جریان داره


 در مورد حذف از جام حذفی باید بگم که ارسن باز هم یکی از اون ریسک ها یا به قول بچه های تحریریه قمار های خودشو امجام داد که جواب منفی گرفت . ولی یادتون باشه همیشه این طور نبوده . گر چه ونگر نباید جام حذفی رو قربانی چمپیونز میکرد و سه مهره اصلی رو حدود دقیقه 75 تازه تعویض میکرد ولی باید به نظرش احترام بگذاریم . یاده خودش در مورد ترکیب ارسنال و تعویض ارشاویر تو بازی رفت با بارسا گفته بود که یک قکار بزرگ کردم و خوشبختانه جواب داد !!!

حالا این بار جواب نداد چه میشه کرد. اما بایرن : ارسنال ثابت کرده تو پمپیونز لیگ همیشه غیر قابل پیش بینی بوده . مثل شکست 4 هیچ از میلان و بردش 3 هیچ تو خونه که اگر فن پرسی توپ روی خط رو محکم تر زده بود 4 هیچ میشد . یا بردن بارسا که البته اون موقع بهترین فرم رو تو 5 سال پیش داشتن . 

امید وارانه به پیش واز سه شنبه برید دوستان و همیشه به یاد داشته باشید پایان شبه سیاه سفید هست حالا میخواد این شب 9 سال باشه . تیم های زیادی این گونه بودند . کی فکر میکرد منسیتی به این در جه از فوتبال برسه یا ییوه بعد از او بلایا به اینجا برسه. 
  
اینم یه عکس از ادم بده ی بازی امروز که همیشه از مدل موهاش متنفر بودم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 29/11/1391 | 20:41 گفت:

متاسفانه روحیه تیم داغونه!
عکس جروینهو هم باحال بود !

Reza در 29/11/1391 | 20:12 گفت:

آقا ما تو جام حذفی موندیم حساب باز کنیم رو لیگ قهرمانان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reza در 29/11/1391 | 20:12 گفت:

آقا ما تو جام حذفی موندیم حساب باز کنیم رو لیگ قهرمانان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علیرضا در 29/11/1391 | 17:03 گفت:

قیافش حالمو به هم میزنه.نمیدونم این سیاه پوستا واسه چی موهاشونو اینجوری میکنن؟واسه جلب توجه؟
قیافه همه یه جورایی قشنگه و زیبایی نسبیه ولی این مدل موها حال آدمو به هم میزنه

reza در 29/11/1391 | 13:54 گفت:

ایول بر بچه ها ی جنوب

Vishka در 29/11/1391 | 13:01 گفت:

متاسفانه امیدی ندارم نه به این فصل نه به فصل آینده

توپچی جنوب در 29/11/1391 | 12:02 گفت:

فوتبال همینه یه روز ریسک میگیره یه روز نمیگیره اگه توپ آرتتا گل شده بود الان وعضیت این نبود.
به هر حال باید به فردا ها اومیدوار بود.

reza در 29/11/1391 | 11:35 گفت:

قال ونگر : اگر به تیمهای لیگ برتری نگاه کنید می بینید که خیلی از آنها توسط تیمهای دسته پایین تر حذف شده اند. ما برای بردن بازی به اندازه کافی خوب نبودیم، به همین راحتی.


میثم محمودی در 28/11/1391 | 22:32 گفت:

این تقصیری نداره این بازیش همینه مقصر اصلی ونگره که این رو میزاره تو ترکیب

میثم محمودی در 28/11/1391 | 22:24 گفت:

ونگر باید جواب این کاراش روبده مدیران ارسنال باید جواب هوادان رو بدن اینجوری که این تیم داره پیش میره داره میشه مثل فولهام یا اورتون یا نیوکاسل که برای چهارمی لیگ هم باید بجنگه چه برسه که جامی بگیره
در کل ونگر اگر اخر این فصل بره خیلی راحت میتونه محبوبیتی که دداره حفظ کنه ولی تو ارسنال داره روز به روز بیشتر تحقیرتر میشه

majid r در 28/11/1391 | 22:23 گفت:

زندگی جریان داره درست،ولی این باختها هم جریان داره!

majid r در 28/11/1391 | 22:23 گفت:

زندگی جریان داره درست،ولی این باختها هم جریان داره!

محمد مهدی در 28/11/1391 | 22:10 گفت:

عجب عکسی بود لامصب.
وای خدا مردم
مو نمیزنه خخخخ

سید حسین در 28/11/1391 | 22:08 گفت:

میدونین مشکل تیم ما کجاست ؟ مشکل نداشتن ستاره نیس مشکل نداشتن یه فوق ستاره است تیمی که جام میخواد باید یکیو داشته باشه یکی که بتونه تیم رو از مخمصه نجات بده یکی که در یک لحظه بتونه ورقو برگردونه به نفع اون تیم یکی مثه رونالدو مسی فالکاءو فانپرسی رونی سیلوا اوزیل اینیستا حتی فابرگاس گرت بیل که ما میتونستیم حداقل یکیشو (فانپرسی ) امسال داشته باشیم که ندارم تنها حسرت باقی میمونه برا ما ......شب خوش